Witaj
Gość

Wątek: Slh w H5  (Przeczytany 27298 razy)

  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Slh w H5
« Odpowiedź #25 dnia: Styczeń 02, 2011, 01:33:20 pm »
Wiecej testow na osobach 84+  :)
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Slh w H5
« Odpowiedź #26 dnia: Styczeń 02, 2011, 01:46:42 pm »
Wiec slh juz nie jest postacia ktora utrzymuje cale party na paralizu i mega karaczem a normalna profka i zaczyna sie dramat. To takie smutne  :beksa:

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Slh w H5
« Odpowiedź #27 dnia: Styczeń 02, 2011, 01:46:54 pm »
Będąc na poziomie 83 lepiej jest testować skill na postaciach 83 niż na postaciach na 84 i 85.

Jeżeli spodziewałeś się 90% landrate no to trudno, zawiodłeś się. Nawet w poprzedniej kronice landrate nie był aż taki wysoki ale dało się chainować
Skill ma teraz 2-3 sek reuse na pvp a minimalna szansa na wejście w nawet największego przekoksa to 10%.


LS ma teraz krótszy reuse, większy dmg i jest bardziej zależny od ekwipunku, buffów i oe skilli Twoich i przeciwnika.
Skill moim zdaniem jest teraz świetnie wyważony, w poprzedniej kronice był poprostu przegięty.


Jeżeli masz problem z lądowaniem skilli to zainwestuj w lepszy sprzęt i OE.

Death Mark też Ci nie wchodzi?
p.s. Soul to Empower (teraz lvl 3) pomaga :P

1.Stop crying
2.Adapt
3.? ? ?
4.Win
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2011, 01:52:57 pm wysłana przez Delios »
Archeage <3


  • Wiadomości: 440

  • Pochwał: 19

Odp: Slh w H5
« Odpowiedź #28 dnia: Styczeń 02, 2011, 02:14:46 pm »
pride of kamael dalej zwiększa m.attack z magiczną bronią, czy już tylko z rapierem?
reuse curse of divinity z s/d + frint?
jak się spisuje lightning barrier?
jak się spisuje dark flame?


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Slh w H5
« Odpowiedź #29 dnia: Styczeń 02, 2011, 03:37:08 pm »
pride of kamael dalej zwiększa m.attack z magiczną bronią, czy już tylko z rapierem?
reuse curse of divinity z s/d + frint?
jak się spisuje lightning barrier?
jak się spisuje dark flame?
1. Nadal każda broń
2. curse? wciąż jest beznadziejny i ma cooldown 3 sec, jeżeli o steal Ci chodziło to 10sec na frincie, z disco mogę sprawdzić wieczorem.
3. Dobrze jak zawsze.. a miało się coś tu zmieniać ?
4. Slow30% na 5 sekund... przeciętny landrate, za dużo nie testowałem
Archeage <3


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Slh w H5
« Odpowiedź #30 dnia: Styczeń 02, 2011, 03:52:40 pm »
Delios a mógłbyś się podzielić swoimi subiektywnymi odczuciami odnośnie tych zmian itd., nie lubię czytać suchych inforamcji :)
Wiadomo wiele osób robi/zrobi emo z powodu nerfa SD .


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Slh w H5
« Odpowiedź #31 dnia: Styczeń 02, 2011, 05:29:22 pm »
Na pewno nie są to powody do rozpaczania.
Generalnie zmiany uważam za słuszne.
Nerf SD może troche boleć. Skill jest dosyć mocno osłabiony. Moim zdaniem nawet trochę za mocno jak na warunki grupowego pvp, gdyż SD i tak był łatwy do skontrowania, jednak zmiana na pewno słuszna w warunkach oly.
LS w poprzedniej formie był po prostu przegięty. Był to skill którego nie bardzo można było skontrować, nie można się było przed nim zabezpieczyć. Wpada SlH i pół party stoi na para permanentnie.


