Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927598 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4550 dnia: Luty 20, 2017, 10:26:13 pm »
Pierdolenie, większość leszczy która zaczynała znalazła to coś co kiedyś i spierdoliła po 1-2 miesiącach  hahaha Sami nie wiedzą czego chcą


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4551 dnia: Luty 21, 2017, 07:23:24 am »
Pierdolenie, większość leszczy która zaczynała znalazła to coś co kiedyś i spierdoliła po 1-2 miesiącach  hahaha Sami nie wiedzą czego chcą

Może ty kiedyś też się dowiesz i więcej nic nie będziesz pisał :P


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4552 dnia: Luty 21, 2017, 12:40:21 pm »
Leszcz nie leszcz raczej zabawie na dłużej póki co łowie makrele ;p. Hejt niepotrzebny ale u nas w kraju powszechny :).


Mimo to pozdrawiam



  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4553 dnia: Luty 25, 2017, 11:13:03 pm »
Witam

Mam pytanie po jakim czasie konto się usuwa w grze? I jeszcze ludzie grają bo chciałbym wrócić do gry miałem cos 55lv kiedyś?


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4554 dnia: Luty 25, 2017, 11:14:48 pm »
Witam

Mam pytanie po jakim czasie konto się usuwa w grze? I jeszcze ludzie grają bo chciałbym wrócić do gry miałem cos 55lv kiedyś?
raczej nie usuwają kont


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4555 dnia: Luty 25, 2017, 11:20:42 pm »
A jak online jeszcze żyje server chętnie bym sobie pograł tylko ciekawe czy ktoś gra? zaraz zaczynam pobieranie


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4556 dnia: Luty 25, 2017, 11:25:18 pm »
z tego co ludzie piszą to serwer przeżywa kolejną młodość


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 2

  • Pround Anime Fan
    • ANSI!!!
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4557 dnia: Luty 25, 2017, 11:46:01 pm »
l2on.net

Online w peaku przekracza 1,3k ostatnimi czasu, widać, że ludzi przybywa i wraca, szczególnie zorganizowanych grup. Ogólnie po 2 miechach gry stwierdzam, że serwer idzie w dobrym kierunku i jest z każdym lvlem coraz ciekawiej. Mówie to z perspektywy gry w cp, które stara się uczestniczyć w każdym aspekcie gry na serwerze, na tyle na ile możemy oczywiście :P Wydawało się, że będzie szybki quit, a tu zaskoczenie i chęci do gry coraz więcej :D Chociaż jako solo gracz osobiście nie zacząłbym gry tutaj, mimo wszystko farma jest ciężka i nudna, a taki dead potrafi zaboleć plus bez buffera to katorga :)


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4558 dnia: Luty 26, 2017, 10:34:19 am »
Witam , chciałbym zacząć od nowa przygodę z l2 , grałem lata temu natomiast zastanawiam się czy jest sens zaczynać bez dual boxa , nie mam ochoty płacić za 2 konta . Czy bez buffera na classicu szczególnie że dużo czasu pewnie będę expił solo ma jaką kolwiek perspektywę na przyszłość ? :)


  • ********
  • Wiadomości: 1826

  • Pochwał: 671

  • Try Me
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4559 dnia: Luty 26, 2017, 11:03:22 am »
Jedynym rozwiązaniem dla ciebie byłoby dostać się do klanu z CH.

Poza tym chyba są scrole z bufami w grze (choć nie jestem pewna)


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4560 dnia: Luty 26, 2017, 12:35:49 pm »
Jedynym rozwiązaniem dla ciebie byłoby dostać się do klanu z CH.

Poza tym chyba są scrole z bufami w grze (choć nie jestem pewna)

Moim zdaniem bez bufera nigdzie solo nie zajdziesz. Chyba że grasz w CP. Scrolle są tyle tylko że jest ich tak mało że szybko się tobie skończą. A dwa nie dają nawet full bufa.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4561 dnia: Luty 26, 2017, 12:49:30 pm »
A może po prostu znaleźć kogoś do duo-trio? Nie każdy ma ochotę od razu grać w CP. Poza tym nie ukrywajmy tego, ale nasze polskie CP mają bardzo wygórowane wymagania w stosunku do tego co same oferują. A to za mały level, a to za wysoki, a to godziny nie takie jak trzeba, a to profka zła, albo nie podoba im się styl twojej gry, albo jakieś dramy w klanie, na TS itd.

Jeśli chcesz spróbować gry na classicu najlepiej znaleźć grupkę do expa od razu na starcie. Z tego co widzę ciągle dochodzi sporo ludzi i do Axxxisów i do Doomsdayów, pewnie coś się znajdzie. Miej również na uwadze, że nie zawsze polski klan to jedyne wyjście. Coś ostatnio wyjątkowo dużo dram i zmiany klanów na polskim poletku. Według mnie brakuje liderów z prawdziwego zdarzenia, którzy potrafiliby sobie zjednać ludzi i mieli jakiś konkretny długoterminowy plan na grę, który zachęciłby ludzi do nawet częściowej rezygnacji ze swoich osobistych dążeń celem realizacji potrzeb klanowych. Że o braku samokrytyki, ogromnym ego, czy niespotykanym poziomie zadufania w sobie  i swojej nieomylności nie wspomnę.

