Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927572 razy)

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4500 dnia: Styczeń 29, 2017, 03:40:27 pm »
Wasze odniesienia do Core, Lancera, privow czy jakiegokolwiek serwera w przypadku Classica nie maja sensu, bo to zupełnie inny serwer i inna gra.
ale z tym to do sobka, a nie do nas


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4501 dnia: Styczeń 29, 2017, 03:54:48 pm »
A najlepsze jest to, że kogo nie zapytasz na Skelth to gra od 10 lat i zęby zjadł na tej grze. Jakoś tego nie widać. Ja po roku gry nie potrafię wymienić ani jednego dobrego klanu, ba, ciężko byłoby mi wymienić trzy dobre CP, które nie są odkupione od Ruskow. I nie żebym miał cos do tych co sobie kupią 5-10 baniek raz na jakiś czas, ale na kupienie kompletnej postaci 70+ z broniami +12 i epikami, a potem odstawianie takiej miernoty to brak słow. A na dodatek te lamusy kreują się na największych prosów L2.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4502 dnia: Styczeń 29, 2017, 04:25:58 pm »
To jak masz pomysł na grę, a po Twoich postach widzę, że powiedzmy masz (nie wiem jak w praktyce), to zrób własny klan, zgarnij jakiś znajomych, których dobrze znasz i stwórz coś własnego. Jak ktoś będzie lamił to mu powiesz co robi źle i żeby robił dobrze, a jak nie będzie się poprawiał to kick, żeby nie ciągnął innych w dół, żerował na reszcie, a jak to jakiś best friend jakiegoś cp i cp leader nie umie go ustawić do pionu i się to odbija na całej społeczności, to trzeba powiedzieć grzecznie, że albo tutaj współpraca się kończy albo leci też całe cp. Z odpowiednimi ludźmi i podejściem, prędzej czy później się coś osiągnie. Problemem większości polaków jest to, że dużo myślą, mało robią, a jak już jest realna szansa na zrobienie czegoś to zasłaniają się brakiem czasu, chęci grając w grę po 5-6h dziennie.

No lol.

Chyba na core są int gracze, grający w systemie CP, którzy mają mózg i da się ich zwerbować? Sobek się jara, że graczy przybywa. Chyba nie tylko casuale grają, a też ludzie, którzy biją lvl szybko/ogarniają sobie eq sami i nie koniecznie chcą grać (z tego co mówicie) "lol klanach/side'ach".

To jak to w końcu jest?


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4503 dnia: Styczeń 29, 2017, 04:32:02 pm »
Zdradzę Ci sekret, czemu na classicu nie ma dobrych klanów/cp.
Po prostu każdy szanujący się gracz odszedł w przeciągu pierwszego miesiąca.
Według sobka, każdy kto odszedł z classica jest nieudacznikiem i zaliczył faila.
Prawda jest niestety inna, ludzie zdali sobie sprawę, że ten serwer nie ma do zaoferowania nic innego niż monotonne bicie mobów.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4504 dnia: Styczeń 29, 2017, 04:34:38 pm »
przecież ta gra jest martwa w europie od kilku lat, o czym tu rozprawiać


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4505 dnia: Styczeń 29, 2017, 06:13:16 pm »
Zdradzę Ci sekret, czemu na classicu nie ma dobrych klanów/cp.
Po prostu każdy szanujący się gracz odszedł w przeciągu pierwszego miesiąca.
Według sobka, każdy kto odszedł z classica jest nieudacznikiem i zaliczył faila.
Prawda jest niestety inna, ludzie zdali sobie sprawę, że ten serwer nie ma do zaoferowania nic innego niż monotonne bicie mobów.

