Witaj
Gość

Wątek: SLH H5  (Przeczytany 2114 razy)

  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

SLH H5
« dnia: Styczeń 13, 2013, 02:28:46 pm »
Oczywiscie wszystko co tutaj opisze to w większości teoria gdyż nie udało mi sie uzyskać takich efektów ale w jak najszybszym czasie postaram się zekranizować efekty tego co opisze na dole, oczywiście dotyczy ona serverów prywatnych więc bez spinania i jak mówiłem to tylko teoria, statystyk nie "biore z dupy" po prostu porównuje do swojej postaci.

Ostatnio sporo interesuje się ową klasą...zreszta w h5, jest to postać którą można zastąpić praktycznie wszystkim bo "są lepsi od niego" przynajmniej duza cześć ludzi tak argumentują ją.

zawsze grałem hybryda(z oczywistych względów only melee tą postacia nie istnieje), teraz głównie ide w mage setup

zauwazyłem ze taki SLH zestackowany może wyciągnąć olbrzymie ilości m ataku, jak?
-dye +4/5 int-wit niestety jeśli chcemy maksymalizoawc m atak trzeba odjąc wita a ten cast speed na full buffie nie jest tak odczuwalny za to na oly ten setup jest niegrywalny
-2x zerk
-emp
-vop
-Dance of mystic
-Pride OE na m atak(25-30)
-emp echo od sh-cza
-augu emp(jakby sie udało)
na tym buffie z lekkim OE vesper singera SLH jest wstanie wyciągnąć 8-9k m ataku czyli tyle ile sps? mozliwe ze nawet wiecej(naprawde nie wiem ile m ataku moze miec na full buffie sps, wiecej czy mniej:))

dodajmy do tego impulsa i powiedzmy enli i tym sposobem slh staje na równi z innymi nukerami majac przeolbrzymi m atak jak na "fighter" klase

jako jedyny z "nukerów" moze enchnatowac spelle na +duel
załóżmy ze mamy te wszystkie zabawki, poszedł impuls, odpalamy enli i w tym momencie uzywamy mocno OE na duel annihilation circle (25-30) + land rate takiego para powinen drastycznie pójsc w góre, jeśli enemy nie maja odpalonego pt ud lub magic ud or Trickstera powinni zaliczyc bardzo szybki wipe po takim spamie...

Oczywiście ta postac ma sporo wiecej do zaoferowania.

Tak samo sporo się zastanawiam nad 1h mage+acu czy 2h mage+emp

pisze tego posta bo może uda mi się kogos przekonac do tej postaci:) obecnie ludzie mówia ze slh jest viable i coś tam robi ale myślą kategorią "są lepsi więc po ch** SLH?"
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2013, 02:34:58 pm wysłana przez driki »


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: SLH H5
« Odpowiedź #1 dnia: Styczeń 13, 2013, 04:36:28 pm »
tl;dr ameryki nie odkryłeś

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: SLH H5
« Odpowiedź #2 dnia: Styczeń 14, 2013, 11:44:54 am »
wooooow  :o


  • Wiadomości: 583

  • Pochwał: -1

Odp: SLH H5
« Odpowiedź #3 dnia: Styczeń 14, 2013, 01:55:54 pm »
tl;dr ameryki nie odkryłeś
Bo nie miałem zamiaru, nigdzie nie przeczytałem o czymś takim ani na żadnym frapsie nie widziałem żeby komuś takie efekty udało się uzyskać i wykorzystać...

zresztą nawet jak ktoś to kiedys pisał to nie każdy śledził pojawiające się nowe sugestie wobec SLH, ja swoje napisałem jako ciekawostka.


  • Wiadomości: 138

  • Pochwał: 0

Odp: SLH H5
« Odpowiedź #4 dnia: Styczeń 15, 2013, 05:28:26 pm »
z tego co wiem enli kasuje impulsa, ale moge byc w bledzie
a.k.a Szakalaka

Bot coder!