Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927591 razy)

  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5125 dnia: Kwiecień 08, 2018, 10:15:45 am »
Kabulek trafiasz w punkt, tylko skąd miałeś vampiric rage do napitalania w katach bez se/wc? nie łapię nadal dlaczego sws > bd , z bdkiem lepszy dps na fury/fire/ był, ale ty i inni radzicie żeby wszystko co się da inwestować w poziom MP i bicie skillami ; czyżby moby takie słabe? zbadam to lepiej. smuci mnie, że piszesz iż WL potrzebuje na klassiku full supportu :x  muszę przewertować te patchnotes , bo nie znając tego bliżej podchodzę jak do  ~ IT  a to widać nie takie proste
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2018, 10:46:30 am wysłana przez alfheimr »


  • Wiadomości: 250

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5126 dnia: Kwiecień 08, 2018, 11:00:37 am »
VR 1 (6%) jest z lowienia rybek. Do bicia ze skilli fury/fire nic Ci nie da, bo i tak ogranicza Cie cooldown skilli, warrior tez niezauwazalnie zmieni dps. A SWS to przezywalnosc lepsza, szybsze sciaganie trainow, szybszy regen many.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5127 dnia: Kwiecień 08, 2018, 01:34:38 pm »
tak jak dhol pisał - BD nic ci nie daje do bicia skillami (użyszasz 1 raz quick speara a potem dwa aoe na zmianę). Z swsem masz tyle HP i p defa że nic ci nie grozi i do bicia skillami nie potrzebujesz vampa. A jak zmienili song of water i teraz dodaje mp i zwiększa regen to już w ogóle bajka.

WL 55 classic 1.0 - na gm buffie, ale mechanika taka sama: https://www.youtube.com/watch?v=ALBuFWtkjEY
WL 62 classic 1.0 - SE + SWS + PP  - ta miejscówka niestety została zmieniona i już nie jest taka super: https://www.youtube.com/watch?v=6nORSqcn3XY
WL 65 classic Saviours patch - ze znajomym WL w duo, solo robiłem to samo tylko na mniejszą skalę, miejscówka po zmianach niestety https://www.youtube.com/watch?v=mM5Ri4SeVHc
WL 73 classic Zaken patch - SE+SWS+EE+PP praktycznie jedyne miejsce do farmy od 72 do 79 skillami
WL 77 classic Antharas patch - bicie melee z full supportem: https://www.youtube.com/watch?v=U7YK3yTi8jk

Na 78 jest już bardzo łatwo z tym, że trzeba mieć kilka rzeczy, żeby przypadkiem nie paść, bo to na 78 bardzo boli czyli:
-unity 4
-transformacje
-talizman na p.defa 1h
-min. othel 6 w broni

To wszystko powyżej + fruit i jesteś nieśmiertelny biorąc największą salę na klatę. Bicie w katach wymaga trochę praktyki i to co jest na filmiku trochę zmodyfikowałem od czasu nagrania. Szczególnie jeśli ściągasz największą salkę, bo średnie salki są easy.

Bonus: prawdziwa siła WL w full AOE party (zawsze można pomarzyć):
- WL 66 full party Ancient Battleground https://www.youtube.com/watch?v=PF4T7Lh2Rsw
- WL 67 full party SOS https://www.youtube.com/watch?v=mxyUB_W5CVg

WL jest jedną z najbardziej niedocenianych klas na classicu niestety i raczej to się nie zmieni. Z tych WLi których znam, to nawet jeśli mają klan czy CP to nie są wykorzystywani nawet w połowie swoich zdolności szybkiego levelowania postaci. Wbicie 300kk expa w duo w katach to nie jest żaden wyczyn i ruscy sprzedają na GK powerlevel grając 2xWL. U nas na skelth nikt tak nie expi (no może poza mną i ostatnio chulia również zaczął). Taki dziwny, udupiony styl grania na skleth, tylko RB i insty a SP... chu z SP. Ja osobiście szukam klanu czy party dobre pół roku i nikt nie jest zainteresowany.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 08, 2018, 01:50:30 pm wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5128 dnia: Kwiecień 08, 2018, 02:09:07 pm »
tak jak dhol pisał - BD nic ci nie daje do bicia skillami (użyszasz 1 raz quick speara a potem dwa aoe na zmianę). Z swsem masz tyle HP i p defa że nic ci nie grozi i do bicia skillami nie potrzebujesz vampa. A jak zmienili song of water i teraz dodaje mp i zwiększa regen to już w ogóle bajka.

WL 55 classic 1.0 - na gm buffie, ale mechanika taka sama: https://www.youtube.com/watch?v=ALBuFWtkjEY
WL 62 classic 1.0 - SE + SWS + PP  - ta miejscówka niestety została zmieniona i już nie jest taka super: https://www.youtube.com/watch?v=6nORSqcn3XY
WL 65 classic Saviours patch - ze znajomym WL w duo, solo robiłem to samo tylko na mniejszą skalę, miejscówka po zmianach niestety https://www.youtube.com/watch?v=mM5Ri4SeVHc
WL 73 classic Zaken patch - SE+SWS+EE+PP praktycznie jedyne miejsce do farmy od 72 do 79 skillami
WL 77 classic Antharas patch - bicie melee z full supportem: https://www.youtube.com/watch?v=U7YK3yTi8jk

Na 78 jest już bardzo łatwo z tym, że trzeba mieć kilka rzeczy, żeby przypadkiem nie paść, bo to na 78 bardzo boli czyli:
-unity 4
-transformacje
-talizman na p.defa 1h
-min. othel 6 w broni

To wszystko powyżej + fruit i jesteś nieśmiertelny biorąc największą salę na klatę. Bicie w katach wymaga trochę praktyki i to co jest na filmiku trochę zmodyfikowałem od czasu nagrania. Szczególnie jeśli ściągasz największą salkę, bo średnie salki są easy.

Bonus: prawdziwa siła WL w full AOE party (zawsze można pomarzyć):
- WL 66 full party Ancient Battleground https://www.youtube.com/watch?v=PF4T7Lh2Rsw
- WL 67 full party SOS https://www.youtube.com/watch?v=mxyUB_W5CVg

WL jest jedną z najbardziej niedocenianych klas na classicu niestety i raczej to się nie zmieni. Z tych WLi których znam, to nawet jeśli mają klan czy CP to nie są wykorzystywani nawet w połowie swoich zdolności szybkiego levelowania postaci. Wbicie 300kk expa w duo w katach to nie jest żaden wyczyn i ruscy sprzedają na GK powerlevel grając 2xWL. U nas na skelth nikt tak nie expi (no może poza mną i ostatnio chulia również zaczął). Taki dziwny, udupiony styl grania na skleth, tylko RB i insty a SP... chu z SP. Ja osobiście szukam klanu czy party dobre pół roku i nikt nie jest zainteresowany.
Zgadnij jak papa pufa dobił 80 na swsie i palku chyba nie myślisz że na RBekach :)
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5129 dnia: Kwiecień 08, 2018, 02:13:12 pm »
akurat on to może zrobić jak mu się podoba :P myślę, że jego nie ma co traktować jako jakikolwiek poziom odniesienia dla skelthowskich maluczkich.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5130 dnia: Kwiecień 08, 2018, 06:46:20 pm »
hmn... wydaje mi się, że problemem jest wbić 60 lev na WL.
Kabul czy solo WL na lizardman daje radę?


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5131 dnia: Kwiecień 08, 2018, 07:06:37 pm »
solo WL nigdzie nie da rady, potrzebujesz przynajmniej 1 ładowarkę/pseudobuffera jak EE lub SE
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5132 dnia: Kwiecień 08, 2018, 07:23:07 pm »
solo WL nigdzie nie da rady, potrzebujesz przynajmniej 1 ładowarkę/pseudobuffera jak EE lub SE

Źle napisałem, WL lev 1 i SE74 i EE74.
Jak gdzie farmić od lev 1 do 76+


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5133 dnia: Kwiecień 08, 2018, 11:27:23 pm »
solo WL nigdzie nie da rady, potrzebujesz przynajmniej 1 ładowarkę/pseudobuffera jak EE lub SE

Źle napisałem, WL lev 1 i SE74 i EE74.
Jak gdzie farmić od lev 1 do 76+

Podpinam sie pod pytanie, chetnie poczytam . Cos trzeba robic jak cp nie gra :-)


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5134 dnia: Kwiecień 09, 2018, 12:04:18 pm »
dobra EE mi pasuje, bo lubię. Pytanie mam tylko czy te obecnie dostępne fruity, łowienie rybek i co tam jeszcze jest zrekompensuje mi brak standardowego pp/wc/se?

Z tego co widzę B grade armor jest TOP , a chcę se ułatwić start za parędziesiąt zł to czy warto w te D i C inwestować czy przeboleć z tym co "wleci" do B?


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5135 dnia: Kwiecień 09, 2018, 12:57:06 pm »
Wg mnie bicie skillami bez PP i z jedną ładowarką powyżej pewnego levela jest już niemożliwe (ciężko powiedzieć czy 60+ bo nie wiem jak te low spoty teraz wyglądają). Poza tym Bless na MP dajesz nie tylko na WL, ale również na ładowarkę.

Jeśli bijesz tylko skillami to możesz biegać w byle czym. Wszystko powinno stać na stunie i dmg jest raczej mały o ile nie przeginasz.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5136 dnia: Kwiecień 09, 2018, 01:10:22 pm »
tego pp do 52 starczy i potem ewentualnie na tym samym koncie sws?


