Witaj
Gość

Wątek: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)  (Przeczytany 26553 razy)

  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #25 dnia: Październik 02, 2008, 03:35:33 pm »
nawet nie ma sensu wchodzic na ten serwer, gralem wiem ,sama dota, a gm banuje za co popadnie , BRAK DROPOW Z RB ! spoil zmieniony (nie mozna wyspoilowac wiekszosci recept A , zeby zlozyc np DC robe trzeba albo zrobic quest na recke lub ja zdotowac !)na forum posty specjalnie musza przejsc najpierw akceptacje przez gma poniewaz boja sie ze ktos napisze cokolwiek zlego tak jak ja wlasnie o serwerze , na full interlude dziala wiecej niz na tym waszym kamaelu -.- , enchant rate obnizony , na siegu co chwile masskicki, szczerze nie polecam tego serwera.
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2008, 03:43:38 pm wysłana przez Landryn »


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

    • http://www.graveland.pl/
Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #26 dnia: Październik 02, 2008, 03:42:09 pm »
Questy: beda wszystkie, konczymy testowac nowy engine questow. Ze wzgledu na uzyty jezyk programowania w starym ciezko bylo wykryc jakikolwiek blad. Co do opinii, jestesmy nauczeni pewnymi doswiadczeniami ;/

Boty: stanowczo nie
2Box: rowniez jestesmy przeciw, ale rozwazamy mozliwosc 2Box tylko dla krasnali do pewnego lvl.

Reasumujac: mamy nowe zalozenia do realizacji, wiec bedziemy dazyc do poprawy. I pewnie to nie bedzie latwa droga, a glownie ze wzgledu na mnostwo osob, ktore odeszlo z serwera, ale wciaz uprawia zacieta wojne "flamewars".
Zastanawiam sie co tymi osobami kieruje, niektorzy potrafia odejsc z serwera, ale wciaz sa obecni na forum i nikomu to nie przeszkadza, czasami graja for fun ze znajomymi.
Ta druga grupa: choc odeszla bo im sie cos nie podobalo ze wszystkich sil probuje zrownac graveland z ziemia. nie wiem czym kieruje sie zawisc tych ludzi i gdzie jest tu logika.
Dla przykladu kolejnosc wydarzen:
- umieszczamy na naszym forum post o nowym serwerze
- trwa kilkudniowa dyskusja
- piatego dnia pojawia sie pierwszy troll i pisze "i tak beda dotacje jak na x4"
- odpowiadam "nie bedzie, ten temat juz jasno wypowiedzielismy"
- troll odpowiada po raz kolejny "predzej czy pozniej i tak bedzie"
- troll robi screena
- usuwam jego wypowiedz, gdyz to staje sie meczace
- troll loguje sie pod inny nickiem pisze obelzywego posta i robi screena
- usuwam obelzywego posta
- troll biega po wszystkich innych forach piszac jakie to jest "beee" i jak go "skrzywdzilem" zalaczajac zrobione screeny

Zabawne prawda ? :) Co za upor tychze ludzi :)
Czy to cos nienormalnego ze ktos pluje mi w twarz i na to nie pozwalam ?
Tak wiec tutaj rowniez gdy troll bedzie chcial cos napisac to niech sie zastanowi i czyta wypowiedzi ze zrozumieniem, bo ja uwazam ze wyrazam sie w sposob jasny.

Pozdrawiam wszystkich NIE trolli i graczy z kultura :)
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2008, 03:48:57 pm wysłana przez K4mil3k »


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #27 dnia: Październik 02, 2008, 03:50:58 pm »
kamil3k przestan robic ludziom wode z mozgu dzialacie jak polaczenie rydzyka z stalinem , wiemy ze ty i caly kard zbieracie pieniadze na nowego mercedesa ,dlatego tez robicie nowe serwery aby ludzie DOTOWALI ! z tym tworzeniem nowych serwerow tylko sie osmieszacie ,trzeba bylo sluchac ludzi piszacych na forach a nie ich banowac z byle powodu ! banujecie najlepszych ,najwiekszych doterow tylko po to zeby zminimalizowac dotacje.. co doprowadzilo serwer do totalnej zaglady ... kiedys na serwerze bylo 900 osob, a teraz? sami zobaczcie 300 z groszem ,to albo nowi ktorzy zupelnie nie wiedza co to tak na prawde za serwer albo osoby ktorym poprostu zal zainwestowanych pieniedzy  


