Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927458 razy)

  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5400 dnia: Maj 24, 2018, 11:42:48 am »
Mieliście turniej pvp na równych zasadach to gdzie byliście?
Gdzie był pufa i jego ekipa w finale?
Oh wait..... Xdddddddd

oj nie ten poziom rozmowy ze mną kolego :) turniej turniejem, config was przeciągnął do top 3 i troche szczęścia patrząc na towja grę na helerze bo błędów to sporo popełniasz. Party pufy był 4, tak? Moje party było top 8 z configiem lucznikow.
Na skelthcie poki co nic nie osiągneliście, więc ostrożnie...

lol, jacy my, bo śmiechnę :D

hmm? my = dota?


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5401 dnia: Maj 24, 2018, 11:43:08 am »
asQ - dobry filmik, jak najbardziej na plus takie akcje!


  • Wiadomości: 133

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5402 dnia: Maj 24, 2018, 11:50:36 am »
Fajny filmik, trzymam kciuki za was :), a tych którzy całe życie jadą na plecach kogoś, a potem próbują się podpisać pod ich "sukcesami" spuszczam w kiblu :D


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5403 dnia: Maj 24, 2018, 11:59:39 am »
hahaha Polski standard wypływa :)


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5404 dnia: Maj 24, 2018, 12:00:32 pm »
Gdzie był pufa i jego ekipa w finale?
Oh wait..... Xdddddddd
No Party Fishfooda 1 miejsce zajeło
https://eu.4gameforum.com/threads/657407/
Lineage 2 Classic EU Skelth
Titan 78 - Vilhelm
Moonlight Sentinel 77 - Villz


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5405 dnia: Maj 24, 2018, 12:01:37 pm »
Mieliście turniej pvp na równych zasadach to gdzie byliście?
Gdzie był pufa i jego ekipa w finale?
Oh wait..... Xdddddddd

oj nie ten poziom rozmowy ze mną kolego :) turniej turniejem, config was przeciągnął do top 3 i troche szczęścia patrząc na towja grę na helerze bo błędów to sporo popełniasz. Party pufy był 4, tak? Moje party było top 8 z configiem lucznikow.
Na skelthcie poki co nic nie osiągneliście, więc ostrożnie...

lol, jacy my, bo śmiechnę :D

hmm? my = dota?

Tylko, ze wybor setupu to byla czesc turnieju, kazdy mogl sobie wybrac taki sam setup:D Nie nasza wina ze pro playerzy ze skeltha graja na classicu ~rok+, a nie potrafia ocenic warunkow turnieju. W sumie to komu ja to mam tlumaczyc, z tego co piszesz to chyba jestes z tego pt, gdzie ludzie nie wiedza jak sie chodzi w tej gierce i sami nie wbiliby 70 lvlu, ale dzieki euraskom moga sobie udawac prosow i targetowac na pvp kogo chca :D np bardow i tankow


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5406 dnia: Maj 24, 2018, 12:35:15 pm »
Najlepsze jest, gdy obojętnie który Polak pisze: "my dota". Self owned.

To tak, jakby jechać do Anglii, robić na zmywaku i pisać: "my, biznes klasa Londynu".
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2018, 12:44:47 pm wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5407 dnia: Maj 24, 2018, 01:09:06 pm »
Mieliście turniej pvp na równych zasadach to gdzie byliście?
Gdzie był pufa i jego ekipa w finale?
Oh wait..... Xdddddddd

oj nie ten poziom rozmowy ze mną kolego :) turniej turniejem, config was przeciągnął do top 3 i troche szczęścia patrząc na towja grę na helerze bo błędów to sporo popełniasz. Party pufy był 4, tak? Moje party było top 8 z configiem lucznikow.
Na skelthcie poki co nic nie osiągneliście, więc ostrożnie...

lol, jacy my, bo śmiechnę :D

hmm? my = dota?

