Witaj
Gość

Wątek: Tyrant [Tyr]  (Przeczytany 430590 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 29, 2006, 12:16:05 pm »
on sie sam wlacza czy trzeba o nim pamietac?
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 29, 2006, 12:28:12 pm »
Trzeba o nim pamietac, ale uwazaj, bo on zabiera troche HP (okolo 130 - nie pamietam dokladnie, poprawcie mnie), wiec zanim sie go wlaczy trzeba sie upewnic czy warto zaryzykowac..


  • Wiadomości: 513

  • Pochwał: 7

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 29, 2006, 12:39:22 pm »
Heh zawiodlem sie na tyrancie
78 tyrant z dragon grinder  majestic jewels i nightmare light set vs sps 78 dc robe set i valhalla+acumen...zadbych szans(bylismy na tych samych buffach)
78 tyrant z dragon grinder,  majestic jewels i nightmare light set vs DA 78 w nightmare heavy i dark legion zadnych szans...(pantere walilem po 50 dmg z fistow ona mnie po 350+dmg od avengera=gg)
78 tyrant z dragon grinder,  majestic jewels i nightmare light set vs SK 79 majestic heavy+dark legion....zero szans spytajcie brodzisza...
z Necro i innymi magami szans praktycznie nie ma jedynie z lucznikami,daggerowacami...
Jedynie mozna pobawic sie z lukiem 1k atk speed+ 300+ crit rate i 1,5k patk :D


FullMetal Alchemist fan


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 29, 2006, 01:00:32 pm »
Hehe podałeś właśnie walki w których tyrant z reguły nie góruje :)
Sps z racji cancela jest masakryczny na tyranta, DA i SK to tanki więc tyrant niewiele im robi. W sumie sam na sam nie walczyłem jeszcze z SK ale z tej trójki wydaje mi się najłatwiejszy do zabicia z racji braku stuna, małej ilości hp i braku summona :P
Z magami tyrant ma szansa jakąś, ale trzeba podbiec.
Łuczników za to to się zjada na śniadanie. Cóż zawsze znajdzie się ktoś kto Cie zabije i ktoś kogo Ty zabijesz. Nie ma tak aby jedna postać górowała nad wszystkimi. Jest jakiś balans postaci i dobrze :)


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 30, 2006, 08:24:25 am »
tyrant jest dobry na lucznikow i th i inne smiecie, na tankow i magow raczej ciezko chociaz jak sie postarasz to nic trudnego, rabbit czasem sleep nie wchodzi moze ci sie uda dobiec stun, slow, bizon i heja nawet jak mag sie obudzi to nie ma juz zadnychszans bo z fistami i atk speedem 1,5k z biozonem masz non toper krytyki na magu po 600 wiec to jest chwila ;p


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 30, 2006, 03:31:21 pm »
Heh zawiodlem sie na tyrancie
78 tyrant z dragon grinder  majestic jewels i nightmare light set vs sps 78 dc robe set i valhalla+acumen...zadbych szans(bylismy na tych samych buffach)
78 tyrant z dragon grinder,  majestic jewels i nightmare light set vs DA 78 w nightmare heavy i dark legion zadnych szans...(pantere walilem po 50 dmg z fistow ona mnie po 350+dmg od avengera=gg)
78 tyrant z dragon grinder,  majestic jewels i nightmare light set vs SK 79 majestic heavy+dark legion....zero szans spytajcie brodzisza...
z Necro i innymi magami szans praktycznie nie ma jedynie z lucznikami,daggerowacami...
Jedynie mozna pobawic sie z lukiem 1k atk speed+ 300+ crit rate i 1,5k patk :D

Tak wyglada l2j, take serwery nie maja nic wspolnego z L2. Tyrant po 3 profesji na 78lvl zabije kazdego oprucz heavy armor user, z nimi musi sie troche nameczyc.. Mag, lucznik, dagger, bez zaczenia.
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #56 dnia: Grudzień 30, 2006, 03:55:08 pm »
Heh zawiodlem sie na tyrancie
78 tyrant z dragon grinder  majestic jewels i nightmare light set vs sps 78 dc robe set i valhalla+acumen...zadbych szans(bylismy na tych samych buffach)
78 tyrant z dragon grinder,  majestic jewels i nightmare light set vs DA 78 w nightmare heavy i dark legion zadnych szans...(pantere walilem po 50 dmg z fistow ona mnie po 350+dmg od avengera=gg)
78 tyrant z dragon grinder,  majestic jewels i nightmare light set vs SK 79 majestic heavy+dark legion....zero szans spytajcie brodzisza...
z Necro i innymi magami szans praktycznie nie ma jedynie z lucznikami,daggerowacami...
Jedynie mozna pobawic sie z lukiem 1k atk speed+ 300+ crit rate i 1,5k patk :D

