Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927506 razy)

  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5275 dnia: Maj 04, 2018, 11:21:53 pm »


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5276 dnia: Maj 05, 2018, 10:39:24 am »
w obecnym update human i dwarf fighterom ze średnią piką i mizernym buffem polecam partizan hideway po abandoned camp ( gdzieś od ~ 32 do ~ 37 na talakinach + tym co się doczepi . potem pewnie te lizardmany z oren  bo za bardzo nie ma gdzie
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2018, 10:46:01 am wysłana przez alfheimr »


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5277 dnia: Maj 05, 2018, 11:06:46 am »
dwuręczny miecz w łapę a nie tam jakaś pika :P
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5278 dnia: Maj 05, 2018, 11:42:50 am »
Łuk panie, tylko łuk


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5279 dnia: Maj 05, 2018, 07:17:03 pm »


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5280 dnia: Maj 05, 2018, 08:01:36 pm »
Jest jeszcze nadzieja na tym swiecie :)))

Probsy panowie!


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5281 dnia: Maj 05, 2018, 09:58:30 pm »
hahahaha no ale najpierw wam wyexpili postacie a teraz gryziecie rękę pana? trochę nieładnie  hahaha

niemniej brawo! jestem pod wrażeniem, szkoda ze ich cardi nie padł :D jakby trzeba było zarąbać parę RB chętnie do tego przyłożę giwerę :D
« Ostatnia zmiana: Maj 05, 2018, 10:02:05 pm wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5282 dnia: Maj 05, 2018, 10:04:56 pm »
kabulek Ty to tam chyba świata poza katakumbami nie widzisz i nie wiesz co sie dzieje na serwerze, bijemy sie z czerwonymi od 2 miesiecy czyli od kiedy gramy i nigdy z nimi nie expilsmy xDDDD

płać tam haracz pufie, żeby expić i jaraj się, że robisz 1kkk expa w tydzien, jakby to był jakiś wyczyn, pve trash

przepisuje panu eutanazol 10mg, nie ma dla Ciebie ratunku, to nieuleczalna choroba


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5283 dnia: Maj 05, 2018, 10:44:06 pm »
HAHAHAHAHAHAHAHAH, jeszcze nie tak dawno DOTA i axxisy to była jedna cholera, a teraz tacy wojownicy. Nonono, co to się dzieje. Nowe Spectre normalnie.

Poszedłbym w katy ale WL zajęty kiukiu, mua :*
pozdro dla PVP mastahów od PVE trasha.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5284 dnia: Maj 05, 2018, 11:28:58 pm »
My w tym klanie gramy może z 10 dni, chuj nas obchodzi kto i gdzie tu grał JESZCZE NIE TAK DAWNO. Żadna z postaci z naszego CP nigdy nie była expiona przez pufe czy kogokolwiek innego z jakiegokolwiek side'u.

"Wojownicy" XD Dla Ciebie to każdy kto robi pvp na tym serwerze powinnien być Bogiem, a nie wojownikiem. Dwa lata tu koleś farmisz i ciągle Twoje największe osiągniecie to pisanie głupot na forum. Ty chcesz komuś coś wytykać? XD Na zadnym serwerze nie szanowalismy pve playerow, dzięki za przypomnienie nam dlaczego tak robiliśmy.  I oszczędź nam tych swoich żałosnych mądrości, bo czuję się jakby mnie menel pod sklepem zaczepił i doradzał jak zrobić dobra karierę i hajs.


Alt tabuj gierkę i leć farmić, bo nam tym swoim (i tak słabutkim swoja drogą - dwa lata tu grasz Oo) PVE to nie zaimponujesz. I nie wypowiadaj się o czymkolwiek związanym z pvp, bo nie masz o tym pojęcia i na 99,99% nigdy nie grałeś nawet w normalnym CP, nie wspominając o graniu pvp.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5285 dnia: Maj 06, 2018, 12:31:32 am »
po co Wy sobie wrzucacie...
Pomimo 1 side, my jakoś się nie poddajemy i sukcesywnie lecimy do przodu.
Niech sobie pufa ma wszystko i uprawia pve, to nie dla mnie :D
GL HF


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5286 dnia: Maj 06, 2018, 07:20:19 am »
Na zadnym serwerze nie szanowalismy pve playerow, dzięki za przypomnienie nam dlaczego tak robiliśmy.
przepraszam ale ... kim wy niby jestescie? dlaczego kogokolwiek mialoby obchodzic czy szanuja go jakies randomy?