Widzę, że kolega ma "prawdę" na wyłączność :P

a tak poważnie sam właśnie opisałeś dlaczego te lolki zrobił qq po 2 miesiącach, nie dlatego że gra nie ma nic do zaoferowania ale dlatego że nie potrafili ogarnąć niczego.
Przeciętny gracz który sobie pyka bez spiny mógł nie wiedzieć to co l2 classic ale te wszystkie pr0 płaczki tego nie wiedziały?
Tak jak tutaj największe napinacze wypowiadają się na forum/Skelth a w rzeczywistości coś ale buła nie przeszli płatności za 1 miesiąc, tak na Skelth boterzy i ebaye płaczą, że dead serwer, że brak konkurencji.

Inna sprawa to Madpr0 pokazało co potrafi zrobić z serwerem w ciągu 2 miesięcy -  tego epenisy co niektórych nie wytrzymały i zrobili qq.

to jedank pikus, największa jednak jest beka z sortu typu xrelapse lub judusz którzy nawet nie podają swojego nick, nigdy nic nie osiągneli ale uważają się za pr0 graczy :P
Esed który pisał po 3 strony o niczym chociaż miał swoje zdanie na temat tego co widzi na serwie ale te płaczki? Pozostaje tylko im odczekać kolejne tygodnie, wysmarkać się i wejść tutaj i puścić bąka i myśleć, że jest się fajnym.


@@@@@ Do grających ... szykujemy niespodziankę na dzisiejszy SIEGE.
Zapraszam do oglądania. Potem pewnie znów united/unforgiven/DT/DS/ da nam WAR ale co tam  :P

« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2017, 06:20:05 pm wysłana przez sobek »


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4506 dnia: Styczeń 29, 2017, 07:07:30 pm »
Ogólnie szacun za wbicie prawie 70 na tanku, grałem na classicu i nie był tym czego oczekiwałem tak jak wielu innych graczy. Dużo jeszcze tam gra Polaków czy zostaje gra z ruskimi albo z buff petem na plecach ? Ogólnie się dziwię polityce innowy, gdyby zmienili trochę swoje podejście do prowadzenia serwera od samego początku to serwer by tetnil życiem jak w latach świetności L2.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4507 dnia: Styczeń 29, 2017, 07:22:14 pm »
Sobek jaka niespodzianka? Ty nie jestes w DS?

@Dickert gram w godzinach 8-16 polskiego czasu. Nie mogę nawet znaleźć osoby do RB farmy, nie mówiąc o CP, a co dopiero klanie. Poza tym ta garstka Polaków którzy tu grają skupiona jest w większych lub mniejszych grupkach wokół ludzi, którzy owszem może i mają pojęcie o grze i ogarniają to na swój sposób, ale są podli i pozbawieni honoru jako ludzie. Wołałem sobie odpuścić.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2017, 08:21:47 pm wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4508 dnia: Styczeń 29, 2017, 07:23:32 pm »
Zawsze jest możliwość, że NCWest odpali swoją wersję. Block RU IP, najnowsza kronika,  tygodniowe limity na zdobywanie expa (co by znowu boty 24/7 nie odskoczyły 20lvli), exp scrolle dla supportów, kilka zmian pod zachodnie community i było by wmiarę nieźle... tyle, że to NCWest, oni raczej kopiuj/wklej to co im korea da.


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4509 dnia: Styczeń 30, 2017, 04:44:46 am »
Tak jak tutaj największe napinacze wypowiadają się na forum/Skelth a w rzeczywistości coś ale buła nie przeszli płatności za 1 miesiąc, tak na Skelth boterzy i ebaye płaczą, że dead serwer, że brak konkurencji.
nie mam pojecia dlaczego tobie sie wydaje ze ja gralem, albo mialem zamiar grac na classicu - otoz nie, nigdy idea tego serwera nie wydawala mi sie interesujaca, wiec nie zawracalem sobie tym glowy

a dlaczego ciagle cos pisze w tym temacie? ano dlatego, ze ty, w momencie jak skelth byl najbardziej martwy, pojawiales sie w temacie kazdego priva i pisales ze gra na takich serwerach nie ma sensu i jedyne wyjscie to classic


