Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927641 razy)

  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4675 dnia: Kwiecień 13, 2017, 02:33:36 pm »
Smiem sie nie zgodzic z ta kopalnia kasy.
Na twoim filmiku widac ze po trainie mieliscie na ABG 6k golda czyli ekwiwalent dropa z 3 Vanor Silenos Chieftainow. (drop 2000-2500 adeny srednio)

Przy 8 trainach na rebuff wyjdziesz na 48k golda + drop.
Jest to 2.5 razy mniej kasy niz silenosy solo. Ponadto jest sie calkowicie niezaleznym od czynnikow partyjnych takich jak (afk 3 minuty musze zapalic, musze do toalety, czekajcie tylko do drzwi ktos dzwoni).


  • Wiadomości: 151

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4676 dnia: Kwiecień 13, 2017, 03:07:55 pm »
Ohoho, ale mi się dostało  :oops:  hejt w czystej postaci. Kto by pomyślał, że kabulek z redcrossem zaczeli po kryjomu pomagać nam w expie, no cóż, trudno się nie zgodzić, że jakoś wciąż expicie :/
Poproszę więcej bajeczej i flamu, cieszę się że o nas wspominasz :)


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4677 dnia: Kwiecień 13, 2017, 03:28:27 pm »
@DTQ oczywiście, żę są tak zjebane i OP spoty dla solo playerów jak silenosy. I jasne jest, że jak masz support poza party wyjdziesz na tym lepiej kasowo. Ostatnio nie chodziliśmy na ABG więc nie powiem Ci dokładnie jak jest, ale wkrótce tam wracamy więc dam full info.

 O ile dobrze pamiętam wychodziliśmy w full party jakieś 250-300k adeny na godzinę na głowę, plus oczywiście full dropy, które czasem tutaj sypią się jak szalone ( nasz rekord to 3 armory w godzinę). Ale jak to z dropami czasem przez całą farmę poleci max 1-2 czasem i z 5-6. Info pójdzie jak tam zaczniemy farmić. W każdym razie ABG jest w miarę zbalansowane jeśli chodzi o stosunek robionego expa do dropa. Na SOS jest tak kozacki exp, że chyba już nigdize potem takiego nie ma, za to z kasą bieda. może 80-100k na godzinę, ale chyba nawet mniej.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4678 dnia: Kwiecień 13, 2017, 05:06:09 pm »
Raie nachapią się u Ginta bo są znajomymi ;), a nawet jeśli by się mieli nienachapać to o co Tobie Kabulek chodzi? To nie Twoja sprawa kto gdzie gra. Jesteś typowym forum fighterem :D Godny następca Pepsiego
  • .  My do UNT nie szliśmy by się nachapać bo mamy adeny wystarczająco i wszystkiego innego :) I Ginto nie oszukal nas na zasadzie "dam wam złoty góry" i nic nie dostaliśmy.... Bo chyba tak to zrozumiałeś :). Odeszlismy bo Ginto nie dotrzymał nam danego słowo i nie chodzi tu o EPIKI/ADENE i inne pierdoły. Po prostu cenimy sobie słowność, a że jej nie było to sobie podziękowaliśmy.  I żeby nie było, że robie flame na lidera UNT! Bo nie mam tego na celu ;). Ogólnie z innymi rzeczami Ginto jest ok i scrolle na exp z zamków ipt itd  wszystko daje ludziom w klanie. Więc jak ktoś tam chce grać to nie ma czego się obawiać.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4679 dnia: Kwiecień 13, 2017, 05:13:03 pm »
Nie jestem żadnym forumowym fighterem (a na pewno nie na tym dead forum, gdzie najwięcej do powiedzenia mają co co nawet nie grają w tą grę), ale głupotę, ignorancję i bezczelność tępię i tępić będę zawsze. A z Raiem jest ten problem, że najpierw wypisywał 2 tygodnie, że chce z nami expić, potem wymyślił, że jednak zrobi swoje CP, ale możemy expić w mixie, a teraz stoi na tym, że jak wielce szanowny Rai sięloguje to wszyscy z SOSu wypad, bo jak nie to przyjdzie buka i nas zje. No to niech w końcu sięruszy i nas powyzabija. Wczoraj rano odgrażał się 3 osobom w party naraz. W gębie to ma moc nie powiem, gorzej mu idzie w działaniu. I Shobu ja nie mam nic do ciebie ani reszty tego party, ale jak ktoś zaczyna zgrywać kozaka i dzień w dzień truje dupę, że zaraz będzie koniec expa dla całego party i będziemy gangowani przez jego PK chary w każdym miejscu i czasie to się tego czytać odechciewa a z typa mamy polewkę na całego. Ja mu chciałem zaproponować CC do LOA czy TOI, bo jednym party melasów może być ciężko, a z dwóch już by się pewnie coś ukręciło, no ale w takiej sytuacji to niech zdupca na drzewo.

