Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927510 razy)

  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5300 dnia: Maj 07, 2018, 10:58:53 pm »
No, cóż łatwiej pójść do doty "po pvp" (ciekawe z kim jak będzie 140 vs 50 xD), niż tracić %.... No, ale blue/black side to też, śmiech mają kilka dobrych postaci ale co dalej..?

Jak dołączaliśmy to Blue miało 200 na siege, wszystkie zamki i otwarte wojny ;d nikt nie przewidział, że Niko rozjebie/podporządkuje sojusz pod siebie, a potem zniknie (z przyczyn losowych).

Zapowiadała się fajna eskalacja wojny - a skończyło się na tym co mamy teraz... z pajacami pokroju Ternona co nie wstaną zanim ktoś nie przyleci ze 100% ressem.
Jak pokazała już historia tego serwera nie raz - za parę miesięcy pewnie role się odwrócą i gdzieś znajdzie się jakiś nołlajf co spróbuje jeszcze zawalczyć.

Xeno po odejściu mistrza zakonu Torstena się rozpadło, dowództwo przejęła osoba która zbytnio się na tym nie zna i nie miała poparcia, więc ludzie odeszli.

Był prawie jeden rok na zebranie Polaków w jednym klanie - zrobiliśmy od zera klan który wystawiał 70 osób na Gludio Siege - z graczy którzy drzwiami i oknami przybywali na serwer w poszukiwaniu wyzwań.
Lvli i gearu brakowało u większości tak więc na więcej nie było fizycznie podjazdu ani szans. No, a dawni serwerowi weterani oczywiście nigdy nie zrobili nawet kroku aby to zmienić.
Szansa była - nie powiem spora, że pojawi się w końcu nowa siła w biało-czerwonych barwach, potencjał XT rósł z dnia na dzień, ale każdy co narzeka na obecną  sytuacje niech zastanowi się w swoim sumieniu czy kiwnął w tym kierunku choćby palcem czy może siedział w tym czasie w necro robiąc $$$$ mając to wszystko w dupie tak jak i teraz. Napierdalając posta za postem.

No ale problemem jest to, że brakuje jakiegokolwiek porządnego klanu z liderem który chciałby stawić jakiś opór i miał na to jakiś plan, a tak to DOTA sobie robi co chce, nawet nikt nie wpada im trochę tego życia utrudnić...

Tu jest przyczyna co pokazał nawet rozpad XT -> Nie ma lidera i wszystko rozsypuje się jak domek z kart.
Takie są realia.

Dodatek zapasem i pewnie znowu się zamiesza, więc pozostaje być gotowym na Goddard , bo tam pewnie PvP nie zabraknie ;-) oj będzie ciasno na spotach.
« Ostatnia zmiana: Maj 07, 2018, 11:37:53 pm wysłana przez Vilhelm »
Lineage 2 Classic EU Skelth
Titan 78 - Vilhelm
Moonlight Sentinel 77 - Villz


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5301 dnia: Maj 07, 2018, 11:12:23 pm »
Niedługo do dota będzie musiała swoich pekować bo na spotach bedzie pusto. A durne polaczki pod czerwoną banderą znów sie obudzą z ręką w nocniku  :D I znów będzie za późno.  hahaha Tak trzymać !!


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5302 dnia: Maj 07, 2018, 11:31:55 pm »
Problemem nie jest dota a mentalność EU graczy. Pufa sobie ciśnie $$$ i ja go doskonale rozumiem, on jest w pracy.

Nie kumam jednak przyzwoitych CP co zamiast codziennego PVP siedzą w red side. OK chcieli łatwo wbić 76+, zdobyć jakiś przeciętnych set... ale co potem 78+? 79+? Zbierać DPK na epicki? Rok pve?



  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5303 dnia: Maj 08, 2018, 06:53:50 am »

Szansa była - nie powiem spora, że pojawi się w końcu nowa siła w biało-czerwonych barwach, potencjał XT rósł z dnia na dzień, ale każdy co narzeka na obecną  sytuacje niech zastanowi się w swoim sumieniu czy kiwnął w tym kierunku choćby palcem czy może siedział w tym czasie w necro robiąc $$$$ mając to wszystko w dupie tak jak i teraz. Napierdalając posta za postem.

