Witaj
Gość

Wątek: Server L2 Hellbound  (Przeczytany 1843 razy)

  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Server L2 Hellbound
« dnia: Lipiec 08, 2008, 11:18:15 pm »
Witam wszystkich  :D !!
Mam do was pytanie/prośbe czy mógłby ktoś zrobić (odpowiednio skonfigurowac itp.itd) server l2CT1.5 L2J i uploadowac go na 4shared ?
Próbowałam sama to zrobić ale mi nie wychodzi  :( za każdym razem inny błąd :(  :oops:

P.S Server ma być stworzony tylko po to aby pobawić się z kolegami i nabrać trochę doświadczenia z przygodami GM :D

A więc gdy ktoś chciałby się podjąć tej krótkiej pracy (tak mi się wydaje :P) to prosze to tutaj napisac a ja wyśle PW z ratami jakie maja byc na servie i echant rate

Z góry Dziękuje i Pozdrawiam Kasia


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Server L2 Hellbound
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 09, 2008, 09:41:17 am »
Hmmm nie da się tak porpostu za kogos tego zrobić..przeciez musisz miec zainstalowaną baze danych na kompie .. skonfigurowane Ip itp. Napisz jakie rodzajdze bledów Cię dręczą to napewno postaram się  je rozwiązać. Ps ale taki server jesli naprawde czytasz uważnie instukcjie to postawienie takiego servera trwa od 5 do 10 minut  :) Jeśli masz jakieś błędy to czytaj logi w konsoli login/game server . Jeśli nic Ci to nie bedzie mowilo to zamieść screeny tutaj.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Server L2 Hellbound
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 09, 2008, 10:10:45 pm »
A czy niemógł byś naprzykład odpowiednio skonfigurować itp.itd a później wysłać mi tego a ja bym to sobie zaistalowała lub real pomoc przez GG ?? bo tak na forum to zbyt długo musze czekać na odpowiedź  :P

P.S Chce żeb y wszyscy wiedzieli że jestem zupełnie ZIELONA w tych sprawach  :P:P


  • *******
  • Wiadomości: 1092

  • Pochwał: 22

Odp: Server L2 Hellbound
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 10, 2008, 09:59:03 am »
Podaj mi na PW swój nr GG , to będe mógł Ci pomagać .


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Server L2 Hellbound
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 10, 2008, 02:35:02 pm »
Noi stało się  :D pierwszy błąd napotykam gdy trzeba wpisac swoje WAN IP i LAN IP jak to znaleźć ??  (mam neostrade)

P.S Matim wysłałam ci na PW gdzye będziesz to napisz :*