Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927535 razy)

  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4725 dnia: Czerwiec 19, 2017, 04:26:44 pm »


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4726 dnia: Czerwiec 19, 2017, 09:44:54 pm »
https://4gameforum.com/threads/650702/

Daj znac, jak bedzie na tyle ludzi zeby robic party lvling w przedziale 52-70, bez problemu a nie ze biegaja 2-4 party a reszta solo, bo nie ma online/profek.


Serwer super, piekny, farmy ale odliczajac wedkujacych, boxy itd. to niestety ale party PvE tutaj jest dead.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 19, 2017, 09:47:48 pm wysłana przez mattz »


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4727 dnia: Czerwiec 19, 2017, 11:37:56 pm »
https://4gameforum.com/threads/650702/

Daj znac, jak bedzie na tyle ludzi zeby robic party lvling w przedziale 52-70, bez problemu a nie ze biegaja 2-4 party a reszta solo, bo nie ma online/profek.


Serwer super, piekny, farmy ale odliczajac wedkujacych, boxy itd. to niestety ale party PvE tutaj jest dead.

Niestety to jest classic a więc głównie farma... jest dużo klanów co farmią AOE i doskonale sobie radzą (bez wielkiego PVP).

Nie będę cukrował .. nie jest łatwo i nie będzie. Zawsze jest tak samo, że jak zorganizuję się ekipa co ogarnia farmę (dużo cyklicznych godzin online) to pseudo wymiatacze przyjdę przeszkadzać.

Classic to nie instancję gdzie robić ogrom exp w 20 min.

Solo start jest trudny , tym bardziej jak nie masz ekipy, dostępu do supportu.

Rozwiązaniem jest mimo wszystko (box czy to dd czy pp52+) i wbijanie expa w wolnym czasie .. a jak jest prime time to granie razem.

CP>ALL było, jest i będzie.

Oczywiście można zrobić dote i wbijesz 78 ale i tak będzie solo graczem. Kwestia nastawienia.

Odrobina chęci a exp jest łatwy .. pytanie czego szukasz.


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4728 dnia: Czerwiec 20, 2017, 12:08:02 am »
https://4gameforum.com/threads/650702/

Daj znac, jak bedzie na tyle ludzi zeby robic party lvling w przedziale 52-70, bez problemu a nie ze biegaja 2-4 party a reszta solo, bo nie ma online/profek.


Serwer super, piekny, farmy ale odliczajac wedkujacych, boxy itd. to niestety ale party PvE tutaj jest dead.

Niestety to jest classic a więc głównie farma... jest dużo klanów co farmią AOE i doskonale sobie radzą (bez wielkiego PVP).

Nie będę cukrował .. nie jest łatwo i nie będzie. Zawsze jest tak samo, że jak zorganizuję się ekipa co ogarnia farmę (dużo cyklicznych godzin online) to pseudo wymiatacze przyjdę przeszkadzać.

Classic to nie instancję gdzie robić ogrom exp w 20 min.

Solo start jest trudny , tym bardziej jak nie masz ekipy, dostępu do supportu.

Rozwiązaniem jest mimo wszystko (box czy to dd czy pp52+) i wbijanie expa w wolnym czasie .. a jak jest prime time to granie razem.

CP>ALL było, jest i będzie.

Oczywiście można zrobić dote i wbijesz 78 ale i tak będzie solo graczem. Kwestia nastawienia.

Odrobina chęci a exp jest łatwy .. pytanie czego szukasz.

Ja o tym wiem, ostro expilem i wbilem 60 z boxem, to wina online'u. Na Shillen gram teraz ze znajomymi i pt search bez problemu, z ru na farme, bo online 4500.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4729 dnia: Czerwiec 20, 2017, 09:44:54 am »
Online nie ma tu nic do rzeczy. Na tym wspaniałym serwie każdy woli grać sam z boksami i mieć wyjebane na ludzi. Zresztąnic dziwnego skoro gdy tlyko coś złożysz zaraz cię ktoś wyrucha. Tacy ludzie, taka mentalność, taki serwer. Niski online to tylko ostatni gwóźdź do trumny.
Nie masz sprawdzonego swojego CP i nie chcewsz dojsc do żadnego z topowych klanów? Będziesz jechał solo do 70 jak nic (co zresztą dla wielu klas którym wystarczy PP52 na plecy jest wystarczające i najszybsze).