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4510 dnia: Styczeń 30, 2017, 09:43:21 am »
Tak jak tutaj największe napinacze wypowiadają się na forum/Skelth a w rzeczywistości coś ale buła nie przeszli płatności za 1 miesiąc, tak na Skelth boterzy i ebaye płaczą, że dead serwer, że brak konkurencji.
nie mam pojecia dlaczego tobie sie wydaje ze ja gralem, albo mialem zamiar grac na classicu - otoz nie, nigdy idea tego serwera nie wydawala mi sie interesujaca, wiec nie zawracalem sobie tym glowy

a dlaczego ciagle cos pisze w tym temacie? ano dlatego, ze ty, w momencie jak skelth byl najbardziej martwy, pojawiales sie w temacie kazdego priva i pisales ze gra na takich serwerach nie ma sensu i jedyne wyjscie to classic

Zapomniałeś dodać, że miałem rację i te privy już nie żyją, a skelth ma się coraz lepiej :P


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4511 dnia: Styczeń 30, 2017, 10:19:00 am »
Tak jak tutaj największe napinacze wypowiadają się na forum/Skelth a w rzeczywistości coś ale buła nie przeszli płatności za 1 miesiąc, tak na Skelth boterzy i ebaye płaczą, że dead serwer, że brak konkurencji.
nie mam pojecia dlaczego tobie sie wydaje ze ja gralem, albo mialem zamiar grac na classicu - otoz nie, nigdy idea tego serwera nie wydawala mi sie interesujaca, wiec nie zawracalem sobie tym glowy

a dlaczego ciagle cos pisze w tym temacie? ano dlatego, ze ty, w momencie jak skelth byl najbardziej martwy, pojawiales sie w temacie kazdego priva i pisales ze gra na takich serwerach nie ma sensu i jedyne wyjscie to classic

Zapomniałeś dodać, że miałem rację i te privy już nie żyją, a skelth ma się coraz lepiej :P
jakbym potrzebowal kogos do przypominania mi co mialem powiedziec zaplacilbym ci piataka za godzine, ale nie przypominam sobie zebym cie zatrudnial


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4512 dnia: Styczeń 30, 2017, 11:53:30 am »
Tak jak tutaj największe napinacze wypowiadają się na forum/Skelth a w rzeczywistości coś ale buła nie przeszli płatności za 1 miesiąc, tak na Skelth boterzy i ebaye płaczą, że dead serwer, że brak konkurencji.
nie mam pojecia dlaczego tobie sie wydaje ze ja gralem, albo mialem zamiar grac na classicu - otoz nie, nigdy idea tego serwera nie wydawala mi sie interesujaca, wiec nie zawracalem sobie tym glowy

a dlaczego ciagle cos pisze w tym temacie? ano dlatego, ze ty, w momencie jak skelth byl najbardziej martwy, pojawiales sie w temacie kazdego priva i pisales ze gra na takich serwerach nie ma sensu i jedyne wyjscie to classic

Zapomniałeś dodać, że miałem rację i te privy już nie żyją, a skelth ma się coraz lepiej :P
jakbym potrzebowal kogos do przypominania mi co mialem powiedziec zaplacilbym ci piataka za godzine, ale nie przypominam sobie zebym cie zatrudnial

Ciebie nie było stać na 2 euro za 1 miesiąc więc z czym do ludzi :)


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4513 dnia: Styczeń 30, 2017, 12:58:56 pm »
Sobek jaka niespodzianka? Ty nie jestes w DS?

