Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927588 razy)

  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5000 dnia: Styczeń 28, 2018, 11:44:36 pm »
Dziwny siege, totalnie zła organizacja po stronie niebieskich.


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5001 dnia: Styczeń 29, 2018, 05:34:14 am »
widzialem faceroll po raz kolejny w bramie zamku na aden. toc to nie moglo sie udac od frontu ;p


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5002 dnia: Styczeń 29, 2018, 10:42:48 am »
Niebiescy to zazwyczaj mają jakieś powalone, nieskuteczne taktyki, a szczególnie jak apexy dochodzą do głosu.

A oglądanie skilla ludzi, którzy na mainach mają melasów a potem grają na siege magami albo supportem aż kłuje w oczy. W apex tak zawsze było i widzę ciągle bez zmian.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2018, 10:45:05 am wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5003 dnia: Styczeń 29, 2018, 10:56:58 am »
Ja po siegu spodziewałem się walki o Aden i w najlepszym przypadku przejęcia Aden, a się udało złapać giran i w sumie do zgarnięcia Oren zabrakło bardzo nie wiele, ogólnie to dużo biegania bardzo dużo strzelania do bram i kryształów troche mało pvp jak na siege bardziej mi się podobało 2 tygodnie temu :)

i fraps: https://youtu.be/AasG5e8z3vI
« Ostatnia zmiana: Styczeń 29, 2018, 03:06:06 pm wysłana przez Neural »
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5004 dnia: Styczeń 29, 2018, 11:47:12 pm »
To prawda, że fatal counter ma zostać naprawiony i być faktycznie "fatal", czyli ma działać przy niskim poziomie życia jak zealot?
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5005 dnia: Styczeń 30, 2018, 08:32:50 am »
Sam szukam potwierdzenia tego, ale nie wynika to z żadnej koreańskiej strony póki co. Jak ktoś ma źródło niech wklei :)
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5006 dnia: Styczeń 30, 2018, 08:57:00 am »
Też nic nie znalazłem, ale raczej tego tak nie zostawią bo jest mega op.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5007 dnia: Styczeń 30, 2018, 10:44:25 am »
raczej op już tak nie jest. Oglądałem Neurala filmik z siege i z cuntera bije hity po 2k max w kogos za 4k sorry ale z normal crit strzelał mocniej niż z tego skilla.


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5008 dnia: Styczeń 30, 2018, 10:54:34 am »
i naciaga sie całą wieczność ;-)
Lineage 2 Classic EU Skelth
Titan 78 - Vilhelm
Moonlight Sentinel 77 - Villz


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5009 dnia: Styczeń 30, 2018, 11:18:56 am »
raczej op już tak nie jest. Oglądałem Neurala filmik z siege i z cuntera bije hity po 2k max w kogos za 4k sorry ale z normal crit strzelał mocniej niż z tego skilla.
Tak masz rację ale to wyninka (tak mi się wydaje) z różnicy lvlowej pomiędzy mną a enemy gdzie enemy to w większości 76+ jak HP spada do około połowy to dmg już wzrasta 4x ogólnie testy robione przez innove pokazały że fatal counter na full HP ma taki dmg jak double shot cryt, także moim zdaniem jest OP :D sprawdzałem ostanie info odnośnie updatów nic tam nie ma na temat PRa co według mnie jest za każdym razem buffem :D. Moim zdaniem OP to są sumonery oczywiscie ESy to co robią robotę na pvp jak nikt inny.
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5010 dnia: Styczeń 30, 2018, 11:27:56 am »
Niby w jaki sposób? BO wg mnie ten boom na summonerow to największa beka świata. Tak łatwo to skontrować że łolaboga. Tylko "wodzowie" tego serwera są nubami, ale to już tylko ich wina, a nie "OP" summonerów. Na oli to najbardziej OP klasa (no może poza DA) ale na mass PVP ssają paukę.