MIMO WSZYSTKO, jak sobie wszystko ogarniesz tak jak ci pasuje, to grasz kiedy masz czas, nie musisz nikogo prosić żeby łąskawie się zalogował i gra się przyjemnie. Idzie kolejny rozłam w topowych ally więc może będzie nawet ciekawiej.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 20, 2017, 09:46:47 am wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4730 dnia: Czerwiec 21, 2017, 07:45:22 pm »
Witam mam zapytanie co do serwera Skelth i Ru classic . Chce grac duo z bratem czyli 2dd + 2 sup tyle w temacie co do setupu xD
1. Czy warto zaczynać grę na Skelth ? ( irytuje mnie online '1200 +/-', a online na ru classic dwa serwery smialo ponad 12000 online )
2. Co do wyboru na classic ru , czy podmiana plikow z l2 skelth systemu do ru systemu zmieni te ich wypociny ?? ( ruski nie jest taki trudny ale nie znam go tak dobrze ;/ )
3. sa jakies pl klany ??na RU classic
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 21, 2017, 08:52:02 pm wysłana przez teo230 »


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4731 dnia: Czerwiec 21, 2017, 08:17:50 pm »
jest gdzies tutaj nakladka na itemy ale niestety na teleporty nie wiec musisz sie przyzwyczaic do cyrylicy jesli chodzi o teleporty nazwy a reszta jak najbardziej po ang.


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4732 dnia: Czerwiec 22, 2017, 02:20:56 am »
Polskiego klanu na pewno nie ma, ale jacyś tam ludzie z forum grają na Shillien.
Tu masz klany
https://4gameforum.com/forums/1430/
Tu CP
https://4gameforum.com/forums/1431/
Szukaj eng.

Tu na GK, ale raczej nie polecam tego serwera (przeludniony)
https://4gameforum.com/forums/1425/
https://4gameforum.com/forums/1426/


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4733 dnia: Czerwiec 22, 2017, 09:55:00 am »
Z tym że na RU bez dobrej ekipy nic nie zrobisz, a ruscy nie wpuszczą cię na żadnego dobrego spota. Na takim upośledzonym serwie jak skelth przynajmniej można w miarę bez problemu pofarmić tam gdzie ci pasuje i mieć bekę z top pro ownatorów ktorzy wszystko kupili za kasę i teraz próbują ogarnąć jak tym się gra.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4734 dnia: Czerwiec 22, 2017, 03:56:25 pm »
Tak myślałem na temat GK że bez CP to nie ma co tam się wybierać ;/
nie wiem możne ktoś jeszcze sie wypowie, grałem kiedyś na l2abyss x7 i tam jak bylo 3500+ online, i to był ruski serwer tylko ze grała dosyć duża społeczność international


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4735 dnia: Czerwiec 22, 2017, 10:03:45 pm »
Nie ma gorszego serwera niż classic Eu. Zbyt duża ilość polskiej cebulandi.  Każdego dnia cebulaki biegają na postaciach 50+ i stunują ludzi na lokacjach od 20+. Jeśli chodzi i faktyczny online to jest on na poziomie 300 osób grających. Siege wyglądają następująco. Wszystkie klanu zbierają się na 1 zamek na innych nic się nie dzieje. Nie polecam szkoda czasu i euro.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4736 dnia: Czerwiec 22, 2017, 11:37:25 pm »
Nie ma gorszego serwera niż classic Eu. Zbyt duża ilość polskiej cebulandi.  Każdego dnia cebulaki biegają na postaciach 50+ i stunują ludzi na lokacjach od 20+. Jeśli chodzi i faktyczny online to jest on na poziomie 300 osób grających. Siege wyglądają następująco. Wszystkie klanu zbierają się na 1 zamek na innych nic się nie dzieje. Nie polecam szkoda czasu i euro.
Typowy polaczkowy rage.

Polecałbym dal osób zastanawiających się nad L2 classic przeczytanie tego topica w całości (ostanie np 50 stron).

To co powtarza się cały czas to oczekiwania użytkowników tego forum, że wszyscy mają być dla nich, typowa postawa roszczeniowa.

Nie za bardzo wiem teraz jak to jest na poziomach 20+ ale każda kronika to ułatwienia dla nowych graczy.

1. Nie znasz ENG chodź w stopniu podstawowym to szybko się zniechęcisz.
2. Jeśli chcesz coś osiągnąć szybko ..to nie trać czasu idź na priv i odpal bota.
3. Jak nie masz czasu na grę 8h+ dziennie to zaakceptuj że ani nie "dogonisz" TOP 500 graczy (przez pół roku) a co za tym idzie ani realne CP ani też lepsze klany Cię nie będą chciały.
4. Jak lubisz "stare" L2 (kroniki przed przebudzeniem) to L2 Classic jest jedyną fajną opcją
5. EXP, kasa, sprzęt to żaden problem. Wystarczy poczytać, zapytać a dla każdej klasy rozwój jest łatwy.
6. Kultura gra jest znacznie lepsza niż wcześniej (wcześniej, stunowanie, dropienie, PK było cały czas teraz jest normalnie).
7. Pomyśl kim gra sprawia Ci przyjemność i nie rób relol po nowym filmiku lub opinii osób co nie grają dłużej na L2 Classic.
8. Pamiętaj że L2 classic to zabawa na dłużej, płaczki, nie ogary doznały porażki i już nie grają ... pozostał im płacz na forum.
9. Jeśli chcesz odnaleźć dołącz np do polskiego "klanu" AxissShadow".
10. Jeśli nie rozumiesz i nie chcesz zaakceptować jak działa L2 to spędzi wakacje poza L2.
EDIT:
Potem na poziomach 60/70+ jedyne czego brakuje to czasu. Obecnie PVP/ farma RB/Epic może Ci zajmować 10h/h dziennie a gdzie jeszcze czas na EXP?

Ja akurat gram od początku, zacząłem Łukiem (60+) a teraz gram tankiem 70+. Miałem kilka przerw, (real>all) ale nadal co się zaloguję to mam co robić.

Polecam ale wytrwałych, bez kompleksu małego.

EDIT2:
hahahah Siege :P
Ogarniamy większość zamków poprzez taktykę. Pomijając ostanie zawirowania to walka jest o ADEN, reszta to plan poboczny. Członkowie klanu co mają zamek to +2k CP więcej dlatego się je "trzyma'.

BTW - sam jestem ciekaw co będzie niedługo na "BAIUM" :P



Pozdrawiam.





« Ostatnia zmiana: Czerwiec 22, 2017, 11:51:57 pm wysłana przez sobek »


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4737 dnia: Czerwiec 22, 2017, 11:52:52 pm »
Nie ma gorszego serwera niż classic Eu. Zbyt duża ilość polskiej cebulandi.  Każdego dnia cebulaki biegają na postaciach 50+ i stunują ludzi na lokacjach od 20+. Jeśli chodzi i faktyczny online to jest on na poziomie 300 osób grających. Siege wyglądają następująco. Wszystkie klanu zbierają się na 1 zamek na innych nic się nie dzieje. Nie polecam szkoda czasu i euro.

Nie spotkałem sie z nikim, poza tym zjebem MrTrump (rzekomo z United), ale kto to jest to dunno, gosciu mial/ma jeszcze deske 6x Lv, ale nicku nie pamietam i tez sobie stunowal na Abo campie ;P


Problemem classika jest brak farmy w party. Dlaczego tak jest? Dlatego, ze prawdziwa populacja to moze z 500 aktywnie grajacych osob & i jest malo supportow.

http://expzone.net - Tylko 300 osob cos expi, a tak naprawde ja bym nie bral pod uwage osob ponizej 150mln/tygodniowo. (tj 199 aktywnie robiacych cos PvE obecnie), ofc jest tez prawie cala topka wybotowana/wyexpiona przez ru, wiec mozna dodac 100 osob.

Wszystko sie zgadza, ale i tak wydaje mi sie ze jestem zbyt hojny, bo czesc z tego to boxy.



W zwiazku z mala populacja, ludzie ktorzy dolaczaja decyduja sie na XX+PP/WC/SE, itd. itp.
Jakby prawdziwa populacja wynosila z 2500 ludzi, (3500-4000 total online), to sytuacja by wygladala zupelnie inaczej.


