Witaj
Gość

Wątek: S.A., czyli co wybrac do Emi Bow'a  (Przeczytany 1402 razy)

  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

S.A., czyli co wybrac do Emi Bow'a
« dnia: Grudzień 04, 2005, 11:03:21 pm »
Witam,
czy moze mi ktos poradzic jaki Special Ability mam wybrac do Eminence Bow'a :
Cheap Shot - Greatly reduces the amount of MP used when attacking with a bow, for every shot. (zmniejsza ilosc odbieranej many podczas strzelania)
Guidance - Accuracy increases permanently +4. (zwieszka Accuracy o 4 pkt. )
Mizer - Chance of shoulshot consumption decreasing by 0 to 4 shots per attack. (szansa zmniejszenia uzycia SS'ow od 0 do 4 soulshotow na strzal)

Jestem Hawkeye. Mysle Mysle i wciaz niemoge wymyslic co wziac :>


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
S.A., czyli co wybrac do Emi Bow'a
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 04, 2005, 11:16:44 pm »
Ja bym radził cheap shot a to z racji tego że HE ma sporo Acc a po użyciu skili ma go jeszcze więcej.Za to many jak przystało na humana ma niezbyt wiele w porównaniu z innymi łucznikami.Ale to tylko moja subiektywna ocena :wink:
[


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

S.A., czyli co wybrac do Emi Bow'a
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 04, 2005, 11:23:45 pm »
dzieki ;)  rozmyslalem tez nad Cheap Shot, ale kiedy na 31 lvlu zaliczylem 6 missow w breka orc overlorda to cos mnie wzielo :p


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

S.A., czyli co wybrac do Emi Bow'a
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 05, 2005, 01:01:55 am »
Wlasciwe to liczy sie tylko SA Cheap Shot, dzieki niemy bedziesz mogl expowac niemla bez przerw.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami.