Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927605 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4525 dnia: Styczeń 31, 2017, 11:50:50 am »
musisz wiedzieć, że sobek ma za sobą długą karierę bycia nieudacznikiem, więc zrobił to co potrafi najlepiej - zesrał się na czacie po failu XD

aż mi się przypomniały te wszystkie tickety które pisał do supportu na lilithu, z 5 tygodniowo o cokolwiek, szczere łzy nienawiści :D


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4526 dnia: Styczeń 31, 2017, 11:58:44 am »
@ buła, Judasz - czyli po zmasakrowaniu was jak zwykle 0 merytorycznej odpowiedzi, ale cóż taki sort :P

@esend123 - 25 osób vs 90 osób to znaczna różnica dlatego nazwałem zerg. Takie realia Skelth, ze nie ma 400 vs 400.

Dziwię się united/unforgiven/dt/ds, że utrzymują ten stan rzeczy. Tutaj nie chodzi o to, że  mają dominację bo prawie każdy do tego dąży ale o fun z gry. Masa osób z United to donatorzy, którzy nie farmią i wszystko kupują za $ a do tego tak prowadzą politykę aby był 1 side serwer. Jak dla mnie to jest debilizm.

Jak ja to widzę na dziś:
Z perspektywy United/Unforgiven mają pet klan DT/DS który wspomaga ich w epic/siege praktycznie za darmo to to byłoby ok gdyby był 2 side, ale nie ma więc to jest ogromnie nudne. (dlatego ja ani CP nie weszło do united).

Z perspektywy DT/DS to chyba chodzi o spokojną farmę ale nie rozumiem "prośby" uczestnictwa w event/epic/siege w zamian na spokój ze strony united .. Jak dla mnie to nie jest układ fair.

Z perspektywy APEX - to taka święta wojna nie ważne co ważne aby przeciwko united/unforgiven/dt/ds. Zarządzanie słabe ale szacun za chęci

Z perspektywy Kriza CP - zbyt świadomi bezsensowności wojny z cały serwerem ale z planami rozwalenia tej patologi (zerg)

Z perspektywy llll - nie wiem ale fajnie, że nie dołączają na siege do zerga

Z perspektywy gwiazdek - j.w

Z perspektywy M0t0rhead CP - Chcemy stworzyć mocne CP, jest progres dlatego top donatorzy starają się szukać powodów aby nas PK cały czas. Nie jest łatwo ale dajemy radę.

Buraki cisza, reszta zapraszam do dyskusji.

@ kornes na czacie...hmn... jaki screen czy jak zawsze merytorycznie dolna podłoga? :P

Wklej lepiej filmik z range 3000
@esend123 - co do siege, nic nie mów o organizacji, bo jej nie było w ogóle. W apex nawet nie było zalogowanego lidera aby crestować zamek :P





 



« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2017, 12:10:22 pm wysłana przez sobek »


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4527 dnia: Styczeń 31, 2017, 12:46:06 pm »
@esend123 - 25 osób vs 90 osób to znaczna różnica dlatego nazwałem zerg. Takie realia Skelth, ze nie ma 400 vs 400.
Ale jak to, przecież 1200 na liczniku !!


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4528 dnia: Styczeń 31, 2017, 01:31:42 pm »
@esend123 - 25 osób vs 90 osób to znaczna różnica dlatego nazwałem zerg. Takie realia Skelth, ze nie ma 400 vs 400.
Ale jak to, przecież 1200 na liczniku !!

QPR poczytaj moje posty o tym co wskazuje licznik, potem raz jeszcze, jak nadal nie doleci to zapytaj mądrzejszego kolegę czyt. nie buła/judasz i powinieneś znaleźć odpowiedź.

 :P

@Grozana - a dziękuję. Gram sobie bez spiny i idzie jakoś do przodu. Co do CP, polaków -  są i dobrze się bawią ale classic to nie gra dla Cebulaków co bez bota z miasta nie wychodzą. [kornes etc.]

Dobre jest to, że płaczki i napinacze w 90% już zrobiły qq i teraz widać ich tylko na forum. Jak nie chcesz być TOP i nie masz w sobie zachowań buraka na spocie to łatwo możesz expić i uczestniczyć w życiu serwera.