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5137 dnia: Kwiecień 09, 2018, 01:35:57 pm »
Możesz tak spróbować, ja tak robiłem przez pewien czas. Ma to swoje minusy, no ale 10 ojro zostaje :)
Kto wie co będzie za pół roku czy ile ci tam zajmie wbicie 76.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5138 dnia: Kwiecień 09, 2018, 04:33:42 pm »
Możesz tak spróbować, ja tak robiłem przez pewien czas. Ma to swoje minusy, no ale 10 ojro zostaje :)
Kto wie co będzie za pół roku czy ile ci tam zajmie wbicie 76.

Napisałbyś lepiej gdzie farmić 4x 5x :P


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5139 dnia: Kwiecień 09, 2018, 07:32:44 pm »
Panie ja to robiłem na 1.0, teraz to pewnie inna bajka

Za moich czasów do 50 aligatory a potem EV, teraz kij wie, może i DV od 50? Idź i stesuj, na rampie na DV dawałem radę solo WLem z full supportem bez problemów. koks kosmiczny kupę dropów i zero luda.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5140 dnia: Kwiecień 09, 2018, 08:06:53 pm »
dzięki za porady w końcu po instalacji service packa i innych cudów odpaliłem. widzę że raty xp idzie 'podrasować' , mam jakieś newbie scrolle, na mdt selają jakieś inne scrolle na xp , szukam info co jeszcze idzie zebrać


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5141 dnia: Kwiecień 09, 2018, 08:15:51 pm »
Możesz tak spróbować, ja tak robiłem przez pewien czas. Ma to swoje minusy, no ale 10 ojro zostaje :)
Kto wie co będzie za pół roku czy ile ci tam zajmie wbicie 76.

Napisałbyś lepiej gdzie farmić 4x 5x :P


4x polecam cruma jest taka fajna slka (w sumie2) obok siebie można pulować na zmianę i jak masz spoila to kasa jakaś będzie, 5x DV też kasa spoko ale pamiętaj trzeba mieć suport dobry aby to robić sensownie. A solo to polecam wziąc łucznika 4x i isć na fom z WLem na plecach, potem można robić pwl do 60 z PRem 58 z fatalem ( orfen by się przydał) i do TOI.
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5142 dnia: Kwiecień 09, 2018, 09:04:16 pm »
boostów do expa jest od cholery, można i 350% wyciągnać jak się trochę pogra i pozbiera.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 64

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5143 dnia: Kwiecień 09, 2018, 09:13:11 pm »
350? Jakto


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5144 dnia: Kwiecień 09, 2018, 09:52:11 pm »
100% runa (atendance event) 100% ball 30% angel cat 100% scrol high 20 % scrol z oli 20% cake   370% i pewnie o czymś zapomiałem :) 

edit 20% runa z 76 lvl albo 200% z daily reward 5 lvl :)
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5145 dnia: Kwiecień 10, 2018, 12:59:23 am »
i powidziałbyś jeszcze skąd wziąć te runy i cake'i  ? :D


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5146 dnia: Kwiecień 10, 2018, 06:39:26 am »
Jeśli grasz na offie to w daily rewards masz all, a jak na lol privie to pewnie ni ma  :oops:
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5147 dnia: Kwiecień 10, 2018, 09:02:44 am »
100% runa (atendance event) 100% ball 30% angel cat 100% scrol high 20 % scrol z oli 20% cake   370% i pewnie o czymś zapomiałem :) 

edit 20% runa z 76 lvl albo 200% z daily reward 5 lvl :)

Generalnie to baza:
+25% z klanu i Fish 10% tj 35% bonusu atm.


Nie liczylbym scrolli itd, na dlugo one nie starcza moze dobic 70. Ofc, to tez wysoki poziom ale realistycznie juz raczej minimum dla active graczy na skelcie.


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5148 dnia: Kwiecień 10, 2018, 09:18:39 am »
Panie ja to robiłem na 1.0, teraz to pewnie inna bajka

Za moich czasów do 50 aligatory a potem EV, teraz kij wie, może i DV od 50? Idź i stesuj, na rampie na DV dawałem radę solo WLem z full supportem bez problemów. koks kosmiczny kupę dropów i zero luda.

Grałeś na rusku?, bo przecież skelth ruszał z 1.5 :P ( a przynajmniej tak mi się wydaje :P ) prawie jestem pewien, że gdzieś nasze drogi się przecinały.


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5149 dnia: Kwiecień 10, 2018, 09:56:54 am »
Panie ja to robiłem na 1.0, teraz to pewnie inna bajka

Za moich czasów do 50 aligatory a potem EV, teraz kij wie, może i DV od 50? Idź i stesuj, na rampie na DV dawałem radę solo WLem z full supportem bez problemów. koks kosmiczny kupę dropów i zero luda.

Grałeś na rusku?, bo przecież skelth ruszał z 1.5 :P ( a przynajmniej tak mi się wydaje :P ) prawie jestem pewien, że gdzieś nasze drogi się przecinały.

Zle CI sie wydaje