Dobrze się zastanów nad profesją. Czasem lepiej zagrać semi DD typu BD czy WC i mieć chociaż namiastkę self buffa, niż zrobić pro koks luka i stać w mieście płacząc, że nie mam bufa. Gra się przyjemnie, a jeśli nie musisz angażować się w "wielką" politykę to już w ogóle sama przyjemność. Długo było inaczej, ale teraz, o dziwo, można Skeltha polecić.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4562 dnia: Luty 26, 2017, 06:31:14 pm »
mam pytanko...
podpowie ktoś co się bardziej opłaca wsadzić w broń tzn.
Magical power, czy może Empower ?? z jakimś uzasadnieniem ??


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4563 dnia: Luty 26, 2017, 11:43:16 pm »
I dlatego właśnie nie gram w CP. Chociażby na moje godziny gry. Co do duo-trio. Nie wiem czy to dobry pomysł. Niech mu się buffer z tego trio wykruszy i znów będzie w czarnej d... Mało kto gra na mainie supportem.


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 2

  • Pround Anime Fan
    • ANSI!!!
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4564 dnia: Luty 27, 2017, 12:43:05 am »
mam pytanko...
podpowie ktoś co się bardziej opłaca wsadzić w broń tzn.
Magical power, czy może Empower ?? z jakimś uzasadnieniem ??

To bez zwiększenia konsumpcji many, czysty m.atk :) Dlaczego? Różnica między tymi dwoma jest znikoma, a +15% więcej zużycia many zaboli.

I dlatego właśnie nie gram w CP. Chociażby na moje godziny gry. Co do duo-trio. Nie wiem czy to dobry pomysł. Niech mu się buffer z tego trio wykruszy i znów będzie w czarnej d... Mało kto gra na mainie supportem.

Ale dużo ludzi ma support na boxie. Mimo wszystko, jak ktoś się nastawia na solo grę, to polecam z całego serca zrobić własnego supporta na plecy. Zawsze to umożliwi expienie kiedy ty chcesz, a nie bycie zależnym od innych. Jednak może też znaleźć kogoś, kto podzieli się z nim supportem po jakimś czasie :D Nie zaczniesz, to nie dowiesz się, co Cię tutaj czeka :P Ale classic to masochizm dla solo graczy, zabawa zaczyna się grając w jakiejś grupie :)


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4565 dnia: Luty 27, 2017, 07:52:39 am »
Problem jest taki, że ludzie nie chcą grać razem. A nawet jak "chcą" to gdy nikt nie patrzy support jedzie poza party... Takie realia, co zrobić. Wszyscy zaczną płakać jak wbiją 70+ i będą w dupie bez supportu, a takie łatwe miejscówki jak Plains of glory czy FP się skończą.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4566 dnia: Luty 27, 2017, 08:14:41 am »
Ludzie rok czasu wbijali 60lvl a ty o 70+ mówisz... pewnie nie możecie się doczekać wprowadzenia subclass  :P


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4567 dnia: Luty 27, 2017, 09:27:54 am »
No i właśnie o to chodzi, wbijanie 60 przez rok, czyli exp exp gogogo kuwa jedziemy z koksem. A support  - kij im w oko. Już w Apexach to mieli, jak powbijali 72-75 a cały support 55 i wpierdziel na siegach i PVP. Trzeba się uczyć na błędach, jeśli twój support jest 9 leveli za tobą to jesteś w czarnej dupie.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 142

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4568 dnia: Luty 27, 2017, 09:57:35 am »
My gramy od 6-7 stycznia po 4h dziennie wieczorami w weekendy czasem dłużej i mamy w CP 58 + lvl więc z tym 60 lvl przez rok nie przesadzajcie :D. Na kronice 1.5 było ciężko, ale Savior jest bardzo przyjazną kronika i nie ma tu problemu z lvl. Wiadomo idzie on powoli, ale idzie i jak ktoś gra regularnie to widać rezultaty.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4569 dnia: Luty 27, 2017, 10:08:45 am »
Weź przestań, miał być taki hardcore a zrobili easy game dla lamusów z EU. Wbicie 50 w miesiąc to teraz żaden wyczyn, a Ruscy pewnie i 70 by wbili jakby się uparli. Gdzie ten hardcore w takim razie? Owszem na początku było trudno, ale teraz? To jest problem tej gry - jest za łatwo! Po co mam szukać supportu i prosić typa o passy jak sam sobie zrobię PP 52 w miesiąc i mam wyjebane na wszystkich.
Ten sam problem jest ze spotami do expa. Jakim ciulem typ na 40 levelu z lol sprzętem idzie na Plains of glory i cieśnie moby tankiem?
Takie właśnie miejscówki generują patologie, każdy idiota potrafi zrobić tyrka czy łuka, postawić go na makro na Plains of glory czy FP i expic do 75 bez problemu.
Jakby to był prawdziwy zapowiadany hardcore to wszystkie spoty 55+ powinny być z mobami CO NAJMNIEJ 3x-4x (tak jak jest w TOI) i nie ma expa dla lamusów. Chcesz koksać? Znajdź party, dobierz odpowiednich ludzi i support, a nie duo forever na pół afk z PP 52 na plecach OOP jak jest teraz. Jeśli ktoś teraz mówi, że jest ciężko to ręce opadają. Ciężko to jest 35-40, jak trzeba robić questy, potem to już bajka i samograj.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 142