Tak wyglada l2j, take serwery nie maja nic wspolnego z L2. Tyrant po 3 profesji na 78lvl zabije kazdego oprucz heavy armor user, z nimi musi sie troche nameczyc.. Mag, lucznik, dagger, bez zaczenia.

Tu nawet nie chodzi o l2j, tylko o rate- im wyzszy, tym nie da sie nauczyc dobrze grac dana postacia. Na przyklad ja zupelnie nie opanowalem necro i czasami jak jakis sps zaczyna we mnie spamowac aurami (rowniez bardzo pomyslowe), zapominam o gloomie, anchorze itd...

Swoja droga ciekawi mnie jak wygladalby pojedynek tyranta z destro.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2006, 03:58:00 pm wysłana przez Shiver »




  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #57 dnia: Grudzień 30, 2006, 05:27:58 pm »
a jesli chodzi o party pve to z kim najlepiej walczy?
jaki buffer?
jaki dd/nuker?
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #58 dnia: Grudzień 30, 2006, 05:55:01 pm »
Ja sobie bardzo cenie chodzić z Warcryerem :) Mam wampira, mam fury na 2, nic więcej do szczęścia nie jest mi potrzebne. W katkach bije zwykle tylko w te dwie osoby, więc na drugie pytanie nie odpowiem. Do ToI chodzimy z BD, SE i np nekro, moze jeszcze jakiś tanker czasami i tyle :) Czyli raczej normalna druzyna, tyrant liczony jest jako DD juz, więc kompletujesz reszte.


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #59 dnia: Grudzień 30, 2006, 06:49:35 pm »
a jesli chodzi o party pve to z kim najlepiej walczy?
jaki buffer?
jaki dd/nuker?

pp najlepiej, albo wc i ol i miazga, cov rules :)


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #60 dnia: Grudzień 30, 2006, 07:21:44 pm »
thaald - ja mialem wtedy 75 lvl :P

A zdziwiłem sie straszliwie, bo zjechalo mi cp, ruszyłeś mi 1/4 całości hp i już leżysz. Myślałem że przegram, bo szczerze z zadnym orkiem jeszcze nie grałem oprócz destro ...


Dohid: Gadu Gadu, bla bla. Ten co nie robi offtopów...

To akurat nie było na miejscu. Przestan już sie czepiać ...
« Ostatnia zmiana: Grudzień 31, 2006, 01:01:53 am wysłana przez DevouringOne »
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #61 dnia: Grudzień 31, 2006, 04:01:09 pm »
Swoja droga ciekawi mnie jak wygladalby pojedynek tyranta z destro.
Dzisiaj mialem taki pojedynek.. Destro sobie stal i czekal az mu ubije HP (ja 65lvl on 63lvl), po okolo minucie bicia (omg co ja tam jeszcze robilem?!) wlaczyl frenzy i pociagnal mi 4 hity po 600 + krytyk za 2,5k.. I tyle by bylo ze mnie.
Moj ekwipunek: DC light set, blood tornado +4, on: NM heavy, elysian +4

Inna sprawa jest, ze ja w takim samym EQ rozwalilem HE 72lvl z MAJ lightem i soulem +4. Walka skonczyla sie tym, ze ostatnim moim ciosem byl punch of doom (bardzo zaryzykowalem, bo mialem juz niewiele HP, a war frenzy zzarl mi juz prawie cala mane). Zostalem z ~60 hp :P Gdyby nie cripple byloby po mnie.
Co do roznoszenia daggerow jak to ktos napisal - nie zgodze sie. Bardzo ciezko takiego ubic, szczegolnie TH, gdyz ciezko go zestunowac, a blowy ma.. wiadomo jakie.


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #62 dnia: Grudzień 31, 2006, 05:17:31 pm »
Tyrantem jest najłatwiej ubic TH bo cie nie przegoni.
Przepis: Cripple--Force Blaster--Force Blaster--Force Blaster--Force Blaster--Wyciagasz łuk--Stun--Hurricene Assault--Punch Of Doom. GF


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #63 dnia: Grudzień 31, 2006, 06:34:26 pm »
Wyciagasz łuk--Stun


wow koles jestes moim idolem!

HawkRanger?
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 01, 2007, 10:05:16 am »
wy to w ogole jestes power rangery ;p, z destro tyrant nie wygra, z tankami tez nie ^_^ to jest hardkor, ale ze szytelciazami lucznikami i magami ? jak najbardziej! na magow jest prosty sposob ale dopiero na 78, ladujemy force do 7 wbiegamy na arene rzucamy raging force (skill z lvl 78) mag w DC ROBE dostaje hita za 2,5k po czym uzywamy raging force non stop na pumie na full buffie da sie wyciagnac ponad 2k atk speeda co daje masakrycznie szybki atak nawet do maga nie dobiegamy bo nie mamy szans na dobieg, wystarczy walic raging force po 300-400 non stop a ile mag ma hp? 4k? moze wiecej ale z taka predkoscia jestesmy niedorozjebania, trza tylko sie modlic zeby magowi nie wszedl krytyk :P

inna sprawa, na TH uzywamy nie PUMY, tylko bizona juz przed sama walka zbijamy sobie hp fist fury i bizonem do 60% pozniej jest miazga, tak rozwalilem 3 th pod rzad, bez uzywania skilli lol th w doom lajcie dostaje krytyki po 500 za 1 machniecie fistem czyli za 1 hit dostaje ~1000dmg a krytyki wchodza masakrycznie, oczywiscie mamy zaladowane force i na samym poczatku walimy hurricane assult pozniej stun, criple (Na wszelki wypadek!) i jebiemy z piesci i bye  bye th

z lucznikami hmm..., pierwsze co to nie dac sie przestraszyc, lucznik bedzie chcial nam zasadzic stuna, oczywiscie mamy wlaczonego rabbita, zeby zajebisce szybko dobiec, w tyranta stun za 1 razem nie wejdzie, chyba ze ktos ma zajebistego pecha a jak nie wejdzie to bye bye lucznik w czasie kiedy on laduje stuna my juz na rabbicie jestesmy kolo niego i walimy mu criple i stuna jak stun wejdzie to juz mozemy odetchnac z ulga bo jesli nawet criple nie wejdzie a stun tak to walimy criple again i wkoncu wejdzie hurricane assult, stun ladujemy force, lucznik zaczyna uciekac, poscig za nim na bizonie juz i stun again, a w lucznika stun jak w maslo :P mozna sie bawic tez raging force bo tez miazga ;p bijemy po 300 dmg 3x szybciej niz lucznik :D


  • Wiadomości: 218

  • Pochwał: 1

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 01, 2007, 10:46:53 am »
jak by wygladala walka tyrant vs glad?


  • Wiadomości: 6

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 01, 2007, 11:25:26 am »
Wyciagasz łuk--Stun


wow koles jestes moim idolem!

HawkRanger?

Jestes taki/taka glupia czy tylko takiego udejesz ?

Tluc przez czas dzialamia cripla z luku poźniej zmienic na fisty.


  • Wiadomości: 278

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 01, 2007, 01:49:09 pm »
jak by wygladala walka tyrant vs glad?
Ciezko, bo glad ma heavy, niezo mniejszy atk. speed i wiekszy dmg, a z racji duali ma wieksze szanse na krytyki. poza tym skille, rownie, jak nie potezniejsze. Ale jak glad dupa to i smiechu kupa - da sie zalatwic, ale trzeba bardzo uwazac :)

Czy testowal ktos tyranta w tallum heavy? Atk speed podobny, ale kilka punktow mniej w mov. speedzie boli przy starciu z lucznikiem. Za to z daggerem mamy mniej problemow. Jezeli chodzi o expa, lepiej mi sie expilo w tallumie heavy niz w dc light.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 01, 2007, 02:49:25 pm »
w c4 KO glad leży. W c5 bym sie kłucił.
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 02, 2007, 11:45:58 am »
Witam
( czas odkurzyc ten temat )