Tjaaaaa, szczególnie, jak pomimo kilkukrotnych rozmów o możliwość dołączenia do Xeno dostajesz odpowiedź, że masz za duży level i nikt w klanie nie będzie mógł z tobą expić, a sloty w klanach są tylko dla pełnych CP.  Taki trochę Spectre style - bierzemy co nam trzeba a reszta wypierdalać.

Szansa była spora, kibicowałem szczerze, ale skończyło się tak jak zawsze - rozpadem klanu i przejściem do tych co rządzą na serwie. Standard.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5304 dnia: Maj 08, 2018, 09:30:23 am »
Problemem nie jest dota a mentalność EU graczy. Pufa sobie ciśnie $$$ i ja go doskonale rozumiem, on jest w pracy.

Nie kumam jednak przyzwoitych CP co zamiast codziennego PVP siedzą w red side. OK chcieli łatwo wbić 76+, zdobyć jakiś przeciętnych set... ale co potem 78+? 79+? Zbierać DPK na epicki? Rok pve?


A ja Ci powiem dlaczego :) bo nie mają zamiaru pójść do clanu który odwołuje wara, nie ma lidera, ma Rai CP (teraz już podobno nie ma) które farmi bossy na sv/gc jak reszta klanu się o nie bije. Po co mają tam iść, musi pojawić się lider a na razie takiego brak po za tym i tak wszyscy czekają na nowy path, pvp pewnie dalej nie będzie ale przynajmniej będzie coś nowego. A siedząc w docie to przynajmniej masz darmowy exp dkp i tyle, równie dobrze można siedzieć w random klanie i nie mieć nic.
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2018, 09:32:41 am wysłana przez Neural »
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5305 dnia: Maj 08, 2018, 09:58:18 am »
Alarion na lidera! :D
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5306 dnia: Maj 08, 2018, 10:43:10 am »
A siedząc w docie to przynajmniej masz darmowy exp dkp i tyle, równie dobrze można siedzieć w random klanie i nie mieć nic.
Nie przestałbym z tym darmowym - grafik jest tak napięty, że nie ma czasu nawet iść do Cata na relaks - a i Baiumy do 1 w nocy trzeba bić ;P
To jest samo sedno - w Dota coś się dzieje non stop -  a w innych klanach?
Po co być w gdzieś gdzie nawet flagi nie oddają na SV i woli być z PKowani....
Lineage 2 Classic EU Skelth
Titan 78 - Vilhelm
Moonlight Sentinel 77 - Villz


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5307 dnia: Maj 08, 2018, 11:29:31 am »
Akurat to rozumiem, jakbym stał sam przeciwko 5 pod barem też bym nie fikał.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5308 dnia: Maj 08, 2018, 11:56:56 am »
Ja nie wiem jak wy sie bawicie teraz na Skelcie ale jak Evil wstał dzisiaj to nie miał już 7 RBków ;)

Ponadto widziałem jakieś konkurencyjne party które nie było od Evila i też ubili ze 6. Nie ma dziś chleba dla ruskich.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5309 dnia: Maj 08, 2018, 12:07:48 pm »
Problemem nie jest dota a mentalność EU graczy. Pufa sobie ciśnie $$$ i ja go doskonale rozumiem, on jest w pracy.

Nie kumam jednak przyzwoitych CP co zamiast codziennego PVP siedzą w red side. OK chcieli łatwo wbić 76+, zdobyć jakiś przeciętnych set... ale co potem 78+? 79+? Zbierać DPK na epicki? Rok pve?


A ja Ci powiem dlaczego :) bo nie mają zamiaru pójść do clanu który odwołuje wara, nie ma lidera, ma Rai CP (teraz już podobno nie ma) które farmi bossy na sv/gc jak reszta klanu się o nie bije. Po co mają tam iść, musi pojawić się lider a na razie takiego brak po za tym i tak wszyscy czekają na nowy path, pvp pewnie dalej nie będzie ale przynajmniej będzie coś nowego. A siedząc w docie to przynajmniej masz darmowy exp dkp i tyle, równie dobrze można siedzieć w random klanie i nie mieć nic.

