Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927469 razy)

  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4825 dnia: Wrzesień 27, 2017, 12:53:07 pm »
A jak, niech sie boja inni. ;) a tak w ogole to musiało mocno zaboleć utrata aden, jak już ktos wbija na nie swoja postac i akceptuje wary. Troszke to slabe jest.


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4826 dnia: Wrzesień 27, 2017, 03:52:05 pm »
Idac na aden i oren mysleliscie ze sie pododawamy do friendów czy jaki chuj :D?

PS. Od razu dementuje pogłoski, nie wiem kto wam wywołał wary, ja mam swoje supporty bez klanu i do żadnej postaci z axxis nie mam dostępu.


  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4827 dnia: Wrzesień 27, 2017, 05:32:33 pm »
Wiadomo że będac u pufy już się naraziliśmy na to że inne klany dadza wara. Nikt nie oczekiwał że będziemy głaskani po dupce. :) chyba lepsza jest aktualna sytuacja niż miesiac temu jak united miało wszystko kiedy pufa był u nich. Inna sprawa to to że ktoś wbija się na konto znajomego(byłego?) i aktywuje wary.


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4828 dnia: Wrzesień 28, 2017, 03:52:59 am »
Nie no mądry Polak po szkodzie. Po raz kolejny :P


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4829 dnia: Wrzesień 28, 2017, 07:32:13 am »
Account sharing jest zabroniony.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4830 dnia: Wrzesień 28, 2017, 09:41:34 am »
Witam,
Nie mogę znaleźć nigdzie informacji.
Jaka jest aktualnie kronika na Skelth?
Co ile robią upgrade?



  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4831 dnia: Wrzesień 28, 2017, 10:08:23 am »
Kronika 2.0, tu masz info: Zaken - https://eu.4game.com/lineage2classic/play/zaken/

Upgrade jest co około pół roku.  Jesienią 2016 dodali Tower of Insolence, Baium i A Grade (poprawcie mnie jak gadam gupoty).
Tego lata był upgrade do Zakena, dodali Devil Island 70-76 zone i Giants Cave 76-80.
W Listopadzie na ruskim ma wejść patch z Antharasem, Primeval, Necro/Cata i Elemental Zones więc u nas będzie około Stycznia, Lutego (z tym necro i cata to nie jestem pewien wiec poprawcie mnie jak gadam gupoty).
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 28, 2017, 10:10:36 am wysłana przez DTQ »


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4832 dnia: Wrzesień 28, 2017, 10:22:40 am »
Raczej tak średnio co 9 miesięcy. Cata/necro ma być open area dla lvl 65-69 oraz 70-75. Niestety  :(


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4833 dnia: Wrzesień 28, 2017, 10:57:06 am »
Cata - boosted exp
Necro - boosted adena


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4834 dnia: Wrzesień 28, 2017, 02:41:44 pm »
Dziękuje bardzo za wyczerpując odpowiedź.

Myślałem, że zmiany wchodzą tak jak kroniki kiedyś,
C1 -> c2 - > i tak dalej.

Czyli jest nowy system graficzny itp wszystko stałe, Oni dodaj nowe(stare) lokalizacje, grade i podwyższają możliwy lvl.
Wzbogacając to nowymi questami?



R
Kronika 2.0, tu masz info: Zaken - https://eu.4game.com/lineage2classic/play/zaken/

Upgrade jest co około pół roku.  Jesienią 2016 dodali Tower of Insolence, Baium i A Grade (poprawcie mnie jak gadam gupoty).
Tego lata był upgrade do Zakena, dodali Devil Island 70-76 zone i Giants Cave 76-80.
W Listopadzie na ruskim ma wejść patch z Antharasem, Primeval, Necro/Cata i Elemental Zones więc u nas będzie około Stycznia, Lutego (z tym necro i cata to nie jestem pewien wiec poprawcie mnie jak gadam gupoty).


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4835 dnia: Wrzesień 28, 2017, 03:19:53 pm »
Zeby zobrazowac w nieco inny sposob:

Mamy takie epicki: ant queen, core, orfen, baium, zaken
Takie sa plany: antharas

Zamki: gludio/dion/giran/oren/aden

Wszysxy chodza w b grade, gdyz poniewaz A grade zrobiony jest dla wybranych ( duuuuuuzo trzeba ).

