Witaj
Gość

Wątek: Problem z włączeniem gry  (Przeczytany 2108 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Problem z włączeniem gry
« dnia: Maj 08, 2008, 09:39:58 am »
Witam,sciagnelem client'a c4 założyłem konto,spatchowałem gre
i jak probuje wlaczyc to wyskakuje kursor i czarny ekran i nic nie idzie zrobic,pozostaje wtedy tylko zresetowac komputer
jak to naprawic ? :( czy idzie w ogóle to naprawic.
Pozdrawiam


  • *******
  • Wiadomości: 5075

  • Pochwał: 49

Odp: Problem z włączeniem gry
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 08, 2008, 09:48:45 am »
L2 DEX działa pod Interlude nie pod C4.
Lineage 2 Classic EU


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Problem z włączeniem gry
« Odpowiedź #2 dnia: Maj 08, 2008, 10:07:25 am »
to dlaczego w instrukcji jest napisane ze client c4?
no to mozecie zamknac.


  • Wiadomości: 156

  • Pochwał: 2

Odp: Problem z włączeniem gry
« Odpowiedź #3 dnia: Maj 31, 2008, 11:04:52 am »
zeby nie otwierac nowego tematu mam ten sam problem tylko z klientem c6:/ moi kumple tego nie mieli(instalka ta sama), na pewno jest dobra, zreszta gralem na niej na abyssie...

wiec wszystko posciagane, zpatchowane, probuje wlaczyc gre a tu monit czarny i tylko kursor od l2, nie moge zminimalizowac, zamknac etc tylko restart kompa, slysze gg etc na glosnikach


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Problem z włączeniem gry
« Odpowiedź #4 dnia: Maj 31, 2008, 12:28:53 pm »
słuchaj może masz jakies sterowniki od grafy, moze musisz posciagac najnowsze sterowniki, sprobuj jeszcze raz zupadowac gre...  brak pomysłow


  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: Problem z włączeniem gry
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 01, 2008, 04:00:38 pm »
Witam. Mam dokładnie taki sam problem. Wszystko się knoci po ściągnięciu i odpaleniu tego patcha z http://lineage.ro/l2.php?page=download . Poczytałem troszkę na tamtejszym forum, że podobne są problemy i kilka rozwiązań podali lecz żadne u mnie nie działa. Moja prośba więc:
Czy mógłby ktoś spakować folder system i wrzucić na jakiś serwer ?? Byłbym wdzięczny. Oczywiście jeśli nie są tam zapisywane żadne prywatne informacje bo nie orientuję się za bardzo.


  • *******
  • Wiadomości: 1857

  • Pochwał: 11

Odp: Problem z włączeniem gry
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 01, 2008, 10:11:01 pm »
Czy mógłby ktoś spakować folder system i wrzucić na jakiś serwer ?? Byłbym wdzięczny. Oczywiście jeśli nie są tam zapisywane żadne prywatne informacje bo nie orientuję się za bardzo.

ja wiem że może jestem nie ufny... ale uważaj na takie propozycje... bo wielu ludzi moze wykorzystac to i dać CI w systemie jakiegos keyloggera... wiec bądz ostrożny..


  • Wiadomości: 96

  • Pochwał: 0

Odp: Problem z włączeniem gry
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 17, 2008, 12:26:28 am »
Ja też tak miałem jak ściągacie patcha to ściągajcie beta. Ja go ściągnąłem[color] i szło :shock:
L2DEX