Witaj
Gość

Wątek: System klas i przydatnosc postaci podczas levelowania GoD  (Przeczytany 10547 razy)

  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

System klas i przydatnosc postaci podczas levelowania GoD
« dnia: Grudzień 01, 2011, 04:03:19 pm »
Witam!

Mam pytanie dotyczace calego "przebudzenia" w nowym dodatku. Czy w tym momecie nie ma znaczenia czy bede gral Elven Elder czy Shillen elder bo i tak wszystkie ich skille znikaja po przebudzenie i bede takim samym Aoere Healerm jak np Bishop, posiadajac skille tylko Aoere Healera?( oczywiscie oprocz cech rasowych) Drugie pytanie tyczy sie expienia. Slyszalem ze poprzez wprowadzenie chain questow w GoD, expi sie teraz niesamowicie szybko, moj znajomi majac 40 level ciagle expi sam grajac lucznikiem. Czy expienie teraz z suportem i tankiem ma teraz takie znaczenie jak kiedys? Nie wiem czy zaczac levelowac EE w momecie gdy na samym koncu zrobi sie strasznie duzo tych samych healerow i znaczenie mojej klasy spadnie, moze warto zagrac jakims dd? :noob:


  • Wiadomości: 75

  • Pochwał: 1

Odp: System klas i przydatnosc postaci podczas levelowania GoD
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 01, 2011, 04:07:35 pm »
Do około 61 poziomu da się expić ciągle solo, ale to robisz cały czas questy polegające na ubijaniu mobów, szybciej to idzie jak masz małe party (2-3 osoby). Później to już normalny grind w full pt.

Ilość miejsc w party uległa teraz zmniejszeniu z 9 do 7, jednak bez tanka, enchantera i dwóch healerów nie ma co nawet podchodzić do expu po 85 lvl. Zatem healer będzie postacią kluczową i zawsze znajdzie party.

Odnośnie pierwszego pytania, poza skillami rasowymi postacie po 4 profce niczym się nie różnią, każda ma taki sam zestaw skilli.




"Laugh whenever you can. Keeps you from killing yourself when things are bad. That and vodka."


  • Wiadomości: 719

  • Pochwał: 3

Odp: System klas i przydatnosc postaci podczas levelowania GoD
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 01, 2011, 04:21:14 pm »

Ilość miejsc w party uległa teraz zmniejszeniu z 9 do 7, jednak bez tanka, enchantera i dwóch healerów nie ma co nawet podchodzić do expu po 85 lvl. Zatem healer będzie postacią kluczową i zawsze znajdzie party.


2 healerów jest tylko potrzebnych przy ostrym kosie nukami, ze względu na mp, no i jeśli tank nei ma dobrego sprzętu to 2 healerów musi go spamowac...W party dd spokojnie 1 healer na koksie daje radę. Co do pvp to 2 healerów jest dobra opcja, ale nie jedyną. Z każdym nowym lvlem przekonujemy się, że przy odpowiednim ogarnięciu pt mozna spokojnie dać radę na 1 healera.
Przed hotfixem 2 healerów dawało spora przewagę dzieki celce, ale teraz minutowy debuff uniemożliwia użycie 2 celek pod rząd.2 healera można myśleć kim zastąpić, bo np. opcja na 2 tanków na pvp wydaje sie bardzo ciekawa, więc setup pt to:

tank,healer, chanter, dd, dd ,dd , ktoś
« Ostatnia zmiana: Grudzień 01, 2011, 04:23:14 pm wysłana przez Dyma »
Update:
W Amber party, jego członkowie pytają się alariona czy mogą dostać passy na shogala zamiast zapytać shogala  :D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: System klas i przydatnosc postaci podczas levelowania GoD
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 01, 2011, 04:35:15 pm »
w sumie, jeżeli aprty nie jest pure mage skład (3 x nuke, tylko np. 2 x nuker + jakiś phisical dd, łącznei z summonerem), to i jeden healer od biedy da radę, ale będzie się musiał nagimnastykować i narobić najwięcej z całego party podczas expa
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: System klas i przydatnosc postaci podczas levelowania GoD
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 01, 2011, 07:57:54 pm »
Panowie i Panie czyli zaczynając np. SH jak go przebudzę np. na Czarodziej Feoh to zostaną mi tylko skille z przebudzonego? a reszta? skilli? bo normalnie nie mogę się połapać :) zakończyłem grę w 2008 i chcę wrócić, ale zwoje w baniaku się prostują.

