Witaj
Gość

Wątek: Shillien Knight [SK]  (Przeczytany 622512 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2775 dnia: Wrzesień 10, 2008, 10:58:12 pm »
Cytuj
No i ma z Dance of Light i Holy Weapon 190 elementu...
Chodz zwiekszaja element, to tylko na moby, na PvP to nie dziala. Pol Franza ma obecnie Holy luki i Holy resist w armorze, wiec to sie srednio nadaje... Malo resistow, heh, 120 od reki to malo :) ?
Earth ma sens, jest poteznie drogie, ale ma sens. Tylko sa 4y opcje:
1) Masz normalna bron i fire/water
2) Masz OE bron i fire/water
3) Masz normalna bron i earth/wind
4) masz OE bron i earth/wind
Pierwsza i druga opcja jest do zrobienia. Pierwsza jest latwa, druga tez, kosztowniejsza ale zawsze. Trzecia i czwarta to prawie ebuy albo dobre party do farmienia adeny.
Przyjmijmy ze OE bronia jest costam sobie +7, tak wiec analizujac to na cenach z Franza:
AS+3 to jakies 500kk z SA AS+7 z SA to jakies 2kkk, full element water/fire to 500kk przy sredniej szansie, earth/wind sa 6 razy drozsze, czyli 3kkk
AS+3+Fire/water = 1kkk
AS+7+Fire/water = 2,5kkk
AS+3+Earth/wind = 3,5kkk
AS+7+Earth/wind = 5,5kkk
Gdzies pomiedzy jest Divine/Dark, ale raz ze na to jest najwiecej resistow a 2, ze nie ma na to enchantow w wiekszosci klas. Nie mowie ze nie ma to sensu...bo do expa ma. Jednak ogolnie rzecz mowiac gra teraz toczy sie w Hellboundzie gdzie kazdy lata z resistami na Holy/Dark, do tego z powodu, ze ludzie tutaj siedzacy dla przyspieszenia expa porobili sobie luki na Holy to wkladaja wlasnie resisty na to...
Anyway, filozowowac sobie mozna. Imo albo robisz sobie opcje 1,2 albo 4. Albo masz malo kasy, albo masz wiecej kasy i kupujesz bron co ladnie wyglada+dobrze sie sprzeda+dziala ok, albo robisz ostra farme adeny i robisz bron na rzadki element, ale top bron. Prawde mowiac sam sie zastanawiam, bo mam opcje i kupienia AS+7-10 i zrobienia go na full earth/wind i takimi pieniedzmi jak bedzie trzeba bede dysponowal tylko czy ma to sens? Imo nie, bo kosz jest za duzy, za cene jednego AS moge sobie praktycznie kupic Duale+7/Luk+7/Dagger+7 i zrobic 2 z tych broni na full element, za cene jednego AS+7+rzadki element(w moim wypadku Earth/Wind). Ani to End Game bron, ani super mega OE(7 to jeszcze nie szal), ani super oplacalna sprawa. Prawde mowiac lepiej bedzie dzialal ktos z daggerem+3+water/fire+baium+tezza niz oe AS+rzadki element. Imo to glupota, bo trzeba ustalic sobie priorytety co do kupowania rzeczy i myslec tyle co niezbedne, a cos robic. Virek, zrob full element na FB, dorob sie aq+baiuma, idz na tych wszystkich co kochaja A grade Archerow/magow/daggerow, poklep ich po plecach 150water/fire i stwierdz czy jest to slabo. Potem przerzuc sie na ludzi co maja S z resistami i zobacz ile to tlumi i czy az tak strasznie, a potem obczaj jak wyglada duze mass, gdzie koncem koncow wygrywa ten co mial farta w hero skillach+wiecej cancelow/cancel stickow. Wtedy bedzie koniec myslenia o tym co jest lepsze dla tanka jako element. Rok temu rozmyslaliscie czy lepsze +2DEX, czy -3STR, po czym sie okazalo ze wszedl element i filozofia okazala sie taka, ze -9STR z full element robi wiecej dmg niz kronike wczesniej +5STR non element i nagle moze zrobic ciezki do zaspamowania dmg...teraz po tym jak raz padniesz, zostaniesz stargetowany na radarze szybciej niz zdarzysz sobie wrzucic noblessa i mega taktyki szklak trafil...zgadnicie co bedzie jutro :?:
HATE ME MOAR!


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2776 dnia: Wrzesień 11, 2008, 01:15:31 am »
Maly tip dla tych co enchantuja skille u tanka

Hate- pominac, wszyste opcje sa denne
root - na szanse
banish - na +attack
drainy - na +power
Freezing Strike - na szanse
Judgment - na modyf crityc
Shield Bash - na szanse
Touch of Death- na szanse
hex/pb- na szanse

skile ktore maja max lvl na 74 powinny byc +13, skille z 76 na +10, skille z 77 na +7, skille z 78 na +4, to jest minnimum enchant postaci na 80lvl. Oczywisce nie polecam enchantowac wszystkich wymienionych skilli powyzej

drobny bump mojego starego pytania :
jak dziala enchant shield basha (pewnie shield stuna tez) na element? kkthxbb :)


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2777 dnia: Wrzesień 11, 2008, 02:09:21 am »
30% wiecej dmg, ze wynikajacego z boostu z elementala, w praktyce jakos tak z 20% wiecej wychodzi.
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2778 dnia: Wrzesień 11, 2008, 11:20:20 am »
Cytuj
Shield Bash - na szanse

Chyba sobie zartujesz... Co ty chcesz enchantowac, landtare 2 sekundowego stuna Oo ? Detarget z basha wchodzi zawsze (tak slyszałem przynajmniej, ignoruje resisty na detarget) jako jedyny detarget. Lepiej dac weaken :P

Cytuj
Hate- pominac, wszyste opcje sa denne
Rożnie jest. Hate na +1 kaze atakowac a nie zmienia tylko targetu więc nie jest az tak dennie ...

Cytuj
drainy - na +power
Drainów uzywa sie bardzo rzadko (chyba tylko na pve, pod pvp na range lepiej wychodzi luk), do tego z m atk SK roznica nie jest wielka :P

Ja bede robic bash na weaken, UD na decrease penalty, weapon mastery na swiftness, judge na mod critical, GS na cost (GS na cost to około 1/3 mniejszy cost/tick), hex na landrate, w takiej kolejnosci (nie wiem skad wyciagne tyle bookow ale moim zdaniem te enchanty to podstawa u SK) Imo bash na weaken to podstawa, z water bronia mozna robic niezle kuku (nawet i na pve w party z SPSem), mozna jeszcze toda na chance tak jak mowisz. Arrest wchodzi masakrycznie slabo w postac na samym mentalu, w epic postaci nei ma kompletnych szans na rzucenie go, więc nie wiem czy opłaca sie go enchantowac az tak - lepiej inwestowac w LS + landrate, z bronia magiczna ma wieksze szanse jak jest dowalony tam na 10 niż ten root.



« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2008, 11:23:55 am wysłana przez Dev »
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2779 dnia: Wrzesień 11, 2008, 12:11:20 pm »
Witam

Chciałbym stworzyć tanka idealnego do PVE (np dino)

Co myslicie o takiej konfiguracji?

DC heavy+DC shield, One-Handed + health
DYES -5str +5con -4int+4wit (-4str+4dex?)
2x Tattoo of golem emp

Chodzi mi o wymaksowanie HP i pdefa ew. shield def. rate.

Jakies dodatkowe sugestie/zmiany w mojej propozycji?

Nie zalezy mi na PVP bo gram na dragonie i przed suba i tak gówno znacze (planuje SK/PS na statach maga)

Z góry dzieki


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2780 dnia: Wrzesień 11, 2008, 12:42:12 pm »
ten 20% boost dmg brzmi ladnie, jak jest z landrate i dlugoscia trwania debuffka ?:P

Witam

Chciałbym stworzyć tanka idealnego do PVE (np dino)

Co myslicie o takiej konfiguracji?

DC heavy+DC shield, One-Handed + health
DYES -5str +5con -4int+4wit (-4str+4dex?)
2x Tattoo of golem emp

Chodzi mi o wymaksowanie HP i pdefa ew. shield def. rate.

Jakies dodatkowe sugestie/zmiany w mojej propozycji?