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4570 dnia: Luty 27, 2017, 10:14:40 am »
Kabulek jak ktoś cały czas będzie grał solo to wbije lvl i co dalej? Nic :)  Ta gra nie jest dla solo graczy. Ale cieszy fakt, ze widać coraz więcej zorganizowanych ekip :). I rozumiem to o czym Ty mówisz, ale to nie jest tak, ze każdy tam da radę na 40 lvl na takich spotach, tylko dają radę tam ci co zdotowali adenę i mają topowy eq, którego przy normalnej grze by się nie dorobili, albo kupili lub dostali od kogoś suuport wysoko lvl bo uwierz, że na lol buffie na 40 lvl i jakbyś miał 40 lvl na mainie byś nie dał rady sobie na wielu miejscowkach gdzie teraz ludzie expią, ale jak maja buffy z WC 60 + lvl top eq + często widać BD na makro to wiadomo, że da sobie radę solo praktycznie wszędzie. Na 1.5 tego nie było, ponieważ ludzie nie mieli adeny i jeszcze wylewelowanych postaci jak teraz, ale już wtedy było widać przepaść między normalnymi graczami, a tymi co mogli pozwolić sobie na dotę.
« Ostatnia zmiana: Luty 27, 2017, 10:18:17 am wysłana przez AlanI »


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4571 dnia: Luty 27, 2017, 10:22:10 am »
Wróciłem klilka dni temu na classicu bo miałem już dość privow, widać bardzo dużo nowych osób, w większości Polaków, wbijanie levela to przyjemność w porównaniu z tym co było na otwarciu serwera. Gram SE, shotow nie kupuje, mam je za darmo z newbie kita, tak samo jak duale top D i C na miesiąc. Dostalem masę dopałek na exp, z pt nie mam problemu. W tej chwili jestem pracy i rybki się same łowią, nie duży ale exp leci + jakieś pierdoły.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4572 dnia: Luty 27, 2017, 01:43:17 pm »
Kabulek jak ktoś cały czas będzie grał solo to wbije lvl i co dalej? Nic :)  Ta gra nie jest dla solo graczy.

Jak to co, robi reroll na tanka, albo stoi w mieście i płacze, że nie ma z kim grać, albo quituje, albo sprzedaje postać i wchodzi na to forum jęczeć jaki to skelth nie jest BE.

I rozumiem to o czym Ty mówisz, ale to nie jest tak, ze każdy tam da radę na 40 lvl na takich spotach, tylko dają radę tam ci co zdotowali adenę i mają topowy eq, którego przy normalnej grze by się nie dorobili, albo kupili lub dostali od kogoś suuport wysoko lvl bo uwierz, że na lol buffie na 40 lvl i jakbyś miał 40 lvl na mainie byś nie dał rady sobie na wielu miejscowkach gdzie teraz ludzie expią, ale jak maja buffy z WC 60 + lvl top eq + często widać BD na makro to wiadomo, że da sobie radę solo praktycznie wszędzie.

Typ tank 42-43 lvl z PP 40 na plecach cisnął moby ~60lvl z mid C sprzętem bez songów i danców. Jak dla mnie patola i fail tej gry. Dobrze, że go przynajmniej czasem pkowali :P

https://4gameforum.com/threads/627597/page-5
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4573 dnia: Luty 27, 2017, 11:55:07 pm »
Na Classicu FullPlate inaczej działa? To kozak set, bardziej tankowy niż BW np. Nie wiem jak tam u Was, ale na starym c3 bez problemu to co on robi by przeszło. Znaffffcy gry. Potów nie ma? Może ma hajsiwo na tonę potów. Ktoś szybko expi i od razu ból dupy. Nie wierzę.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4574 dnia: Luty 28, 2017, 11:38:05 am »
U mnie w CP sws wbija poza CP time SOLO - ponad 20kk dziennie więc nie rozumiem płaczu że dana klasa jest OP.

Minimum ogarnięcia i łatwo można expić. Oczywiście jak ktoś nie jest po stronie zerga to jest trudniej ale też można.