Witaj
Gość

Wątek: Question do facetów. ; )  (Przeczytany 10948 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Question do facetów. ; )
« Odpowiedź #50 dnia: Wrzesień 06, 2007, 08:32:06 pm »
Ryl na gg mowiles co innego. Hmm jak to bylo ? -_-'a masz z nia nie gadac" xDD

Kiedy to bylo? Teraz jestem w szpitalu i mam wszystko w dupie.


Odp: Question do facetów. ; )
« Odpowiedź #51 dnia: Wrzesień 06, 2007, 08:45:24 pm »
Ryl na gg mowiles co innego. Hmm jak to bylo ? -_-'a masz z nia nie gadac" xDD

Kiedy to bylo? Teraz jestem w szpitalu i mam wszystko w dupie.
omg to ty nawet w szpitalu sie od neta oderwac nie mozesz? :P

a co do tematu ... chyba nie podobalyby mi sie dziewczyna z kolczykiem w pepku, sam nie jestem pewien ... zalezy czy do niej by to pasowalo ale jezeli chcialaby go miec to czemu nie :D jestem na tyle tolerancyjny ze zniose prawie wszystko :)


  • Wiadomości: 172

  • Pochwał: 4

  • huh?
Odp: Question do facetów. ; )
« Odpowiedź #52 dnia: Wrzesień 06, 2007, 08:51:08 pm »
Cytuj
czy chcielibyście aby wasza dziewczyna miała.

Nie.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Question do facetów. ; )
« Odpowiedź #53 dnia: Wrzesień 06, 2007, 09:02:01 pm »
Cytuj
omg to ty nawet w szpitalu sie od neta oderwac nie mozesz?

Sami mi przyniesli.


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Question do facetów. ; )
« Odpowiedź #54 dnia: Wrzesień 06, 2007, 09:13:39 pm »
To teraz moja kolej :).
 
Przy całym szacunku dla naszej kochanej userki uważam, że dziewczyny noszące kolczyki w innych miejscach niż uszy (i to tez w ilosci nie wiekszej niz dwa na jedno ucho) robią błąd, bo będą uważane za tempe... Oczywiście nie przez wszystkich panów. Kolczyk w brzuchu to poważna decyzja xD. Zależy w jakich panów chcesz "wycelować". Czy mają to być prymitywni pakerzy, czy tez panowie inteligentni bez zasad, czy inteligentni z zasadami. A mianowicie pakerow moze to "rozpalic", ludzi inteligentnych bez zasad moze to interesowac i moze im sie to podobac, a panowie inteligentni z zasadami beda mieli to gdzies lub poprostu skrytykuja to. Do tego smialo dodam (mimo iz spodziewam sie krytyki), ze w dzisiejszych czasach kobiety troszke przesadzaja. Mianowicie uwazam wszelkie dodatki typu kolczyki w pepku, makijaze za chore. Makijaz moze byc, ale NIE PRZED 40!! Nie liczy sie to jaka kobieta jest piekna z makijazem i kolczykami, tudzież innymi upiękrzaczami, tylko to jaka jest bez nich i w glownej mierze jaki ma charakter oraz jak przedstawia sie jej inteligencja na tle innych, ale tu odbiegam nieco od tematu...

Kwitując. Nie rób kolczyka w brzuchu... Może i jest to ciekawe dla niektórych panów, ale powinno sie liczyc naturalne piekno i to jaką jesteś, a nie jaką jesteś przy dodawaniu "upiękrzaczy". Takie jest moje zdanie i oczywiście możesz uważać inaczej. Mam nadzieję, że nikogo tu nie uraziłem i że nie wyszdłem na potwora ;)

Pozdrawiam
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 06, 2007, 09:15:55 pm wysłana przez Soul »
Prepare for unforeseen consequences...


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Question do facetów. ; )
« Odpowiedź #55 dnia: Wrzesień 06, 2007, 09:43:39 pm »
To teraz moja kolej :).
 
Przy całym szacunku dla naszej kochanej userki uważam, że dziewczyny noszące kolczyki w innych miejscach niż uszy (i to tez w ilosci nie wiekszej niz dwa na jedno ucho) robią błąd, bo będą uważane za tempe... Oczywiście nie przez wszystkich panów. Kolczyk w brzuchu to poważna decyzja xD. Zależy w jakich panów chcesz "wycelować". Czy mają to być prymitywni pakerzy, czy tez panowie inteligentni bez zasad, czy inteligentni z zasadami. A mianowicie pakerow moze to "rozpalic", ludzi inteligentnych bez zasad moze to interesowac i moze im sie to podobac, a panowie inteligentni z zasadami beda mieli to gdzies lub poprostu skrytykuja to. Do tego smialo dodam (mimo iz spodziewam sie krytyki), ze w dzisiejszych czasach kobiety troszke przesadzaja. Mianowicie uwazam wszelkie dodatki typu kolczyki w pepku, makijaze za chore. Makijaz moze byc, ale NIE PRZED 40!! Nie liczy sie to jaka kobieta jest piekna z makijazem i kolczykami, tudzież innymi upiękrzaczami, tylko to jaka jest bez nich i w glownej mierze jaki ma charakter oraz jak przedstawia sie jej inteligencja na tle innych, ale tu odbiegam nieco od tematu...