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5287 dnia: Maj 06, 2018, 08:31:44 am »
omg kolejne polaczki co wyżej dupe niż twarz maja :p
QQ
PVP co ty możesz wiedzieć o pvp haha wpadnie 1 koleś i wyjebie ci te twoje cale CP.
............
btw na tym filmie z pk raidu smile dziwi mnie 1 co on ma takiego ze feara od DA dostaje tylko 1 raz znerfili wkoncu DA ? czy jakies imba chity używa :p
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2018, 08:40:49 am wysłana przez spenkye »


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5288 dnia: Maj 06, 2018, 08:35:43 am »
Dlatego mamy to co mamy tak jak w grze tak i w naszym kraju. Jeden janusz zazdrosci drugiemu ze cos zrobil. Jedni zrobili pvp filmik i kogos tam zabili i sie spinaja do tych co lubia sobie po pracu pozabijac mobki a ci co zabijaja mobki spinaja dupe do tych co lubia ponapierdalac sie na pvp. Zamiast kazdy zajac sie swoim to lepiej naskakiwac na siebie bo przeciez to takie polskie :D Wiecej niech takich ludzi dorasta jak wy to kolejne rozbiory niedlugo.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5289 dnia: Maj 06, 2018, 10:46:28 am »
Ja naprawdę byłem pod wrażeniem filmiku i chętnie oferowałem swoją pomoc w podkradaniu RB pufie, no ale na odrobinę zgryźliwości dostajesz to zwykle na polaczkowie - wall of flame :) Zreszta historia Axxisów jest powszechnie znana i nie będę się rozwodził nad tym.

Takich pro PVP masterów co to tylko potrafią zrobić PR to już kilkunastu przeżyłem na tym i innych serwerach. Jestem tu na L2-emeryturze od 2 lat i fajnie się ogląda z tej perspektywy jak to się napinają pro ownatorzy, a po 2-3 miesiącach nie ma po nich śladu. Szkoda, że zanim quitną narobią tylko sufy, który po nich zostaje i pomimo starań kilku osób wciąż nie ma nawet jednego porządnego PL klanu.

Niemniej ok, trzymam kciuki, bo chciałbym kiedyś zobaczyć porządne polskie CP, które rozstawia po kątach ruskich farmerów. Jeśli ceną za to będzie tolerowanie szczeniackich zagrywek to OK (typu chamskie zajęcie salki mojemu ziomkowi wczoraj w katach, który sobie expił spokojnie postacie moim WLem). Niech i tak będzie, nie potrzebuję "szacunku dla PVE playerów". Jeśli macie być takimi zajebistymi mistrzami PVP to jeśli się spotkamy w grze chętnie wam ustąpię spota czy się wypnę przed tym ogromnym e-penisem do wyruchania i nie będę stawał na drodze do świetlanej przyszłości na Skelth.

Trzymam kciuki i powodzenia. Łapki w górę pod nastepnymi fimikami gwarantowane  8)

@spenku  - epiki i odpowiednie resist buffy zapewne. Było jakieś wyliczenie na 4game forum i chyba coś w okolicach 85% resistów mieli na feara od DA.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5290 dnia: Maj 06, 2018, 11:08:56 am »
Następnym razem jeśli chcesz nam cisnąć od tego kto nas expił, kogo rękę gryziemy i z kim byliśmy jednością to sprawdź chociaż stronki z expem/historią postaci. Wrzuciliśmy 1 luźny filmik odnoszący się do tematu pk raidów, a Ty w 2 postach opowiadasz cała historie tego CP na serwerze :O Tak jak wspominałem wyżej, gramy na tym serwerze stosunkowo krótko i nie interesują nas historie z dalekiej przeszłości.

omg kolejne polaczki co wyżej dupe niż twarz maja :p
QQ
PVP co ty możesz wiedzieć o pvp haha wpadnie 1 koleś i wyjebie ci te twoje cale CP.

