Witaj
Gość

Wątek: Healer, Wynn, Yull  (Przeczytany 3702 razy)

  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Healer, Wynn, Yull
« dnia: Grudzień 21, 2012, 12:08:11 pm »
Witam,

Rok temu grałem na naia serwerze zrobiłem tyrrka kamaela lvl 90 i znudziło mi sie szybko, w pvp wypadalem cienko pve tez byl problem z wejsciem np na GoG ludzie woleli dagerow, wynn, yull a tyrka mieli gdzies. Teraz staje przed wyborem postaci, sklaniam sie ku summonerowi - czytałem troche ze wartosci bazowe ras maja znaczenie dlatego tutaj dylemat: Elf czy Dark Elf ?

Jak sobei radzi Yull czy też healer ?chodzi glownie o szybkie lvlowanie do 86 i przyjemnosc z gry. Jesli chodzi o wybor Yulla czy Helaera to z której rasy proponujecie?

Lubie grac postaciami których jest mało na serwie, sa gdzies moze jakies statystki?

Pozdrawiam


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Healer, Wynn, Yull
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 21, 2012, 12:31:49 pm »
Witam,

Nie wiem gdzie zamierzasz i jaka jest tam sytuacja z profesjami. Jedyne o czym mogę powiedzieć to sytuacja jaka panuje na Core EU.
Mianowicie postaci których jest deficyt to:
Healer, Tank, czasami na wyższym lvlu Issów. Wiadomo są pewne odstępstwa od tego ale genernie Tankowie nie mają takiego problemu ze znalezieniem pt co niektórzy dd albo Issowie.

Z własnych doświadczeń mogę powiedzieć, że ludzie wolą iść na AoE aniżeli pojedyncze targety.

Co do klas które wymieniłeś to tak:
Yul - duży dmg w PvP na odpaleniu, trudności ze znalezieniem pt brak( aczkolwiek u nas Yuli jest sporo gdyż praktycznie każdy Wynn robi łucznika bo ma pod to itemy), jeżeli interesuje Cie olimpiada to ta postać nie należy do grona farmerów, w przyszłości mają iść nerfy na Yula więc nie wiadomo jak to będzie z jego dmg, obecnie potrafi onehitowaćludzi na zbliżonym poziomie bez heavy seta, nadaje się do afkowania :P

Healer - obecnie potrzeba 2 healerów na każde party PvP oraz AoE, postać nadająca się do farmienia olimpiady(dla porównania na oly wykoksany healer posiada niski cd na skillach, przerywa castowanie skilli u przeciwnika oraz posiada power dmg jak na postac supportującą), nie można nią afkować.

Sam obecnie skłaniałbym się w kierunku dark elfa ale elf nie jest też jakimś tragicznym wyborem ale w tym momencie
D. Elf>Elf

Jeżeli chodzi o Wynna to nadaje się do afkowania, posiada odpowiedni dps, etc. Niestety brakuje mi teraz czasu żeby się na ten temat rozpisać. Wpadne w ten topic za jakiś czas, zapytaj co chcesz wiedzieć w sprawie summonera :)
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Healer, Wynn, Yull
« Odpowiedź #2 dnia: Grudzień 21, 2012, 01:50:13 pm »
Ok super dzieki za odpowiedz, juz sie zdecydowalem ze zagram wynn lub healer.

Teraz jeszcze pytanie bo szukam szukam i opinie sa rozne, z czego robic helaera?

EE? SE? Bish?

Pozdro:)


  • Wiadomości: 26

  • Pochwał: 0

Odp: Healer, Wynn, Yull
« Odpowiedź #3 dnia: Grudzień 21, 2012, 04:13:37 pm »
Wydaje mi się że raczej Bishop z racji Linvidora. No ale co kto woli :)


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Healer, Wynn, Yull
« Odpowiedź #4 dnia: Grudzień 21, 2012, 04:41:57 pm »
Raczej nie ma znaczenia teraz kim zaczniesz jeżeli chodzi o profesje. Dobierz sobie rasę wg. własnych upodobań tj. estetyka, staty bazowe, skille rasowe.
Dam sobie uciąć rękę, że w momencie wejścia nowego update postacie już przebudzone będą mogły wybrać interesujące je ścieżki i wtedy właśnie powstaną różnego rodzaju hybrydy typu Dark Elf Elemental Summoner, etc.
Jeżeli tak nie będzie to też nie ma się co stresować na wyrost. Jakby na to nie patrzyć to system awakening został zrobiony po to żeby zbalansować w pewnym sensie rozgrywkę. Teraz jeżeli mieli tyle czasu żeby od nowa odtworzyć klasy to bardzo prawdopodobne, że klasy między sobą będą szły łeb w łeb, nie koniecznie w tych samych aspektach.
Jeżeli tak nie będzie to też nie ma się co stresować na wyrost. :P
Nawet jak na początku będzie dysbalans pewnie polecą jakieś łatki i wraz z nowymi updatami pójdą nerfy na pewne klasy albo boosty dla tych słabszych. Zależy kto jak długo chce grać.
Imo jak wybierasz długą rozgrywkę to jak najbardziej wygląd, staty rasowe. Rasówki będą mniej więcej wyrównane na kolejnych updatach. :)
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu


  • Wiadomości: 10

  • Pochwał: 0

Odp: Healer, Wynn, Yull
« Odpowiedź #5 dnia: Grudzień 21, 2012, 11:23:24 pm »
Juz wtedy grałem jak napisaliscie i wbilem 42 lvl EE mam nadzieje ze nie popelnilem duzego faila.... Nie chcialbym po przebudzeniu jak juz sie namecze, nie znalezc pt ze wzgledu na to ze gram jasnym elfem ze slabszymi statami bazowymi. Niby wiekszy cast spd ale mniejszy heal od DElf i pewnie jeszcze kilka innych roznic o ktorych nie wiem;)


  • Wiadomości: 948

  • Pochwał: 4

Odp: Healer, Wynn, Yull
« Odpowiedź #6 dnia: Grudzień 21, 2012, 11:44:02 pm »
Tak ludzie nie patrzą. Heal to heal, dagger to dagger etc. Nie spotkałem się z sytuacją gdzie ktoś kogoś z pt kickuje bo ma nieodpowiadającą rasę, za to z eq jak najbardziej :)
Core - Wynn 99 - sprzedany
R.I.P. Ciapu