Tylko, ze wybor setupu to byla czesc turnieju, kazdy mogl sobie wybrac taki sam setup:D Nie nasza wina ze pro playerzy ze skeltha graja na classicu ~rok+, a nie potrafia ocenic warunkow turnieju. W sumie to komu ja to mam tlumaczyc, z tego co piszesz to chyba jestes z tego pt, gdzie ludzie nie wiedza jak sie chodzi w tej gierce i sami nie wbiliby 70 lvlu, ale dzieki euraskom moga sobie udawac prosow i targetowac na pvp kogo chca :D np bardow i tankow

no no, a co ty wiesz o moim party? Nie znam sie to sie wypowiem, nie?

Najlepsze jest, gdy obojętnie który Polak pisze: "my dota". Self owned.

To tak, jakby jechać do Anglii, robić na zmywaku i pisać: "my, biznes klasa Londynu".

jakieś argumenty? gram w klanie w którym znam dużo ludzi i się z duża cześcią przyjaźnie z tego i wcześniejszych serwerów, co to ma związanego ze zmywakiem, bo widzę że wiesz o zmywakach sporo.


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5408 dnia: Maj 24, 2018, 01:10:12 pm »
https://youtu.be/DLMcqzH1194

Partyzancka walka z oddziałami ukraińskiego najeźdzcy i jego PVE niewolników...

czekam na jakis pvp movie, bo tutaj to zabijanie ludzi afk albo boxow robiacyach raidy.


Niedlugo dobijemy 76+ calym pt i zaczniemy expienie naszych pk charow to pojawia sie jakies ciekawsze materialy.
zabijanie pve boxow i PKowanie w cata

jaki serwer i spolecznosc, takie pvp, ale zeby robic z tego frapsy i sie chwalic to juz szczyt idiotyzmu


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5409 dnia: Maj 24, 2018, 01:13:05 pm »
popieram zabijanie wlaścicieli ciemnego zamku nogami i rekami :)


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5410 dnia: Maj 24, 2018, 01:19:38 pm »
każdy fraps z bicia doty w tych czasach to skarb, więc ci co nie grają na Skelth niech się nie wypowiadają nad "szczytami idiotyzmu" bo nie znają realiów serwera. DOTA wrzuciła wszystkie zamki w "dark" bo niby takie kozaki i nikt im nie zagraża, to mają :D Mnie się to miło oglądało i zazdrość dupsko ściska.

@pokit nic personalnego, ja potrafię docenić dobre CP, nie ważne w jakim gra side, ale pisanie  "my DOTA" to już gruba przesada. Dota to pufa i ginto i tyle. Znika pufa znika Dota. W ogóle identyfikowanie się z tą organizacją? firmą? usługodawcą? to siara.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5411 dnia: Maj 24, 2018, 01:29:43 pm »
Nareszcie coś się kręci na forum :) popieram bijcie dote gdzie chcecie może ktoś trafi na nasze party bo pvp co 2 tygodnie to słabo. A fraps no coż "pvp" to prawie jest :) miało być for fun i jest. Tak swoja drogą dobijecie lvle 76+ i bedziecie expić PK chary aby dote pekowac przecież mamy dark castel :). A loop party to bijcie tu jest pewnie i tak wiecej ludzi nie związanych z dotą a Ci co mają zielonego cresta to poprostu zapłacili mogą być z dar sida mogą być randomami bez mainów na serwerze. A co do turnieju to chcieliśmy zagrać łucznikami "for fun" a nie robić setupu pod jakieś miejsce TOP, wiązało się to z tym że nie mieliśmy czasu aby trenować na serwerze był chyba tydzień a my bylismy tam raz i zrobilismy 4 walki, dlatego taki setup a nie inny. A i jeszcze jedna rzecz co do expienia że tak ciężko mieliście, jak my expilismy na FOM to mielismy wizyty z APEXów czy Spectre postacie 78- 79 vs lvle  50 :) potem bossy na FOM gdzie bylismy w 2 -3 pt vs zerg z Black Flagów.
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2018, 01:36:09 pm wysłana przez Neural »
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5412 dnia: Maj 24, 2018, 01:36:11 pm »
@neural  zawsze myślałem, że Ty HE grałeś! Była rolka na PR?
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5413 dnia: Maj 24, 2018, 01:44:19 pm »
każdy fraps z bicia doty w tych czasach to skarb, więc ci co nie grają na Skelth niech się nie wypowiadają nad "szczytami idiotyzmu" bo nie znają realiów serwera. DOTA wrzuciła wszystkie zamki w "dark" bo niby takie kozaki i nikt im nie zagraża, to mają :D Mnie się to miło oglądało i zazdrość dupsko ściska.