A hity po 10k PRów 78+ z fatala to żaden wyczyn i to nie tylko w robe.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5011 dnia: Styczeń 30, 2018, 11:36:35 am »
OP to jest Death Sting, a nie fatal . ;-)
Lineage 2 Classic EU Skelth
Titan 78 - Vilhelm
Moonlight Sentinel 77 - Villz


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5012 dnia: Styczeń 30, 2018, 11:40:20 am »
To tylko przykład z naszego serwera po oddaniu wojen i sigeu 2 tygodnie temu red side dostaje w dupe na każdym pvp przez 4 dni. Potem dochodzi party sumonerów i od tego momentu Blue side nie wygrał pvp  w liczbach nadal blue side jest troszeczkę liczniejszy.
A co do samych ESów to wystarczy że enemy się rozflaguje na konikach a potem one masówkami zbijają CP i HP one nie zabijają fragi kręcą dalej magowie z dwóch party ale jest im o wiele łatwiej z sumonerami, poza tym jak enemy jest oflagowane to hero fear działa na wszystko także ESy robią robotę :). Jakiś czas temu widziałem pvp 9 vs 9 party sumonerów vs chyba magowie magowie nic nie ubili w tym pvp :) także coś w tym jest.
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5013 dnia: Styczeń 30, 2018, 01:16:22 pm »
To tylko przykład z naszego serwera po oddaniu wojen i sigeu 2 tygodnie temu red side dostaje w dupe na każdym pvp przez 4 dni.

Bo magowie są przydatni jako dps z drugiej linii a nie rush jak tutaj. To że magowie czy inni DD nie potrafią grać nie czyni innych brainless klas takich jak ES OP.

A co do samych ESów to wystarczy że enemy się rozflaguje na konikach a potem one masówkami zbijają CP i HP one nie zabijają fragi kręcą dalej magowie z dwóch party ale jest im o wiele łatwiej z sumonerami, poza tym jak enemy jest oflagowane to hero fear działa na wszystko także ESy robią robotę :). Jakiś czas temu widziałem pvp 9 vs 9 party sumonerów vs chyba magowie magowie nic nie ubili w tym pvp :) także coś w tym jest.

Weź sobie summonera i byle jakiego DD i podlicz średni dps jaki zrobi przez np 3 minuty. Jestem przekonany, że ES jest daleko w tyle - musi puścić tego konia, konik musi dobiec gdzie trzeba walnąć z masówki i wrócić (pod warunkiem, że nie dostanie sleepa, feara, stuna itd). A to że ludzie nie potrafią grać i czekają aż kilka koników spokojnie sobie walnie w zerga to już inna sprawa, ale nie ma nic wspólnego z OP tej klasy. Plus te nowe klany które doszły mają niskie levele i bardzo słabą biżuterię. Dobry chain heal + balance + spam CP i te koniki nic nie robią. No ale tego jeszcze po stronie blue nie ma i jeszcze przez jakiś czas nie będzie, więc takie kretyńskie taktyki jak mass summony będzie działało.

Oczywiste jest, że DOTA ma ogromną przewagę w range PVP, te 3 party magów 78+ rozwala wszystko. I co robią tzw blue? Próbują kite'ować magów... No ja jebie, 200 IQ plejsy. Tylko, że jakby próbowali zagrać tak jak powinni czyli zrushować te wszystkie robki to nie mają czym tego skontrolować, bo OLi i WLi brak. Tak źle i tak nie dobrze. Lepiej zrekrutować kolejnych 10 PRów i kiteować magów. GG.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2018, 01:26:57 pm wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5014 dnia: Styczeń 30, 2018, 02:58:49 pm »
Jeśli dobrze kojarzę, to w next update (next który będzie u RU) koniki dostają jeszcze dodatkowego kopa. W Antharasie koniki maja jeszcze 20-30% penalty do dmg w pvp (Merrow ma 30%, Magnus ma 20%). W tej chwili w korei juz tego penalty podobno nie ma od dluzszego czasu (dokładnie od update 29 listopada).

Co do ES - nie wiem jak w mass to idzie, ale 9v9 turniej u ruskich wygralo pt summonerow. Na Einhasad pt PR'ow z ROA dostaje regularnie becki od pt summonerow z drugiego side 9v9 mimo że maja gruba przewage w sprzecie.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2018, 03:00:35 pm wysłana przez Dhol »


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5015 dnia: Styczeń 30, 2018, 05:07:15 pm »
W small PVP na pewno są OP, chociażby z tego powodu, że z jakiegoś niezrozumiałego dla mnie powodu summona można przywołać w czasie gdy ma się już jednego. Kiedyś summon musiał zginąć i jeszcze trzeba było chwilkę czekać. Teraz resummon jest prawie jak heal - koń dostanie hita - bang insta ressumon. Tak samo jest z panterą.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5016 dnia: Styczeń 30, 2018, 06:49:04 pm »
To prawda, że fatal counter ma zostać naprawiony i być faktycznie "fatal", czyli ma działać przy niskim poziomie życia jak zealot?