Sobek przez najbliższy czas wiele expa nie nabije. :P

@haram jak Ty w ogole jako `moderator` możesz pisać takie debilizmy jak `każdy szanujący się gracz gra gdzieśtam a nie gra gdzieśtam`. Każdy gra tam gdzie lubi, stąd taka różnorodność wszelkiej maści serverów tej prehistorycznej gry. Nie ma lepszych czy gorszych wyborów bo każdym kierują inne motywacje. Jeśli tego nie rozumiesz - jesteś idiotą. Skoro już ktoś Cię zrobił tym `moderatorem`, to wykonuj swoje zadanie i moderuj dyskusję tak żeby tyczyła danego servera. Póki co robisz dokładnie odwrotnie, przyłazisz z drugim cebulakiem - Bułą i flejmicie innych graczy tylko dlatego, że śmieli wybrać inny server niż ten, na którym Wy gracie. Serio


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4514 dnia: Styczeń 30, 2017, 01:16:43 pm »
@haram jak Ty w ogole jako `moderator` możesz pisać takie debilizmy jak `każdy szanujący się gracz gra gdzieśtam a nie gra gdzieśtam`. Każdy gra tam gdzie lubi, stąd taka różnorodność wszelkiej maści serverów tej prehistorycznej gry. Nie ma lepszych czy gorszych wyborów bo każdym kierują inne motywacje. Jeśli tego nie rozumiesz - jesteś idiotą. Skoro już ktoś Cię zrobił tym `moderatorem`, to wykonuj swoje zadanie i moderuj dyskusję tak żeby tyczyła danego servera. Póki co robisz dokładnie odwrotnie, przyłazisz z drugim cebulakiem - Bułą i flejmicie innych graczy tylko dlatego, że śmieli wybrać inny server niż ten, na którym Wy gracie. Serio
ale wlasnie my, w przeciwienstwie do sobka nie mowimy nikomu gdzie ma grac, mowimy tylko ze skelth jest martwym pve serwerem

Ciebie nie było stać na 2 euro za 1 miesiąc więc z czym do ludzi :)
za to stac mnie co miesiac na PA na privie, cos tu z twoimi informacjami nie tak


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4515 dnia: Styczeń 30, 2017, 02:28:30 pm »
@haram jak Ty w ogole jako `moderator` możesz pisać takie debilizmy jak `każdy szanujący się gracz gra gdzieśtam a nie gra gdzieśtam`. Każdy gra tam gdzie lubi, stąd taka różnorodność wszelkiej maści serverów tej prehistorycznej gry. Nie ma lepszych czy gorszych wyborów bo każdym kierują inne motywacje. Jeśli tego nie rozumiesz - jesteś idiotą. Skoro już ktoś Cię zrobił tym `moderatorem`, to wykonuj swoje zadanie i moderuj dyskusję tak żeby tyczyła danego servera. Póki co robisz dokładnie odwrotnie, przyłazisz z drugim cebulakiem - Bułą i flejmicie innych graczy tylko dlatego, że śmieli wybrać inny server niż ten, na którym Wy gracie. Serio
ale wlasnie my, w przeciwienstwie do sobka nie mowimy nikomu gdzie ma grac, mowimy tylko ze skelth jest martwym pve serwerem

Ciebie nie było stać na 2 euro za 1 miesiąc więc z czym do ludzi :)
za to stac mnie co miesiac na PA na privie, cos tu z twoimi informacjami nie tak

Przecież Ty nawet na nim nie grasz.... W jaki więc sposób Twoje stwierdzenie `martwy PvE server` może mieć jakiekolwiek znamiona obiektywizmu? Czym jest ona poparta? Co ona w ogóle wnosi do tego tematu? Gracze Skelth wiedzą jak server wygląda więc Twoja opinia jest tylko i wyłącznie spamem. Nikt nie przestanie nagle grać w swoich klanach / cp bo jakiś buła z forum napisał, że server chujowy... Z resztą chyba sobie sam zdajesz z tego sprawę, więc w jaki sposób chcesz komuś wmówić, że kieruje Tobą coś innego niż czysta chęć wszczęcia kolejnej gównoburzy w wątku servera, na którym nie grasz?


