Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth  (Przeczytany 927550 razy)

  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5575 dnia: Lipiec 24, 2018, 12:48:38 pm »
chyba raczej chciałeś powiedzieć W KONCU JAKIEŚ PVE :D już dość mam tych katów, trzeba wyjść na świat :D

co miałoby się niby zmienić, że spodziewasz się PVP? imo nic się nie zmieni dopóki red trzymają się w kupie, a blue coraz bardziej zrażają do siebie ludzi.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5576 dnia: Lipiec 24, 2018, 12:55:53 pm »
Ja niczego nie oczekuję jedyne na co liczę to hype na nowy patch spowoduje to że ludzie zaczną grać i zaczną przychodzić na pvp.
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5577 dnia: Lipiec 24, 2018, 01:04:47 pm »
Co ty, nie ma szans. Zjedziecie kilka razy LiliAnę, do tego pewnie pójdzie VOP lvl 2, jakieś great fury, 1500 party UD i inne takie cuda i przepaść jeszcze się powiększy. Może i liderzy niebieskich (ktokolwiek nimi jest) by chcieli się ruszyć przy okazji nowego patcha, ale jak tak rozmawiam czasami ze zwykłymi zjadaczami scrolli z instancji to nie mają takich zapędów.  Zresztą z tego co się widzi na HV w czerwonych też sporo CP ma braki szczególnie na supportach.  Akcja wegetacja :)

Gdyby apex grało w naszej strefie czasowej to pewnie jakieś dymy by były, a tak dupa. Szczególnie, że skłóceni ze wszystkimi jak zwykle.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2018, 01:07:27 pm wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5578 dnia: Lipiec 24, 2018, 01:12:08 pm »
No wesoło jest CP time to wygląda tak teraz o 21 przyjdź popilnuj 2 bossów aby przypadkiem ktoś nie podpierdolił przed 22 jak nie ma CA baiuma lub zakena można spadać i grać w CSa :D jedyne co się zmieni po pathu to to że CP time startuje o 19 aby ogarnąć wszystkie insty....
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5579 dnia: Lipiec 24, 2018, 02:18:15 pm »
nooo a dojdzie zaken insta, być może antek (chociaz bez vopa 2 pewnie nie spróbujecie), plus LiliAna 2x w tygodniu plus 4 bossy elemental plsu zaken zwykly i baium. No i quest na biuma. Przejebane :P
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5580 dnia: Lipiec 24, 2018, 02:28:48 pm »
PVE PVE PVE i jeszcze więcej PVE jestem tylko ciekaw czy Blue side przyjdzie na PVP jak nie to bedzie sobie trzeba znaleźć jakąś grę inną.

To może ogarnięte CP zmienia side a nie wybrali taki co nie muszę nic robić.
EDIT: nic się nie zmieni w PVP, jaki sens przychodzić 30 vs 90 :D
« Ostatnia zmiana: Lipiec 24, 2018, 02:31:07 pm wysłana przez sobek »


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5581 dnia: Lipiec 24, 2018, 02:32:44 pm »
sobek, mnie tak z perspektywy randoma to wydaje się, że klika tygodni po patchu nie będzie sensu przychodzić nawet 50v50, bo przewaga jaką usyka red będzie przytłaczająca. Widzę przynajmniej klika 81 lvl a pewnie i 82 na OL.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5582 dnia: Lipiec 24, 2018, 02:38:32 pm »
Ile tam czeka setów A+6 do odsealowania u was? A może jakiś B+8 się zbliża? Te IEAB z zakena czy Baiuma gdzieś trafiają czy u pufy siedzą w magazynie? :D Bo nawet taki lol łucznik Rapka u nas sklikał sobie MJ lekkiego +6, a przecież wcale nie tak łatwo o recki na tym update.
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 694