Czekamy na te 1 osobę co całe nasze CP zabije. Podeślij jakiś nick xD Większość CP tutaj nas zmiecie tylko z powodu przefarmienia, bo zbyt krótko tu gramy, żeby mieć podjazd do top postaci. Wszystko to kwestia czasu, na Skelth dobre CP można policzyć na palcach 1 ręki - co widzieliśmy już na ostatnim turnieju pvp.


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5291 dnia: Maj 06, 2018, 01:06:16 pm »
https://www.youtube.com/watch?v=l4dM74sv6-0 widze ze nawet G do was przyszedl sprzedawac swoje uslugi (przez dlugi czas dzialal na einhasad) przy okazji widac ze nie kazdy wzrost online to dobry wzrost - kilka - party bot trainow w katach i necro i za 1 -2 miesiace macie gospodarke na ziemii :)


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5292 dnia: Maj 06, 2018, 03:22:36 pm »
już odliczam hajsy :P
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5293 dnia: Maj 06, 2018, 03:52:03 pm »
xD
« Ostatnia zmiana: Maj 06, 2018, 04:04:17 pm wysłana przez mattz »


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5294 dnia: Maj 06, 2018, 10:00:56 pm »
Tak sobie patrzę na stream z siege i wydaje mi się, że spora część Xeno przeszła do DOTY. Prawda-li to?
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5295 dnia: Maj 06, 2018, 10:14:34 pm »
Tak sobie patrzę na stream z siege i wydaje mi się, że spora część Xeno przeszła do DOTY. Prawda-li to?
Nie wiem ale to był chyba najnudniejszy siege życia. Nawet w madpro było ciekawiej.


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5296 dnia: Maj 06, 2018, 10:34:02 pm »
no ja wyłączyłem po 15 minutach. lepiej klepać mobki :afro:
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5297 dnia: Maj 07, 2018, 11:23:55 am »
Tak sobie patrzę na stream z siege i wydaje mi się, że spora część Xeno przeszła do DOTY. Prawda-li to?
Tylko jedno CP czyli moje jakiś ponad miesiąc temu.

W DoTA jest teraz coś około 40 Polaków ;-)
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2018, 11:34:18 am wysłana przez Vilhelm »
Lineage 2 Classic EU Skelth
Titan 78 - Vilhelm
Moonlight Sentinel 77 - Villz


  • Wiadomości: 274

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5298 dnia: Maj 07, 2018, 07:28:07 pm »
Toc to l2 stalo sie innym wymiarem Polski :D Normalnie to upaincy przyjeżdżają do polski pracowac a w l2 to polacy pracuja dla upowca ;D


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5299 dnia: Maj 07, 2018, 07:43:58 pm »
No, cóż łatwiej pójść do doty "po pvp" (ciekawe z kim jak będzie 140 vs 50 xD), niż tracić %.... No, ale blue/black side to też, śmiech mają kilka dobrych postaci ale co dalej..?

 :oops:
Xeno po odejściu mistrza zakonu Torstena się rozpadło, dowództwo przejęła osoba która zbytnio się na tym nie zna i nie miała poparcia, więc ludzie odeszli. Jedno "CP" Vilhelma przeszło do doty, bo od dawna to zapowiadało, 2 party z xeno2 poszły do axxis, bo mają lepsze skille klanowe i kilka osób które potrafią się czasami ogarnąć na coś więcej niż CA raz w tygodniu jak w xeno :D

No ale problemem jest to, że brakuje jakiegokolwiek porządnego klanu z liderem który chciałby stawić jakiś opór i miał na to jakiś plan, a tak to DOTA sobie robi co chce, nawet nikt nie wpada im trochę tego życia utrudnić...

W Docie jest sporo polaków, ale ani jednego ( z tego co mi wiadomo) porządnego, pełnego, sensownego  CP. W pvp, robią za mięsko armatnie w najlepszym przypadku gankują kogoś w kata/necro - każdemu brakuje bd/sws/bp/*
[JESTEM POLAKIEM I MUSZE ZADAWAĆ BÓL JAK GRAM W GIERKE !!!! xD]
 *niepotrzebne skreślić