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4516 dnia: Styczeń 30, 2017, 02:40:04 pm »
ale ty dalej nie rozumiesz, ja nikomu nie mowie zeby tu przestawal grac, albo zeby nie zaczynal; jestem tu tylko z powodu sobka, ktory tez na tych serwerach w tematach ktorych sie wypowiadal nie gral, a nie przeszkadzalo mu w mowieniu ze skelth to jedyna opcja(w momencie kiedy byl najbardziej martwy, teraz podobno jest coraz lepiej, nie?), a wszystko inne to syf ktorym nie warto zaprzatac sobie glowy


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4517 dnia: Styczeń 30, 2017, 04:49:47 pm »
ale ty dalej nie rozumiesz, ja nikomu nie mowie zeby tu przestawal grac, albo zeby nie zaczynal; jestem tu tylko z powodu sobka, ktory tez na tych serwerach w tematach ktorych sie wypowiadal nie gral, a nie przeszkadzalo mu w mowieniu ze skelth to jedyna opcja(w momencie kiedy byl najbardziej martwy, teraz podobno jest coraz lepiej, nie?), a wszystko inne to syf ktorym nie warto zaprzatac sobie glowy

Czyli oficjalnie można powiedzieć, iż jesteś tutaj moim wiernym fanem :P

Inna sprawa, prawda boli buła? HAhahhaha

@ esed, nie jest tak źle z tym expem, da się farmić.

Z ważniejszych spraw to w niedziele rozkręciliśmy mini dramę po to aby więcej pvp było na serwerze.
Rzeczywistość Skelth: Na siege my przyszliśmy w 4 CP a zerg $$$ w 15 CP więc szybko daliśmy sobie spokój. (chodź zdobyliśmy na chwile 2 zamki:P)
Z perspektywy United daliśmy im tylko więcej zabawy.


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4518 dnia: Styczeń 30, 2017, 05:07:08 pm »
Inna sprawa, prawda boli buła? HAhahhaha
?

nie bardzo rozumiem


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4519 dnia: Styczeń 30, 2017, 06:39:47 pm »
@ sobek, ale jacy my? o co kaman?
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4520 dnia: Styczeń 30, 2017, 07:49:49 pm »
Inna sprawa, prawda boli buła? HAhahhaha
?

nie bardzo rozumiem
To akurat było do przewidzenia. 
Bula ogarnij się wreszcie,  ja na tym forum pomagam co niektórym gracza podjąć właściwie decyzję.  Nie każdy grał w l2 parę tysięcy godzin i nadal śledzi życie serwerów l2. Część użytkowników tego forum przychodzi tutaj aby dowiedzieć się czy off to bot na bocie jak kiedyś a priv to wyścig szczurów.  Masa ludzi graja kiedyś i na priv i na off ale odeszła bo coś było nie tak. 
Ludzi gowno obchodzi Twój ból dupy,   że co chwila udowadniam ci twoja tepote.  Ludzie szukają odpowiedzi co oferuje  dany serwer i tutaj dzięki takim osoba jak kabul, esed, ja mają od ręki rzetelna informacje.

Z drugiej strony są takie naparstki jak ty, relapse, Judasz co w dupie byli i gowno widzieli.

A teraz idź płakać do kąta,  jak już się wysmarkasz zawołał swoich koleżków i ładnie przeproś.

@ kabul na spontanie, llllllll,  gwiazdki, my i apex  poszliśmy na 15 cp czyli United, unforgiven,  DT,  ds.



