Witaj
Gość

Wątek: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]  (Przeczytany 129381 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 29, 2008, 03:43:33 pm »
Sama ultima lvl 1 determinuje już wybór --> only facet jako kamel... Niestety NCs1it dał dupy z balansem tych postaci :/
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 29, 2008, 11:37:29 pm »
only facet jako kamel... Niestety NCs1it dał dupy z balansem tych postaci :/
SSiesz, jak bez subki to tylko babka- cudownie wyglada w DC :shock: A te skille z faceta sa przydatne, chociaz w NCsofcie zdali sobie sprawe z tego troche pokrzywdzenia kobiety i nastepnej kronice dostanie ona Ultimate Escape (lvl1, teraz ma go tylko arbalester)- dash+ ultimate evasion. I co wy na to? :P
Cytuj
Sama ultima lvl 1 determinuje już wybór
Na poczatku grania kamaelem tak, teraz to ja juz bije ludzi bez niej.

I tak kamaele sa pokrzywdzone i nieprzemyslane. Emo mode on.
?? Serfer kor



  • Wiadomości: 371

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 30, 2008, 10:46:39 am »
Cytuj
I tak kamaele sa pokrzywdzone i nieprzemyslane.

Tak to jest, gdy ktoś coś wprowadza na ostatnią chwilę, i na odwal.


  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 30, 2008, 12:09:42 pm »
A ile było szumu, jakie to one PRO będą :P. No ale te UD jest wkurzające, jak się o nim zapomni...


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 30, 2008, 12:40:02 pm »
A ile było szumu, jakie to one PRO będą :P. No ale te UD jest wkurzające, jak się o nim zapomni...
IMO bardziej wkurzajace sa disarm, curse divinity czy tez steal divinity.
?? Serfer kor



  • ******
  • Wiadomości: 1422

  • Pochwał: 1

  • Veni, vidi, vici...
Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 30, 2008, 08:20:10 pm »
A ile było szumu, jakie to one PRO będą :P. No ale te UD jest wkurzające, jak się o nim zapomni...
IMO bardziej wkurzajace sa disarm, curse divinity czy tez steal divinity.

Z Disarmem jeszcze sobie radzę, bo LS mi latarkę zrobił z broni, ale czasem nie zauważam spadku DMG przy 5 komunikatach na sec.


  • Banned
  • Wiadomości: 131

  • Pochwał: -5

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 21, 2009, 11:36:36 am »
Ta postać no na self buffkach wymięka. 2-3 hity od mobka i już hp potion a nie mówiąc już o samodzielnym expie w kata hehehe.
Dobre kamele są zrobione pod party więc jeśli jesteś nowym graczem na danym serwie nie bierz kamela bo tylko nerwy stracisz


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #57 dnia: Marzec 06, 2009, 11:49:31 am »
Witam niedawno zacząłem gre na nowym serwie sb i mam juz 46 lvl.Postacią expi sie miło a jak masz vampa od npca i bufki to expi sie bosko.Spokojnie mozna samemu w katkach expic. Nie wiem czemu niektórzy mowia ze sb jest slaby w pvp. Grając np z magiem masz silence wiec jak mu wejdzie to sami wiecie :P.Sam jeszcze nie miałem poważnego pvp ale myśle ze jak sie tą postać opanuje to moze byc bardzo dobra do pvp  :D
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2009, 05:09:23 pm wysłana przez Frohike »


  • Banned
  • Wiadomości: 131

  • Pochwał: -5

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #58 dnia: Marzec 06, 2009, 04:28:44 pm »
Hehe GZ za serwerek na self bufakch nic nie znaczysz spróbuj postać ta jest uzależniona od pt na normalnym serwerku gdzie nie ma npc z bufkami.
« Ostatnia zmiana: Marzec 06, 2009, 05:10:35 pm wysłana przez Frohike »


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #59 dnia: Marzec 06, 2009, 10:24:57 pm »
Witam niedawno zacząłem gre na nowym serwie sb i mam juz 46 lvl.Postacią expi sie miło a jak masz vampa od npca i bufki to expi sie bosko.Spokojnie mozna samemu w katkach expic. Nie wiem czemu niektórzy mowia ze sb jest slaby w pvp. Grając np z magiem masz silence wiec jak mu wejdzie to sami wiecie :P.Sam jeszcze nie miałem poważnego pvp ale myśle ze jak sie tą postać opanuje to moze byc bardzo dobra do pvp  :D
SB nie jest taki zly, jest po prostu najgorszym z kamaeli.
?? Serfer kor



  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #60 dnia: Marzec 06, 2009, 11:39:20 pm »
Nie wiem czy najgorszy bo nigdy nim nie grałem ale mysle ze wszystkie kamaele są dobre :P


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #61 dnia: Marzec 06, 2009, 11:49:43 pm »
To źle myślisz :)
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 450

  • Pochwał: 3

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #62 dnia: Marzec 07, 2009, 01:11:51 am »
Nie jest tak zle, kazda profka jest dobra na swoj sposob, tylko najbardziej sie rozchodzi o to ze SB jest przydatny w bardzo waskim zakresie. O ile arbalester do pt lukow jest genialny, berserker do 1 na 1 i gankow, tak SB ciezko cos pokazac oprocz kilku wkurzajacych skilli. Ale nie sluchaj mnie bo jestem do niego za bardzo uprzedzony;) Ktos kto go ogranie tez bedzie mogl ladnie sie wozic.
?? Serfer kor



  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #63 dnia: Marzec 07, 2009, 01:20:46 am »
Noo masz racje.Ale dzis podnisłem sie na duchu jak sprzątlem sh na moim lvl na blowa :D.Ale mysle ze osoba ktora opanuje sb <moim zdaniem jedna z najtrudniejszych do opanowania klas to wlasnie on> rownize bedzie wymiatac 1vs1


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #64 dnia: Marzec 07, 2009, 01:23:48 am »
zrolujesz, zobaczysz... szczegolnie, ze na zadnym privie kamaele nei dzialaja poprawnie...
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #65 dnia: Marzec 07, 2009, 01:37:00 am »
Zabawane bo u mnie wszystko jest ok :P.Wszystkie skille chodza elegancko i nie ma zadnych bugow wiec wiesz.A poza tym jesli nie grales kurczkiem to sie nie wypowiadaj :P


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #66 dnia: Marzec 07, 2009, 09:45:43 am »
w 1vs1 sb nie jest taki zly, to sciaganie buffow wkurza chyba najbardziej, w pt juz mniej przydatny



/bula
w00t, no i -1 strona


czego

... topicu.
/Fro
« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2009, 01:40:04 am wysłana przez Frohike »


  • Banned
  • Wiadomości: 131

  • Pochwał: -5

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #67 dnia: Marzec 08, 2009, 10:35:23 pm »
Hehe to ja coś powiem spostrzeżenia na temat SB z priv serwerów.
Grałem na Dark Lineage kiedy pojawiło się to coś parę osób się na to rzuciło. A potem tylko o pt prosili bo samemu expić się nie dało.
Wszystkie kamele mają defa tyle co kot na płakał. Portzebuję buffków mają bardzo mało hp/cp Są praktycznie na Hita no może dwa jedną wielką kupę zrobią a nie kogoś zabiją na self bufakch. Sytuacja SB używa Soul of Pain destro dostaje hita. Dalej używa tych swoich fiki miki skilli ale po chwili kończą mu się dusze i eta kuniec koncierta 3x skill destro i nie lot leży. Glad go dwoma bananami złoży. Do łucznika nawet nie ma co skakać do daggerów też. Hehe SB tylko ubije SH. SPS go castowaniem przewyższa x4


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #68 dnia: Marzec 09, 2009, 12:25:14 am »
Zal widac ze masz takie pojecie o sb co nic.Dzis rozwalilem destro warlorda i berserkera bez wiekszych problemow.Mam 56lvl i moja taktyka na kazdego z nich byla taka >>>root,steal divinity,death mark,surender,soul of pain root sie konczy i w zwarciu na zmiane triple thurst,shining edge i checkmate i kazdy padal.A jak byl problem z destro to zrobilem sword shield.WIec nie opowiadaj glupot moze w CT1 kamael byl slaby ale teraz nie.I jak bys wiedzial to kamaele juz nie potrzebuja dusz do uzywania skili :P


  • *******
  • Wiadomości: 2261

  • Pochwał: 1

  • SK ftw
Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #69 dnia: Marzec 09, 2009, 12:46:48 am »
warlolrda kazdy pokona, nie ma sie czym chwalic


  • Banned
  • Wiadomości: 131

  • Pochwał: -5

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #70 dnia: Marzec 09, 2009, 10:13:33 am »
Hehe i ty mi mówisz że u ciebie skille normalnie działają. Na normalnym serwerku roota nie rzucisz na postać która cię nie atakuje więc gz serwerka


Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #71 dnia: Marzec 09, 2009, 01:24:19 pm »
Hehe i ty mi mówisz że u ciebie skille normalnie działają. Na normalnym serwerku roota nie rzucisz na postać która cię nie atakuje więc gz serwerka
war tag, mowi Ci to cos?

i przestancie z tymi dygresjami na temat serwerow(rowniez ich bugow) bo znowu bede musial temat o 1 strone zmniejszyc


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #72 dnia: Marzec 09, 2009, 01:44:14 pm »
Ale buła, ciężko się czyta jakieś brednie osób grających na LOlPrivach, którzy najczęściej pograli danymi ppstaciami do 50 lvla i myślą, że poznali postać...

Jak czytam post Niunius, to aż mi zęby zgrzytają. Też uważam, że SB na mass się nei ogarnia i takich profek jak destro/glad za łątwo mu nei będzie pokonać, ale to co pisze ten osobnik to jeden wielki stek bzdur. A nóż, ktoś na ofku będzie chciał pograć, przeczyta to i się z góry zniechęci..?

Drogi Niunius:

1 sprawa:
Portzebuję buffków mają bardzo mało hp/cp

A kto do cholery jasnej nie potrzebuje? Chcesz pograć bez bufków na selfach? To pomyliłeś gry stary, więc nie pierdziel takich głupot.

2:
Wszystkie kamele mają defa tyle co kot na płakał. Są praktycznie na Hita no może dwa jedną wielką kupę zrobią.
Po to dali im ultimę i w nowej kronice dodadzą płci żeńskiej jeszcze UE, żeby na 1 hita nei byli. To jest postać mobilna, ona nie jest od przyjmowania na klatę, tylko od unikanai ciosów. Duże evasion, speed, skille pozwalające trzymać się łatwo na odległość od przeciwników, bądź w kluczowym momencie gdy nie są przygotowani do nich dobiec/uderzyć/odskoczyć.

Kradzież buffów jest bardzo niemiła i zależnie od rodzajó bufków które ukradniesz, możesz zyskać przewagę takich profesji jak destro (frenzy) tyrant (bizon, zealot) itd. Zanim enemy się zbliży, jesteś w stanei zasypać go ładną serią skilli na odległość (szczególnie miłę są vortexy na 3 profce). Debuffy faktycznie wchodzą kiepsko, ale po to ludzie dali na enchant skilli, żeby zaczęły wchodzić lepiej. SB ze skillami +5-6 będzie radził sobie znacznei lepiej. Na roota bym nie liczył, ale na slow + vortex prędzej. Jeżeli root wejdzie, to tylko lepiej dla nas.

3:

 Sytuacja SB używa Soul of Pain destro dostaje hita. Dalej używa tych swoich fiki miki skilli ale po chwili kończą mu się dusze i eta kuniec koncierta 3x skill destro i nie lot leży.

A kto przeżyje gdy destro do niego podejdzie? Każdy w close PvP z desto powinien paść. Jego trzeba ściągnąć na odległość, dlatego jego największą bolączką są nukerzy...

A dusze się kończą? Po to dali buteleczki. Masz chwile, to narobisz sobie z 200 butelek i ci na kilka dni wystarczy. A to, że nie ogarniasz postaci i nei umiesz kontrlować HP/CP/Dusz/ sytuacji na olu to świadczy juz tylko o Tobie i twoim LolSkillu. Za trudna postać dla Ciebie? Weź sobie HE, to może jakoś go ogarniesz. Proponuję ci tylko załatwić L2Control, żebyś o CP poty się nie musiał martwić, bo jeszcze i HE i nie ogarniesz... >.<




/bula
no i od razu lepiej :)


« Ostatnia zmiana: Marzec 09, 2009, 02:16:37 pm wysłana przez bula »
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 770

  • Pochwał: 0

  • SERIAL KILLAH!
Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #73 dnia: Marzec 09, 2009, 03:52:54 pm »
Dokładnie a jak bys nie wiedzila niunius to mam z nimi wara.NIe zgadzam sie z toba tylko w tym ze z destro w zwarciu nie wygrasz mi poszlo gladko zejchal mi cale cp i troche hp.Na mobilnej ud sb jest niezlyw a jego skile do walki w zwarciu sa niczeo sobie.Myslcie co chcecie dla mnie to swietna postac



Mam pytanie gdzie mozna dostac spellbook painkiller?

Człowieku, nie rób double postów >_<
/Frohike
« Ostatnia zmiana: Marzec 10, 2009, 10:19:10 pm wysłana przez Frohike »


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #74 dnia: Marzec 10, 2009, 03:45:40 pm »
U nas od CT2.2 wszystkie książki poniżej 76 lvla i special skilli są w sklepie w startowych wioskach. Nie wiem jak u ciebie na serwerze admini sobie wymyslili...

Poza tym z Destro powinienes pasc... Jeżeli z nim wygrywasz, to znaczy że koleś to cipa i grać destro nie umie skoro pada w bezpośrednim zwarciu... Nawet Slon swoim zerkiem na UD lvl 2 miał kłopoty wyżyć pamiętam z destro na frenzy i mimo ultimy uciekał, bo i tak hity po 300-600 dostawal...

Tym bardziej, ze ty masz 1 lvl ultimy a nie 2
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker