Witaj
Gość

Wątek: Online Players potrzebuje  (Przeczytany 3060 razy)

  • Banned
  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: -3

  • Anioł Stróż...
    • Zahrasam xD
Online Players potrzebuje
« dnia: Grudzień 23, 2007, 04:50:12 pm »
Witam.
Potrzebuje, skrypt php online players.
I jescze opisane, jak poprawnie zainstalowac, ten skrypt.
Z gory dziekuje.


Pozdrawiam.


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Online Players potrzebuje
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 23, 2007, 05:04:47 pm »
sekunda.. poszukam i dam Ci na Pm wraz z instrukcja


  • Banned
  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: -3

  • Anioł Stróż...
    • Zahrasam xD
Odp: Online Players potrzebuje
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 23, 2007, 05:22:21 pm »
Dam ci "+" :)


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: -2

Odp: Online Players potrzebuje
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 31, 2007, 09:38:56 pm »
Ja też bym poprosil jak mozna na PW takie skrypty...


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 26

Odp: Online Players potrzebuje
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 03, 2008, 02:11:20 pm »
Dlaczego wy sie tak prostej rzeczy jak php i mysql nie chcecie nauczyc, tylko czekacie na gotowce.

wpisujesz  w google "php +mysql" i masz linka do tutoriali na php.net opisujaych jak uzywac funkcji do obslugi mysql w php.

wpisujesz mysql +w3schools +tutorial i masz tutorial do mysql.

W takich skryptach nic bardziej skomplikowanego niz najbanalniejsze zapytania sql nie sa potrzebne.

W tym konkretnym przypadku na przyklad:

SELECT char_name, level FROM characters WHERE online = 1; Jesli chcesz liste naz i leveli osob online lub
SELECT count(*) FROM characters WHERE online = 1; Jesli chcesz liczbe graczy online.

Rany boskie, czy tak trudno nauczyc sie takich banalow...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2008, 02:13:56 pm wysłana przez Luno »


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Online Players potrzebuje
« Odpowiedź #5 dnia: Styczeń 03, 2008, 03:48:10 pm »
i zauważ Luno że o to prosi tez czlowiek ktory podobno ma juz jeden super dzialajacy serwer L2 i chce otwierac drugi :P :P :P


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 26

Odp: Online Players potrzebuje
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 03, 2008, 05:15:45 pm »
wlasnie


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Online Players potrzebuje
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 03, 2008, 05:24:24 pm »
Wiecie. Nie trudno jest przeczytac nasze instrukcje,stworzyc serwer i zainstalować go na dedyku (o ile jest na dedyku) i pomyśleć: "Tak! Jestem boski, świat mnie pokocha, bo nauczyłem się obsługiwać czyjś emulator! Ha! A jak czegoś nie będę wiedział, to zapytam na forum, poszukam gotowca!" ^^

Niestety większość serwerów i ich adminów bazuje na takim rozumowaniu, co widać po jakości, bo jak wszyscy dobrze wiemy: nie sztuką jest skorzystać z czegoś, co jest zrobione, a sztuką jest nauczyć się tworzyć własne i włożyć w to maximum wysiłku i poświęcenia :).

Nie ma sensu przeczyć temu. Znam to z autopsji. Kiedyś byłem podobny i potrafię przyznać się do tego błędu. Mam nadzięję, że i te osoby kiedyś to zrozumieją ^^
Prepare for unforeseen consequences...


  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: -2

Odp: Online Players potrzebuje
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 03, 2008, 09:13:20 pm »
i zauważ Luno że o to prosi tez czlowiek ktory podobno ma juz jeden super dzialajacy serwer L2 i chce otwierac drugi :P :P :P

Nigdzie nie napisalem ze jest super...nie mnie to oceniac. Napisalem ze nawet niezle presperuje...juz to dawno znalazlem ale widac ze nie oplaca sie pytac bo od razu zostane pojechany...przykro mi ze nie wiem wszyskiego...


  • ********
  • Wiadomości: 1980

  • Pochwał: 57

Odp: Online Players potrzebuje
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 03, 2008, 11:24:30 pm »
Musisz się liczyć z tym. Każda osoba, która pragnie wybić się jest poddawana "próbom". Możesz wyjść zwycięsko przyjmując zdanie innych i argumentując mądrze, a możesz się poddać jak zrobiłeś przed chwilą ;)
Prepare for unforeseen consequences...