Oczywiście potrzebuję trochę czasu na przyzwyczajenie się do zmian, możliwe zmienić parę rzeczy w mojej postaci, priorytetowo podenchantować pare skilli... Jednak już na ten moment mogę stwierdzić że źle nie jest, a nawet że jest dobrze.
Balans, balans, balans.

LOLHoundy czyli beznadziejni SlH spamujący 2 skille mogą quitować.
Dobrze ubrany SoulHound z dobrym graczem nadal jest i będzie mocny.
Archeage <3


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Slh w H5
« Odpowiedź #32 dnia: Styczeń 02, 2011, 05:37:01 pm »
z tego co wyczytałem Para ma landrate okolo ~12-30%, przy czym największy wpływ na to ma zbroja z resistem na paraliz, wiekszy reuse jest raczej sporym +,  moja postac ma dopiero 65 lvl wiec nic konkretnego powiedzieć nie mogę ale:
testy byly prowadzone na ruoff po wejsciu h5:
"Ворвусь в тред со свежей инфой.
85 Slh vs 85 PP (пассивки на резист дебафам нет. В момент теста на у ПП было 33 MEN в берфес роб сете и 32 MEN в дестино роб сете)"

nie jestem przekonany co do tego m attack vs m def.    nie znam mechaniki gry wiec pewny nie jestem, wyczytałem tylko na goha.ru ze wejście para zależy głownie od INT vs sprzet/men, a m attack vs m deff zalezy od obrazen,

btw czy na pewno m attack zwiększa szanse na wejście debuff`a ?
bo według mnie od tego zależy: int + lvl umiejętności vs men + lvl postaci
(np SE w moim party nie ma problemow z root`owaniem mobów z bronią i lub bez (tzn land rate jest podobny)
mysle ze jednak to podnoszenie lvl umiejętności ma większy wpływ niż m attack :)

Delios czekam na testy z twojej strony :)
większość opinii jakie dotychczas czytałem przemawiają w stronę balans`u a nie "tragedii", ale sam nie wiem co o tym myśleć :(

btw jak macro zmniejsza reuse ?:)    (pm na forum z odp jak znajdziesz chwilkę :P )




btw 6)
ПП в берфес роб сете (простом), одета ФР, 2524 м.дефа (среди бафов присутствовал ПоВ)
Слб 2198 м.так, одеты ФР и серьга Орена.
Из 100 параличей прошло 22. (а в тесте 5) прошло 11, вот они 50% )

7)
ПП в берфес роб сете (простом), одета ФР, 2524 м.дефа (среди бафов присутствовал ПоВ)
Слб 4231 м.так, одеты ФР и серьга Орена.
Из 100 параличей прошло 28.


btw jednak jesli założyć ze błąd statystyczny nie istnieje tutaj m attack robi różnice :( ohh widac ilu graczy tyle opini :<
no cóż 22-28/100 w PP na 85 lvl`u to chyba i tak nie tragedia, mogę sobie wyobrazić ze w figherow będzie wchodził nieco częściej:)



« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2011, 05:49:26 pm wysłana przez Ninngi »


Odp: Slh w H5
« Odpowiedź #33 dnia: Styczeń 02, 2011, 05:57:59 pm »
nie chcialo mi sie calego wall of text czytac

INT = m.atk


czyli m.atk ejst odpowiedzialny za wejscie para


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Slh w H5
« Odpowiedź #34 dnia: Styczeń 02, 2011, 10:27:46 pm »
Landrate LS w moby w nowym Dragon Valley i LoA - 90%
Chimery z 70%


W pvp z enemy 84 landrate gdzieś na poziomie 20%, większa szansa oczywiście w fighter class.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 02, 2011, 10:45:50 pm wysłana przez Delios »
Archeage <3


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Slh w H5
« Odpowiedź #35 dnia: Styczeń 03, 2011, 01:25:48 pm »
Tak jak pisalem nie bardzo mnie interesuja % i cyferki wziete ze stron internetowych a bardziej jak to sie sprawdza w walce. Kilkakrotnie testowalem z lepszymi party wchodzenie paraliza i spamowanie w mass pvp z tego typu party daje efekt 0. Reuse 3 secundy (delios bedzie wiedzial :) ) i obejmowanie zasiegiem za kazdym razem 3-4 postacie dalo efekt 0 - ani jedna postac przez 2 minuty pvp nie stala na para. Zastrzegam ze jestem w starej konfiguracji robionej pod poprzednia kronike no ale zawsze to o czyms swiadczy np o tym ze te 10 % to se mozna wlozyc miedzy bajki :P.
Na oly natomiast dalej sobie niezle radzi po za tym ze z niektorymi klasami jest z oczywistych wzgledow trudniej niz bylo ale nazekac na pewno nie mozna .
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Slh w H5
« Odpowiedź #36 dnia: Styczeń 03, 2011, 01:50:05 pm »
Tak jak pisalem nie bardzo mnie interesuja % i cyferki wziete ze stron internetowych a bardziej jak to sie sprawdza w walce.
Archeage <3


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Slh w H5
« Odpowiedź #37 dnia: Styczeń 03, 2011, 02:35:19 pm »
ee tam Delios, pieprzysz głupoty, przecież espada to A grady i dlatego ci weszło w 3 : <  I te wszystkie pozostałe przypadki na mobach i innych PvP to też jakiś fart straszny... A może jakieś hax0ry masz? O_o
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Slh w H5
« Odpowiedź #38 dnia: Styczeń 03, 2011, 03:25:22 pm »
raczej nie widze zeby to bylo party na full bufie ale spoko .
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Slh w H5
« Odpowiedź #39 dnia: Styczeń 03, 2011, 04:34:06 pm »
Masz rację, bili na nowym Dragon Valley bez full buffa...

Byłeś tam w ogóle ze swoim party? Albo wszedłeś do LoA? ; )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Slh w H5
« Odpowiedź #40 dnia: Styczeń 03, 2011, 04:50:43 pm »
ta bylem nawet dzis spotkalem tam np bisha z ee w party strasznie mocne party na full bufie az 2 osobowe ...
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Slh w H5
« Odpowiedź #41 dnia: Styczeń 03, 2011, 05:33:27 pm »
ee tam Delios, pieprzysz głupoty, przecież espada to A grady i dlatego ci weszło w 3 : <  I te wszystkie pozostałe przypadki na mobach i innych PvP to też jakiś fart straszny... A może jakieś hax0ry masz? O_o
tak z innej beczki, można rozwinąc więcej niż 4 paski skillow? są dodatkowe miejsca na skille z subek? ( chodzi mi o to że wcześniej(?) były traktowane jako buff.)
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Slh w H5
« Odpowiedź #42 dnia: Styczeń 03, 2011, 05:36:47 pm »
4 paski maksymalnie.
skille z subek (i inne triggery) mają swój własny pasek w buffach (nie zabierają buffslotów)
Archeage <3


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Slh w H5
« Odpowiedź #43 dnia: Styczeń 03, 2011, 05:38:01 pm »
ee tam Delios, pieprzysz głupoty, przecież espada to A grady i dlatego ci weszło w 3 : <  I te wszystkie pozostałe przypadki na mobach i innych PvP to też jakiś fart straszny... A może jakieś hax0ry masz? O_o
tak z innej beczki, można rozwinąc więcej niż 4 paski skillow? są dodatkowe miejsca na skille z subek? ( chodzi mi o to że wcześniej(?) były traktowane jako buff.)
4 paski to max
triggery z subek mają swój własny pasek tak jak np. disco

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • ******
  • Wiadomości: 1045

  • Pochwał: 10

Odp: Slh w H5
« Odpowiedź #44 dnia: Styczeń 03, 2011, 06:09:33 pm »
Dzięki, chociaż podstawy warto wiedzieć z nowej kroniki.  :noob:
Cytuj
Gimnazjaliści moderatorami forum. To smutne.