Cytuj
Fatal Counter skill has bouns damage based on character level.
So, even if the caster's HP is full, they can make some damages.

Basically, Fatal Counter uses different fomula with Curse Death Link skill.
And HP bonus is activated under 40% HP.

Fatal Counter(a powerful physical skill) is given to dark elf as a signature skill.
We assum that it does not break the balance between archer classes.

Current status will be remained.
Thank you.

odpowiedz kr, stara bo stara ale aktualna.
nie ma co naprawiać bo działa jak ma działać i żaden update w kr nie wprowadza zmian.

https://www.youtube.com/watch?v=9KHaHRQ5VLQ


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5017 dnia: Styczeń 30, 2018, 06:54:53 pm »
fraps z koreanskiego serwera tak bardzo pasuje w dyskusji o serwerze ktory stoi na EU/RU plikach


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5018 dnia: Styczeń 30, 2018, 07:14:56 pm »
fraps z koreanskiego serwera tak bardzo pasuje w dyskusji o serwerze ktory stoi na EU/RU plikach

ojejku jejku szkoda tylko ze to są dalej koreańskie pliki w wersji regionalnej(bez p2w)
ale czekaj jak podam jakieś info z kr strony classica to tez nie pasuje ? I'm so sad now  :beksa:
« Ostatnia zmiana: Styczeń 30, 2018, 07:20:09 pm wysłana przez russek »


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5019 dnia: Styczeń 30, 2018, 07:20:19 pm »
tylko ze pantere castuje z 10s a konia z 2


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5020 dnia: Styczeń 30, 2018, 07:43:05 pm »
fraps z koreanskiego serwera tak bardzo pasuje w dyskusji o serwerze ktory stoi na EU/RU plikach

ojejku jejku szkoda tylko ze to są dalej koreańskie pliki w wersji regionalnej(bez p2w)
dokladnie, czyli nie wiesz co typ mial w inventory ze tak pizgal moby

ez no gf, next please


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5021 dnia: Styczeń 30, 2018, 08:36:09 pm »
wystarczy mi wiedza ze nie miał nic co daje fatal counter dmg+ oraz jako taki wzrok aby dostrzec ze różnica w dmg pomiędzy innymi skilami jest kilka a nawet kilkanaście razy większa


  • Wiadomości: 143

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5022 dnia: Styczeń 30, 2018, 09:02:56 pm »
raczej op już tak nie jest. Oglądałem Neurala filmik z siege i z cuntera bije hity po 2k max w kogos za 4k sorry ale z normal crit strzelał mocniej niż z tego skilla.
Porównywanie filmiku Neurala do reszty pr jest trochę bez sensu, jeszcze nie ma odpowiedniego lvl i sprzętu żeby być maszyna do fragów, do tego nie jest zbity dla porównania polecam filmiki Niko pr na full epikach. https://www.youtube.com/watch?v=egpb18ASnCI&ab_channel=SkillerProMega pare razy miałem okazje z nim być na pvp i stwierdzam ze nie ma bardziej op postaci na mass pvp oprócz es i nukow. Na full buffie na tanku od jednej masówki  konia jesteś wstanie dostać 3k pomnóż przez 5 koni odpowiedz nasuwa się sama do tego sleep na konia działa słabo a fear wręcz wcale, w sumie co za różnica jak od razu można przywołać nowego, a do tego konia można wysłać z kilometra :)


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5023 dnia: Styczeń 30, 2018, 09:33:00 pm »
wystarczy mi wiedza ze nie miał nic co daje fatal counter dmg+
a skad ta wiedza?


  • Wiadomości: 298

  • Pochwał: 1

  • BALLS OF STEEL !!!
Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5024 dnia: Styczeń 31, 2018, 10:57:22 am »
http://lineage2.plaync.com/classic/index

wiesz niektórzy tak maja ze umieją używać internetów, jednym z nich nie jesteś, no cóż bywa :(
teraz możesz wracać do piaskownicy i tam wygłaszać swoje mądrości, przedszkolaki i tak nie zrozumieją ale mogą się przynajmniej pośmiać