Nie zalezy mi na PVP bo gram na dragonie i przed suba i tak -_-'o znacze (planuje SK/PS na statach maga)

Z góry dzieki

najgorszy z mozliwych setupow do pve.

Tallum hvy +5str -5con, dama focus/dle rsk focus, juz to bylo wakowane X razy.

ew polecam reroll.


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2781 dnia: Wrzesień 11, 2008, 12:54:37 pm »
ten 20% boost dmg brzmi ladnie, jak jest z landrate i dlugoscia trwania debuffka ?:P

Witam

Chciałbym stworzyć tanka idealnego do PVE (np dino)

Co myslicie o takiej konfiguracji?

DC heavy+DC shield, One-Handed + health
DYES -5str +5con -4int+4wit (-4str+4dex?)
2x Tattoo of golem emp

Chodzi mi o wymaksowanie HP i pdefa ew. shield def. rate.

Jakies dodatkowe sugestie/zmiany w mojej propozycji?

Nie zalezy mi na PVP bo gram na dragonie i przed suba i tak -_-'o znacze (planuje SK/PS na statach maga)

Z góry dzieki

najgorszy z mozliwych setupow do pve.

Tallum hvy +5str -5con, dama focus/dle rsk focus, juz to bylo wakowane X razy.

ew polecam reroll.

Mój błąd, nie dodałem, że bronią ja nawet nie machne. P atk nie jest mi W OGOLE potrzebny, bede brał udział tylko w AOE pt - zebrać moby, wytrzymać jak najdłużej podczas gdy nukerzy będą je zabijac. Atk speed z talluma i p atk. z dama/dle nie potrzebuje.

Jeszcze raz: Potrzebuje niezabijalnej fortecy, czy nie będzie w stanie zabić Elpy mam gdzieś. P def, health, shield def. rate. Tyle.


  • ******
  • Wiadomości: 1108

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2782 dnia: Wrzesień 11, 2008, 01:02:32 pm »
doom hvy, dobra bizka, jakas bron mid c z healthem, dye mozna nie zakladac, przynajmniej nie zrobisz z sk kaleki ktory nie da rady expic bez takiego pt, bo nie uwierze, ze bedziesz mial aoe pt 24/7 kiedy bedziesz chcial, zwlaszcza ze jest wiele postaci, ktore potrzebuja pwr lvlingu, a slotow na leecherow nigdy za wiele. DC hvy moze byc przydatne do pullowania dopiero w fogu ew toi 9/10.


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2783 dnia: Wrzesień 11, 2008, 01:02:36 pm »
Jak robisz w aoe to dc jest jak najbardziej wskazany, chociaz doom +6 jest lepszy :P

Cytuj
2x Tattoo of golem emp

E?
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2008, 01:04:23 pm wysłana przez Dev »
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2784 dnia: Wrzesień 11, 2008, 01:11:05 pm »
Jak robisz w aoe to dc jest jak najbardziej wskazany, chociaz doom +6 jest lepszy :P

Cytuj
2x Tattoo of golem emp

E?

Tattoo of the Golem (Empowered): +16% P.Def, -5% Atk. Spd and - 5% Evasion (lvl 3), takie cudo występuje na DN.

Wierz mi, albo będę na AOE albo na innej postaci, tak jak napisałem, może być kaleką, bez nogi, ucha, ręki. BYLE MIAŁ DUŻO P.DEFA/HP/Resista na stuny.

Z doomem +6 może byc problem, stąd pomysł z DC.

Party na primeval island, moby 80+ potrafiące nieźle przywalić. S grade'y nie wchodzą w grę.

@Myha, racja, dzieki

W sumie juz sie utwierdziłem w przekonaniu, że to co wybrałem sie sprawdzi, dzieki za zainteresowanie.