Cytuj
serv na max 2-3h mam all +16 i co dalej


  • Wiadomości: 39

  • Pochwał: 0

Odp: Slh w H5
« Odpowiedź #45 dnia: Styczeń 04, 2011, 12:18:11 am »
Tytus/Delios ile macie m attack`u na buffie w warunkach PvP ?:)
nadal gracie w melee CP ?



  • ******
  • Wiadomości: 1056

  • Pochwał: 8

  • One Winged BASTARD
Odp: Slh w H5
« Odpowiedź #46 dnia: Styczeń 04, 2011, 12:29:43 am »
ok 2100? (wc+disco)
ja tak.
Archeage <3


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Slh w H5
« Odpowiedź #47 dnia: Styczeń 04, 2011, 01:21:46 am »
ok 2100? (wc+disco)
ja tak.

z czym biegasz?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Slh w H5
« Odpowiedź #48 dnia: Styczeń 04, 2011, 01:53:31 am »
ta bylem nawet dzis spotkalem tam np bisha z ee w party strasznie mocne party na full bufie az 2 osobowe ...

Tytus, myślałem, że wiesz, iż początek DV jest dla solo, a im głębiej, tym spoty coraz bardziej dla party?

Dzisiaj mieliśmy 5 x pt vs pt w loa/DV, 3 wygrane, 2 przegrane, z czego z espada (jak zobaczysz na frapsie nicki, to myślę, że nie powiesz, że to jacyś 80+, tylko będziesz wiedział, że to sami +82-84) pvp trwające 5 min. Sam ocenisz ile x weszło mass para. Skill nie jest już z 90% land rate jak był. To jest po prostu balans. Daj Deliosowi trochę czasu na skecenie tego i sam popatrzysz.

Ofc, nie jesteśmy jak party dywanów i nie mamy możliwości równać się z topowymi party 1/espady/acc/aegis, ale na pewno bezbronni na tej lokacji nei jesteśmy. Inna kwsetia, że dłużej jak 10 min tam nie poexpisz... Co chwilę ktoś wpada, a o 22:00 w HV z 6-7 enemy party : >

PS. SLH to nie jest tylko mass para i kradzież buffa, jeżeli uważasz inaczej, to słabo wykorzystujesz potencjał tej postaci ^^
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 370

  • Pochwał: 0

Odp: Slh w H5
« Odpowiedź #49 dnia: Styczeń 04, 2011, 04:01:53 am »

Tytus, myślałem, że wiesz, iż początek DV jest dla solo, a im głębiej, tym spoty coraz bardziej dla party?


Ja wiem ale ty najwyrazniej jeszcze do wczoraj tego nie wiedziales  :D \/

Masz rację, bili na nowym Dragon Valley bez full buffa...

Byłeś tam w ogóle ze swoim party? Albo wszedłeś do LoA? ; )


PS. SLH to nie jest tylko mass para i kradzież buffa, jeżeli uważasz inaczej, to słabo wykorzystujesz potencjał tej postaci ^^

no co ty ?
Ja tylko napisalem ze mocno znerfowali 2 skille ktore odroznialy ta postac od innych.
Jak juz to bylo wczesniej napisane kradziez buffa o wiecej niz 50% a paralize z 90 % na 10 % to sporo.
Byc moze w konfiguracji pod m.atak bedzie to lepiej wygladalo sie zobaczy.
Slh ma sporo innych skilli ktorymi mozna sie bawic tylko inne postacie w l2 maja je lepsze np blowy / niuki /debuffy / ud itd ale moze slabo znasz potencjal innych postaci i o tym nie wiesz ?
Veve 99/97 Feoh Wizard Core server
Tytus 92 Feoh Wizard Lancer server
Ais / Yans / Atomek / Kylal / VeveLaBoo Nightmare DN server