Neural ja nie napisałem zmienić red na blue,tylko zrobić coś aby było pvp na serwerze.
Do czasu, aż kilka ogarniętych CP nie zrobi nowego side nie połączy się z blue mass pvp nie ma i nie będzie. Jedyne co będzie to WTS na forum i płacz, że serwer dead.
a i jeszcze jedno dota była 1 klanem co odwołała war ze spectre a ty w nim przecież jesteś xD

http://expzone.net/ - red side to obecnie 70% serwera, blue z 10% :D

« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2018, 12:50:44 pm wysłana przez sobek »


  • Wiadomości: 18

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5310 dnia: Maj 08, 2018, 05:06:16 pm »
Z oddawaniem flagi i wojen to zawsze jest tak, że jak my odwołujemy wojnę to to jest genialna taktyka a jak wy odwołujecie to jesteście carebearami :D Nie wiem, na tę chwilę blue/dark (whatever) side nie jest w stanie nic zrobić i trudno żeby miał cokolwiek do zaoferowania skoro jest nas ponad 2 razy mniej :p Pożyjemy zobaczymy, może pufa sie zachłyśnie jak nie będzie konkurencji i coś odjebie, że odepchnie od siebie ludzi. Wszyscy na Pufę narzekają, że psuje serwer ale no coz, community jest temu winne, że od niego kupuje - jest popyt to jest i podaż, proste.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5311 dnia: Maj 08, 2018, 05:11:02 pm »
Z oddawaniem flagi i wojen to zawsze jest tak, że jak my odwołujemy wojnę to to jest genialna taktyka a jak wy odwołujecie to jesteście carebearami :D Nie wiem, na tę chwilę blue/dark (whatever) side nie jest w stanie nic zrobić i trudno żeby miał cokolwiek do zaoferowania skoro jest nas ponad 2 razy mniej :p Pożyjemy zobaczymy, może pufa sie zachłyśnie jak nie będzie konkurencji i coś odjebie, że odepchnie od siebie ludzi. Wszyscy na Pufę narzekają, że psuje serwer ale no coz, community jest temu winne, że od niego kupuje - jest popyt to jest i podaż, proste.
+1


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5312 dnia: Maj 08, 2018, 06:49:11 pm »
tylko kto to kupuje skoro do bicia mobów wystarczy set +3 i byle jaka broń +0. wiem co mówię  hahaha
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5313 dnia: Maj 08, 2018, 08:08:49 pm »
tylko kto to kupuje skoro do bicia mobów wystarczy set +3 i byle jaka broń +0. wiem co mówię  hahaha

Kubul duża część graczy nie chce się farmić łatwiej kupić za $$$ - nic w tym złego.
« Ostatnia zmiana: Maj 08, 2018, 09:52:43 pm wysłana przez sobek »


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5314 dnia: Maj 08, 2018, 08:43:09 pm »
tylko kto to kupuje skoro do bicia mobów wystarczy set +3 i byle jaka broń +0. wiem co mówię  hahaha

I pisze do gość co zapierdala z piką+9 . Powinni ci dożywotnio zabronić pisać na tym forum.  hahaha


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5315 dnia: Maj 09, 2018, 09:02:00 am »
A z czym to ma związek w ogóle? Kolejny z bólem dupy? Faaarmaaaaaa  :afro:
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5316 dnia: Maj 09, 2018, 01:36:15 pm »
problemem skeltha nie jest brak ludzi czy cp, brak jest lidera ktory by był na poziomie pufy który by stworzył drugi side, jestem pewien że gdyby taki lider sie pojawił to by chętni się znaleźli nawet i w Docie. Niestety blue/dark side nigdy nie miał takiego lidera, najlepsze co mieli to Niko który więcej mordą kłapał niż robił. 


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5317 dnia: Maj 09, 2018, 02:40:21 pm »
tylko kto to kupuje skoro do bicia mobów wystarczy set +3 i byle jaka broń +0. wiem co mówię  hahaha

I pisze do gość co zapierdala z piką+9 . Powinni ci dożywotnio zabronić pisać na tym forum.  hahaha
Nie będę ci tłumaczyć bo i tak nie zrozumiesz. Kolejny raz udowadniasz że inteligencja nie jest twoją mocną stroną  :D


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5318 dnia: Maj 09, 2018, 03:49:25 pm »
No popatrz, widocznie L2 to gra dla takich debili jak ja, a nie dla takich łebskich mózgów jak ty.

