Witaj
Gość

Wątek: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)  (Przeczytany 26543 razy)

  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

    • http://www.graveland.pl/
Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 02, 2008, 08:46:38 pm »
Co do flamewars na forum, dopoki pewne osoby nie zaprzestana wylewania swoich lacinskich zali, moderacja pozostanie.
Raczej nigdy ten "proces" się nie zakończy. No nic myślałem że coś się zmieni, ale cóż ;-).
Pozdrawiam.

Mam na mysli raczej te "najciezsze" flamewars, jak jeden z tych w tym temacie. poza tym ten proces i tak bedzie polegal na systematycznym porzadkowaniu forum oraz wylaczaniu kolejnych dzialow z moderacji.


  • Wiadomości: 21

  • Pochwał: 0

Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 02, 2008, 09:40:04 pm »
poza tym ten proces i tak bedzie polegal na systematycznym porzadkowaniu forum oraz wylaczaniu kolejnych dzialow z moderacji.

tonacy brzytwy sie chwyta , jak juz wspomnialem trzeba bylo dawno temu posluchac wiary a nie teraz nagle ,kazdy wasz nowy pomysl to kolejny gwozdz do trumny


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 03, 2008, 12:08:12 am »
Kazdemu nie pasowal Pandorka... To sie go niby pozbyli, a tu  po paru dniach pojawia sie NSA tak samo chamski i obojetny na wszystko- kazdy wie ze to pandora, co ty na to kamilek zaprzeczysz?? Ciezko sie go bylo pozbyc albo wytlumaczyc kolesiowi zeby siadl na dupie. A teraz czerpie przyjemnosc z obrazania innych  i ponizania.(GM-game master on przeciez bladego pojecia o l2 nie ma) Jakis chory czlowiek. Tak naprawde to gowno robi, wedlug mnie to on pograzyl ten server. Gl to syf i nie zmieni tego otworzenie x13, to poprostu ciag dalszy 4:P


  • Wiadomości: 323

  • Pochwał: 4

Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 03, 2008, 08:18:53 am »
Kazdemu nie pasowal Pandorka... To sie go niby pozbyli, a tu  po paru dniach pojawia sie NSA tak samo chamski i obojetny na wszystko- kazdy wie ze to pandora, co ty na to kamilek zaprzeczysz?? Ciezko sie go bylo pozbyc albo wytlumaczyc kolesiowi zeby siadl na dupie. A teraz czerpie przyjemnosc z obrazania innych  i ponizania.(GM-game master on przeciez bladego pojecia o l2 nie ma) Jakis chory czlowiek. Tak naprawde to gowno robi, wedlug mnie to on pograzyl ten server. Gl to syf i nie zmieni tego otworzenie x13, to poprostu ciag dalszy 4:P

Po co to napisałeś chciałeś nabić posta? Bo nie ogarniam rozmowa na temat Pandorki już była. Więc po co to zaczynasz na nowo....
Wiem że chcesz się wypowiedzieć, jaki ty to Pro nie jesteś i że wszystko wiesz. Ale jeśli masz taki zamiar przeczytaj pierw cały temat ze zrozumieniem jeśli nie umiesz proponuje aby mama tata może ciocia ci przeczytała i wyjaśniła ocb....

Pozdrawiam.... Jeśli byłbyś łaskaw nie odpisuj na tego posta. (chyba że i tego nie rozumiesz)
BTW: Każdy już wie jaki ten serwer ble i admini okrutni a więc już cel jest wykonany Trolle...
Tak więc darujcie sobie zaśmiecanie tematu i już nie obrzydzajcie serwera osobom, które chciałyby się dobrze pobawić i jednak zagrać na GL.


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 03, 2008, 08:34:38 am »
Nie polecam , jest tyle dobrych serwerow szkoda tracic czas na ten ( sam stracilem 2 lata zycia zanim sie ocknąłem )
Vos nie dziala prawidolowo
It nie dziala prawidlowo
Farma nie dziala
Brak wiekszosci rbkow
brak wyvern
Zanizone fropy
zanizony encahnt
Atharas nie do ubicia ( schowany w jaskini petycje pol roczne do gmow nic nie daly zeby go stamtad wyciagneli )
Quest valakasa nie dziala

brak wielu RB ( jestem dziecko gla jesli mozna tak powiedziec teraz grajac na innym serwerze [l2elixir]silnik interlude sam nie moge sie nadziwic ile rbkow jest w miejschac gdzie na glu ich poprostu nie ma na hellboundzie )

i zbyt duze wtracanie sie Gmow w gre ...