@pokit nic personalnego, ja potrafię docenić dobre CP, nie ważne w jakim gra side, ale pisanie  "my DOTA" to już gruba przesada. Dota to pufa i ginto i tyle. Znika pufa znika Dota. W ogóle identyfikowanie się z tą organizacją? firmą? usługodawcą? to siara.

pufy nie ma od 2 tygodni, czy widzisz jakąs zmiane w jej funkcjonowaniu? Dota to wszystkie CP, chyba że siege i pvp wygrywa pufa a reszta afk pod GK i zgarnia dropy.
Ja się identyfikuje z moim CP, a w docie gra mi sie dobrze, przynajmniej jest cos do roboty w CP time a na adene z klanu nie mam co narzekac. Co ciekawego może blue side zaoferować w CP time? Czy powinienem siedziec w alt klanie i zabijac boxy na abg to będę bohaterem :)

Prawda jest taka że każde CP które już się ubrało farmi adene na looperach i robi RMT czekając na update i kogoś ogarniętego kto stworzy 2 side na serwie.
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2018, 01:50:44 pm wysłana przez pokit »


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5414 dnia: Maj 24, 2018, 01:51:55 pm »
@neural  zawsze myślałem, że Ty HE grałeś! Była rolka na PR?
HE był jak startował Skelth potem jak większość dałem sobie spokój dziennie się więcej traciło % niż wbijało ale chociaż pvp było a teraz jak się zebrała ekipa to już poł roku i od początku PRem.
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5415 dnia: Maj 24, 2018, 01:52:59 pm »
Blue side może zaoferować co najwyżej wiotkiego e penisa w kakałko :P
To co obecnie reprezentuje to ally w zestawieniu w wymaganiami jakie mają przy ewentualnym dołączeniu do CP to jakaś farsa.
Typ mi pisze, że mam być minimum 5 razy w tygodniu po 4h na AOE wieczorami jako 12 gracz d o CP; sprawdzam u keizy na stronie a prawie CAŁY klan od 2 tygodniu ani razu na expie/farmie nie był, nie licząc CA i insty. Z czym do ludzi w ogóle? A paszoł won.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5416 dnia: Maj 24, 2018, 02:11:15 pm »
Blue side może zaoferować co najwyżej wiotkiego e penisa w kakałko :P

hahaha no tak z grubsza, chyba najciekawiej to jeszcze maja klanu typu blackflag, yata itp przynajmniej patrząc po siegach :)


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5417 dnia: Maj 24, 2018, 02:29:40 pm »
Bo to jest tak: najpierw nakupowali powerlevelingu (patrz Apex), potem wykorzystując wylevelowane postacie porobili nowe, potem się obudzili, że nie mają supportu więc też go dorobili (głównie na bossach rzecz jasna, no bo przecież nie na farmie), no a jak już mają wszystko i nie muszą farmić to nagle okazało się, że ssają paukę. Ze spectre różnica była taka, że oni sami porobili swoje postacie, ale reszta mniej więcej podobnie. Zresztą w DOTA czy raczej United było dokładnie tak samo, tyle, że ginto doszedł do wniosku, że trzeba jakoś odrobić te tysiące eurasków włożone w daggera i sprzymierzył się z pufą, rezygnując z tożsamości klanu i praktycznie sprzedając całe ally pufie.