Kwitując. Nie rób kolczyka w brzuchu... Może i jest to ciekawe dla niektórych panów, ale powinno sie liczyc naturalne piekno i to jaką jesteś, a nie jaką jesteś przy dodawaniu "upiękrzaczy". Takie jest moje zdanie i oczywiście możesz uważać inaczej. Mam nadzieję, że nikogo tu nie uraziłem i że nie wyszdłem na potwora ;)

Pozdrawiam

zgadzam się w 99%. Wg mnie kobieta może zrobić małe poprawki jak np wyrywanie brwi i jakiś naprawdę lekki makijaż. Np jakaś kreska pod okiem czy coś nie znam się ;). a z resztą się zgadzam.

A jeszcze co do kolczyka. Jeśli masz chłopaka i chcesz mieć kolczyk to spytaj jego jeszcze o zdanie. Jeśli nie masz to w znalezieniu nowego ci to nie pomoże a jedynie zaszkodzi. Ten któremu się takie coś podoba nie zauważy, że ci go brakuje, a ten któremu to przeszkadza to zauważy. Wychodzi na to, że lepiej nie robić.


  • Wiadomości: 438

  • Pochwał: 3

  • Watch your back!
Odp: Question do facetów. ; )
« Odpowiedź #56 dnia: Wrzesień 06, 2007, 09:53:45 pm »
To teraz moja kolej :).
 
Przy całym szacunku dla naszej kochanej userki uważam, że dziewczyny noszące kolczyki w innych miejscach niż uszy (i to tez w ilosci nie wiekszej niz dwa na jedno ucho) robią błąd, bo będą uważane za tempe... Oczywiście nie przez wszystkich panów. Kolczyk w brzuchu to poważna decyzja xD. Zależy w jakich panów chcesz "wycelować". Czy mają to być prymitywni pakerzy, czy tez panowie inteligentni bez zasad, czy inteligentni z zasadami. A mianowicie pakerow moze to "rozpalic", ludzi inteligentnych bez zasad moze to interesowac i moze im sie to podobac, a panowie inteligentni z zasadami beda mieli to gdzies lub poprostu skrytykuja to. Do tego smialo dodam (mimo iz spodziewam sie krytyki), ze w dzisiejszych czasach kobiety troszke przesadzaja. Mianowicie uwazam wszelkie dodatki typu kolczyki w pepku, makijaze za chore. Makijaz moze byc, ale NIE PRZED 40!! Nie liczy sie to jaka kobieta jest piekna z makijazem i kolczykami, tudzież innymi upiękrzaczami, tylko to jaka jest bez nich i w glownej mierze jaki ma charakter oraz jak przedstawia sie jej inteligencja na tle innych, ale tu odbiegam nieco od tematu...

Kwitując. Nie rób kolczyka w brzuchu... Może i jest to ciekawe dla niektórych panów, ale powinno sie liczyc naturalne piekno i to jaką jesteś, a nie jaką jesteś przy dodawaniu "upiękrzaczy". Takie jest moje zdanie i oczywiście możesz uważać inaczej. Mam nadzieję, że nikogo tu nie uraziłem i że nie wyszdłem na potwora ;)

Pozdrawiam

Duszek masz gadane xD ^.-  ... idz na polityka... :bag:

P.S
300 post!!! xD
:heart: you offtopic ^^


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Question do facetów. ; )
« Odpowiedź #57 dnia: Wrzesień 06, 2007, 10:11:13 pm »
Cytuj
jezeli masz warunki to se zrob!

ABSOLUTELY AGREE

kwestia brzucha, najbardziej razace jest, jesli gruba dziewczyna odslania brzuch/uda itp sytuacje
jesli masz plaski brzuch i lubisz go pokazywac ( ;) ) to kolczyk jest ok, ale jesli nie - zapomnij  :bag:

no a jeszcze zostaje kwestia tego, czy to TY chcesz miec kolczyk czy ktos cie namawia, kolezanki czy chlopak, jak namawiaja cie wbrew tobie - NIE, bo to twoj brzuch, nie ich
ja swojej powiedzialem wyraznie - NIE, bo mi sie wbija ;p
ale ze wygladalby swietnie, nie zaprzecze

wiec jesli chcesz miec kolczyk i masz do tego warunki - jak najbardziej
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 573

  • Pochwał: 19

  • Insane
Odp: Question do facetów. ; )
« Odpowiedź #58 dnia: Wrzesień 06, 2007, 10:26:20 pm »
lol co za beznadziejny topic...
jezeli masz ochote sobie zrobic to sobie zrob...
co cie obchodzi opinia innych?
to ty z nim bedziesz chodzic nie oni i to ty masz sie dobrze czuc...

Wiem...Dlatego zamykam topic.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 07, 2007, 06:31:48 pm wysłana przez System/Board »