pozdrawiam marmorth (GL)   Morth(l2elixir) 



 
marmorth Glx4 Sagi79/se79/nekro80  Off

Morth L2elixir sagi78/Eva Saint78  On


  • Wiadomości: 323

  • Pochwał: 4

Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 03, 2008, 08:58:02 am »
Nie polecam , jest tyle dobrych serwerow szkoda tracic czas na ten ( sam stracilem 2 lata zycia zanim sie ocknąłem )
Vos nie dziala prawidolowo
It nie dziala prawidlowo
Farma nie dziala
Brak wiekszosci rbkow
brak wyvern
Zanizone fropy
zanizony encahnt
Atharas nie do ubicia ( schowany w jaskini petycje pol roczne do gmow nic nie daly zeby go stamtad wyciagneli )
Quest valakasa nie dziala

brak wielu RB ( jestem dziecko gla jesli mozna tak powiedziec teraz grajac na innym serwerze [l2elixir]silnik interlude sam nie moge sie nadziwic ile rbkow jest w miejschac gdzie na glu ich poprostu nie ma na hellboundzie )

i zbyt duze wtracanie sie Gmow w gre ...


pozdrawiam marmorth (GL)   Morth(l2elixir) 



 

Ile jeszcze nowych konto powstanie i wypowiedzą Sie reklamując elixir mówiąc ze GL to shit? Na moje oczko to żałosne pisząc o czymś, czego tak naprawdę jeszcze niema przypominam wasza krytyka dotyczy x4. I nie grając na plikach L2m Rok czy dwa lata cóż można powiedzieć? (To tak jakby nie chodzić do wrocławskich klubów przez powyższy czas i je krytykować jak każdy wie rocznie jest remontowanych 50% tychże miejsc)


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 03, 2008, 08:59:38 am »
Bede pisal tyle ile ze chce :) Prawda w oczy kole co?? btw marmortha to za co dostal ban?? Ze to ze byl renegatem czy jak, dziwne... Przieciez o to chodzi reklamujemy graveland :).. Zabronisz nam? pozdro
« Ostatnia zmiana: Październik 03, 2008, 09:03:24 am wysłana przez GLplayer »


  • Wiadomości: 7

  • Pochwał: 0

Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 03, 2008, 09:03:21 am »
na froum klanu doweidzilem sie o tym watku i pomyslalem ze napisze co mysle o serwie :P    ... nie wolno ??:>chyba po to ten temat jest ?:>  tu tez moze usuwajmy niewygodne posty..


chcecie to grajcie na tym serwie .. ja wam nie moge tego zabronic , ostrzec chyba tak ?:>:P




marmorth Glx4 Sagi79/se79/nekro80  Off

Morth L2elixir sagi78/Eva Saint78  On


  • Wiadomości: 323

  • Pochwał: 4

Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 03, 2008, 09:14:41 am »
Bede pisal tyle ile ze chce :) Prawda w oczy kole co?? btw marmortha to za co dostal ban?? Ze to ze byl renegatem czy jak, dziwne... Przieciez o to chodzi reklamujemy graveland :).. Zabronisz nam? pozdro



Nie wnikam jak było, bo nie wiem... Jedno jest pewne swoje żale i oburzenie (czyt. Opinie) możesz napisać w jednym poście.


  • Wiadomości: 35

  • Pochwał: 0

Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 03, 2008, 11:12:24 am »
Spam Flame zło ssij zniszczenie!!!

Nie ma to jak zawiść polskiego społeczenstwa, czegos jeszce nie ma, ale i tak trzeba to zmieszać z błotem.

BTW gdzieś na forum, Kard pisał że kilku moderatorów/GM może polecieć bo na zbyt wiele sobie pozwalają. Nawet chyba prosił o meile w tej sprawie. Zobaczymy co będzie.

Do kolegi mającego nie odpisywać na mój post.
Nie ma serwera na którym dotacji by nie było, prawdą jest, że nawet na retailu możesz kupić bronie ++ mase adeny etc za pieniądze.
http://www.chinesegoldfarmers.com/Index.html


  • Wiadomości: 140

  • Pochwał: 0

Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 03, 2008, 11:46:47 am »
2box dozwolony??Na forum GL Kard pisał że tak a tutaj:

2Box: rowniez jestesmy przeciw, ale rozwazamy mozliwosc 2Box tylko dla krasnali do pewnego lvl.

więc...??


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

    • http://www.graveland.pl/
Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 03, 2008, 12:28:15 pm »
To jest regulamin dla x4, dzis ukaza sie zmiany w regulaminie i dotacjach dla x13. Co zreszta napisalem juz kilka postow wyzej.


  • Wiadomości: 323

  • Pochwał: 4

Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 03, 2008, 04:13:54 pm »
To jest regulamin dla x4, dzis ukaza sie zmiany w regulaminie i dotacjach dla x13. Co zreszta napisalem juz kilka postow wyzej.

Zaspany jestem ale jeśli możesz to proponuje abyś napisał w prezentacji co z Dualem....


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

    • http://www.graveland.pl/
Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 04, 2008, 01:31:04 pm »
No i wystartowalismy :)
Start odbyl sie o godzinie 21:40, po pol godziny od startu na serwerze bylo 320 graczy. Dzis - tj 04.10.2008, dzien po starcie mamy godzine 13:20 i na serwerze jest 290 graczy. Jesli ktos smie twierdzic ze odbylo sie to kosztem x4 to jest w bledzie, na x4 frekwencja jaka byla, taka jest.

Dowod ? Prosze: wykres online "na zywo" z serwera x13:

wygenerowano za pomoca  rrdtool/mrtg,
wykres ten bedzie automatycznie uaktualnial sie co 5 minut.

Co do 2Box: na x13 jest on zabroniony, choc na razie patrzymy na to z przymrozonym okiem.
Smiem twierdzic, ze GL jest jednym z najbardziej zadbanych technicznie serwerow, jak nie tym bajbardziej, co w porownaniu ze stabilnoscia i wprowadzonymi dla graczy zmianami daje mi prawo sadzic, iz GL predzej czy pozniej znow stanie na panteonie polskich serwerow L2.

Pozdrawiam :) i serdecznie zapraszam.
Ps: dziekuje rowniez kilku osobom, ktore podeszly do tematu z zainteresowaniem, jak i rzetelnie wypowiedzialy sie na temat nowych pomyslow i zmian, zamiast od razu spisywac to na straty i flame'owac. To naprawde cieszy.
« Ostatnia zmiana: Październik 05, 2008, 02:17:22 pm wysłana przez K4mil3k »


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 04, 2008, 01:56:14 pm »
To jak jest z dotacjami na serverze x13?


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 04, 2008, 02:15:40 pm »
z tego co zauwarzyłem to samo co na x4, recki A/S i pare smieci (enchanty sux)
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2008, 02:24:13 pm wysłana przez Maślan »


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

    • http://www.graveland.pl/
Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 04, 2008, 02:19:06 pm »
Nie ma safe enchantu, sa scrolle, maksymalny enchant z dotacji +10. Pozostaly niektore recki, czapki, itp.


  • ******
  • Wiadomości: 1390

  • Pochwał: 15

  • Urażona dzidzia, urażona dzidzia!
Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 04, 2008, 02:23:52 pm »
Nie ma safe enchantu, sa scrolle, maksymalny enchant z dotacji +10. Pozostaly niektore recki, czapki, itp.

Nie safe dlatego nie napisałem że jest safe :P


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 04, 2008, 04:15:52 pm »
A zajrze, co mi szkodzi. Jedyny serw gdzie kamaele w miare dzialaja =] Szukam klanu, w ktorym bedziemy skladac itemy itp.
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2008, 04:17:25 pm wysłana przez Mlor »
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • Wiadomości: 380

  • Pochwał: 5

  • pwned!
Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 04, 2008, 04:34:10 pm »
No i wystartowalismy :)
Start odbyl sie o godzinie 21:40, po pol godziny od startu na serwerze bylo 320 graczy. Dzis mamy godzine 13:20 i na serwerze jest 290 graczy. Jesli ktos smie twierdzic ze odbylo sie to kosztem x4 to jest w bledzie, na x4 frekwencja jaka byla, taka jest.

Dowod ? Prosze: wykres online na x13 rrdtool/mrtg:

wykres ten bedzie automatycznie uaktualnial sie co 5 minut.

Co do 2Box: na x13 jest on zabroniony, choc na razie patrzymy na to z przymrozonym okiem.
Smiem twierdzic, ze GL jest jednym z najbardziej zadbanych technicznie serwerow, jak nie tym bajbardziej, co w porownaniu ze stabilnoscia i wprowadzonymi dla graczy zmianami daje mi prawo sadzic, iz GL predzej czy pozniej znow stanie na panteonie polskich serwerow L2.

Pozdrawiam :) i serdecznie zapraszam.
Ps: dziekuje rowniez kilku osobom, ktore podeszly do tematu z zainteresowaniem, jak i rzetelnie wypowiedzialy sie na temat nowych pomyslow i zmian, zamiast od razu spisywac to na straty i flame'owac. To naprawde cieszy.


Na otwarciu L2-Passion low&mid rate było ~~500- dla low - ~~400+ dla mid rate więc GL


//edit

Gratuluje zachłanność adminom GL max enchant dla zbroi miał wynosić (przez dotację ofc) +6 teraz jest to już +8
Kiedy będzie można latarkę +16 zadotować? za 2/3miesiące? jak kaski zacznie brakować?

IMO nowy serv EPIC FAIL!11!1111   &   DRAMA !111!!1!1!!
« Ostatnia zmiana: Październik 04, 2008, 04:43:19 pm wysłana przez McViRR »
 
eeh... a jeszcze pamiętam jak chodzilismy co niedziele z Strykiem do kościoła i stał taki maly Pawełek pod sklepem już, i do Strykusia "wujek wujek daj na lizaka" aż sie łza w oku kreci... a teraz o juz dorosły mężczyzna, pewnie jzu za dziewczynami sie ogląda! :)
http://www.wsku.yoyo.pl/


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

    • http://www.graveland.pl/
Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 04, 2008, 04:41:26 pm »
Alez ja wcale nie neguje tego. L2-passion to przeciez jedna druzyna, oba te serwery korzystaja z dobrodziejstw L2m. Oba te serwery maja w nim swoj wklad.

Jednym slowem ciesze sie z 300 online na otwarciu nowego serwera, pamietaj ze L2-passion to polaczenie juz istniejacych serwerow RedDragon i Everlast, wiec graczy mieli juz wczesniej.
Mimo tego wszystkiego zycze kolegom jak najlepszej drogi na panteon, wkoncu to niemalze jedna druzyna i nigdy nie mielismy zamiaru konkurowac z soba. Teraz pracujemy nad nowa odslona projektu L2m, zarowno od strony engine serwera, jak i zupelnie nowego www, bugtrack'a, itp.

Pozdr.


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 04, 2008, 07:05:34 pm »
Prosze wytlumaczcie mi na czym ma polegac ta dotacja, bo juz sie pogubilem  :?
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 04, 2008, 07:20:33 pm »
Prosze wytlumaczcie mi na czym ma polegac ta dotacja, bo juz sie pogubilem  :?

tylko co tu nie jest do rozumienia? :P

Dotując dostajesz festival adene, za którą u odpowiedniego NPC'a możesz kupić nakrycia głowy, LSy, kryształy do SA i enchanty.
Różnica między dotacją na x13 a x4 jest taka, że na x4 masz 100% szansy wejścia tego kupionego enchant, a na x13
:
1. Maksymalny Enchant do wykonania u NPC to +10 dla broni, oraz +8 dla armour'ow
2. brak tzw SafeEnchnatu, w zamian do wyboru są dwa rodzaje Enchantowania
- Crystal Enchant - Jego szansa na powodzenie wynosi 80%, w przypadku niepowodzenia enchantowany przedmiot nie zostaje spalony, a jego enchant spada do wartosci "0"
- Minus Enchant - Jego szansa na powodzenie wynosi 60% jak w przypadku zwyklych Bllessed Scrolli, różnica polega na tym, iż w przypadku niepowodzenia enchant broni nie spada do wartosci "0", a jedynie zmniejsza sie o wartość "1" enchantu.
np: przy enchantowaniu broni z +4 do +5 w przypadku gdy akcja kończy się niepowodzeniem, otrzymujemy broń +3.


pozdrawiam :]


  • Wiadomości: 575

  • Pochwał: -1

Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 04, 2008, 08:00:34 pm »
shol? cos ciebie kojarze, klan PK z x666?  :)
"Na tym świecie istnieje zło zrodzone z dobra. Istnieje również dobro zrodzone ze zła" by Lelouch Lamperouge
I'm OFFLINE


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Graveland.pl - Medium - CT1/CT2 - (L2m)
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 04, 2008, 08:20:11 pm »
Zgadza się :] Aż się zdziwiłem, że po takim czasie jeszcze ktoś pamięta :>