  • Wiadomości: 289

  • Pochwał: 2

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4521 dnia: Styczeń 30, 2017, 08:56:24 pm »
Inna sprawa, prawda boli buła? HAhahhaha
?

nie bardzo rozumiem
To akurat było do przewidzenia. 
Bula ogarnij się wreszcie,  ja na tym forum pomagam co niektórym gracza podjąć właściwie decyzję.  Nie każdy grał w l2 parę tysięcy godzin i nadal śledzi życie serwerów l2. Część użytkowników tego forum przychodzi tutaj aby dowiedzieć się czy off to bot na bocie jak kiedyś a priv to wyścig szczurów.  Masa ludzi graja kiedyś i na priv i na off ale odeszła bo coś było nie tak. 
Ludzi gowno obchodzi Twój ból dupy,   że co chwila udowadniam ci twoja tepote.  Ludzie szukają odpowiedzi co oferuje  dany serwer i tutaj dzięki takim osoba jak kabul, esed, ja mają od ręki rzetelna informacje.

Z drugiej strony są takie naparstki jak ty, relapse, Judasz co w dupie byli i gowno widzieli.

A teraz idź płakać do kąta,  jak już się wysmarkasz zawołał swoich koleżków i ładnie przeproś.

@ kabul na spontanie, llllllll,  gwiazdki, my i apex  poszliśmy na 15 cp czyli United, unforgiven,  DT,  ds.

Panowie mniej agresji   :hu_6_4: :flame:


  • Wiadomości: 257

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4522 dnia: Styczeń 30, 2017, 09:20:20 pm »
Bula ogarnij się wreszcie,  ja na tym forum pomagam co niektórym gracza podjąć właściwie decyzję. 
ote.

Ludzi gowno obchodzi Twój ból dupy,   że co chwila udowadniam ci twoja tepote.


Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4523 dnia: Styczeń 30, 2017, 09:22:49 pm »
dzieki judasz, zastanawialem sie nad odpisaniem czegos, ale doszedlem do wniosku ze wiecej z mentalnym blotem rozmawial nie bede


  • Wiadomości: 57

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4524 dnia: Styczeń 31, 2017, 10:35:45 am »
@ esed, nie jest tak źle z tym expem, da się farmić.

Z ważniejszych spraw to w niedziele rozkręciliśmy mini dramę po to aby więcej pvp było na serwerze.
Rzeczywistość Skelth: Na siege my przyszliśmy w 4 CP a zerg $$$ w 15 CP więc szybko daliśmy sobie spokój. (chodź zdobyliśmy na chwile 2 zamki:P)
Z perspektywy United daliśmy im tylko więcej zabawy.

Dajcie już spokój z tym zergiem. Mieliśmy 80-90 osób w CC. Tyle co zawsze. Ba, kiedyś bywało więcej. To jest liczba aktywnych, głownie tych samych graczy, w DT+United. Nazywanie tego zergiem, tylko dlatego, że strona przeciwna nie była wstanie aktywizować swoich klanowiczów / klanów zaprzyjaźnionych (patrz Imperials / Fateless) świadczy o słabej organizacji. Idąc dalej, nie było w ogóle pomysłu ze strony Apex jak rozegrać tego siege`a.

Screstowanie Aden zajęło 45 minut a to i tak o włos się nie udało. Kolejna próba zajęłaby dodatkowe 20/30 minut. Zamiast aktywnie przeszkadzać i próbować inicjować pvp w momencie kiedy wchodziliśmy do zamku ( co było niesamowicie łatwe, NPC, które mieliśmy na sobie potrafiły zdjąć robe usera na hita), apex wolalo w tym czasie szybko pozajmować zamki, które nie były bronione i czekać na otwarte PVP po tym jak już skończymy z Aden. Zdając sobie sprawę z mniejszej liczebności to było chyba najgorsze możliwe rozwiązanie.

Nie twierdzę, że udałoby Wam się zająć jakikolwiek zamek, ale uniemożliwić wzięcie Aden to już jak najbardziej. I kto wie, po aktywnych walkach w Aden, może jakiś ninja-move na randomowy zamek w ostatnich minutach by się udał. Ciężko powiedzieć. :)

Skończyło się w każdym razie constant flejmem o zergu na czacie. :)