Witaj
Gość

Wątek: DRACONIX TOP CP - soonTM  (Przeczytany 40836 razy)

  • Wiadomości: 265

  • Pochwał: 0

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #150 dnia: Sierpień 02, 2013, 04:36:10 pm »
szkoda ze jak z nimi gralem to mowili co innego ;d frapsy i staty na stronie tez mowia co innego ;d ja pierdole i mam sie teraz z toba klocic o to czy dobrze gralem? a ty kim kurwa jestes? cale zycie grasz na interlude bez cp w jakims lol klanie wiec nie wiem po co sie tu wypowiadasz ;d
Dobrze, że Ty zawsze byłeś kimś ważnym w ich CP i dobrze, że wcześniej grałeś w mega klanie u Willsona to możesz komentować moje CP i mój klan. Widzisz, mnie przynajmniej moi nie cisnęli za plecami, że nie ogarniam tylko mówią mi to w twarz :D nie mam zamiaru sie kłócić czy ogarniałeś czy nie, wiem za to jedno, byłeś w innym miejscu i na pewno nie Twój skill a przypadek sprawił, że pograłeś troche w lepszych CP i zdaje Ci sie teraz że nie wiadomo kim jesteś ^^ Staty z RPG... ta... póki grałem też byłem zdaje sie koło 60 miejsca w top pvp i co z tego? Ano nic.
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2013, 04:41:20 pm wysłana przez Szeol »


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #151 dnia: Sierpień 02, 2013, 04:42:21 pm »
blad
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2013, 04:44:05 pm wysłana przez Gandam »
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #152 dnia: Sierpień 02, 2013, 04:43:48 pm »
Dobrze, że Ty zawsze byłeś kimś ważnym w ich CP i dobrze, że wcześniej grałeś w mega klanie u Willsona to możesz komentować moje CP i mój klan. Widzisz, mnie przynajmniej moi nie cisnęli za plecami, że nie ogarniam tylko mówią mi to w twarz :D nie mam zamiaru sie kłócić czy ogarniałeś czy nie, wiem za to jedno, byłeś w innym miejscu i na pewno nie Twój skill a przypadek sprawił, że pograłeś troche w lepszych CP i zdaje Ci sie teraz że nie wiadomo kim jesteś ^^ Staty z RPG... ta... póki grałem też byłem zdaje sie koło 60 miejsca w top pvp i co z tego? Ano nic.

tez to czujesz?  :oops:
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #153 dnia: Sierpień 02, 2013, 06:51:59 pm »
Ja słyszałem od osoby z Feron&Valdo pt żeś Postman nie ogarniał tego daggera w 3 dupy :P
Po RPG x3 to chyba nie mogli Postmana wyjebać bo jeszcze u nich w pt nie ogarniał heala na następnym servie :P
roster driki cp to ofermy od góry do dołu, wcale mnie nie dziwi, że kto mądrzejszy odcina się od nich jak szybko się da :D
Widze przykłady z autopsji;d kto jeszcze z tazman gównami chce trzymac?:D ohh sad, zdaje się ze nikt;d

PS: daj ts-a, pośmieje się z ciebie prawiczku;d


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #154 dnia: Sierpień 02, 2013, 08:46:05 pm »
to co szeol napisal to 100% prawdy. Mi dokladnie to samo pisali ludzie od ferona&valda. Byles tragicznym daggerem dlatego wyjebali cie z cp, poszedles do satanka, ktore tez mial potem ciebie dosc. Przylizales dupe to cie wzieli na bischopie na next server, no i powtórka z rozrywki. Myslisz czemu miales ostatnio nobla w pt jako bischop i to kazdy mial po tyg a ty przed samym oly dopiero. Podobno byles juz nawet nieoficjlanie kickniety z cp za brak skila a za ciebie byla ta dziewczyna ze swarmu. Valdo chcial miec 8 hero w pt bez cardinala, dlatego hero mial z ally gosc. Wiekszosc czasu grales z Wilsonem i myslisz ze jak zagrales kilka razy w lepszym cp to teraz jestes koxik. Niestety, wszyscy mają jakiegos cap'a na skilla w grach, ty swoj pewnie osiagnales za czasow Wilsonowskich kilka lat temu.


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #155 dnia: Sierpień 02, 2013, 09:59:09 pm »
ja pierdole nie wierze w to co tu sie dzieje ;d

Mi dokladnie to samo pisali ludzie od ferona&valda. Byles tragicznym daggerem dlatego wyjebali cie z cp, poszedles do satanka, ktore tez mial potem ciebie dosc.

po pierwsze synku to mnie nie wyjebali tylko sam sie wyjebalem, spytaj sie valda co powiedzialem mu tego samego dnia na vt, poszedlem do cp satanka bo sam mi to zaproponowal, chcesz frajerze logi z vt,skype?

Przylizales dupe to cie wzieli na bischopie na next server, no i powtórka z rozrywki. Myslisz czemu miales ostatnio nobla w pt jako bischop i to kazdy mial po tyg a ty przed samym oly dopiero. Podobno byles juz nawet nieoficjlanie kickniety z cp za brak skila a za ciebie byla ta dziewczyna ze swarmu. Valdo chcial miec 8 hero w pt bez cardinala, dlatego hero mial z ally gosc.

nie wiem co to za historyjka z noblem bo robilismy go wszyscy razem, wyjatkiem byl kot ktory zrushowal nobla w pierwszych dniach jeszcze przed ubiciem pierwszego baiuma, a co do valda - nie wiem czy jest sens pisac na jego temat na forum ktore zapewne nie czyta, tymbardziej ze pyta jakies gowno, no ale skoro powolujesz sie na slowa valda/ferona, to moge ci zdradzic ze valdo chcial miec 9 hero ktorzy graja 24/7 na jakims zjebanym interlude z x7 gdzie endgame robisz w tydzien, ja bylem wyjatkiem ktory gral o polowe(o ile nie wiecej) mniej, wiec jak jestes troche kumaty w co watpie to mam nadzieje ze na reszte pytan odpowiesz sobie sam bo ja juz kurwa nie mam sil ;d

