Witaj
Gość

Wątek: Sh-pytania newby  (Przeczytany 1976 razy)

  • Wiadomości: 9

  • Pochwał: 0

Sh-pytania newby
« dnia: Październik 30, 2012, 10:36:12 pm »
dziendobry mam kilka pytan dotyczacych gry sh i nie tylko,gram na serwerze Core lvl 77:

1.czy po przebudzeniu na feoh,pozostana moje skille poprzednie,czy tylko bede mogl uzywac skili feoh?

2.czy jest konieczne przebudzenie,czy jest dalszy sens gry jako storm screamer(po 85 lvl)?

3.jak uzyskac dyes: wit+4 men-4  ,  int+ men-4 , con+4 strg-4?

4.jakuzyskac certification skills:Boost HP:Increase Max. HP. ,  Counter Spirit:3% chance to increase M.Atk, Cast.Spd, P.atk and
Atk.Spd when under attack ,  Counter Barrier: 3% chance to become temporarily invincible to damage for 5 seconds (but not debuffs) when under attack.

5.czy moge uzywac skilli subklassy na glownej postaci?

6.co to za raid RB........i dlatego w odpowiedziach nie uzywajcie prosze skrotow.

7.czy subklasse moge wziąć na kazdym lvl?nawet po przebudzieniu?

8.gdzie znajde jakis super poradnik dla storm screame,feoh?szukalem na google znalazlem 1 z 2010roku....linka nie dam,bo nie wiem czy ban mi nie pojdzie;p

z gory dziekuje za odpowiedzi:) :noob:
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2012, 10:48:33 pm wysłana przez SoulSin »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: Sh-pytania newby
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 30, 2012, 11:02:00 pm »
dziendobry mam kilka pytan dotyczacych gry sh i nie tylko,gram na serwerze Core lvl 77:

1.czy po przebudzeniu na feoh,pozostana moje skille poprzednie,czy tylko bede mogl uzywac skili feoh?

2.czy jest konieczne przebudzenie,czy jest dalszy sens gry jako storm screamer(po 85 lvl)?

3.jak uzyskac dyes: wit+4 men-4  ,  int+ men-4 , con+4 strg-4?

4.jakuzyskac certification skills:Boost HP:Increase Max. HP. ,  Counter Spirit:3% chance to increase M.Atk, Cast.Spd, P.atk and
Atk.Spd when under attack ,  Counter Barrier: 3% chance to become temporarily invincible to damage for 5 seconds (but not debuffs) when under attack.

5.czy moge uzywac skilli subklassy na glownej postaci?

6.co to za raid RB........i dlatego w odpowiedziach nie uzywajcie prosze skrotow.

7.czy subklasse moge wziąć na kazdym lvl?nawet po przebudzieniu?

8.gdzie znajde jakis super poradnik dla storm screame,feoh?szukalem na google znalazlem 1 z 2010roku....linka nie dam,bo nie wiem czy ban mi nie pojdzie;p

z gory dziekuje za odpowiedzi:) :noob:

1. NIE, TAK
2. KONIECZNE
3. PO PRZEBUDZENIU SĄ INNE DYE
4. NIE MA JUŻ TYCH CERTYFIKATÓW
5. NIE
6. RAIDBOSS PO PROSTU BOSS KTÓREGO Z REGUŁY TRZEBA TŁUC W JEDNO LUB WIĘCEJ PARTY, PARTY SKŁADA SIĘ Z LUDZI OD 2 DO 7 MAKSYMALNIE
7. EEE, TAK
8. HE HE, NIE ZNAJDZIESZ BO LUDZIE SĄ LENIWI I NIKT JUŻ NIE ROBI PORADNIKÓW Z PRAWDZIWEGO ZDARZENIA


lubię placki

/Pochwalony    MastJedi
« Ostatnia zmiana: Październik 30, 2012, 11:55:38 pm wysłana przez MastJedi »

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.