CP/klany to aktywność a z tym o tyle ciężko że często jest tak, że na forum/ts jest ktoś aktywny ale potem w grze to tylko afk jest. [przeważnie cebulaczki z privów z botem co piszą w tym temacie a nie grają :P]
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2017, 01:42:15 pm wysłana przez sobek »


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4529 dnia: Styczeń 31, 2017, 01:44:34 pm »
innova zamyka serwer w lato to po co się spinać
sobek jak zwykle analizy topek na serwie będąc w jakimś gównoklanie xD taki żurnalista skeltha, nie liczy się pvp ważne żeby nikt go z krzaków w czasie akcji nie wyciągnął bo się artykuł nie będzie zgadzał xD a pod bindami zamiast skilli pewnie ma "fak ju zerg" "4vs5 not fair" "no mana noob"  hahaha
« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2017, 01:54:43 pm wysłana przez xRelapse »


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4530 dnia: Styczeń 31, 2017, 01:47:32 pm »
@esend123 - 25 osób vs 90 osób to znaczna różnica dlatego nazwałem zerg. Takie realia Skelth, ze nie ma 400 vs 400.
Ale jak to, przecież 1200 na liczniku !!
Ależ to słabe było.

Wysłane z mojego Nexus 5X przy użyciu Tapatalka

//
echo '16i[q]sa[ln0=aln100%Pln100/snlbx]sbA0D4D465452snlbxq'|dc


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4531 dnia: Styczeń 31, 2017, 05:14:20 pm »
Odnosnie united i un a dt ds.
Z mojej perspektywy wyglada to tak ze ginto wlazi w dupe walsnie DT i DS bo ani ich nie ma na epikach typu morwka core może na orfenie jest z 5 osob a dostaja epiki ant i core za nic.
Piszecie ze top cp to $$ i jest to poniekąd racja bo za epiki jest duzo kasy która idzie tylko do grupki ludzi. A oni to na 99% opylają.
Parę osób typu Malleum cytheria i driven opłacają driverow miesiecznie i to są donatorzy.
...............
Co daje dojscie do united czy dt mozna powiedziec ze duzo i zarazem nic.
Darmowe ch zamek cicrle ze stunem 2k CP no i jak z mojej historii zabijanie plebsów z apexów ( bo inaczej ich nazwac nie mozna od samego poczatku serwa reprezentowali soba tylko żenade i udawanie pro graczy którzy potrafia pekować tylko w full pt)
To są tylko atuty bycia w tym ally. Bo dopchać się do koryta to jest tu nierealne.
................
Olympiada na skielecie jest smieszna ponieważ osoby z 65 lvl maja wieksze szanse na zdobycie hero niz osoba z 70+.
Czemu proste losowania sa tak zrobione ze osoby z 70+ trafiaja w wieszkości z walk na 72-3+ a tu jest tylko 3-4 rodzaje klas.  Wiec prawdopodobieństwo wygranych jest 50/50
Wieksze prawdopodobieństwo zdobycia pkt maja 65+ poneiważ oni maja większą możliwość zroznicowania class na ktore moga spotkać na oly.
.................
Szkoda że nie ma tu polskiego klanu który miałby jakies ambicje .
Nawet garstka ludzi ktora grala by bardzej aktywnie (efektywnie) a nie spedzala 10h w grze a wbijala tylko jakies marne 10kk expa.
...............
Siega na serwie nie bylo juz od 3 albo nawet 4 siegow.
...........
Toi i a grade
A grade weapon sa nieoplacalne i dlugo sie to nie zmieni nawet jezeli beda ssa w miare to i tak wsadzenie 2 sa jest nierelane
Sety a grade  to pomylka ponieważ gdzies tam w jakis iunformacjach  podobno sety b c maja dawac nowe bonusy itd...
bw set ma miec rezost stun a zubei podobno jezeli dobrze pamietam anty paraliz.

« Ostatnia zmiana: Styczeń 31, 2017, 05:32:58 pm wysłana przez spenkye »


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4532 dnia: Luty 01, 2017, 04:02:48 pm »
Odnosnie united i un a dt ds.
Z mojej perspektywy wyglada to tak ze ginto wlazi w dupe walsnie DT i DS bo ani ich nie ma na epikach typu morwka core może na orfenie jest z 5 osob a dostaja epiki ant i core za nic.
Piszecie ze top cp to $$ i jest to poniekąd racja bo za epiki jest duzo kasy która idzie tylko do grupki ludzi. A oni to na 99% opylają.
Parę osób typu Malleum cytheria i driven opłacają driverow miesiecznie i to są donatorzy.
...............
Co daje dojscie do united czy dt mozna powiedziec ze duzo i zarazem nic.
Darmowe ch zamek cicrle ze stunem 2k CP no i jak z mojej historii zabijanie plebsów z apexów ( bo inaczej ich nazwac nie mozna od samego poczatku serwa reprezentowali soba tylko żenade i udawanie pro graczy którzy potrafia pekować tylko w full pt)
To są tylko atuty bycia w tym ally. Bo dopchać się do koryta to jest tu nierealne.
................
Olympiada na skielecie jest smieszna ponieważ osoby z 65 lvl maja wieksze szanse na zdobycie hero niz osoba z 70+.
Czemu proste losowania sa tak zrobione ze osoby z 70+ trafiaja w wieszkości z walk na 72-3+ a tu jest tylko 3-4 rodzaje klas.  Wiec prawdopodobieństwo wygranych jest 50/50
Wieksze prawdopodobieństwo zdobycia pkt maja 65+ poneiważ oni maja większą możliwość zroznicowania class na ktore moga spotkać na oly.
.................
Szkoda że nie ma tu polskiego klanu który miałby jakies ambicje .
Nawet garstka ludzi ktora grala by bardzej aktywnie (efektywnie) a nie spedzala 10h w grze a wbijala tylko jakies marne 10kk expa.
...............
Siega na serwie nie bylo juz od 3 albo nawet 4 siegow.
...........
Toi i a grade
A grade weapon sa nieoplacalne i dlugo sie to nie zmieni nawet jezeli beda ssa w miare to i tak wsadzenie 2 sa jest nierelane
Sety a grade  to pomylka ponieważ gdzies tam w jakis iunformacjach  podobno sety b c maja dawac nowe bonusy itd...
bw set ma miec rezost stun a zubei podobno jezeli dobrze pamietam anty paraliz.