Tyrant lvl 50

Stat (sellf buff):
HP 4158
P.atk. 482
P.def 489
Accuracy 96
Critical 44
Atk.spd. 579

Tatoo oczywiscie bravery :P z dey's troche experymentuje:
DEX +4, STR -4
DEX +1, STR -1
CON +4, STR -4

Mimo STR az na -9 to wartosc jej jest rowna 35, wydaje mi sie ze warto odjac STR na rzecz DEX i CON bp sila tyranta polega na jego szybkosci, z CON+4 STR-4 mozna sie zastanowic wedlug mnie przydaje to sie w expieniu na skilu Fist Fury nie trace HP z racji wysokiego CON rownego 50 :) wracajac do P.atak mozna spokojnie odjac STR ( -9 to bardzo duzo), ale po co mamy enchant scrole ? i odpowiednie sety armorow ? oraz Tatoo ? mam fisty Great Pata na +10 i nie zamierzam kupowac B gradowych z racji wiekszego p.atak ( bezpieczny enchant na servie +4 ) enchant jak wiadomo zwieksza p.atk wiec STR-9 nie jest tak bardzo odczuwalne. na full bufie atk.spd na moim lvl'u osiaga wartosc 1100
Pozdrawiam


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 02, 2007, 12:51:07 pm »
@EvItaE 482p att z great pata +10 to porazka, kazdy kto mysli ze odejmowanie str pomaga w exp jest po prostu glupi
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 02, 2007, 04:03:57 pm »
ja z swoimi dg bez bizona na buffach pp mam 1k ^^


  • Wiadomości: 513

  • Pochwał: 7

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 02, 2007, 05:09:23 pm »
Witam
( czas odkurzyc ten temat )

Tyrant lvl 50

Stat (sellf buff):
HP 4158
P.atk. 482
P.def 489
Accuracy 96
Critical 44
Atk.spd. 579

Tatoo oczywiscie bravery :P z dey's troche experymentuje:
DEX +4, STR -4
DEX +1, STR -1
CON +4, STR -4

Mimo STR az na -9 to wartosc jej jest rowna 35, wydaje mi sie ze warto odjac STR na rzecz DEX i CON bp sila tyranta polega na jego szybkosci, z CON+4 STR-4 mozna sie zastanowic wedlug mnie przydaje to sie w expieniu na skilu Fist Fury nie trace HP z racji wysokiego CON rownego 50 :) wracajac do P.atak mozna spokojnie odjac STR ( -9 to bardzo duzo), ale po co mamy enchant scrole ? i odpowiednie sety armorow ? oraz Tatoo ? mam fisty Great Pata na +10 i nie zamierzam kupowac B gradowych z racji wiekszego p.atak ( bezpieczny enchant na servie +4 ) enchant jak wiadomo zwieksza p.atk wiec STR-9 nie jest tak bardzo odczuwalne. na full bufie atk.spd na moim lvl'u osiaga wartosc 1100
Pozdrawiam


Lol bzdura to  odejmowanie str...u orcow +str daje zajebistego kopado ataku(+4str nad 75 z dg+0 dpdawalo mi patk o jakies 110)
Dodawanie dex to rowniez bzdura bo tyrant sam w sobie jest szybki a crit rate nadal pzoostanie slaby(chyba ze wlaczysz bizona)
Heh spojrz masz great pata+10 i 482 patk...troche malo jak na taki overenchant
Ah btw jezeli grasz na serwie gdzie sa tatoo takie jak bravery ktore wchodza w slota obok glowy to nie grasz w l2 niestety...


FullMetal Alchemist fan


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 02, 2007, 05:31:25 pm »
Tyrantem nie gralem, ale jedyne co bym odejmowal to con i dodal zarowno do stra jak i dexa. Tyrant nigdy nie byl, ani nie bedzie tankiem wiec con nie jest az tak wazny wg mnie. Nie wiem jak taki uklad dyes sprawowalby sie, to tylko moja teoria :)




  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Tyrant [Tyr]
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 02, 2007, 06:17:45 pm »
lol, cona tez bym nie odejmowal dye u orkow sa jebniete con dlatego bym nie odejmowal bo tyrant ma malo hp na 78 lvlu z doom lightem nie wyciagam nawet 6k hp... i 700 defa lol co to jest? pare hitow i dead :| dlatego ja do tej pory nie mam dye ^^