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

    • http://www.graveland.pl/
Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #28 dnia: Październik 02, 2008, 04:03:26 pm »
Usmialem sie :) gratulacje wyobrazni :) "wiemy......." :))))))
Landryn: Prosze nie odpowiadaj na mojego posta, nie moglem sie poprostu powstrzymac.


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 1

Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #29 dnia: Październik 02, 2008, 04:26:50 pm »
K4mil3k jeżeli x13 ma być odrębnym serwerem, to proponuje nową nazwę serwera, ta się źle kojarzy (rozważcie to). Odnośnie chamskich postów na forum gl'a, ja to rozumiem, również dobrze to zobrazowałeś, nikt normalny nie przyglądał by się jak ktoś go obmawia/opluwa we własnym domu. Jednak imho są osoby na waszym forum, którzy mają większą władzę (moderatorzy), i oni również odzywają się czasami chamsko do graczy/użytkowników forum. I jeszcze odnośnie serwera, zauważyłem że projekt l2m coś obumarł ostatnio nie ma konkretnych poprawek, gracze bardziej docenili by działające rzeczy z c4/c5/interlude, niż nikomu nie potrzebne obsługi najnowszych klientów l2.
Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

    • http://www.graveland.pl/
Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #30 dnia: Październik 02, 2008, 04:37:37 pm »
Bycmoze inna nazwa to bylby jakis sposob na ominiecie krytyki. Droga ktora wybralismy to cos w rodzaju "generalnego remontu" na GL, i mysle ze rowniez niektorych modow ten "remont" nie ominie...:)

Co do L2m: uruchomilismy domene, strona wlasnie sie "produkuje" i w przeciwienstwie do ostatnich odslon GL gdzie bylo "show" i "wodotryski", ta bedzie "fresh & clear" :) Uruchomilismy juz swoj serwer testowy gdzie sa testowane wszelkie zmiany i poprawki.

Jednym slowem wracamy do pracy... czego efektem jest ten nowy serwer x13, a dalsze sa w drodze.

EDIT: i ciesza mnie bardzo oznaki poparcia dla tych zmian wyrazane za posrednictwem tego forum :)
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2008, 04:53:28 pm wysłana przez K4mil3k »


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #31 dnia: Październik 02, 2008, 04:56:36 pm »
Możesz podać jeszcze link do forum projektu?


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #32 dnia: Październik 02, 2008, 05:12:56 pm »
Mhm K4mil3k - jezeli to co napisałeś będzie prawdą i tak zostanie - zamiast isc na jakis kiczowany l2j pujdem do Ciebie z klanem.

gl & hf  with l2m


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #33 dnia: Październik 02, 2008, 05:22:32 pm »
k4mil3k ale to cała prawda o was
powstają tematy jak ten:
http://www.sylwester.home.pl/pub/graveland.png
który jak tylko się rozwiął został usunięty bo stał się niewygodny, a nie był to żaden flame tylko zwykłe zapytanie o przyszłość servera x4. A jaka ona będzie każdy wie - totalny upadek, bo tak można nazwać server na którym zostanie 100 osób ze sprzetem +16 walczących jedynie na OLI. Nikt na taki server nie przyjdzie, tym samym gracze tam grający przez rok czy dwa czują się oszukani, szczególnie Ci co dotowali, bo teraz nie będę mieć z kim tam grać. Płacili na "rozwój servera" który upada, a upada TYLKO i wyłącznie z waszej winy. Dziwisz sie, że teraz prowadzą flamewar?