@nawrot
A można wiedzieć czym się kierowaliście idąc do United gdy w meczu United vs reszta serwera było 100:0? Bo reputacja United jest powszechnie znana (tak samo jak Apex) ale jest kilka innych opcji, dlaczego akurat United? Tak z ciekawości pytam, bo lotki jeszcze tam siedzą, o dziwo. Nikt cię nie posądzi o flameowanie lidera united, on sam się wystarczająco flameuje :P
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 13, 2017, 05:20:38 pm wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 158

  • Pochwał: 2

  • Pround Anime Fan
    • ANSI!!!
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4680 dnia: Kwiecień 13, 2017, 06:09:44 pm »
A można wiedzieć czym się kierowaliście idąc do United gdy w meczu United vs reszta serwera było 100:0? Bo reputacja United jest powszechnie znana (tak samo jak Apex) ale jest kilka innych opcji, dlaczego akurat United? Tak z ciekawości pytam, bo lotki jeszcze tam siedzą, o dziwo. Nikt cię nie posądzi o flameowanie lidera united, on sam się wystarczająco flameuje :P

A czym można się kierować? Mając względnie niskie lvle, nadarzyła się okazja uczestniczenia w życiu servera, w polityce i innych aspektach gry, jak epiki i mass pvp, więc z niej skorzystaliśmy. Doszliśmy w ciekawym momencie, bo wlaśnie w tym czasie zaczął się tworzyć i działać ten niby drugi side. Zaczęły się gangi, szczególnie nisko lvlowów, jak my xD Widok 2 herosów 70++ nie ogarniających jedno party i padających na glebe - bezcenne :D Bęcki oczywiście też dostawaliśmy siłą rzeczy, ale to nam na dobre wyszło :P Pobyt w Unitedach dał nam spory pogląd na to, jak wyglądają realia classica, jak to wygląda wewnątrz. Cenne doświadczenia. Odeszliśmy, bo Ginto nie jest przygotowany na posiadanie w klanie CP, jest nastawiony na poszczególne osoby, a nie grupę osób, grających jako CP (chyba ze CP jest pełne boxów, jak np Falcon CP itp). Do tego sporo niejasności wynikło, a my, jak Nawrot powiedział chcemy mieć odgórną jasność, żebyśmy mogli sobie zaplanować nasz czas i cele.

A dlaczego nie Apex? Brak tam jakiegokolwiek przywódcy, są strasznie bezpłciowi. Mają sporo forum fighterów, którzy są, jak krowa, która dużo ryczy, a mało mleka daje. Gdyby nie Spectre, to drugi side, a raczej zalążek drugiego side by nie istniał. Jednak Spectre są nakierowani tylko na siebie i na własny biznes, co zresztą się pokaże, jak Spectre side zacznie być compete i wynikną pierwsze dramy i rozłamy. United są jacy są, ale trzymają się razem.

