Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927596 razy)

  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5250 dnia: Kwiecień 27, 2018, 12:55:44 pm »
dla jednego to dymanie jak murzyn dla innego czysta przyjemność, tak samo jak jeden powie, że słucha pufy żeby wbić level i zdobyć sprzęt a inny powie "że jebani niewolnicy robią na niego" :D Kwestia punktu patrzenia  :afro:
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5251 dnia: Kwiecień 27, 2018, 03:19:19 pm »
https://www.youtube.com/watch?v=tkai_tP_SzE&feature=youtu.be

Co do pufy i niewolnictwa :D, to przecież większość klanów tak działa, jak grałem na Lancerze też był Mazim (ten to za to opierdolił wszystko i znikł :D) ale w klanach zazwyczaj tak jest że jeden rządzi i ma z tego dodatkowe profity. Dajmy przykład idzie sobie klan niewolników na zakena bije zakena zabija są jakieś dropy każde party dostaje punkty dkp które mogą wymienić na itemy bądź też na czystą adene. Idzie sobie pufa na RBeki (nie SV GC) tylko 40-60 birze swoich ludzi z cp + kolesi na powerlvl oni mu płacą, był tam pufa i jego cp, niewolniki w tym czasie pewnie pracują u innego władcy ewentualnie mają czelność bić w tym czasie moby i zarabiać adene. A co do SV GC  idą sobie niewolniki biją RBeki każde party niewolników wysyła jednego aby dostał expa bo jak pójdą bić wszyscy razem to każdy huja dostanie dzięki temu party mają kluczowe postacie na lvlach 78 -79. Nie wiem co wy z tym pufą owszem teraz jest hujnia bo podbno pufa z rekrutował resztę spectre :D no jak huj w spectre zostały 4 pt a do Doty nie dołączyło żadne. poza tym to nie jest w interesie pufy aby serwer był one side bo cena adeny spada, nie ma pvp nie ma wyścigu zbrojeń, a argument że będzie se farmił wszystko jak będzie one side , no proszę przecież wszystko sobie farmił bo enemy nie są w stanie się zebrać od paru miesięcy, robią z jednego ally drugie które się rozpływa. Jeszcze wracając do dropów wiem że w Blue sidzie był podział "partnerski" czy jakoś tak każde party dostawało po równo , i taki by chcieli u nas ( w sumie dkp też jest po równo wiec nie wiem w czym problem) ale właśnie przez ten podział ally się rozpadło bo topowe pt dostawało tyle samo co mośki które mało co robiły, a w docie jesteś aktywy masz dkp i se bierzesz co chcesz, jesteś w stanie kampić aq orfena core o każdej godzinie jak to robi pufa i ginto to maja dkp na epiki proste, dlaczego oni dostają najwięcej bo najwięcej robią. A co do samego pufy to spoko ziomek :D podpowiada taktyki na tournament :) nawet (nie wiem czy to doszło do skutku) mówił że party z doty które będą na podium to dostaną dodatkową nagrodę.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2018, 03:23:08 pm wysłana przez Neural »
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5252 dnia: Kwiecień 27, 2018, 04:00:51 pm »
wiem ze na takim pvp sie duzo dzieje, ale troche czasem zapominasz o tym ze pantera ma spoko dps ;P wiec mogles troche lepiej ja tam rzucac na ludzi, ale generalnie przynajmniej nie zmienialiscie duzo setupu zeby wygrywac wiec duzy +! :D


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5253 dnia: Kwiecień 27, 2018, 04:21:40 pm »
wait, wy tam na EU mieliscie jakas inna wersje niz RU ze 78me lvle?


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5254 dnia: Kwiecień 27, 2018, 04:34:05 pm »
wait, wy tam na EU mieliscie jakas inna wersje niz RU ze 78me lvle?

wiadomo, ze na eu poszli na łatwizne ;D


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5255 dnia: Kwiecień 27, 2018, 04:46:16 pm »
Tak masz rację co do pantery dopiero na 2 mecz w grupie zrobiłem makro na atak, nigdy nie grałem DA tylko sk ale to na core GOD także inna gra. A co do setupu to fakt łuczniki pozostali ale reszta to w ogóle co innego. poza tym jak ogłosili ten turniej to padło pytanie czy idziemy po top i gramy czymś w rodzaju sumonerow ewentualnie coś innego czy for fun i luki. Także zostały luki i w sumie jak był tydzień treningów to walczyliśmy 4 razy z pufa jednego dnia i to w trochę innym setupie ;) A co do lvlu była ankieta, była opcja 78 79 i 80 i chyba nawet 77.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 27, 2018, 04:48:24 pm wysłana przez Neural »
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5256 dnia: Kwiecień 27, 2018, 06:18:31 pm »
Ja tam osobiście do pufy nic nie mam, swego czasu, zanim zaczął być serwerowym guru był u mnie w farm klanie. Z rok temu pisał na klanowym, że wciągu 3 miesięcy będzie miał wszystkie zamki i serwer będzie na jego usługach, a ja głupi się z niego śmiałem.  :noob:

Teraz robię swoje a on swoje. Moja niechęć do DOTA dotyczyła raczej członków byłego United (cytheria, driven), którzy w czasach gdy wbicie 70 to był jakiś kosmos kupowali expa na potęgę od lilililil do 76, a potem całymi dniami nie dawali żyć tym osobom, które miały być czelność w innym side czy klanie. Takie najgorszego lotu gnębienie ludzi 15 leveli mniej, tylko i wyłącznie na hero ud...
Ale teraz mam to gdzieś, nie interesuje mnie polityka, bo jeszcze nie spotkałem ani jednego lidera z prawdziwego zdarzenia (po stronie blue/dark). Ze spectre jakoś nie miałem do czynienia (bo kto tutaj potrzebuje WLa lol), więc nie wiem jakim liderem było Niko, ale poprzednicy (typu Ziddy w apex)to padaka, że o "wspaniałym" złodzieju mastromind, aka Chris nie wspomnę. Co to za liderzy co nie potrafią nawet wbić samodzielnie 76 (na starych kronikach), a exp klanowym OL czy WC kupują za kasę z zamku bo nie potrafią zmobilizować nikogo z 40 osób, aby się tym zajęły. Jeżeli najważniejsze osoby są słabe to nie ma co liczyć, że szeregowcy będą uber masterami.

Z racji tego, że kibicuje się zawsze słabszym, wybrałbym dark side, ale chyba tylko i wyłącz dlatego, bo innego sensownego powodu (poza osobistymi koneksjami) nie widzę. Na oli w dupę, na epikach w dupę, jakościowe składy CP w dupę, zaaongażowanie ludzi w dupę. Jedyną przewagą dark nad red wydaje się skill, ale DOTA w okresie ostatnich 3 miesięcy zyskała kilka-kilkanaście ogarniętych osób więc w sumie ciężko stwierdzić jak to w tym momencie wygląda, tym bardziej, że dark/blue side na turnieju poniósł sromotną porażkę.

Jak to powiedział mi kilka miesięcy temu mój kompan od farmy: "jak się ma taką postać jak ty to przyjdzie byle jaki DD albo mag i zawsze ci wpier*oli, więc zamiast politykować zamknij japę i idź farmić w jakiejś dziurze albo nie graj". I to była najlepsza rada ever. Jesteś randomem? Nie masz mocnego CP? Grasz w mini party? Nie fikaj, bo zawsze znajdą się mocniejsi, którzy cię pocisną bez najmniejszego wysiłku. Bierz się do farmy i nie filozuj, bo nikt tutaj nie będzie się zastanawiał czy to fair czy nie, tylko cię zdropią, sPKują i jeszcze rzucą "dobre" słowo na do widzenia.

Ten serwer już przeżył kilka zwrotów o 180 stopni, więc jak będzie za pół roku nikt nie wie. Jedno jest pewne - jak nie będziesz farmić, nikt tego za ciebie nie zrobi, a nieubrana postać 78 czy 79 bez wykupionych skilli bo cały exp wbity na arenach i instach to nie jest powód do dumy  :oops:
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5257 dnia: Kwiecień 27, 2018, 07:50:46 pm »
70% ludzi to gracze pve których celem jest łatwy exp a na pvp wygrywają bo są zawsze w side który wygrywa.
50% z nich robi qq bo już na normalnym levelu za wolno, sprzęt mają jak po miesiącu grania normalnie i robią dramę.
45% zostaje wasalami do samego końca grają parę godzin w tygodniu a pozostałe 5% w końcu się wyfarmi ma 79 lev i płaczę, że nic się nie dzieje bo jest 1 side xD




  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5258 dnia: Kwiecień 27, 2018, 09:24:49 pm »
81 or no ballllllzzzzzzzzzzzz
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5259 dnia: Kwiecień 27, 2018, 09:53:54 pm »
81 or no ballllllzzzzzzzzzzzz

i skille z 74 jak połowa z doty xD


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5260 dnia: Kwiecień 27, 2018, 11:49:06 pm »
No tak bo exp na RB to jest sam bez SP? Owszem są areny czy baoium insta ale do tego ma dostęp prawie każdy więc nie wiem w czym problem.
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5261 dnia: Kwiecień 28, 2018, 10:43:17 am »
No tak bo exp na RB to jest sam bez SP? Owszem są areny czy baoium insta ale do tego ma dostęp prawie każdy więc nie wiem w czym problem.

Bo teraz jak ktoś minimalnie ogarnie to od 6x ma 200kk samego expa tygodniowo na 70+ 300kk, na 76 400kk, na 78 500kk.
Instancje dają EXP a nie SP.
Innymi słowy jak ktoś gra klasą F1 to mu to lotto ale jak używa trochę skili to jest w czarnej dup...

Podsumowując bez pvp na serwerze to ludzie będą wbijali 79 a skile z 74.