Robicie nowy server, piszesz że nie powtórzycie błędów z poprzedniego, dobrze wiecie że skutkiem będzie upadek x4 a mimo to mydlicie oczy ludziom, którzy grają na x4 że server będzie się dalej rozwijał i przybędzie graczy. Do tego usuwacie całe tematy z forum które poruszają ten problem. To jest obłuda.

Pomijam fakt, że wczoraj zalogowałem się po półrocznej przerwie by rozdać itemy w Giran i ... dostałem za to bana, co do którego nawet się nie potraficie przyznać, sugerując że niby ktoś mi pasy ukradł i zalogował się na moje konto powodując dosconect :) Ale nie trudź się, zwisa mi ten ban i konto, chodziło o to czy to wprost napiszecie - tak, masz bana bo Cie nie lubimy n00bie. Rozdanie na rynku w Griran 10 setów A' i 7 broni w tym latarki+14 to przecież mniej zdotowanych recek na nie i na enchanty, a to boli... chodź zapewne poziom dotacji tak radykalnie spadł ostatnio, że jedynym ratunkiem jest ... postawienie nowego servera :) Wszystko w swoim czasie, wyczekaliście z tym do końca :)

Możecie zmienić image, nick z Pandora na NSA, zmienić system dotacji na "bardziej przyjazny" (ten text wszystkich śmieszy najbardziej), ale opini jaką sobie i serverowi wyrobiliście już nie zmienicie. Zostaliście najbardziej doterskim serverem w Polsce i tyle.
Sam naściągałem do was wielu znajomych, którzy zdotowali nie małą kasę, liczyli że server się rozwinie i że pograją sobie przez dłuższy czas. Teraz głupio mi niektórym w oczy spojrzeć, że przeze mnie stracili kilka setek, że utopili kasę w server gdzie gm wpieprza się do wszystkiego i banuje/jailuje ludzi za kożystanie z bugów których nie potraficie naprawić :) Teraz gramy na greckim Elixir x7 i tam ściągam wszystkich znajomych z GL'a, z bugów nie kożystamy ... bo ... ich NIE MA. Czyż to nie lepsze rozwiazanie?
Nie będe tego wątku rozwijał bo idealnie ujął to Wiślak w temacie: http://forum.lineage2.com.pl/index.php/topic,16135.160.html

pozdrawiam upadający graveland
były lider Renegatów - Renatka

p.s. nie odpisuj mi, klawiatura tego nie zniesie :)
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2008, 05:29:12 pm wysłana przez Sztanca »


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #34 dnia: Październik 02, 2008, 05:26:16 pm »
Serwer nie taki zły choć boli brak podstawowych rzeczy. Niestety bardziej widać minusy niż plusy, czyli mała ilość osób grających, jak wspominałem nawet niektóre rzeczy z IL są nieaktywne, a także słabiutkie forum które można nazwać jedną wielką cenzurą. Nie można tam nawet zobaczyć kto dał ci ostra, a niektórzy moderatorzy chyba są wybierani po znajomości (chociaż serdecznie pozdrawiam Xaxa ;) ).


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 1

Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #35 dnia: Październik 02, 2008, 05:59:55 pm »
Sztanca x13 ma być nową odsłoną serwera, bez wypaczającej w dużym stopniu dotacji (z tego co znalazłem na forum, dotacja ma nie być 100% [tzn. wbijana przez gm'ów], natomiast mają się pojawić scrolle, których szansa powodzenia wynosi 85%  :?: [czy coś :P] +10 dla broni i +6 dla pozostałych części [po przekroczeniu tej wartości gracz "enchantuje" z normalną skutecznością ;)).
Nie należy skreślać serwera, może coś z tego będzie, okaże się po przedstawieniu oficjalnego info od administracji, w sprawie dotacji.
Cytuj
Boty: stanowczo nie
2Box: rowniez jestesmy przeciw, ale rozwazamy mozliwosc 2Box tylko dla krasnali do pewnego lvl.
Cytuj
3) Perching,Grifeing nie jest dozwolony na tym serwerze. 2Boxing jest dozwolony na tym serwerze. ( granie jednocześnie na dwóch postaciach)
:oops: huh musicie coś zrobić z regulaminem ;), lub nas K4mil3k "bujasz" ;).
Cytuj
a niektórzy moderatorzy chyba są wybierani po znajomości (chociaż serdecznie pozdrawiam Xaxa Wink ).
Xaxa jest imho "spoko" (zawsze akceptował moje posty, nigdy się nie wywyższał :) ;-)), raczej żeńska strona czasami przeżywa swoje "uniesienia", które zniechęcają do odwiedzania forum ...
edit:
Odnośnie Pandory, za czasów jak grałem dobrze "pilnowała" porządku (kultury graczy w grze), imho po "wywaleniu" jej z serwera chamstwo się rozmnożyło :-|.
Pozdrawiam.
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2008, 06:04:10 pm wysłana przez Lasarus »