« Ostatnia zmiana: Wrzesień 11, 2008, 03:32:08 pm wysłana przez Letoo »


  • Wiadomości: 967

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2785 dnia: Wrzesień 11, 2008, 02:59:44 pm »
Nie zalezy mi na PVP bo gram na dragonie i przed suba i tak -_-'o znacze (planuje SK/PS na statach maga)
najlepiej spytaj sie w dziale dn, tutaj ludzie powiedza ci, jak to o czym mowisz powinno wygladac w l2, a na dn to moze byc juz zupelnie inna bajka ;)


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2786 dnia: Wrzesień 11, 2008, 03:10:06 pm »
Letoo: lepsze dye +5dex-5str i +4con-4str, do takiego party int ani wit ci nie potrzebny
armor dc jest dobry , bron w sumie obojętnie jaka z health byle była
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2787 dnia: Wrzesień 11, 2008, 08:35:08 pm »
skile ktore maja max lvl na 74 powinny byc +13, skille z 76 na +10, skille z 77 na +7, skille z 78 na +4, to jest minnimum enchant postaci na 80lvl. Oczywisce nie polecam enchantowac wszystkich wymienionych skilli powyzej
niby powinny ale na razie tylko u TheHaunted widzialem Stuna w recycle na +13, slama +3 w chance, a z "dark" tankow to obecny(chyba :O) hero HK z franza ma +6 ToDa, przynajmniej mial jakies 10 dni temu


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2788 dnia: Wrzesień 12, 2008, 12:38:11 am »
Slama tez ma na chyba +5 albo lepiej MasterMax no i 83 :P
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2789 dnia: Wrzesień 12, 2008, 03:11:43 pm »
Basha lepiej enchantowac na Bone Breaker ma wtedy szanse na zlamanie jakiejs kosci(jak zlamie kark to jest K.O).

Ten Bash powinien miec jakis enchant ze po wejsciu daje 6s silence na spelle ;(


  • Wiadomości: 66

  • Pochwał: 0

  • Kamael (x3) Sk 6x,
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2790 dnia: Wrzesień 13, 2008, 09:01:28 am »
tak czytam wasze posty i zaczynam dochodzic do dziwnych wnioskow.
Sk nie nadaje sie na tanka , a wlasciwie srednio a w ogóle (w ogóle) kto teraz potrzebuje tankow, drainy ma do ....., lepiej juz luku nawalac, expi sie nim fatalnie.do pvp to jeszcze sie nie wypowiadaliscie na szczescie.To w sumie do czego jest sk zakladaja c ze sie nim umie grac ?

/Fro
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2008, 06:22:26 pm wysłana przez Frohike »
Zycie zbyt krótkie jest żeby pić marne wino.....


  • Wiadomości: 238

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2791 dnia: Wrzesień 13, 2008, 09:30:49 am »
tak czytam wasze posty i zaczynam dochodzic do dziwnych wnioskow.
Sk nie nadaje sie na tanka , a wlasciwie srednio a w ogóle kto teraz potrzebuje tankow, drainy ma do ....., lepiej juz luku nawalac, expi sie nim fatalnie.do pvp to jeszcze sie nie wypowiadaliscie na szczescie.To w sumie do czego jest sk zakladaja c ze sie nim umie grac ?
Tanki sa potrzebne jednak high lvlowe, jezeli nie masz klanu ktory to dostrzega no coz... masz przerabane z expieniem. Solowanie do 79 napewno nie jest niczym "fajnym", jednak normalnie expi jak kazda inna klasa w party. Nawet jezeli solujesz robi to najszybciej z tankow. Do PvP hmmm to zalezy od umiejetnosci, sprzetu i buildu. Jest to bardzo elastyczna klasa ktora mozna zmieniac wedlug uznania, wiec moze byc dobra do wielu rzeczy. No i na sam koniec SK is cool :)
"Many that live deserve death. And some die that deserve life. Can you give it to them?"



Aion | Spatalos | Asmodian | Templar | Virandile

My Anime List


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2792 dnia: Wrzesień 13, 2008, 11:30:17 am »
SK na pvp to debuffer bardziej niz cokolwiek innego, z teg co wiem miał bodajże 9 albo 10 debuffów. W c4 był bardzo dobrą postacią do duelów, praktycznie żaden fighter nie dawał mu rady (przynajmniej ja grajac na privach zadnych problemów nie miałem). Teraz sprawa wygląda lekko inaczej, ale i tak do mass SK jest genialnym debufferem ;P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 238

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2793 dnia: Wrzesień 13, 2008, 12:24:10 pm »
Heh, a ja na mass to uzywam Hexa, Basha i co najwyzej LS'a czasami... Debuffy sa swietne na male PvP, 1 vs 1. Na mass liczy sie damage. High endowy SK to poprostu melee DD i party UD pet w PvP :D
"Many that live deserve death. And some die that deserve life. Can you give it to them?"