No postawmy się na miejscu takiego DDka 78-79 z blue side: loguje się do gry, a tu nie ma prawie nikogo, a ci co jeszcze są siedzą na altach i próbują coś zarobić, albo rerollują 150 raz. I jak sobie nie lognie 6-7 boksów to nic nie zrobi. Zresztą co taki EU słabiak ma za perspektywę? Cisnąć 20kkk expa do 80lvl? Przecież dla 95% ludzi tutaj, gdyby nie CA, insty i RB to ten 80 level to jakaś 45 galaktyka na lewo od 23 galaktyki. Aż szkoda, że nie ma za wielu skilli na 78-79-80, a te co są mają niewielki koszt w SP, bo by się tu wszyscy posrali na 80 levelach ze skillami z 76. Ostatnio Tetsujin mi pisał, że tak cisnął żeby wbić tego tyrka, a teraz nie ma nawet po co się logować, bo w grze 2-3 osoby. I tylko się wkurwia w grze bez sensu. Grać w grę wideo po to, żeby się tylko wkurwiać, niezły wyczyn.

Ja dopiero zbliżając się do 79 czuję tego ducha farmy ze starych czasów. Klepanie pierdylardów mobów, żeby jakikolwiek progres był, tak to kiedyś właśnie było. Nie zapomnę nigdy jak za H5 wbijałem 78 level na SH na dino i za kilkadziesiąt mobów wpadało 0.01% na full odpałkach. Oczywiście rozumiem, że gracze L2 dzielą się na 2 typy: jedni lubią farmić, dla drugich to największa kara, no ale cóż, taka gra. Żeby mieć trzeba zapierdalać. Ewentualnie w obecnych czasach można użyć paypala, jednak mimo wszystko jak widać ci co spędzili setki godzin na farmie i expieniu zostają, a wydaje mi się, że odsetek quitujących wśród grających paypalem jest zdecydowanie większy. Dlatego takie "lol" klanu jak Yata czy BF wciąż tutaj są, gdy po innych pseudo "top" klanach nie ma już nawet śladu (cresta). Oni na swoje tyrają, na miarą swoich możliwości i ilości czasu. I to co mają to szanują, a nie wystawiają po miesiącu czy dwóch za pół ceny na sprzedaż.
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2018, 02:38:51 pm wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5418 dnia: Maj 24, 2018, 02:46:45 pm »
Gdzie był pufa i jego ekipa w finale?
Oh wait..... Xdddddddd
No Party Fishfooda 1 miejsce zajeło
https://eu.4gameforum.com/threads/657407/

Pufa i jego ekipa czyt. Jego party które po wygraniu z nami 1 meczu pisało gf, GG ez, a później wyjechali z turnieju na wózku... Nie miałem na myśli fisha który jest graczem ponad standardy skeltha ale na pewno nie nazwałbym go ekipą pufy, bo poszli do tego side z ginto po tym jak zaczęło sie spieranie o epic i tak było wygodniej (jeśli przeinaczam fakty to wynika to z mojego niedoinformowania, gdyż tyle tu nie gram)

A wyzywaj mnie ile chcesz za słabą grę na healerze, tłumacz się że to setup 4fun, że tylko 4 treningi. My nie trenowalismy w ogóle, setup wyliczylismy ze wzorów na objętość graniastoslupa i wbilismy z myślą "żeby nie dostać do zera w grupie i będzie git". Poza tym żeby mieć top 8 na 12 uczestników wystarczylo wygrać 1 mecz i wyjść z grupy, co naprawdę jest dużym osiągnięciem (mając taką turbo ez grupę)


Trzeba trochę rozruszać to forum, bo nic się nie dzieje, a tu cyk frapsik i już dymy  :D


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5419 dnia: Maj 24, 2018, 02:48:49 pm »
Nieeee, to tylko szef cały dzień w biurze, więc nie ma farmy, tylko okupowanie forum  hahaha
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5420 dnia: Maj 24, 2018, 03:03:15 pm »
Gdzie był pufa i jego ekipa w finale?
Oh wait..... Xdddddddd
No Party Fishfooda 1 miejsce zajeło
https://eu.4gameforum.com/threads/657407/

Pufa i jego ekipa czyt. Jego party które po wygraniu z nami 1 meczu pisało gf, GG ez, a później wyjechali z turnieju na wózku... Nie miałem na myśli fisha który jest graczem ponad standardy skeltha ale na pewno nie nazwałbym go ekipą pufy, bo poszli do tego side z ginto po tym jak zaczęło sie spieranie o epic i tak było wygodniej (jeśli przeinaczam fakty to wynika to z mojego niedoinformowania, gdyż tyle tu nie gram)

A wyzywaj mnie ile chcesz za słabą grę na healerze, tłumacz się że to setup 4fun, że tylko 4 treningi. My nie trenowalismy w ogóle, setup wyliczylismy ze wzorów na objętość graniastoslupa i wbilismy z myślą "żeby nie dostać do zera w grupie i będzie git". Poza tym żeby mieć top 8 na 12 uczestników wystarczylo wygrać 1 mecz i wyjść z grupy, co naprawdę jest dużym osiągnięciem (mając taką turbo ez grupę)


Trzeba trochę rozruszać to forum, bo nic się nie dzieje, a tu cyk frapsik i już dymy  :D

Chłopie, moje party jest ograne na turniejach, dobrze wiemy jaki setup co potrafi i jak grac na turniejach. Chcieliśmy sobie zagrać lucznikami to sobie zagraliśmy bez żadnej kalkulacji, whatever.

Co ty w ogóle wiesz o ginto, fishu albo pufie, serrio ... skończ opierać swoją opinnie na plotkach.

Ja nikogo nie wyzywam, tylko ciekawie sie czyta jak gość mi pisze że level kupiłem gdzie moje looper party ma wyższy level niż jego main, nawet mój pk char ma wyższy level :) bossy od pufy? człowieku 250m expa na jedna osobe w 1h, gdzie na fatalach moje party robie 300m/1h, co miałem wyexpić to wyexpiłem i tu Cie zaskoczę - ręcznie a RB-ki to nie do końca chciany obowiązek.

A jeżeli ktoś uważa że moje party nie potrafi targetować to mamy mase frapsów na forum, niech pokaże gdzie :) to porozmawiamy.
« Ostatnia zmiana: Maj 24, 2018, 03:10:54 pm wysłana przez pokit »


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5421 dnia: Maj 24, 2018, 06:55:07 pm »
A jakie to w ogóle jest to twoje party? Bo ja nie znam, a nie chce opierać na plotkach :oops:

daj Pan frapsa


  • Wiadomości: 119

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5422 dnia: Maj 24, 2018, 06:55:34 pm »
odkupie chętnie dostęp do jakieś ładowarki na 3-4 dni pln/adena.


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5423 dnia: Maj 24, 2018, 07:00:06 pm »
Fajnie, że forum ożyło :D.

Nie rozumiem co Wy się czepiacie gościa co jak widzę dobrze się bawi. Chciał sobie powalczyć o RB to zrobił, chciał sobie PK zrobić to zrobił, jak dla mnie bravo.

Oba side są słabe i to są fakty. EU nigdy nie będzie RU i jak ktoś uważa inaczej to jest albo debilem albo nie grał na OFF. (classic).

Zawsze w L2 jest tak samo =kilka CP ustawia serwer. Siła pufy nie jest w jego party i fishfood ale w grupce graczy RU co są na każdym epic. Gdyby nie możliwość dorobienia się epiców to 70% ludzi opuściło dote.
Pufa idealnie to zaplanował, na epic ma "swoich" ludzi którzy sami farmią epic a na lol SV boss zerg co dostaje tyle co nic ale dzięki temu ma wszystko.

Wielokrotnie w blue side ten temat był poruszany.  Ja jestem w mniejszości która uważa, że lepiej mieć kilka mocnych SP +trash niż 15 słabych CP. Wielu graczy chce" nagrody" a ich wkład jest bliski zeru = drama.

My na pewno będziemy próbowali to zmienić ale jestem realistą i wielkich a co ważne "stałych" zmian bym się nie spodziewał. Nic się nie zmieni, póki ogarnięte CP z 1 side będą wybierały % & $ od PVP. Dziwne, że na EU ludzie mają takie podejście. :(




  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5424 dnia: Maj 24, 2018, 07:17:02 pm »
Bo jak się najpierw władowało kupę eurasków, to koniec końców trzeba się odrobić :D Proste.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))