Witaj
Gość

Wątek: L2m wasze opinie  (Przeczytany 25625 razy)

  • Wiadomości: 708

  • Pochwał: 13

  • Angel of Darkness
Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #125 dnia: Maj 10, 2008, 12:21:15 pm »
Rake tak BTW ta twoja "akcja" którą opisujesz jest z listopada 2007, a teraz mamy maj 2008. (o IRCa chodzi)


  • Wiadomości: 651

  • Pochwał: 10

  • Under the flag of the Jolly Roger!
Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #126 dnia: Maj 10, 2008, 01:49:23 pm »
Zarean to błąd w wyświetlaniu daty na ircu. Wystarczy troche logiki. Dostając bana na ip(stałe) raczej nie da się póżniej dostać bana na 7 dni na konto...
[


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #127 dnia: Maj 10, 2008, 03:37:57 pm »
Rake chyba trzeba dopisać, że Rune ma jakąś barierę przeciw atakom, bo jakoś tylko atakujący mają mass DC... Obrończy dostawali DC ale nie tak bardzo często...

Kill chyba już wiesz, że przykłady ja biłem za tyle, on za tyle tym bardziej na siege jest gówno warte i nie można na podstawie tego patrzeć na jakąkolwiek mechanikę. Bo ten necro chwile wcześniej mógł paść i nie miał noobla, mógł nie mieć odpowiedniego buffa (bardzo częste, bo tam ludzie nie szanują supportu...), albo dostał wcześniej pakiet odpowiednich debuffów... I tam innych rzeczy można też zwymyślać.

Skik 3 osoby robiące emulator odwalają przynajmniej prace 10 krotnie większej ilości programistów... Twórcy emulatora kopiują, twórcy robią...
Tak samo jak szybciej się przepisuje (ok tłumaczy) książkę, niż ją pisze.




  • Wiadomości: 384

  • Pochwał: 1

Odp: L2m wasze opinie
« Odpowiedź #128 dnia: Maj 10, 2008, 04:04:29 pm »
Cytuj
Skik 3 osoby robiące emulator odwalają przynajmniej prace 10 krotnie większej ilości programistów... Twórcy emulatora kopiują, twórcy robią...
Tak samo jak szybciej się przepisuje (ok tłumaczy) książkę, niż ją pisze.
Ja moge prztlumaczyc angielska ksiazke i kazdy kto ja przeczyta zrozumie o co chodzilo ale nigdy nie bedzie w 100% zgodna z oryginalem. Chyba kazdy kto ogladal film z lektorem wie jak czasami tlumaczenie rozmija sie z oryginalem, a jest robione przez profesjonalistow.
Emulator, jak nazwa wskazuje, emuluje poprawne dzialanie, a nie je oddaje