Jakie masz te inne opcje na dzień dzisiejszy dostępne? My póki co wybraliśmy coś przyszłościowego, jednak potrzeba pierw troszkę podgonić z lvlem, który gra istotną rolę na classicu. Na spokojnie pouzupełniać braki i pnąć się powoli w górę. A jak ktoś ma jakieś pytania, bądź chęci do gry, to zapraszamy do gry z nami :P Obecnie poszukujemy kogoś na nasze postacie - BP i Tyrka. Oferujemy fun z gry xD


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4681 dnia: Kwiecień 13, 2017, 08:03:28 pm »
gowno burza jak zawsze ^^
BTW niedługo pierwszy polak  czyli pro gamer solo  tyr wbije 76 bedzie to prawdopodobnie jutro ^^




  • Wiadomości: 151

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4682 dnia: Kwiecień 13, 2017, 08:10:45 pm »
Jedni wolą pve w klanach bez warów inni mass pvp, castle siege w topowych klanach. Mieliśmy okazję dołączyć do gry z naszymi znajomimy to z nimi gramy, proste i logiczne, nie widziałbym siebie w klanie, który nie należy do żadnego side-u.
Tak czy siak ta gra zawsze była, jest i będzie pay to win, szczególnie na eu serwerach.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4683 dnia: Kwiecień 13, 2017, 09:43:46 pm »
A weź... Apex, największy fail tego serwera, lider na perma powerlevelu do tego streamowanym. Zero ogaru, nie potrafili nawet zrobić Core w kilka osób jeszcze gdy united nie przeszkadzało. Apex to porażka na maksa, tak jak piszesz, duzo pierdzą i nic z tego nie wynika.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4684 dnia: Kwiecień 13, 2017, 10:29:10 pm »
To jest plaga Skeltha - solo ownatorzy, którzy mająw dupie support, że o healu nawet nie wspomnę. Po co expić uspport jak mogę sobie sam zalogować PP 52+



I napisał to pan Kabul, który od ponad roku siedzi z boxem SE na plecach. Czy to jest już apogeum Twojej hipokryzji czy na razie jest ona na fali wznoszącej ?

Czekam na więcej takich kwiatków  :D


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4685 dnia: Kwiecień 13, 2017, 10:40:29 pm »
Zdzisiu, z tych dwóch wymienionych polskich klanów, którymi warto się zainteresować, poleciłabym Doomsday. Pamiętam, że tam całkiem fajni ludzie grają.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4686 dnia: Kwiecień 14, 2017, 01:24:09 am »
Masz przeterminowane info, siedzę z WC BP SWS EE i SE na plecach, ale keep trying.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4687 dnia: Kwiecień 14, 2017, 01:35:17 am »
To jest plaga Skeltha - solo ownatorzy, którzy mająw dupie support, że o healu nawet nie wspomnę. Po co expić uspport jak mogę sobie sam zalogować PP 52+



I napisał to pan Kabul, który od ponad roku siedzi z boxem SE na plecach. Czy to jest już apogeum Twojej hipokryzji czy na razie jest ona na fali wznoszącej ?

Czekam na więcej takich kwiatków  :D

Gościu ty chyba zrozumiałeś na opak o co mu chodziło. ^^


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4688 dnia: Kwiecień 14, 2017, 08:24:20 am »
Nie wiem kto jak co zrozumiał.... czytam ze Kabul ekspert wypowiada się na temat klanów, side-ów etc. a jest solo playerem zwykłym randomem, niewazne czy gralbys codziennie czy od tygodnia nie logowal bys sie wcale NIKT by tego na Skelthcie z niewysokim onlinem nie zauwazył lol, a pisze o UNT o Apexach z informacjami z kapelusza, komentuje CPki Raja,Nawrota pewnie tez inne nie mam czasu sledzic jego wypocin a to wszystko jest " o dupe potłuc" - :(

Panie Kabul pisz kiedy o czyms wiesz, nie kiedy myslisz ze wiesz bo jak historia pokazuje mija sie to z rzeczywistoscia.

"Nie jestem żadnym forumowym fighterem (a na pewno nie na tym dead forum, gdzie najwięcej do powiedzenia mają co co nawet nie grają w tą grę)" - Kabul wiadomości - 445

Zenujące
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2017, 08:44:19 am wysłana przez MMakaST »


  • Wiadomości: 917

  • Pochwał: 9

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4689 dnia: Kwiecień 14, 2017, 11:11:31 am »
Co prawda nie gram na Skelth, ale wypowiedzi kabula wydają mi się najbardziej konkretne i sensowne tutaj.


Drobne przepychanki słowne czy lekko prowokujące słowa są jak najbardziej wskazane


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4690 dnia: Kwiecień 14, 2017, 12:23:24 pm »
Już tutaj była wielka burza takich forumowych prosów z sobkiem. To normalne, że co jakiś czas pojawia się jakaś dziwna wataha i próbuje pokazać wielkiego epindora. Wystarczy, że ktoś się w czymś pomyli, albo jest niedokładny i już roznoszą go na strzępy, bo przecież oni już dawno L2 przeszli na wszystkich privach i wszystko wiedzą najlepiej. A tan naprawdę konkretnych informacji o kolejnyhc update'ach, czy różnych niuansach Classica tutaj nigdzie nie znajdziesz. Zadaj pytanie o konkretną rzecz, to może jedna osoba ci odpowie po łebkach. Napisz, że ktoś nieogarnia albo jest nubem i już masz 15 odpowiedzi dziennie. L2 tak ewoluowało. Widać to zarówno na Skelth jak i na takich właśnie forumeczkach, w 90% pod nickiem innym niz w grze, rzecz jasna.

« Ostatnia zmiana: Kwiecień 14, 2017, 12:29:04 pm wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4691 dnia: Kwiecień 14, 2017, 12:56:01 pm »
Kabul, ja nie neguje przekazywanych przez Ciebie informacji, ale jeśli one mają sens... podstawę prawną czytaj są faktem.

powiem więcej podziwiam że Ci się chcę, mnie nie... a w każdym okresie trafi się ktoś kto jakichś nfo potrzebuje bo np. zastanawia się czy nie wrócic do l2 - "w to mi graj" swoja forumową aktywnością, bo chyba każdemu z grających na Skelthcie powinno zależeć żeby grało tu jak najwięcej ludków z racji atrakcyjności samego serwera, nie wspominając o idealistycznej i najprawdopodobniej utopijnej idei pl side-a

Zabrałem głos, bo schodzisz z tą "swoją pozytywną forumową aktywnością" na manowce pisząc kolokwialnie mówiąc bzdury, teorie macierewicza nie poparte niczym, jedynie mylną, subiektywną oceną gdzieś hen hen z boku.


  • Wiadomości: 109

  • Pochwał: -2

  • Leith
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4692 dnia: Kwiecień 14, 2017, 05:23:36 pm »
na razie to cały czas gadasz ze kabul kłamie, nie zna sytuacji na servie ale nie poparles tego NICZYM. Bardziej wierze kabulowi który gra tam już długo i jest aktywny niż jakiemuś NO-NAME ilością postów 5... poza tym nie musi być w super extra side żeby znać sytuacje na serwerze z online 1k gdzie każdy się z każdym praktycznie zna.


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4693 dnia: Kwiecień 14, 2017, 07:28:07 pm »
"Nie jestem żadnym forumowym fighterem (a na pewno nie na tym dead forum, gdzie najwięcej do powiedzenia mają co co nawet nie grają w tą grę)" - Kabul wiadomości - 445

Zenujące
ziomeczek mysli ze ktos kto ma 445 postow jest forum warriorem

TOP

KEK


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4694 dnia: Kwiecień 14, 2017, 09:09:08 pm »
Chyba trzeba poprosić, o zmiany liczników, bo większość ludzi to forumowi fighterzy na to wychodzi :).


  • Wiadomości: 247

  • Pochwał: 1

  • Sie gra, sie ma !
    • http://cassoudesalle.chez-alice.fr/xavier/lineage2/shot00174s.jpg
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4695 dnia: Kwiecień 14, 2017, 09:50:56 pm »
Kabulek z tych 445 to 440 nabił w temacie classica :D


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4696 dnia: Kwiecień 14, 2017, 10:30:15 pm »
Nieeeee, o wiele więcej spamowałem w temacie Lancera. To były złote czasy polaczkowa, jak ze 30-40 osób tam pisało. Classic to padaka :D
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4697 dnia: Kwiecień 15, 2017, 12:59:13 pm »
oto JA - BRAVO JA


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4698 dnia: Kwiecień 16, 2017, 12:07:18 am »
Bravo Ty ! :D


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4699 dnia: Kwiecień 16, 2017, 12:01:56 pm »
słabo, dawno powinien być 85