Tymczasem idę sprawdzić czy jest już 5 cyfrówka czy jeszcze nie, cya

L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5319 dnia: Maj 09, 2018, 04:49:36 pm »
ej wtopiłem w zabawie z runami  :x sprzedam w ogole i za ile aeores 8 i sigel 6?


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5320 dnia: Maj 09, 2018, 05:25:51 pm »
teraz prawie nic, z runami to najlepiej poczekać do update i wtedy próbować wbijać 12-13 na nowych zasadach
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5321 dnia: Maj 09, 2018, 06:29:00 pm »
pyklo othel 8 moze jeszce zarobie ^^


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5322 dnia: Maj 09, 2018, 08:44:41 pm »
gościu mi tu pisze że grał na ru offie z haste w pole bo crit rate  jest tylko na autoattack a nie na skille i kogo mam słuchać i kto oprocz mnie jest :noob: ?

Jak dobijam moby ze skilla to za każdym razem dają bonusowy exp , to chyba znaczy że każdorazowo użycie skilla na mobie daje jakby cryta bez wzgledu na crt rate?

chyba, że tyrr's haste dopóty dopóki biję skillami , po przerzuceniu się na mieszane bicie othel's
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2018, 09:13:59 pm wysłana przez alfheimr »


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5323 dnia: Maj 09, 2018, 09:19:23 pm »
Dostajesz więcej expa za overhity (ok 20%), overhita walniesz z określonego skilla - każdy skill ma w opisie czy robi overhita czy nie. Crit rate nie ma z tym nic wspólnego.

Jeśli chodzi o grę WL to masz dwie opcje:
1.) Farmę w oparciu o skille
2.) Farmę w oparciu o auto ataki na zestunowanych mobach

W 1 przypadku liczy się p.def i mana, więc zalecałbym sigel 8+ (p.def) lub runkę na regen many. Farma jest dość łatwa aczkolwiek możesz tak farmić na miejscówkach z mobami x2 HP max. Czyli odpadają wszystkie top spoty typu DV czy katakumby. Do tego dye +12 CON i songi SWSa oraz broń +3.

Jeśli chodzi o auto ataki to zalecałbym runę othel 6+ (przy full supporcie masz max crit rate z runą 9) i +8 STR (-4dex -4con). Przy odpowiednim supporcie możesz farmić prawie wszędzie. Ten styl gry wymaga jednak pełnego disco i w miarę normalnego buffa. Dobra overenchantowana broń znacznie polepsza skuteczność farmy.

Tak z praktyki to mogę powiedzieć, że przy full supporcie i odpowiednim sprzęcie metodą nr 2 (melee) jesteś w stanie wykręcić 2-3 razy więcej expa niż przy użyciu samych skilli. Metoda pierwsza nie jest taka wymagająca i nie potrzebujesz full supportu, jednak ma spore ograniczenia, których nie da się przeskoczyć.

Dla porównania na 78 lvl na buffa wyciągniesz nawet 50kk expa w katach bijąc melee, natomiast bijąc tylko skillami na BS jakieś 20-25kk przy takich samych xp boostach.

Ewentualnie poczekaj na opinię któregoś z forumowych prosów, bo co taki nieinteligentny i ograniczony typ jak ja może wiedzieć o grze  :afro:
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5324 dnia: Maj 09, 2018, 09:32:10 pm »
tak dla jasności Kabulek - cokolwiek tu napiszesz to ja łykam jak pelikan i wielkie dzięki za to czego pozwoliłeś mi dowiedzieć się do tej pory, czasem  piszę szybciej niż myślę a l2 powoduje u mnie emocje i to w połączeniu z różnymi dziwnymi tendenjami moze dać różnoraki odbiór. Tym postem też sporo mi rozjaśniłeś i mam co przerobić :s

kurde miałem sigel's 7 i sprzedalem :O ale mam też ten aeore's 8 który sugerujesz , więc pewnie zaczne sposobem 1) a być może z czasem potruchtam do 2)
« Ostatnia zmiana: Maj 09, 2018, 09:37:09 pm wysłana przez alfheimr »