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5583 dnia: Lipiec 24, 2018, 03:15:18 pm »
Nie wiem co z setami, te bossy wszystkie i drop z nich to jakaś masakra przed wczoraj był 20 z koleji bez dropa earinga przez cały miesiąc 1 orfen dropnął masakra, a sety to pufa coś ma +6 chyba ginto +6 taluma a po za tym to nic ciekawego baiuma też już nie bijemy bo ludzi nie ma 2-3 party używa mysteriusów reszta wali w huja, po updatejcie nie bedzie bicia zakena normalnego bo go boostuja ( logic?) ale tak elemntal bossy do bicia zaken insta baium (quest) anakim lilith bossy i cała reszta , teraz oglądałem stream z gran kain nie da się bić bosów solo tylko w CCeku i to dużym nie będzie ninja akcji jak ktoś chce ubić bossa musi przytargać dupę całym klanem i tyle.
PVE PVE PVE i jeszcze więcej PVE jestem tylko ciekaw czy Blue side przyjdzie na PVP jak nie to bedzie sobie trzeba znaleźć jakąś grę inną.
na siegu potraficie zebrać tyle samo osób co u nas u nas w weekend za to słabsza aktywność i też nic. Powiem wam tak nawet jeżeli kiedyś jakieś lepsze party/ albo nawet kilka wyjdzie to i tak tylko pufa jest w stanie zrobić cokolwiek aby dalej wygrywać a blue side nie robi nic i dlatego nikt nie chce do was dołączyć tylko i wyłącznie, raz na 2 tygodnie myślisz że takie party jak nasze dojdzie do blue to coś się zmieni dla nas tak pójdziemy i się pobijemy a reszta z blue dalej będzie siedzieć i bić moby na 28 boxie do farmy.

To może ogarnięte CP zmienia side a nie wybrali taki co nie muszę nic robić.
EDIT: nic się nie zmieni w PVP, jaki sens przychodzić 30 vs 90 :D
S.h.O.c.k  Team
Neural Siegel Knight 99


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5584 dnia: Lipiec 24, 2018, 08:52:49 pm »
sobek, mnie tak z perspektywy randoma to wydaje się, że klika tygodni po patchu nie będzie sensu przychodzić nawet 50v50, bo przewaga jaką usyka red będzie przytłaczająca. Widzę przynajmniej klika 81 lvl a pewnie i 82 na OL.
Zgadzam się chodź teraz jest to samo póki ludziki nie zrozumieją że 1 side to głupota to będzie pve server i tyle w temacie.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5585 dnia: Lipiec 25, 2018, 09:51:27 am »
Muszę sprostować delikatnie :

Lilith i Anakim dostały nerf masakryczny z expem jak zainstalował łatkę po wielkim płaczu (slusznie) na temat tego wielkiego expa. U nas to już jest śmieszny exp biorąc pod uwagę że na grand Kain bili go 10 min w 190 osób, więc uwzględniając nasz poziom wyfarmienian to będzie 1-1,5h w około 90 osób za exp nie warty tego czasu i tych potencjalnych gleb w środku. Więc o to się nie macie co martwić akurat, nikt nawet 79 na tym nie wbije

Co do reszty to Neural ma dużo racji. Obydwa side to porażka. I red i Blue (głównie res teraz bo Blue prawie nie istnieje, ale robiliby to samo dokładnie gdyby mogli ) to po prostu 80-90% tych side to Rmt.  Nie pisze tego jakbym myślał że w L2 tego nie było. Tylko w dawnych czasach (nawet Core 3-4 lata temu ) RMT w top side to było około 30% ludzi. Teraz to znacząca większość. I dopóki tak będzie to się wiele nie zmieni, bo jeżeli cała mentalność czołówki serwera (i red i Blue ) jest podporządkowana $$  to taki syf się utrzyma
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5586 dnia: Lipiec 25, 2018, 10:16:50 am »
RMT itp to spory problem, ale myślę, że poziom do jakiego zostało sprowadzone L2 obecnie to w sporej części wina praktycznie 100% expa na bossach. Nikt "nie gra" swoimi postaciami, tylko podstawia je pod expa i tyle. To samo zresztą na arenie i instach. Miał być hardcore a jest braindead semi afk exp.

Gdy coś przyszło bez wysiłku to nikt tego nie szanuje i ma wyjebane, dlatego nie ma aktywności, skilla i motywacji. Jakby ci wszyscy pro playerzy musieli zapierdzielać tygodniami na te swoje piękne 78+ levele to by przynajmniej potem chcieli to jakoś wykorzystać albo przynajmniej poużywać, a jak jest podane na tacy to lognie się albo nie lognie, co za różnica. I tak w to pracy czy wysiłku za wiele nie włożył. Dajcie jeszcze wszystkim epiki, tak żeby nawet na to się nie logowali i w końcu zostanę sam na tym serwie i będę mógł farmić forever ;)  :afro:
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2018, 10:20:04 am wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5587 dnia: Lipiec 25, 2018, 02:19:33 pm »
... i w końcu zostanę sam na tym serwie i będę mógł farmić forever ;)  :afro:

to komu wtedy bedziesz sprzedawal adene / expa bo chyba nie farmisz w katach pol roku dla funu ?