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5262 dnia: Kwiecień 28, 2018, 11:29:56 am »
na 78 co sie zmienia ze dochodzi kolejna setka?? ;P


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5263 dnia: Kwiecień 28, 2018, 01:51:27 pm »
ogólnie napisałem , na 77 masz 240kk za CA, na 78 300kk na 16 lev RB, na 79 dalej 300kk.
Podsumowując warto mieć zawsze 78 jak się wchodzi na CA, potem zbierasz scrolle aż masz ich tyle aby mieć 79. (uwaga patrzeć na SP). Ja pvp przez rok i dalej SP brakuje na DA.
« Ostatnia zmiana: Kwiecień 28, 2018, 01:56:24 pm wysłana przez sobek »


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5264 dnia: Kwiecień 30, 2018, 01:22:39 pm »
Tak masz rację co do pantery dopiero na 2 mecz w grupie zrobiłem makro na atak, nigdy nie grałem DA tylko sk ale to na core GOD także inna gra.
tutaj tez trzeba bylo sk grac :D

https://www.youtube.com/watch?v=AGUr6dwOpuI


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5265 dnia: Maj 02, 2018, 10:18:41 am »
Tak masz rację co do pantery dopiero na 2 mecz w grupie zrobiłem makro na atak, nigdy nie grałem DA tylko sk ale to na core GOD także inna gra.
tutaj tez trzeba bylo sk grac :D

https://www.youtube.com/watch?v=AGUr6dwOpuI
DA jest lepszy Fear jest OP i tak uważam że zagraliśmy dobrze aczkolwiek byłem zaskoczony że można dostać tak mocno wpierdziel z party Fishfooda, oni jak najbardziej byli najlepszym party na tym turnieju :).
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5266 dnia: Maj 02, 2018, 10:24:25 am »
Tak masz rację co do pantery dopiero na 2 mecz w grupie zrobiłem makro na atak, nigdy nie grałem DA tylko sk ale to na core GOD także inna gra.
tutaj tez trzeba bylo sk grac :D

https://www.youtube.com/watch?v=AGUr6dwOpuI
DA jest lepszy Fear jest OP i tak uważam że zagraliśmy dobrze aczkolwiek byłem zaskoczony że można dostać tak mocno wpierdziel z party Fishfooda, oni jak najbardziej byli najlepszym party na tym turnieju :).

OP to jest na 80 z AOE cancel xD


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5267 dnia: Maj 02, 2018, 11:11:11 am »
Tak masz rację co do pantery dopiero na 2 mecz w grupie zrobiłem makro na atak, nigdy nie grałem DA tylko sk ale to na core GOD także inna gra.
tutaj tez trzeba bylo sk grac :D

https://www.youtube.com/watch?v=AGUr6dwOpuI

Na 80 większość skili jest OP, ale przed nie wiele które są tak OP jak Fear
DA jest lepszy Fear jest OP i tak uważam że zagraliśmy dobrze aczkolwiek byłem zaskoczony że można dostać tak mocno wpierdziel z party Fishfooda, oni jak najbardziej byli najlepszym party na tym turnieju :).

OP to jest na 80 z AOE cancel xD
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5268 dnia: Maj 04, 2018, 10:14:08 am »
https://www.youtube.com/watch?v=oDbD2m80N9w

Nie ma to jak wyhodować sobie raka na własnym cycku, a potem płakać, że boli. Nie ma wojen? Pora płacić haracz za wyjście z miasta plebsy! Well done :)
Z jednej strony koniec loop afk frajerzenia, ale z drugiej kilka tych party to byli zwykli gracze, którzy przy takiej postawie mistrza nad mistrzami po prostu pójdą w cholerę. Oby tak dalej i mamy 400 online w lipcu :D Znowu.
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2018, 10:25:10 am wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5269 dnia: Maj 04, 2018, 11:38:39 am »
padly na glebe wczoraj te lol pr, nawet byla nagroda ;)


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5270 dnia: Maj 04, 2018, 11:48:25 am »
dlatego w part 2 będzie 3x ES 77 :P
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5271 dnia: Maj 04, 2018, 12:21:11 pm »
a mi się bardzo podoba to co robi dota i blue side. Poziom pvp, ogaru dolna podłoga niezależnie od side.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5272 dnia: Maj 04, 2018, 01:28:40 pm »
GREEN SIDE always WIN!



Bez RB, instancji, areny i innego gówna :D Hajs się musi zgadzać!

A teraz idę cisnąć jeszcze z 10k mobów przed obiadem, specjalnie dla @onlyLPG, mua  :afro:
« Ostatnia zmiana: Maj 04, 2018, 01:30:38 pm wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5273 dnia: Maj 04, 2018, 02:11:55 pm »
Nie bedzuesz wygrywac jesli cie tez zaczna pekowac ;d ciezko uchrobic sie przed raid pk, u nas na einhasadzie zazwyczaj w pk party jest pr, 2koni i aw, ciezko sie z czyms takim walczy, ale na rownych lvlach juz w miare jest ok :d


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5274 dnia: Maj 04, 2018, 03:29:36 pm »
Płacenie haracza cię uchroni od PK :) Poza tym ja gram w takich godzinach, że nawet papa pufa śpi.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))