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Online Players potrzebuje
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 03, 2008, 11:37:11 pm »
mcrabben z supreme jest jechany nie tylko przez ludzi z tego forum ale i przez ludzi z calego swiata..... a jest jednym z lepszych dev i ma jeden z naprawde dobrze prosperujacych serkow (a wlasciwie 2) :D

taki los kogos kto chce cos innym zaoferowac... szczegolnie ze na rynku jest wieksza podaz niz popyt ;)


ale schodzimy z tematu... koniec offtopa ;)


  • Wiadomości: 538

  • Pochwał: 26

Odp: Online Players potrzebuje
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 04, 2008, 12:49:56 am »
a ja pociagne offtop.

Affes, ja nie wymagam od ciebie zebys wiedzial wszystko z np. mysql, nie mowie ci zebys napisal jakies triggery w sql czy cos rownie zlozonego, jednak jak zajmujesz sie serwerem, to najbardziej podstawowa wiedze (a taka jest wlasnie podstawowa skladnia sql z zapytaniami typu select) powinienes umiec, zanim sie w ogole za to wezmiesz. Potem powstaja setki takich serwerow, gdzie admini jedyne co robia to sciagaja z svn l2j czy l2jfree nic kompletnie nie robiac, a na forum np wypisuja glupoty typu "naprawione to to i to".


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Online Players potrzebuje
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 04, 2008, 10:08:04 am »
luno masz temat Afessa gdzie szuka proteamu by z nim popolemizowac ;)



  • Wiadomości: 62

  • Pochwał: -2

Odp: Online Players potrzebuje
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 04, 2008, 11:10:15 am »
a ja pociagne offtop.

Affes, ja nie wymagam od ciebie zebys wiedzial wszystko z np. mysql, nie mowie ci zebys napisal jakies triggery w sql czy cos rownie zlozonego, jednak jak zajmujesz sie serwerem, to najbardziej podstawowa wiedze (a taka jest wlasnie podstawowa skladnia sql z zapytaniami typu select) powinienes umiec, zanim sie w ogole za to wezmiesz. Potem powstaja setki takich serwerow, gdzie admini jedyne co robia to sciagaja z svn l2j czy l2jfree nic kompletnie nie robiac, a na forum np wypisuja glupoty typu "naprawione to to i to".

Ale ja Ciebie rozumiem ale po co mam robic to sam jak sa do tego gotowe skrypty ktore mozna uzyc. Zapytania do sql'a znam bo to podstawa. Co do poprawek to sory ale nie korzystam z zadnego produktu typu l2jfree...poprawki wprowadzam sam wzorujac sie na innych. Jestem sam wiec pisanie kazdego potrzebnego mi kryptu byloby strata czasu. Dobra koniec offtopa...a Ty shaman nie wiem czemu sie tak mnie uczepiles...moze dlatego ze wam z waszym serwerem nie wyszlo...tylko zdazyliscie pozbierac doty....


  • *******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 15

  • Nothing is forgotten, Nothing is forgiven!
    • Ulubiona strona L2
Odp: Online Players potrzebuje
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 04, 2008, 11:26:46 am »
uczepilem? zadaje ci pytania po prostu bo na razie to tylko potrafisz pisac... miales mi podeslac na pw nazwe twojego serwera i link... i co? i zdolales tylko napisac bym zamknal temat....

po drugie jakiego naszego serwera????? ja nie mialem z justice nic wspolnego, tak samo Polgara... wiec jezeli juz totalnie brakuje ci argumentow to nie wymyslaj bzdur.... bo teraz dopiero trafiles na moja liste... nie szukaniem proteamu...

po trzecie jak pisze ze koniec offtopa tzn ze koniec.... mam dobry dzien i nie bede go sobie psul ostrzezeniami ale to moje ostatnie upomnienie jakie daje....

po czwarte wciaz czekam na nazwe serwera.... i jezeli mi jej wraz z linkiem nie podasz to stwierdze ze po prostu kit wciskales i tyle.... bo na wiarygodnosc i szacunek trzeba sobie zasluzyc... a nie sie go domagac...

i na serio proponuje juz w tym temacie nie naciagac mojej cierpliwosci.... jak ktos ma ochote na dyskusje to pm....

Soul: a ja zamykam moi drodzy :)
« Ostatnia zmiana: Styczeń 04, 2008, 08:55:24 pm wysłana przez Soul »