Zgadzam się prawie ze wszystkim, jednak z tego z piszesz to United zrobił się kopią Madpr0 jeśli chodzi o podział epiców.
Ja pamiętam, że my w 1 CP dostaliśmy 2 epicki w 6 tygodni i było nam mało a teraz bazując na info od Ciebie jest jeszcze gorzej.

Mają na względzie powyższe, czemu ludzie są w tym zergu? W założeniu trzeba tracić czas na epic/event/siege a potem dostaje się ochłapy. Czy jedynym powodem jest spokojna farma? Po prostu tego nie rozumiem.
Nam jako CP, ze względu na silę dano ultimatum z nami albo PK/WAR. Wybraliśmy 2 opcję bo nie chcemy być wasalem.


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4533 dnia: Luty 02, 2017, 01:17:22 pm »
Trochę odswieze,
W Doomsday bawimy sie tak :)


Może uda mi się przekonać Shiliena do Patk / Pdef dziś.

Ta kronika ma fajnie rozwiniety system klanowy, odpowiedzialnosc grupowa ale i bonusy zacne.
W Doomsday mamy kilka wolnych slotow, mozna smiało walic. Czy to w grze czy to poprzez strone www.doomsday.com.pl

A i te rozdanie hero, no coz ;p
Pozdrawiam!




  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4534 dnia: Luty 02, 2017, 03:22:21 pm »


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4535 dnia: Luty 02, 2017, 07:07:41 pm »
btw
1)na jakie profki jest zapotrzebowanie?
2) dobra profka na solo gre bo licznik wskazuję że kiepsko może być z party
3) ciekawe q na start, no chyba że quest w dion


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4536 dnia: Luty 03, 2017, 11:00:34 am »
1) grasz tym czym lubisz, ale chyba najlepiej sie sprawdzaja melee/luki/tanki ( nie zajedziesz sie jezeli nikogo nie bedzie, a i w pt sie odnajdziesz )
2) summoner ale nie zdziw sie jak nie wejdziesz na top spot bo jest za maly licznik online
3) ciekawy q na start to chyba q na profe spoila :D szukanie Tomy. A tak powaznie questy odpusc. Jedyny quest zrobisz na profe przy 20lvlu, pozniej na armor 25lvl ( wyskoczy Ci podpowiedz), pozniej znow przy 2giej profie.

Welcome to classic, my friend


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 2

  • Pround Anime Fan
    • ANSI!!!
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4537 dnia: Luty 03, 2017, 12:31:02 pm »
1) Jeśli chodzi o zapotrzebowanie to napewno cały czas ktoś szuka bp i sws. Ogólnie aktywny support to skarb, bo 70% supportu na classicu to boxy.
2) Pewnie summoner, ale granie solo na classicu to katorga, przynajmniej z mojego punktu widzenia. Na solo farme wystarczy jakiś dd+pp na plecach.
3) Olej questy, rób tylko na profy i na moon armor na 25 lvlu plus jeszcze na 10 bodajze lvlu na ssy no grade możesz pyknąć. na 40 lvl będziesz codziennie robił questa z instancji na zabicie 50 mobów, który daje fajne nagrody. Możesz oczywiście bawić się w questy na Ol Mahumy, na Partisan itp, ale dają tak małą ilość adeny, że można je olać.