Wytłumaczcie :)

Pozdrawiam


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: System klas i przydatnosc postaci podczas levelowania GoD
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 01, 2011, 08:23:16 pm »
na forum wszystko masz wyjasnione bardzo przejzyscie i jasno, wystarczy tylko zajrzec do przyklejonych tematow


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: System klas i przydatnosc postaci podczas levelowania GoD
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 01, 2011, 08:29:28 pm »
Boże jak ja bardzo Ci dziękuję :*:* ;)


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: System klas i przydatnosc postaci podczas levelowania GoD
« Odpowiedź #7 dnia: Grudzień 01, 2011, 09:56:46 pm »
bez przesady, Bogiem to nie jestem. ale nie ma za co.

ps. nie wysyłaj mi całusków, jeżeli nie jesteś ładną brunetką ;)


  • Wiadomości: 36

  • Pochwał: 0

Odp: System klas i przydatnosc postaci podczas levelowania GoD
« Odpowiedź #8 dnia: Grudzień 01, 2011, 09:59:47 pm »
hehe po prostu czytając te wszystkie linki jest tyle nowości do ogarnięcia od 2008 roku, że pewnych spraw nie rozumiem. A wytłumaczenie na innych wątkach jest czasem niewystarczające. Np ten dual class system to już dziwne :) grałem na dragonie i może przez to mi się wszystko miesza. Pozdrawiam


  • Wiadomości: 174

  • Pochwał: 2

Odp: System klas i przydatnosc postaci podczas levelowania GoD
« Odpowiedź #9 dnia: Grudzień 02, 2011, 01:24:52 am »
dual class to po prostu jedna subklasa, którą możesz przebudzić (zrobić 4 profesję)


  • *******
  • Wiadomości: 3535

  • Pochwał: -666

  • Antropomorficzna personifikacja
Odp: System klas i przydatnosc postaci podczas levelowania GoD
« Odpowiedź #10 dnia: Grudzień 02, 2011, 01:29:10 am »
I się przełączać na żądanie w większości lokacji :)


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: System klas i przydatnosc postaci podczas levelowania GoD
« Odpowiedź #11 dnia: Grudzień 04, 2011, 01:02:05 pm »
To ja sie dolacze do tematu, byl gdzies na forum post ( z tego co pamietam po angielsku) o przydatnosci poszczegolnych klas powyzej 85 lvlu, nie moge cos go znalezc. Prawdopdobnie bede gral summonerem i sie zastanawiam czy da sie znalezc jakies sensowne party na pve i pvp czy zrobic wizarda ?


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: System klas i przydatnosc postaci podczas levelowania GoD
« Odpowiedź #12 dnia: Grudzień 04, 2011, 01:31:18 pm »
party znaleźć masz szansę jak większością DD, czyli zależnie od dnia itd. Największym wzięciem zawsze cieszy się tank/healer/echnater i dopiero potem DD, bo każdy prawie chce grać DD.
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 91

  • Pochwał: 0

Odp: System klas i przydatnosc postaci podczas levelowania GoD
« Odpowiedź #13 dnia: Grudzień 04, 2011, 04:59:14 pm »
Do 85 w pt zdałby się ten wc i bd/sws więc potencjalnie po 85 będzie więcej enchanterów niż będzie potrzeba.
Chyba że wrzucą kamień do zmiany 4 klasy, ale najprędzej za $