  • Wiadomości: 380

  • Pochwał: 5

  • pwned!
Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #36 dnia: Październik 02, 2008, 06:04:31 pm »
Dobra widzę że jest war Kamilek vs all tak więc się dołączam

Adminie GL :
1. Wywalcie z serwera tą 'skromną' osobę pandory (NSA). Trzymanie tej osoby to porażka w moim odczuciu, jeśli tego nie widzieliści to właśnie ON? ONA? spowodował(a) szybszy rozpad GL x4... no cóż
2. Drop z RB... drama !1!!1!!11 nic nic nie dropi (choć są zmiany "niby") podniesiono niby staty RB (+p.def; +m.def) ale i tak 1 party z nuków i tank i po RB - ale po co chodzić na RB skoro jest to nie opłacalne

no coż może jeszcze jakaś rada dla Administracji GL?
 
eeh... a jeszcze pamiętam jak chodzilismy co niedziele z Strykiem do kościoła i stał taki maly Pawełek pod sklepem już, i do Strykusia "wujek wujek daj na lizaka" aż sie łza w oku kreci... a teraz o juz dorosły mężczyzna, pewnie jzu za dziewczynami sie ogląda! :)
http://www.wsku.yoyo.pl/


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

    • http://www.graveland.pl/
Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #37 dnia: Październik 02, 2008, 06:07:53 pm »
Rady sie przydadza :) Co do regulaminu, ten dotyczy x4, w chwili uruchomienia x13 pewne punkty zostana podzielone na serwery. Co do flamewars na forum, dopoki pewne osoby nie zaprzestana wylewania swoich lacinskich zali, moderacja pozostanie. Tym ktorzy podejda z entuzjazmem do x13 z pewnoscia nie bedzie to przeszkadzac.
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2008, 06:11:36 pm wysłana przez K4mil3k »


  • Wiadomości: 380

  • Pochwał: 5

  • pwned!
Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #38 dnia: Październik 02, 2008, 06:08:43 pm »
NSA to on
A Pandora to... ?
 
eeh... a jeszcze pamiętam jak chodzilismy co niedziele z Strykiem do kościoła i stał taki maly Pawełek pod sklepem już, i do Strykusia "wujek wujek daj na lizaka" aż sie łza w oku kreci... a teraz o juz dorosły mężczyzna, pewnie jzu za dziewczynami sie ogląda! :)
http://www.wsku.yoyo.pl/


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #39 dnia: Październik 02, 2008, 06:12:46 pm »
to NSA z tego co mysle xD


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Nowy Serwer CT1/CT2 (L2m) Rate x13 - Graveland.pl
« Odpowiedź #40 dnia: Październik 02, 2008, 06:27:16 pm »
pff, idz na forum i przeczytaj, a nawet jesli to kard jest (*Koszalek - cenzura*), ktoremu chodzi o kase, na zadnym innym serwie nie znajdziesz takiego absurdu

SRY za offtop, ale znany polski serwer o ratach x1 <czy tam x2> o zasadach RPG teoretycznie dotacji nie posiadał, a ludzie biegali z somami +20 a nawet +30

co do "idz na forum i przeczytaj" zastanawiam się czy wiesz, iż K4mil3k jest adminem serwerów Graveland?
I co nazywasz absurdem? i czego nie znajdziesz na innym serwerze?
Bo jesli mówisz o 4 serwerach L2, serwerach Steam CS, insurgency, i bodajze DoD to masz racje :D A gdybyś odrobinę znał się na specyfikacji sprzętowej serwerów, i znał koszta jakie się płaci za ich utrzymanie, to nie pierdzieliłbyś głupot.
Pozdrawiam

P.S. Nie odpisuj na mój post
Absurdem nazywam system dotacji, ktorego nigdzie indziej nie znajdziesz, takie to trudne? Adminon chodzi tylko o kase. Swoja droga, sprobujcie napisac jakis temat na forum GL... POWODZENIA !
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2008, 08:30:30 pm wysłana przez Koszałek Opałek »
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

    • http://www.graveland.pl/
Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #41 dnia: Październik 02, 2008, 06:36:09 pm »


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #42 dnia: Październik 02, 2008, 06:41:45 pm »
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • Wiadomości: 61

  • Pochwał: 1

Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #43 dnia: Październik 02, 2008, 06:45:15 pm »
Co do flamewars na forum, dopoki pewne osoby nie zaprzestana wylewania swoich lacinskich zali, moderacja pozostanie.
Raczej nigdy ten "proces" się nie zakończy. No nic myślałem że coś się zmieni, ale cóż ;-).
Pozdrawiam.


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #44 dnia: Październik 02, 2008, 06:51:25 pm »
Kard uwaza sie za "Boga". Mysli ze nalezy mu sie jakis wielki szacunek. A on obraza caly czas ludzi na forum. Nikt sie juz nie zajmuje x4 ten server mozna juz wylaczyc bo i tak nic z niego nie bedzie ten server juz sie narobil kasy pora na x13. Przyjazny system dotacji ^^ LOL a co to jest. Najwiekszym problemem na rynku jest FA bo tylko to sie sprzedaje po co czerpac przyjemnosc z gry na spiolowanie robienie Q jak mozna wpalcic 100 zl i biegasz w S grade. GL zaczol sie sypac odkad odszedl Renata z wiekszoscia Rene. Pandorce zachcialo sie prowadzic jakas prywatna wojne. Kazdy wie ze GMi nie lubili i nie lubia rene do tej pory. Renegaci reprezentowali najwieksza klase na tym serverze i co? Pandorka stwierdzial ze trzeba sie pozbyc rene bo cos mu nie pasowalo i cyk zabaral wszystkie ngp na ktore robili wszyscy hero w tym klanie (swojego czasu 11) .Nawet nie uzasadniajac powodu... Smiech Piszac posta na forum jest kasowany piszac petycje w grze jest kasowana albo NSA(pandora) odsyla na forum i tak w kolko, nie da sie niczego zglosic. x1 wole isc na offa i placic 40 zl za miecha niz grac na tym buglandzie za dramo.. Co do k4mil3k jest to jedyna osoba ktora ma pojecie i jeszcze stara sie cos z tego wymyslic szkoda ze trafilo Ci sie tu pracowac. Gdyby GMi pozybyli sie pandory dosc wczesnie to moze by cos z tego bylo teraz jest za pozno, macie zla opinie wszedzie i nie wypala te nowe servery.  Zdajecie sobie bardzo dobrze sprawe ze -_-'aliscie x4 i teraz probojecie sie ratowac jakims x13. Nagle gm zgodzil sie na 2box czemu?? Bo wiedzial ze ludzie maja -_-' i tak graja na dualach a jak ich pobanuja to nie bedzie mial kto grac, kolo sie zamyka. ODRADZAM GRANIE NA GRAVELAND. Kamilek pozdrow NSA, pandore czy jak wy go tam nazywacie, newet koles nie wie czy jest baba czy chlopem o.O Zbok jeden
« Ostatnia zmiana: Październik 02, 2008, 06:55:48 pm wysłana przez GLplayer »


  • Wiadomości: 380

  • Pochwał: 5

  • pwned!
Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #45 dnia: Październik 02, 2008, 06:57:48 pm »
Kard uwaza sie za "Boga". Mysli ze nalezy mu sie jakis wielki szacunek. A on obraza caly czas ludzi na forum. Nikt sie juz nie zajmuje x4 ten server mozna juz wylaczyc bo i tak nic z niego nie bedzie ten server juz sie narobil kasy pora na x13. Przyjazny system dotacji ^^ LOL a co to jest. Najwiekszym problemem na rynku jest FA bo tylko to sie sprzedaje po co czerpac przyjemnosc z gry na spiolowanie robienie Q jak mozna wpalcic 100 zl i biegasz w S grade. GL zaczol sie sypac odkad odszedl Renata z wiekszoscia Rene. Pandorce zachcialo sie prowadzic jakas prywatna wojne. Kazdy wie ze GMi nie lubili i nie lubia rene do tej pory. Renegaci reprezentowali najwieksza klase na tym serverze i co? Pandorka stwierdzial ze trzeba sie pozbyc rene bo cos mu nie pasowalo i cyk zabaral wszystkie ngp na ktore robili wszyscy hero w tym klanie (swojego czasu 11) .Nawet nie uzasadniajac powodu... Smiech Piszac posta na forum jest kasowany piszac petycje w grze jest kasowana albo NSA(pandora) odsyla na forum i tak w kolko, nie da sie niczego zglosic. x1 wole isc na offa i placic 40 zl za miecha niz grac na tym buglandzie za dramo.. Co do k4mil3k jest to jedyna osoba ktora ma pojecie i jeszcze stara sie cos z tego wymyslic szkoda ze trafilo Ci sie tu pracowac. Gdyby GMi pozybyli sie pandory dosc wczesnie to moze by cos z tego bylo teraz jest za pozno, macie zla opinie wszedzie i nie wypala te nowe servery.  Zdajecie sobie bardzo dobrze sprawe ze -_-'aliscie x4 i teraz probojecie sie ratowac jakims x13. Nagle gm zgodzil sie na 2box czemu?? Bo wiedzial ze ludzie maja -_-' i tak graja na dualach a jak ich pobanuja to nie bedzie mial kto grac, kolo sie zamyka. ODRADZAM TEN SERVER. Kamilek pozdrow NSA, pandore czy jak wy go tam nazywacie, newet koles nie wie czy jest baba czy chlopem o.O Zbok jeden


Można jeszcze o GM Gantz dobre słówko szepnąc :]

Eh nawet nie warto wspomieć o Slaanesh-u byłym CL "Head-Shot" coż dutch (jego następca) niezły film skleił
Cytuj
http://pl.youtube.com/watch?v=a4wK1K18FV8
- P.s C4/C5 więc stąd te cuda na striderze i pełno magów dookoła :}
 
eeh... a jeszcze pamiętam jak chodzilismy co niedziele z Strykiem do kościoła i stał taki maly Pawełek pod sklepem już, i do Strykusia "wujek wujek daj na lizaka" aż sie łza w oku kreci... a teraz o juz dorosły mężczyzna, pewnie jzu za dziewczynami sie ogląda! :)
http://www.wsku.yoyo.pl/


Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #46 dnia: Październik 02, 2008, 07:01:34 pm »
GL zaczol
long post = serious business

ort = priceless


  • Wiadomości: 323

  • Pochwał: 4

Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #47 dnia: Październik 02, 2008, 07:45:37 pm »
O której godzinie przewidywany start serwera?


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

    • http://www.graveland.pl/
Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #48 dnia: Październik 02, 2008, 07:46:49 pm »
Przewidujemy pozne godziny popoludniowe lub wieczorne.


Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #49 dnia: Październik 02, 2008, 08:31:01 pm »
Widze, ze pojawiaja sie zbedne emocje - dyskusje rozumiem - obelg NIE!