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4538 dnia: Luty 03, 2017, 12:36:53 pm »
1) grasz tym czym lubisz, ale chyba najlepiej sie sprawdzaja melee/luki/tanki ( nie zajedziesz sie jezeli nikogo nie bedzie, a i w pt sie odnajdziesz )
2) summoner ale nie zdziw sie jak nie wejdziesz na top spot bo jest za maly licznik online
3) ciekawy q na start to chyba q na profe spoila :D szukanie Tomy. A tak powaznie questy odpusc. Jedyny quest zrobisz na profe przy 20lvlu, pozniej na armor 25lvl ( wyskoczy Ci podpowiedz), pozniej znow przy 2giej profie.

Welcome to classic, my friend


Akurat przejrzałem liczniki i tanków sporo narobionych jest.  Lubię profesje inne od reszty. 2x l2 global swm ale tu na razie wykupie 1 miech aby zobaczyc czy to wlsnie to.


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 2

  • Pround Anime Fan
    • ANSI!!!
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4539 dnia: Luty 03, 2017, 01:34:46 pm »
Bo taki DA jest przekoksany z tym swoim fearem, co ma szybki reuse i nie kosztuje prawie many... do tego stun, panterka, ma wszystko co trzeba. Jak chcesz grać solo, to bez buffera długo nie pociągniesz :) tak tylko mówie :)


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4540 dnia: Luty 03, 2017, 01:49:45 pm »
Po prostu obstawiam ze nowych malo a dogonic pozostalych zamuje troche czas wiec swoje samemu trzeba zrobic. na razie prowadze wywiad srodowiskowy.


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 2

  • Pround Anime Fan
    • ANSI!!!
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4541 dnia: Luty 03, 2017, 02:04:02 pm »
No na serwer ludzie nie pchają się drzwiami i oknami, ale widać co jakiś czas nowych. Często też ludzie robią alty, więc masz szanse nawet załapać się na jakieś rb party :) Swoje trzeba zrobić, to fakt. My jako cp gramy tutaj od miesiąca i w przeciągu tego czasu wbiliśmy już całym party 51 lvle. A gra się o dziwo przyjemnie i to nie tylko moje słowa :) Wszystko przychodzi wolno, ale dzięki temu bardziej się jakoś człowiek cieszy z osiągnięć :P Grając solo wbijesz szybko lvl, tylko pytanie czy Ci się nie znudzi taka farma. Osobiście, jakbym miał grać sam na classicu to bym się raczej nie podjął tego serwera. Za to w grupie gra się zacnie xD


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4542 dnia: Luty 03, 2017, 02:10:21 pm »
Mam nadzieje że coś się w praniu znajdzie l2 dla solo się nie nadaję ale trzeba brać wszystko pod uwagę. Jednak liczę że jednak coś poszukam, akurat moich znajomych nie odstrasza 5 € bo to nic a niskie raty i do tego ich nie przekonam


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4543 dnia: Luty 03, 2017, 04:31:09 pm »
chyba 10 euro + 10 na boxa czyli 20 to i tak malo :] ludzie wiecej na uzywki wydaja :]


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4544 dnia: Luty 03, 2017, 05:05:11 pm »
chyba 10 euro + 10 na boxa czyli 20 to i tak malo :] ludzie wiecej na uzywki wydaja :]

W 80 zł to chyba nie da się zmieścić w jednym wyjściu a tu masz cały miesiąc zabawy więc oprócz buly to chyba nikt nie ma z tym  problemu


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4545 dnia: Luty 03, 2017, 05:23:26 pm »
Jak komus szkoda na abonament to niech odpusci lepiej od razu. Bo pozniej sie jeszcze dowie ze adene mozna kupic na allegro i sie zalamie skad ma kase brac

Ed. Brawo dla moderatora
« Ostatnia zmiana: Luty 03, 2017, 08:06:57 pm wysłana przez Sushy »


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4546 dnia: Luty 20, 2017, 06:09:00 pm »
Ja akurat na tym serverze odnalazłem to czego szukałem od dawna dosyć mam zjeb.. mid ratów itp psełdo serverów 2 miesięcznych. Tutaj jest przygoda jak za dawnych lat :). Ponadto nie spotkałem się tam z sytuacją żeby któryś z Polaków  nie pomógł w czymkolwiek zajebista ekipa tam gra na poziomie. Wole biegać na 30 lvlu i bić moby niż na full bufie i 85 co miesiąc w innym miejscu.

Pozdrawiam


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4547 dnia: Luty 20, 2017, 07:22:32 pm »
Powodzenia! Byle do 40 :D
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4548 dnia: Luty 20, 2017, 08:18:10 pm »
Powodzenia! Byle do 40 :D
A po 40 już się lepiej expi?  :D
Mam nadzieję, że tak!


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 2

  • Pround Anime Fan
    • ANSI!!!
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4549 dnia: Luty 20, 2017, 09:10:09 pm »
Powodzenia! Byle do 40 :D
A po 40 już się lepiej expi?  :D
Mam nadzieję, że tak!

Nie tyle lepiej, co przyjemniej :)