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5588 dnia: Lipiec 25, 2018, 02:54:04 pm »
Oczywiście że dla zabawy. Ja lubię farmić, zawsze lubiłem i zawsze będę lubił. Mam chujową postać pod PVP, której nikt nie chce do klanu czy CP, ok rozumiem to. Robię to co WL potrafi najlepiej i odkąd zmieniłem build WLa pod STR to jest bardzo przyjemnie (przyznam, że jak bylem w apex czy revenge to exp na BS to byl mega ból dupska, ale teraz jest plaża). Jeśli ktoś nie lubi farmić to nie wiem po co zaczynał na classicu? :) Zresztą, kazali mi zrobić WLa to zrobiłem, kazali cisnąć AOE to cisnę, kazali expić support to expiłem, aż po 4 albo 5 quicie SWSa zrobiłem swój, bo już miałem dość skoczków z priva. Myślisz, że ten cały support którym dysponuję to papa pufa mi zrobił na RBkach?

Adeny nie sprzedaje bo nie mam, a nawet jakbym miał to za taką cenę wolę się pobawić w enchantowanie albo kupić sobie epika.
Expa tym bardziej nie, bo mamy tyle swoich postaci w klanie do wyexpienia, że już przebieram nogami w oczekiwaniu na update. CC na horyzoncie :) Zresztą ludziom się w dupach od tych RB i instancji poprzewracało i chyba zapomnieli ile expa się wbija dziennie klepiąc moby.

FAAAAAAAARMAAAAAAAAAAAAA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
« Ostatnia zmiana: Lipiec 25, 2018, 02:56:04 pm wysłana przez kabulek »
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5589 dnia: Lipiec 25, 2018, 03:48:05 pm »
Muszę sprostować delikatnie :

Lilith i Anakim dostały nerf masakryczny z expem jak zainstalował łatkę po wielkim płaczu (slusznie) na temat tego wielkiego expa. U nas to już jest śmieszny exp biorąc pod uwagę że na grand Kain bili go 10 min w 190 osób, więc uwzględniając nasz poziom wyfarmienian to będzie 1-1,5h w około 90 osób za exp nie warty tego czasu i tych potencjalnych gleb w środku. Więc o to się nie macie co martwić akurat, nikt nawet 79 na tym nie wbije

Co do reszty to Neural ma dużo racji. Obydwa side to porażka. I red i Blue (głównie res teraz bo Blue prawie nie istnieje, ale robiliby to samo dokładnie gdyby mogli ) to po prostu 80-90% tych side to Rmt.  Nie pisze tego jakbym myślał że w L2 tego nie było. Tylko w dawnych czasach (nawet Core 3-4 lata temu ) RMT w top side to było około 30% ludzi. Teraz to znacząca większość. I dopóki tak będzie to się wiele nie zmieni, bo jeżeli cała mentalność czołówki serwera (i red i Blue ) jest podporządkowana $$  to taki syf się utrzyma
Ty na skelth caly czas ?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5590 dnia: Lipiec 26, 2018, 01:00:14 pm »
Muszę sprostować delikatnie :

Lilith i Anakim dostały nerf masakryczny z expem jak zainstalował łatkę po wielkim płaczu (slusznie) na temat tego wielkiego expa. U nas to już jest śmieszny exp biorąc pod uwagę że na grand Kain bili go 10 min w 190 osób, więc uwzględniając nasz poziom wyfarmienian to będzie 1-1,5h w około 90 osób za exp nie warty tego czasu i tych potencjalnych gleb w środku. Więc o to się nie macie co martwić akurat, nikt nawet 79 na tym nie wbije

Co do reszty to Neural ma dużo racji. Obydwa side to porażka. I red i Blue (głównie res teraz bo Blue prawie nie istnieje, ale robiliby to samo dokładnie gdyby mogli ) to po prostu 80-90% tych side to Rmt.  Nie pisze tego jakbym myślał że w L2 tego nie było. Tylko w dawnych czasach (nawet Core 3-4 lata temu ) RMT w top side to było około 30% ludzi. Teraz to znacząca większość. I dopóki tak będzie to się wiele nie zmieni, bo jeżeli cała mentalność czołówki serwera (i red i Blue ) jest podporządkowana $$  to taki syf się utrzyma
Ty na skelth caly czas ?