Wiekszosc czasu grales z Wilsonem i myslisz ze jak zagrales kilka razy w lepszym cp to teraz jestes koxik. Niestety, wszyscy mają jakiegos cap'a na skilla w grach, ty swoj pewnie osiagnales za czasow Wilsonowskich kilka lat temu.

gralem w jego klanie przez tydzien na dexowym interlude, pozniej dolaczylem do cp zlokoba w tempestach, jesli dla ciebie to 'wiekszosc czasu' to pozdrawiam cie kurwa czule, jebany nonamie


  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #156 dnia: Sierpień 02, 2013, 10:12:44 pm »
Coz za agresja, prawda wyszla na jaw, i dziecinka sie zdenerwowala? Duzo potow wylales piszac swoje wypocinki, ktore nie przebija sie przez prawde :) ? jebany pedale nonamie czule pedale jebany jebany pedale nonamie wariacie jebany


/30 dni...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2013, 12:00:54 am wysłana przez RazielIII »


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #157 dnia: Sierpień 02, 2013, 10:27:47 pm »
odniesiesz sie jakos do moich slow? czy moze brakuje ci argumentow? nie mam zamiaru przytakiwac frajerowi ktory wciska jakies kity na FORUM, jak widac w dupie byles i gowno widziales


/3 dni...
« Ostatnia zmiana: Sierpień 05, 2013, 12:01:38 am wysłana przez RazielIII »


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #158 dnia: Sierpień 03, 2013, 02:22:45 am »
może z drugiej strony driki nie jest taki zły, skoro przygarnia takie bezpańskie psy wyjebane z innych cp =D


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #159 dnia: Sierpień 03, 2013, 02:33:19 am »
Które notebene cie zjada;d taka ironia losu xDDD


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #160 dnia: Sierpień 03, 2013, 03:15:31 am »
zamiast tyle spamowac, lepiej ustaw kolejnego bota, bo jak wroce to nie bedzie - przebacz  :afro:
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #161 dnia: Sierpień 03, 2013, 12:07:26 pm »
może z drugiej strony driki nie jest taki zły, skoro przygarnia takie bezpańskie psy wyjebane z innych cp =D

sprawdz pw lamusie ;d


  • Wiadomości: 55

  • Pochwał: 0

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #162 dnia: Sierpień 03, 2013, 03:45:29 pm »
I cię kopie za każdym razem xD
wynem pokazałeś, że jak się naprawdę chce to można być chujowym,
a swoim pt jak wbić 95 i quitnąć w immortal setach :D

podziękuj rizzerowi, że biega z twoim nickiem to może ktoś cię chociaż z nim pomyli :D


coś czuje, ze będę musiał zainwestować te 21 euro na zmianę nicku :P


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #163 dnia: Sierpień 03, 2013, 03:49:06 pm »
Napisałbym ale nie chce być niemiły:(


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #164 dnia: Sierpień 03, 2013, 07:08:58 pm »
uczcie sie od mistrza..

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=11KeiyKhcHg[/youtube]
http://www.youtube.com/watch?v=A9A1XT0l4pA
to chyba bracia ze klikaja skile za pomoca mychy xddd


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #165 dnia: Sierpień 04, 2013, 02:23:39 am »
coś czuje, ze będę musiał zainwestować te 21 euro na zmianę nicku :P
true story, nie ma chyba gorszego upokorzenia niż być mylonym z kimś z driki cp ;S


  • Wiadomości: 691

  • Pochwał: 1

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #166 dnia: Sierpień 04, 2013, 02:44:04 pm »
kornes nie znam Cię, ale straszny ból dupy masz.


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #167 dnia: Sierpień 04, 2013, 04:42:22 pm »
a gdzie obrazek z maścią? podstawowe błędy...


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #168 dnia: Sierpień 04, 2013, 04:48:16 pm »
a gdzie obrazek z maścią? podstawowe błędy...

moj uczen! jedziesz z nimi! im so proud!
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #169 dnia: Sierpień 04, 2013, 05:11:33 pm »
a gdzie obrazek z maścią? podstawowe błędy...

moj uczen! jedziesz z nimi! im so proud!
z drugiej lekcji pamiętam:
# Jeżeli wychodzi na to, że jesteś failem - quitnij asap i ustaw sobie w sygnie wysoki lvl.


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #170 dnia: Sierpień 04, 2013, 06:14:33 pm »
aha 97 jest wysoki, ale 96.7 juz nie  hahaha farm farm :D jak wroce bedziesz mog pisac ze server nie ma konkurencji, nikt nie gra i mozesz quitowac  hahaha
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #171 dnia: Sierpień 04, 2013, 06:49:23 pm »
aha 98 jest wysoki, ale 94.7 juz nie
fixed


Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #172 dnia: Sierpień 04, 2013, 07:45:07 pm »
aha 97 jest wysoki, ale 96.7 juz nie
oczywiscie ze tak, tak samo jak 95 jest wysokim lvlem, a 94.5 nie


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #173 dnia: Sierpień 05, 2013, 12:00:15 am »
konres, od teraz juz wiesz z kim bedziesz dzielil pokoj bez klamek  hahaha
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • ******
  • Wiadomości: 1191

  • Pochwał: 1

Odp: DRACONIX TOP CP - soonTM
« Odpowiedź #174 dnia: Sierpień 05, 2013, 02:31:29 am »
gadnam, nie oficjalne zaproszenie ?