Witaj
Gość

Wątek: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]  (Przeczytany 129635 razy)

  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #400 dnia: Grudzień 02, 2010, 09:15:08 pm »
Ty ale ja mam dopiero 54 lvl aktualnie ;p  co proponujesz na 2h ? bomt ?( jesli chodzi o a grade)  wypisz mi bronie B , A  ktore bys mi proponowal


  • Wiadomości: 48

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #401 dnia: Grudzień 04, 2010, 10:29:02 pm »
Ty ale ja mam dopiero 54 lvl aktualnie ;p  co proponujesz na 2h ? bomt ?( jesli chodzi o a grade)  wypisz mi bronie B , A  ktore bys mi proponowal

Dowolny miecz 1h (DLA, tallum blade itd) przerobiony na rapier.

Blunt magiczny to sobie kup np. common BOMT, ale nie przywiązywał bym do niego na tym lvlu zbyt dużej wagi.


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #402 dnia: Grudzień 09, 2010, 12:20:24 pm »
no to wtopa . mam 65 lvl miałem przerwe i wczoraj sobie wbiłem pare lvl zrobiłem paliake itd... no i powiem tak mam zubei light + tallum blade common no i dostaje po dupie na expie...moby mnie tak strasznie karaja ze szok czy to na fod czy na BS mam buffa od PP + SE  no i lipa . mimo ze jade non stop na potkach to padam ... juz mysle czy nie zmienic postaci na starego SE ktorym gralem najczesciej ..


chyba ze macie jakies propozycje gdzie koxac do tego 70 ? bo potem to juz pt  chce
« Ostatnia zmiana: Grudzień 09, 2010, 12:28:52 pm wysłana przez M3lo »


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #403 dnia: Grudzień 09, 2010, 02:18:43 pm »
Na tym lvlu to ja spokojnie koksałem na FotD, w Plated Leather i dama+4 z focusem, bez potek ani healowania z boxa.
Na północ od teleportu spocik na lewo przed mostem w stronę bagien stakato, jest moim zdaniem najprzyjemniejsza miejscówka.
Najpierw zabijasz moby-magów bo czasem z magii kryt wejdzie niezły.
W nocy, spocik jest dużo trudniejszy i mniejszy exp. Proponuję w tym czasie robić Kamaloke, Paliake, obiad ;D.
Na lvlu 66 dostajesz soul cleanese więc dosyć mocny bleed od mobów przestaje być problemem.
Archeage <3


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #404 dnia: Grudzień 09, 2010, 04:19:08 pm »
no to wtopa . mam 65 lvl miałem przerwe i wczoraj sobie wbiłem pare lvl zrobiłem paliake itd... no i powiem tak mam zubei light + tallum blade common no i dostaje po dupie na expie...moby mnie tak strasznie karaja ze szok czy to na fod czy na BS mam buffa od PP + SE  no i lipa . mimo ze jade non stop na potkach to padam ... juz mysle czy nie zmienic postaci na starego SE ktorym gralem najczesciej ..


chyba ze macie jakies propozycje gdzie koxac do tego 70 ? bo potem to juz pt  chce
A zmieniłeś miecz w rapier ? ;D

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #405 dnia: Grudzień 09, 2010, 07:41:21 pm »
no to wtopa . mam 65 lvl miałem przerwe i wczoraj sobie wbiłem pare lvl zrobiłem paliake itd... no i powiem tak mam zubei light + tallum blade common no i dostaje po dupie na expie...moby mnie tak strasznie karaja ze szok czy to na fod czy na BS mam buffa od PP + SE  no i lipa . mimo ze jade non stop na potkach to padam ... juz mysle czy nie zmienic postaci na starego SE ktorym gralem najczesciej ..


chyba ze macie jakies propozycje gdzie koxac do tego 70 ? bo potem to juz pt  chce
A zmieniłeś miecz w rapier ? ;D

cos mi sie to nie podoba, sb moze i wytrzymaly nie jest ale daje rade z expem spokojnie, na takim bufie powinno byc ok, zamiast talluma common wolalbym b grade z luxury+sa+5-6, lepszy niz tallum i ja bym latal w pl secie


  • Wiadomości: 270

  • Pochwał: 1

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #406 dnia: Grudzień 09, 2010, 08:01:10 pm »
mozesz na poczatku wrzucac nuka zeby szybciej padl, albo marka
http://fpscs.net/?sid=339d13730fed9a68d80cf8eebf73ff78- polska sieć gry Counter Strike, zapraszam!!


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #407 dnia: Grudzień 09, 2010, 08:50:28 pm »
no to wtopa . mam 65 lvl miałem przerwe i wczoraj sobie wbiłem pare lvl zrobiłem paliake itd... no i powiem tak mam zubei light + tallum blade common no i dostaje po dupie na expie...moby mnie tak strasznie karaja ze szok czy to na fod czy na BS mam buffa od PP + SE  no i lipa . mimo ze jade non stop na potkach to padam ... juz mysle czy nie zmienic postaci na starego SE ktorym gralem najczesciej ..


chyba ze macie jakies propozycje gdzie koxac do tego 70 ? bo potem to juz pt  chce
A zmieniłeś miecz w rapier ? ;D


Głupie pytanie ;p

jakbym założył PL to moj def by był jeszcze mniejszy :> wiec odpada .  niestety def to WIELKI minus tej postaci . Ale dzisiaj po fajnym expie w pt nabralem checi do kontynuowania przygody z ta postacia , dzieki za informacje


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #408 dnia: Grudzień 09, 2010, 08:55:17 pm »
większy patk = większy dps = leczysz się vampirem = moby padają szybciej
i oczywiście +4 STR dye ;) PL ftw
Archeage <3


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #409 dnia: Grudzień 09, 2010, 09:42:13 pm »
A moze wina serwera?


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #410 dnia: Grudzień 10, 2010, 10:09:50 am »
A moze wina serwera?


rpg x15 ? jestes pewien ze w tym przypadku pl>zubei  ( a co z defem ;>:>:>:> )))


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #411 dnia: Grudzień 10, 2010, 10:33:58 am »
A moze wina serwera?


rpg x15 ? jestes pewien ze w tym przypadku pl>zubei  ( a co z defem ;>:>:>:> )))
tak, +4 str to naprawde duzo, zrob go sobie na +6 i bedzie duzo lepszy niz zubei


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #412 dnia: Grudzień 10, 2010, 06:02:47 pm »
A moze wina serwera?


rpg x15 ? jestes pewien ze w tym przypadku pl>zubei  ( a co z defem ;>:>:>:> )))
Zubei to chyba największy fail z lekkich zbroi

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #413 dnia: Grudzień 11, 2010, 06:58:41 pm »
Witam
Jestem nowy na tym forum a w L2 gram od 2 tygodni, moja postać ma 46 lvl, i mam pytanko,
czy ze wzrostem lvl dostaje się coraz to mniej exp ?? bo jestem na Ivory Tower i tam za zabicie moba dostaje ok 0.50 exp.
A wy jak macie ??


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #414 dnia: Grudzień 11, 2010, 07:04:04 pm »
0.01 za 1 moba ;] czasem nawet mniej ale to zależy od mobów

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #415 dnia: Grudzień 11, 2010, 09:52:18 pm »
Witam
Jestem nowy na tym forum a w L2 gram od 2 tygodni, moja postać ma 46 lvl, i mam pytanko,
czy ze wzrostem lvl dostaje się coraz to mniej exp ?? bo jestem na Ivory Tower i tam za zabicie moba dostaje ok 0.50 exp.
A wy jak macie ??
nie spodziewaj się poprawy ;p w L2 się grinduje niestety i z lv-lem bedzie coraz cięzej chociaz jak pojdziesz na jakies trainy/pt exp leci to szybko ;p


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #416 dnia: Grudzień 11, 2010, 11:45:06 pm »
jest dużo łatwiej niż w Gracii Final, a od tej pory cap lvl limit się nie zmienił, więc...?
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #417 dnia: Grudzień 12, 2010, 02:02:12 am »
rift s80 <3

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #418 dnia: Grudzień 12, 2010, 02:09:25 am »
dla mnie osobiście mogłoby go nie być, może poza granią, bo ruskie siedzą tam, zamiast po spotach biegać ; p

A tak serio, to bardziej miałem na myśli zwiększenie expa z niektórych starych lokacji, dużo przeedytowanych starych lokacji na nowe, epic quest, Nevita bonus + od GF chyba trochę tempo spadku Vit-a obniżyli.

Te wszystkie czynniki sprawiają, że exp jest dużo łatwiejszy, a w H5 (która u nas będzie już w postaci 3 części pod koniec grudnia) ułatwiają znów dwukrotnie expienie, podczas gdy cap lvl limit dalej jest 85

do tego PA i naprawdę zdobycie +80-83 nie jest żadnym kłopotem prawie : >
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #419 dnia: Grudzień 24, 2010, 10:51:33 am »
Kiedy będzie transformacja tzn. kiedy dostane drugie skrzydło na jakim lvl, czy wo gule jest to możliwe na  Soul Breaker / Soul Hound?


  • Wiadomości: 92

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #420 dnia: Grudzień 24, 2010, 10:54:21 am »
Już kiedyś o to pytałem. Drugie skrzydło to nic innego jak Cloak, także będziesz go mógł mieć na 84 lvl, bo o ile się nie myle Cloaki są S84. W razie błędu proszę mnie poprawić.
#Edit
A ta cała transformacja (o ile chodzi Ci o Final Form) jest na 79 lvlu.
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2010, 10:56:09 am wysłana przez Jovs »


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #421 dnia: Grudzień 24, 2010, 11:22:08 am »
pelerynki ktore wygladaja jak firanka powieszona obok skrzydla sa S80 i S84
Final form 5 minutowa transformacja jest na 79
Zacznijcie szukac informacji o klasie ktora gracie na forum/google zanim napsizecie takie "newbie" pytania

Wesolych Swiat
« Ostatnia zmiana: Grudzień 24, 2010, 11:23:46 am wysłana przez tmx »


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #422 dnia: Grudzień 24, 2010, 12:43:23 pm »
Final form 5 minutowa transformacja jest na 79
+
Transformacja zwiększa Twój patk/matk/pdef/mdef 2 krotnie.
Będąc w transformacji nie posiadasz swoich skilli klasowych.
Final Form posiada 4 skille: słaby melee hit, Rush+dmg, aoe nuke (bliski dystans), jakiś beznadziejny dot-nuke-something.
Nawet jeżeli posiadasz łuk to nie możesz bić dystansowo.
Nie widać tego na postaci jaką posiada broń i czy w ogóle ją posiada (Nie widać że zdjęto Ci broń disarmem)

Generalnie transfo fajna, fajnie wygląda, ale przez brak klasowych skilli jej użyteczność jest mocno ograniczona.
Archeage <3


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #423 dnia: Grudzień 24, 2010, 01:51:43 pm »
dobre na bossy, bo damage leci niezły, a dzięki VR-owi i zwiększonemu p. defowi spokojnie można bossa przytankować.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #424 dnia: Grudzień 24, 2010, 02:09:40 pm »
ale do pvp do bani i nie używam nigdy,wole bić słabiej ale ze swoimi skilami bo te z transf. to jakaś parodia,dmg z regularów fajny, do pvp użyłbym chyba tylko na nieogar party wara+spam potek, ale to jak wiem że nuuby :)