@Sobek

Nie moge sie z Toba zgodzic... w zwiazku z powyzszym, jak widac jest to problem populacji, bo jest po prostu za malo ludzi w danych przedzialach levelowych. Nie ma biszopow, supportow itd. Zerby gralo 500 supportow, to musi grac zapewne z 2000 ludzi albo i wiecej...
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2017, 01:13:20 am wysłana przez mattz »


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4738 dnia: Czerwiec 23, 2017, 01:52:36 am »
Nie ma gorszego serwera niż classic Eu. Zbyt duża ilość polskiej cebulandi.  Każdego dnia cebulaki biegają na postaciach 50+ i stunują ludzi na lokacjach od 20+. Jeśli chodzi i faktyczny online to jest on na poziomie 300 osób grających. Siege wyglądają następująco. Wszystkie klanu zbierają się na 1 zamek na innych nic się nie dzieje. Nie polecam szkoda czasu i euro.

Nie spotkałem sie z nikim, poza tym zjebem MrTrump (rzekomo z United), ale kto to jest to dunno, gosciu mial/ma jeszcze deske 6x Lv, ale nicku nie pamietam i tez sobie stunowal na Abo campie ;P


Problemem classika jest brak farmy w party. Dlaczego tak jest? Dlatego, ze prawdziwa populacja to moze z 500 aktywnie grajacych osob & i jest malo supportow.

http://expzone.net - Tylko 300 osob cos expi, a tak naprawde ja bym nie bral pod uwage osob ponizej 150mln/tygodniowo. (tj 199 aktywnie robiacych cos PvE obecnie), ofc jest tez prawie cala topka wybotowana/wyexpiona przez ru, wiec mozna dodac 100 osob.

Wszystko sie zgadza, ale i tak wydaje mi sie ze jestem zbyt hojny, bo czesc z tego to boxy.



W zwiazku z mala populacja, ludzie ktorzy dolaczaja decyduja sie na XX+PP/WC/SE, itd. itp.
Jakby prawdziwa populacja wynosila z 2500 ludzi, (3500-4000 total online), to sytuacja by wygladala zupelnie inaczej.


@Sobek

Nie moge sie z Toba zgodzic... w zwiazku z powyzszym, jak widac jest to problem populacji, bo jest po prostu za malo ludzi w danych przedzialach levelowych. Nie ma biszopow, supportow itd. Zerby gralo 500 supportow, to musi grac zapewne z 2000 ludzi albo i wiecej...

Jakieś pół roku temu był online (w danym momencie) 500+ i niby server dead... ludzi płakali że mają zamknąć..etc .. dziś jest 1400+ i nadal serwer żyje.
Absolutnie nie bronie życia serwera na niskich levelach ale EXP jest wielokrotnie łatwiejszy niż wcześniej. Ostatnio spotkałem wiele osób (nie dota) które szybko wbiły level. Jeśli ktoś chce to ma party/Cp i żyją w "side".
Debile co szczycą się przeszkadzaniem - 10 lev (albo 40) są i będą ale to chyba margines... bo niby po co..

W l2 classic online trzeba inaczej postrzegać niż na priv. Tutaj mapa jest mała a spotów do efektownego EXP mało ...
Wydaje mi się że to co piszesz to pseudo "walka" pr0 ownerów co mają dostęp do wyższych levelowo postaci a że na górze są nikim to "nadrabiają" to gank na osobach nowych.
Jednak należy pamiętać że EXP .. na niższych levelach to ... po 8h farmy jakieś 100% (minimum) poziomu, a więc jak ktoś Cię PK to stracisz może 5min farmy.

Abyś mnie dobrze zrozumiał, zadaj pytanie jak postępować aby efektywnie expić, to ktoś na forum Ci podpowie.
Online oczywiście fajnie jakby był większy ale jak ktoś nie ma WAR z całym serwem (jak to miałem np. ja miałem przez rok) to nie jest tak źle.

Tak czy inaczej ... wszytko kwestia nastawienia i doboru osób z którymi się bawisz.





  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4739 dnia: Czerwiec 23, 2017, 01:57:44 am »
Efektywny exp to solo z boxem, jak sie ma juz w wh d, c, b graty xD

Najlepiej postac dystansowa HE/PR farmi 2x szybciej niz melas nawet DA z panterka.
do tego PP 52 i w PL SECIE i Emi z othelem 6/7/8 mozesz siedziec do smierci na silenosach, ew 62+ zmienic loca (i adenka leci), easy 5-7mln xp/godzina.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4740 dnia: Czerwiec 23, 2017, 02:04:59 am »
Efektywny exp to solo z boxem, jak sie ma juz w wh d, c, b graty xD

Najlepiej postac dystansowa HE/PR farmi 2x szybciej niz melas nawet DA z panterka.
do tego PP 52 i w PL SECIE i Emi z othelem 6/7/8 mozesz siedziec do smierci na silenosach, ew 62+ zmienic loca (i adenka leci), easy 5-7mln xp/godzina.

W nowej kronice "ZAKEN" jest jeszcze łatwiej, przykładowo na FP kilka SWS SOLO farmi i pewnie (bez event) tez ma z 5KK per/H jak widać ktoś chce to może. U mnie w CP EE, support ostanio wbija 70-130kk dzinnie więc jak ktoś chce to potrafi


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4741 dnia: Czerwiec 23, 2017, 10:13:58 am »
Ja wziąć uważam, że jest zbyt łatwo. Miał być hardcore, a ułatwiają z każdym updatem coraz bardziej. Niedługo będzie samograj do 78 :P Pododawali RBków które dają w ciul expa, dobrze że przynajmniej namiastka PVP się nawiązała o łatwy exp. Wczoraj na streamie ternona było widać jak to wygląda np. w united - połowa charów na RB to boksy. Czyli standardowy Skelth style.

Solo farma wtorek/środa/czwartek:



Easy game. A płaczki dalej płaczą.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4742 dnia: Czerwiec 23, 2017, 04:29:19 pm »
warto zagrać od nowa?


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4743 dnia: Czerwiec 23, 2017, 04:33:10 pm »
Z tego co widze "mainujesz" łucznika, więc nie warto. Chyba, że lubisz grać solo z boxem na plecach za 20€/m.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 23, 2017, 09:38:58 pm wysłana przez QRQ »


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4744 dnia: Czerwiec 23, 2017, 04:34:48 pm »
Zawsze warto zagrać od nowa w L2. Tyle ze trzeba poczekac az opracują wkońcu maszyne do podróży w czasie i sie cofniemy z 10 lat do tylu ;)


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4745 dnia: Czerwiec 23, 2017, 10:08:11 pm »
Zawsze warto zagrać od nowa w L2. Tyle ze trzeba poczekac az opracują wkońcu maszyne do podróży w czasie i sie cofniemy z 10 lat do tylu ;)

Dokładnie, w obecnym L2 jest za duże ciśnienie na levelowanie postaci, odstajesz za bardzo z lv to jesteś skazany na grę solo z boxem na plecach, uważam że nie warto zaczynać od nowa na clasicu czy nawet kupioną postacią na 50 lv, chyba że nie szkoda komuś pieniędzy na levelowanie u ruskich. Jak komuś brakuje L2 to lepiej wbić na jakiegoś priva mid rate, pobawić się miesiąc lub dwa i zaspokoić głód.


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4746 dnia: Czerwiec 24, 2017, 07:41:41 am »
jest teraz 3 dni free na classic eu , wbiłem na stara postać pobiegłem na spota wbiłem lv i było mi smutno ze nikogo nie spotkałem na EG :/ . Raczej zostanę na Ramonie i będę poznawał ta nowa wersje l2
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 24, 2017, 03:08:02 pm wysłana przez teo230 »


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4747 dnia: Lipiec 04, 2017, 09:12:29 am »
No muszę przyznać, że ostatnie dni na Skelth był naprawdę ciekawe. Dobry siege, wczoraj przez 2 godziny PVP na RBkach, coś się zaczyna dziać. I to nawet moje krytyczne oko potrafi docenić.

https://www.twitch.tv/videos/156365971
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4748 dnia: Lipiec 04, 2017, 11:39:16 am »


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4749 dnia: Lipiec 04, 2017, 04:16:08 pm »
Oho zaczyna się  :D Chyba się ogarnęli, że słabą kasę z classica mają a rmt zarabiają więcej do nich. Na początek skromnie ale z czasem będą i rng skrzyneczki.

Czyżby przymiarki do f2p +PA+IS?  8)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 04, 2017, 04:20:24 pm wysłana przez QRQ »