Wchodzac tu uczysz sie gry od nowa :)

Najlepiej pytac na biezaco jezeli czegos nie wiesz. Gra duzo ludzi z polszy. Dobry stary klimat.


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4836 dnia: Wrzesień 28, 2017, 03:56:33 pm »
Dziękuje za informacje :) Od 2008 gram/grałem w lineage 2 ( Z Przerwami oczywiście), zaczynałem na C4 Existance, później wszystkie kroniki do H5, prywatne serwery: Dexternet, RPG-club głównie.
3 lata temu na Naia trochę grałem.

Rozważam właśnie powrót do gry.


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4837 dnia: Październik 12, 2017, 10:36:07 am »
Co się staneło na ostatnim siegu chciałem zobaczyć jakieś pvp w końcu (gram na Ramonie) włączam stream Turnona a tam patrze Aden se zajmują nikt nie broni kolejne zamki nie wiem il oglądałem tego siega ale myślę że z godzine i nie było enemy WTF??
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4838 dnia: Październik 12, 2017, 01:08:10 pm »
united i przydupasy odwołali wojnę. stwierdzili, że mają za małą przewagę levelową ;)
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4839 dnia: Październik 13, 2017, 08:48:56 am »
Coś mi się wydaję że ktoś z ramony zrobił quita i wprowadził najlepsze taktyki na clasicu :D
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4840 dnia: Październik 13, 2017, 02:24:53 pm »
Dopóki mieli te 5 lvli przewagi + skille z 3 profki, gdy reszta była pomiędzy 70 i 74 wszystko było spoko, taaaakie kozaki były na spotach 10 lvl niżej, a gdy się pojawiły pierwsze 3rd class w opozycji united odwołali wszystkie wojny i pchają się masą na RB nawet po te 500k expa :P Taka oto panie polityka  :afro:
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4841 dnia: Październik 13, 2017, 03:02:50 pm »
Ogolnie polityka Skeleth jest tak prymitywna ze brak mi słów.
A dlaczego jest tak a nie inaczej z powodu niskiego onlinie,
"Z gówna bata nie ukręcisz"
.......................................
Może powstanie kiedyś nowy EU serwer gdzie przyciągnie duzo nowych osób bo na pewno gra sie łątwiej niż my zaczynaliśmy albo jakis ruski z ANG wersja :]




  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4842 dnia: Październik 14, 2017, 02:59:32 pm »
Ogolnie polityka Skeleth jest tak prymitywna ze brak mi słów.
A dlaczego jest tak a nie inaczej z powodu niskiego onlinie,
"Z gówna bata nie ukręcisz"
.......................................
Może powstanie kiedyś nowy EU serwer gdzie przyciągnie duzo nowych osób bo na pewno gra sie łątwiej niż my zaczynaliśmy albo jakis ruski z ANG wersja :]
jakie mrzonki  :D


  • Wiadomości: 100

  • Pochwał: 0

Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4843 dnia: Październik 15, 2017, 06:10:09 pm »
Dopóki mieli te 5 lvli przewagi + skille z 3 profki, gdy reszta była pomiędzy 70 i 74 wszystko było spoko, taaaakie kozaki były na spotach 10 lvl niżej, a gdy się pojawiły pierwsze 3rd class w opozycji united odwołali wszystkie wojny i pchają się masą na RB nawet po te 500k expa :P Taka oto panie polityka  :afro:
10 leveli? Przecież te pojeby przychodziły i biły 52-58 nameless pt w toi. Banda retardów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
//
echo '16i[q]sa[ln0=aln100%Pln100/snlbx]sbA0D4D465452snlbxq'|dc


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4844 dnia: Październik 16, 2017, 10:50:33 am »
Skelth wczoraj:
(GM Buff event)



« Ostatnia zmiana: Październik 16, 2017, 10:52:21 am wysłana przez Vilhelm »
Lineage 2 Classic EU Skelth
Titan 78 - Vilhelm
Moonlight Sentinel 77 - Villz


  • Wiadomości: 220

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4845 dnia: Październik 16, 2017, 12:29:36 pm »
Dopóki mieli te 5 lvli przewagi + skille z 3 profki, gdy reszta była pomiędzy 70 i 74 wszystko było spoko, taaaakie kozaki były na spotach 10 lvl niżej, a gdy się pojawiły pierwsze 3rd class w opozycji united odwołali wszystkie wojny i pchają się masą na RB nawet po te 500k expa :P Taka oto panie polityka  :afro:
10 leveli? Przecież te pojeby przychodziły i biły 52-58 nameless pt w toi. Banda retardów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Myślisz ze Apex, Spectre i pozostałe klany sa inne? Robia tak samo jak kiedyś United, jeżeli twierdzisz ze tak robili, bo ja za krótko tutaj gram i nie znam polityki. Ogólnie jak pozostanie taki one side serwer to długo nie pociagnie.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4846 dnia: Październik 16, 2017, 10:04:27 pm »
Dopóki mieli te 5 lvli przewagi + skille z 3 profki, gdy reszta była pomiędzy 70 i 74 wszystko było spoko, taaaakie kozaki były na spotach 10 lvl niżej, a gdy się pojawiły pierwsze 3rd class w opozycji united odwołali wszystkie wojny i pchają się masą na RB nawet po te 500k expa :P Taka oto panie polityka  :afro:
10 leveli? Przecież te pojeby przychodziły i biły 52-58 nameless pt w toi. Banda retardów.


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Myślisz ze Apex, Spectre i pozostałe klany sa inne? Robia tak samo jak kiedyś United, jeżeli twierdzisz ze tak robili, bo ja za krótko tutaj gram i nie znam polityki. Ogólnie jak pozostanie taki one side serwer to długo nie pociagnie.

Nie znasz się, United to $$$ sprzęt i powel level .. dlatego 90% servera nimi gardzi. Teraz po czasie casual clany, party zaczęły doganiać United i dostają takie wpierdziel że nawet już nie płaczą na HV. United to 50% ludzi top level i buff od PP i gang na postacie 6x.

W L2 od zawsze to samo ... chwile ktoś dominuje, potem drama i nowy side. (EU). U nas nic się nie zmieniło, efektywnie do przodu w United napinacze starają się puścić postacie na maxchaters


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4847 dnia: Październik 17, 2017, 09:14:20 am »
I jedna i druga storna ganguje low leveli jeśli mają wojnę lub są pachołkami największego RMT servera czyli Pufy.
Obydwie strony tak samo kupowały powerlevel i sprzęt, z tym, że mimo wszystko w Apex (bo główny hejt leje się pomiędzy united i apex) zaczęło się wszystko od ludzi i tylko debilna wizja lidera pchnęła ich w RMT, za to RMT to była główna droga united od samego startu. Jak my mieliśmy 40-45 oni jużbiegali Neptunem - sps 70+ i 1-hitował ludzi. Był taki okres że wykupowali wszystko 70 co się tylko pojawiło. Potem oczywiście te kupione i wyexpione postacie levelowały pozostałe itp itd. United po każdej nawet wątpliwej jakości wygranej mało się nie posrali na HV, wyzywanie klanów 60+ od tchórzy itd, a teraz sami poodwoływali wojny i cicho siedzą. Odszedł Malleum z driverami, skończył się powerlevleing i nagle rura zmiękła.

RMT jest po obu stornach i takie są realia współczesnego L2, nie ma znaczenia czy to Classic czy Core czy jakie tam jeszcze servery stoją. Jednak kwestia stylu ludzi którzy wszystko pokupowali i jakoścć ich gry to zupełnie inna sprawa. Myślę, że jakies 80% servera uważa united za dno i nie, że Apexy są jacyś lepsi, ale mentalność graczy united to rzecz niespotykana. Nic dziwnego, że nikt ich nie lubi i gdyby faktycznie quitneli każdy się ucieszy.

A nowe side'y zrobią się same.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 105

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4848 dnia: Październik 17, 2017, 09:42:02 am »
Wystarczy odciąć Pufę od adeno-dajnej żyły i skończy się złoty pociąg. Tylko że nikomu się tego nie chce.


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #4849 dnia: Październik 17, 2017, 10:50:53 am »
Puffa ma własny side tak wiec nikt go juz nie odetnie ;-) ma na skienienie 100 osob do obrony + trzyma epicki
Lineage 2 Classic EU Skelth
Titan 78 - Vilhelm
Moonlight Sentinel 77 - Villz