Cały czas? :)
Pisałeś do mnie chyba 1 raz jakieś 2 miesiące temu ?
 Ja tu przyszedłem z żoną koło listopada 2017 i dołączyliśmy do Poka, neurala, Ithera CP. Gramy do teraz. Ja mam subskrypcję jeszcze na jakieś 3-4 miechy. Jeżeli będzie taki sam syf jak ostatnie kilka miesięcy to ja spieprzam stąd bo szkoda czasu, są inne gry które na codzień oferują więcej pvp, chociażby Albion online w którego grałem od czerwca 2017 do momentu przyjscia na Skelth i byłem bardzo miło zaskoczony,a gra się cały czas rozwija. Full loot pvp (każdy zgon i tracisz całe invetory,więc podstawowe motto gry to "don't bring what u can't afford to lose" two jam w EVE online )  z open world I structure klanow jak w l2.  Sentyment do l2 jest silny, do tego stopnia że dałem tej grze jeszcze 1 szansę. Ale nie będę kolejnych miesięcy marnował tylko po to żeby farmic dla farmienia.   
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 130

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5591 dnia: Lipiec 26, 2018, 06:54:39 pm »
Ja tam czekam na Goda w systemie p2p bez shopa to była by ciekawa alternatywa na ten cały syf


  • Wiadomości: 60

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5592 dnia: Lipiec 26, 2018, 07:49:16 pm »
Ja czekam az bedzie spelniona umowa licencyjna tzn ukraincow i ruskich na syberie, a amerukanscy zydzi na pole kukurydze zbierac.

Moze wtedy bedzie lepiej


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5593 dnia: Lipiec 27, 2018, 08:53:21 am »
a najlepiej polski serwer tylko dla polskich polakow


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5594 dnia: Lipiec 27, 2018, 12:20:47 pm »
Niestety, po nowym patchu, jest tyle rb do zabijania calym ally, ze praktycznie nie ma czasu na pvp (bo side sie mijaja biegajac po rb) a prime sa zapchane wlasnie przez rb / zakeny/ areny i tak dalej :D


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5595 dnia: Lipiec 27, 2018, 01:19:26 pm »
W sumie dość dobrze się stanie, dota będzie już tylko pve uprawiać a blue gang.
Jak dla mnie całkiem spoko.


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5596 dnia: Lipiec 27, 2018, 03:38:39 pm »
W sumie dość dobrze się stanie, dota będzie już tylko pve uprawiać a blue gang.
Jak dla mnie całkiem spoko.

no no bo blue to pvp clan :D :D


  • Wiadomości: 737

  • Pochwał: 1

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5597 dnia: Lipiec 27, 2018, 03:56:28 pm »
na pewno nie PVE, bo przecież oprócz jedy i graffa nikt nie expi :P  hahaha
L2C EU wannabe?
A chuuu, nic nie chce sprzedać :)))


  • Wiadomości: 94

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5598 dnia: Lipiec 27, 2018, 06:14:05 pm »
Ja tam rano ubilem 5 RBkow i a teraz siedze w high necro no ale jak uwazasz lol


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Classic- Innova EU Skelth
« Odpowiedź #5599 dnia: Lipiec 28, 2018, 09:46:00 am »
Musze przyznac ze wczoraj fajne pvp bylo na anakimie, ale glownie dlatego ze lilith sie zbagowal i byl w celestialu od wtorku. Co ciekawe, jak anakim zostal zabity, celestial spadl a boss mial tyle hp co we wtorek ;d moze do waszego patcha to naprawia bo smiechowo. Pvp gdzie jest 250ludzi, na wielkosci podobnej do areny na olimpiadzie -polecam od razu skonfigurowac sobie l2 na minimalne minimalne ustawienia bo jest ciezko ;d (ale fajnie, melle chociaz pokazuja sile)