Aion | Spatalos | Asmodian | Templar | Virandile

My Anime List


Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2794 dnia: Wrzesień 13, 2008, 02:04:13 pm »
tak czytam wasze posty i zaczynam dochodzic do dziwnych wnioskow.
Sk nie nadaje sie na tanka , a wlasciwie srednio a w ogóle kto teraz potrzebuje tankow, drainy ma do ....., lepiej juz luku nawalac, expi sie nim fatalnie.do pvp to jeszcze sie nie wypowiadaliscie na szczescie.To w sumie do czego jest sk zakladaja c ze sie nim umie grac ?
wiesz, to ze przeczytales kilka wybranych fragmentow nie oznacza ze przeczytales caly post


  • Wiadomości: 599

  • Pochwał: 11

    • www.xyberdesign.pl
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2795 dnia: Wrzesień 13, 2008, 03:25:37 pm »
tak czytam wasze posty i zaczynam dochodzic do dziwnych wnioskow.
Sk nie nadaje sie na tanka , a wlasciwie srednio a w ogóle kto teraz potrzebuje tankow, drainy ma do ....., lepiej juz luku nawalac, expi sie nim fatalnie.do pvp to jeszcze sie nie wypowiadaliscie na szczescie.To w sumie do czego jest sk zakladaja c ze sie nim umie grac ?

Że niby SK słaby do pvp (?) Padłem... ^^ a co do expa to wcale wcale nie jest tak źle po wejściu skilla vanguard


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2796 dnia: Wrzesień 13, 2008, 05:15:43 pm »
Cytuj
Heh, a ja na mass to uzywam Hexa, Basha i co najwyzej LS'a czasami... Debuffy sa swietne na male PvP, 1 vs 1. Na mass liczy sie damage. High endowy SK to poprostu melee DD i party UD pet w PvP Very Happy

Nie uzywasz judge mimo jego swietnego landrate ? Oo Ani toda ? Oo Na pvp ladnie nawet hate wchodzi, ostatnio mojemu klanowi na fort wjechało Fusion, dalismy rade sciagnąc 5-6 sgraderów ^^ Hate dosyc fajnie przeszkadza :P
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2008, 05:17:50 pm wysłana przez Dev »
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 238

  • Pochwał: 0

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2797 dnia: Wrzesień 13, 2008, 05:54:58 pm »
Co daje Ci ten Judgment na np. Castle Siege jak target i tak zginie zaraz, a jak wlecisz w party magow rzucisz Hate to wyparujesz. Po co uzywac ToD'a od cancelowania sa Hero, dodatkowo ryzykownie jest schodzic na niskie HP bo mozesz zostac one-hitniety. Te skille o ktorych mowisz ogarniaja sie, ale na mniejsze PvP gdzie mozesz sobie pozwolic na kombinowanie.

Edit:
Chyba, ze wlatujesz na UD i uzywasz Hate to co innego, jednak to tylko 30sec przez ktore uzyjesz skilla raz. Mowie oczywiscie o UD enchantowanym na bieganie.
« Ostatnia zmiana: Wrzesień 13, 2008, 05:57:50 pm wysłana przez Virandile »
"Many that live deserve death. And some die that deserve life. Can you give it to them?"



Aion | Spatalos | Asmodian | Templar | Virandile

My Anime List


  • *******
  • Wiadomości: 3103

  • Pochwał: 14

Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2798 dnia: Wrzesień 13, 2008, 07:44:31 pm »
Bcoz SK sux, and i prove it, y0!
http://files.filefront.com/LOLPS57vsPROSK70avi/;11780348;/fileinfo.html
Soundtrack: Natalia Kukulska - Im wiecej Ciebie tym mniej (intro melody 1oneone11)
HATE ME MOAR!


  • *******
  • Wiadomości: 4647

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Shillien Knight [SK]
« Odpowiedź #2799 dnia: Wrzesień 13, 2008, 09:32:03 pm »
Oczywiscie SK był totally unbuffed. Moja jewerly to tak btw maja set, jezeli ktos by pytał. No cóż, PS dostał boosta i to ostrego ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired