Witaj
Gość

Wątek: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]  (Przeczytany 129388 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #500 dnia: Styczeń 13, 2011, 05:06:20 pm »
Najlepiej B z jakimś lekkim OE z focusem aż do S grade. Chociaż w H5 możesz kupić A grade w sklepie i to nei drogo, więc jak masz trochę hajsu, to czemu nie.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #501 dnia: Styczeń 13, 2011, 05:24:30 pm »
Na rpg (x15) DLE to koszt około 40kk. Czy duża różnica w p.atk będzie między B +4 +focus a DLE(c) ?


Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #502 dnia: Styczeń 13, 2011, 05:48:57 pm »
lepszy B z focusem niz DLE nawet nie common bez SA, poza tym to x15 wiec nie oplaca sie uzywac A grade broni


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #503 dnia: Styczeń 13, 2011, 06:23:10 pm »
Common a grade łuk,dobry spot, healer i aoe z wings imo.


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #504 dnia: Styczeń 13, 2011, 07:05:10 pm »
Jak AOE to nie lepiej już SOM lub BOTMT i Annihilation Circle + Wings ?? A i jak dokładnie działa skill Curse of Life Flow i czy warto go używać? Oraz czy warto używać Dark Flame ?


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 1

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #505 dnia: Styczeń 13, 2011, 07:15:50 pm »
Jak AOE to nie lepiej już SOM lub BOTMT i Annihilation Circle + Wings ?? A i jak dokładnie działa skill Curse of Life Flow i czy warto go używać? Oraz czy warto używać Dark Flame ?

Curse of Life Flow ma szanse na danie debuffa , który oddaje pewną cześć (stała ilość) hp podczas zadawania obrażeń . Jest to bardzo przydatne podczas expa .

Dark Flame , zadaje dmg aoe typu dark i ma szanse dać mass fear (w h5 mass slow niestety) , czy jest przydatny i czy warto go używać odpowiedz już sobie sam . Ja w sumie rzadko kiedy go używałem .


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 7

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #506 dnia: Styczeń 13, 2011, 07:21:00 pm »
jak dokładnie działa skill Curse of Life Flow i czy warto go używać?
Powoduje efekt vampiric rage na mobku (nie wiem jak na pvp, ale też chyba działa :D) który takowy debuff posiada. Czyli część regularów wraca do hp :)


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 1

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #507 dnia: Styczeń 13, 2011, 07:25:43 pm »
Cytuj
For 30 seconds, inflicts a curse on the enemy that causes him to lose the power of life. Regenerates the target's HP if damaged at a certain rate.

To oznacza , że nawet gdy użyjemy skilla na osobie z tym debuffem , to jest szansa , że skill odda nam pewną część hp . To jest bardzo przydatne , gdyż zawsze zwraca stałą wartość hp z pewną szansą (nie wiem , jaka to szansa , na moim privie odpala się dosyć często , ale to priv dlatego nie chcę wprowadzać w błąd) .

Edid

Właśnie sobie przypomniałem . Ten skill jest o tyle fajny , że jeżeli dostanie go jakiś mob , to każdy , kto bije moba z tym debuffem , ma szanse podładować hp o tą stałą wartość . Właśnie ten skill to jeden z niewielu atutów SBka podczas expa w pt .

Czy ten skill zmieni w H5 swoje działanie ?? (oby nie) Jeżeli będzie działać w H5 ten skill inaczej , to w jaki sposób ??
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2011, 07:43:42 pm wysłana przez AleUrwal »


  • Wiadomości: 186

  • Pochwał: 7

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #508 dnia: Styczeń 13, 2011, 07:56:05 pm »
hmm jeśli działa tak jak vr, to siła tego odnawiania powinna być zależna od dmg. No ale skoro to priv, to musisz się sam przekonać. Nie wiem skąd twoje zdziwienie,że działa na wszystkich co biją,przecież to zwykły debuff. Gdybyś ty dostał np.hex'a to obojętnie kto cię bije i tak masz -xx% p.def. No może to nie najlepszy przykład :D


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #509 dnia: Styczeń 13, 2011, 09:31:20 pm »
Lepiej z B grade (kesh+focus) zbierać od razu na FB czy kupić DLE (common) ??
jezeli wbijesz kilka ewb do niego to kesh>dle, w keshu masz sa oraz bonus gdy zrobisz rapier na +4 conajmniej


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #510 dnia: Styczeń 13, 2011, 09:57:05 pm »
WTB 4x EWB. tylko tak po taniości. Jak by ktoś miał trochę na zbyciu to PM.

P.S
Zapomniałem :) Jak by ktoś miał na RPG x15.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2011, 10:36:00 pm wysłana przez SquaL »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #511 dnia: Styczeń 13, 2011, 10:16:32 pm »
WTB 4x EWB. tylko tak po taniości. Jak by ktoś miał trochę na zbyciu to PM.
Fajnie
szkoda tylko, że to nie dział targowy konkretnego serwera..

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 33

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #512 dnia: Styczeń 13, 2011, 10:47:32 pm »
Mógłby ktoś napisać, które skille są na moby a które na pvp i jaki będzie najlepszy ekwipunek (Zbroja bron itd.) na S grade dla male bo dla famale znam.


  • Wiadomości: 15

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #513 dnia: Styczeń 13, 2011, 10:54:42 pm »
Dużego wyboru nie masz :) Draconic Leather + FB+focus+dark. Co do skilli to jeżeli chodzi o pve to Death Mark i bijesz z regularów (z tego co mi wiadomo dość duży dps).


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #514 dnia: Styczeń 13, 2011, 11:07:45 pm »
Mógłby ktoś napisać, które skille są na moby a które na pvp i jaki będzie najlepszy ekwipunek (Zbroja bron itd.) na S grade dla male bo dla famale znam.
Ale o co chodzi? bo wyboru praktycznie nie masz a male/female używają dokładnie takiego samego equipa?  :oops:

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #515 dnia: Styczeń 14, 2011, 08:41:07 am »
Dużego wyboru nie masz :) Draconic Leather + FB+focus+dark. Co do skilli to jeżeli chodzi o pve to Death Mark i bijesz z regularów (z tego co mi wiadomo dość duży dps).
shining edge też można walnąć,rush też się przydaje, blink jak robi się gorąco...


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #516 dnia: Styczeń 14, 2011, 08:52:55 am »
Curse of life flow to debuf, który z wybranego celu robi bateryjkę hp dla slh. Działa to w ten sposób, że jeżeli zdebuffowany cel dostanie dmg (regular, physical skill, magic skill) od kogokolwiek (nawet od moba) to istnieje szansa, że slh dostanie zwrot pewnej stałej porcji hp (coś koło 300, już nie pamiętam).
Wykorzystywałem to pvp w trakcie fog wars. Wbiegałem w całe party przeciwników i wrzucałem tan debuff na osobę która miała na sobie moby. Zabijałem wszystkich pozostałych, podczas gdy ta osoba otrzymując dmg od mobów zwracała mi hp. Efekt był taki, jakbym miał odpalony bardzo szybki spam qhp. Niestety land rate tego skilla to coś nad czym trzebaby popracować i w pvp na wyższym poziomie, gdy debuffy są często szybko usuwane, skill traci uzyteczność.
W pve ma słabe zastosowanie. Sytuacja w jakiej byłby przydatny ma miejsce wtedy, gdy mob na którego to rzucimy ma niezłą przeżywalnośc, a to oznacza nie najlepsze pve.

Co do łuku i wings- z łukiem mamy największy p.attak i wings zadaje największy dmg. Jak mamy oe łuk to zabawa jest bardzo przyjemna.
W ten sposób expiłem z kumplami i nie używałem anihilation circle - za duże zużycie mp. Oczywiście wszystko zależy od spota.
Jeżeli robimy aoe gdzieś gdzie dobrze lecą herby, to czemu nie. Magiczne aoe przydają się na wyższych poziomach gdy idziemy expić na dino.
Bardzo szybki fajny exp, mnóstwo herbów. Dobre spoty do aoe solo slh na wysokich lvlach to lower MoS (najlepiej z dark łuk) i przede wszystkim mahums (dowolna broń byle nie łuk).


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 1

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #517 dnia: Styczeń 14, 2011, 09:38:29 am »
A to Curse of Life Flow nie działa na każdego , kto bije zdebuffowany cel ?? Czy nie powinniśmy aby zadać dmgu zdebufowanemu celowi , aby to nam zregenowało hp ??


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #518 dnia: Styczeń 14, 2011, 10:10:17 am »
hmm, przy okazji potestuję. Wiem tylko, że mi zwracało hp jak ktoś inny bił. To bylo w G+, nie wiem jak jest teraz.


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #519 dnia: Styczeń 15, 2011, 11:47:54 pm »
Hej, jaki armor dla SB, gram na L2-divinity i znajomi radza skladac moirai, jestem newbie wiec prosze o rade.

dzieki



@down / serwer na ktorym gram to freya
« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2011, 12:11:17 am wysłana przez Darky »


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #520 dnia: Styczeń 16, 2011, 12:08:28 am »
Hej, jaki armor dla SB, gram na L2-divinity i znajomi radza skladac moirai, jestem newbie wiec prosze o rade.

dzieki

tak bo masz o ile coś nie pokręciłem resist na stuna

jeżeli grasz na h5 to przydałby się 2 set a mianowicie vesper leather ponieważ z kolei dodaje resist para


  • ******
  • Wiadomości: 1115

  • Pochwał: 0

  • Aeore Healer
    • Tenebrae 4ever
Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #521 dnia: Styczeń 16, 2011, 12:11:53 am »
maja Freye czyli vesper nie daje zadnego resistu - vorpal/elegia maja tylko res para i ofc DC
http://www.thetenebrae.pl

Aeore Healer 97 Lilith


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #522 dnia: Styczeń 16, 2011, 12:13:40 am »
wiec mam pozostac przy moirai ?




« Ostatnia zmiana: Styczeń 16, 2011, 12:42:12 am wysłana przez Darky »


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #523 dnia: Styczeń 16, 2011, 12:14:27 am »
a tak przegapiłem
gram na L2-divinity

 :oops:
wiec mam pozostac przy moirai ?

tak


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Soul Breaker / Soul Hound - Male [SB]
« Odpowiedź #524 dnia: Styczeń 16, 2011, 12:42:19 am »
Ok a mozecie mi jeszcze powiedziec jak sprawdzic jakich matsow potrzebuje dany set ?