Witaj
Gość

Wątek: start od zera  (Przeczytany 3876 razy)

  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: 0

start od zera
« dnia: Marzec 14, 2018, 03:32:36 pm »
Cześć.

Czym wystartować całkowicie od zera? Nigdy nie grałem na Classic. Zastanawiam się, czy nie zacząć od spoil + PP i zobaczyć o co tu w ogóle chodzi, bo jak słyszałem różnice między takim C6 a Classic są spore. Spoil pewno zarobi na maina? Czy już inaczej to działa?

Ewentualnie jakaś inna postać dobrze farmi adenę?

Jak rozumiem, to dobrze mass PVP cisną magi + łuki, tylko tym drugim nie kończy się tak szybko mana?
Diva
Karan Gurth


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: start od zera
« Odpowiedź #1 dnia: Marzec 14, 2018, 05:24:01 pm »
spoil zarobi, ale juz nie tyle co wczesniej ze wzgledu na nekropolie w obecnych kronikach. raczej proponowalbym zaczac od razu mainem, chyab ze main to summoner,  wtedy bedziesz miec ciezko z adena na shoty :) chyba chodzilo Ci o mane w magach, bo na lukach to musialbys walic dluzsza chwile fatalami zeby byl problem :D 


  • Wiadomości: 947

  • Pochwał: 0

Odp: start od zera
« Odpowiedź #2 dnia: Marzec 14, 2018, 06:43:36 pm »
Cześć.

Czym wystartować całkowicie od zera? Nigdy nie grałem na Classic. Zastanawiam się, czy nie zacząć od spoil + PP i zobaczyć o co tu w ogóle chodzi, bo jak słyszałem różnice między takim C6 a Classic są spore. Spoil pewno zarobi na maina? Czy już inaczej to działa?

Ewentualnie jakaś inna postać dobrze farmi adenę?

Jak rozumiem, to dobrze mass PVP cisną magi + łuki, tylko tym drugim nie kończy się tak szybko mana?

Zrób sobie PP, i dowolną postać aby expić PP, spoil jest okbo musisz PP wbic na 44 wtedy możesz mieć dowolną postać z PP na plecach to nawet sws możesz solować do 79.


  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: 0

Odp: start od zera
« Odpowiedź #3 dnia: Marzec 14, 2018, 08:23:23 pm »
Hmmm a taka gra w dwie osoby, to czy jest sens, żeby ktoś grał tym PP, czy lepiej zrobić dwie inne postacie + ten PP jako box-buffer?

Zastanawiam się np. 2 łuki + box-PP? Czy lepiej BD+SWS+box-PP? Czy lepiej jakikolwiek DD + PP (nie box)?
« Ostatnia zmiana: Marzec 14, 2018, 08:39:43 pm wysłana przez Divah »
Diva
Karan Gurth


  • Wiadomości: 192

  • Pochwał: 0

Odp: start od zera
« Odpowiedź #4 dnia: Marzec 14, 2018, 09:33:49 pm »
No jesli ktos nie jest fanem pp to watpie zeby gral nim jakos mega chetnie :d jak macie mozliwosc to 2postacie+pp optymalnie. Wszystko zalezy jakie macie nastawienie na gre, domyslnie wiekszosc lubi jednak zabijac, sws i bd to pewnie spoko podloze do jakiegos mini cp, mimo wszystko ja bym poszedl predzej bd/sws+dd +pp box lub2x dd+ pp, luki sa spoko. Ale tez przydalby sie bd i sws na tych 58 w pozniejszym etapie gry zeby sobie ladnie expic (w sumie do kazdej postaci sa potrzebne zeby fajnie expic :) moi ruscy koledzy graja w trio typu th+bd+pp i nawet ladnie w tych katach spbie radza w 3,(pp box) kraft+bd tez... ja polecam jakis dd+bd+pp box ;d


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: start od zera
« Odpowiedź #5 dnia: Marzec 15, 2018, 04:47:23 pm »
Jak rozumiem, to dobrze mass PVP cisną magi + łuki, tylko tym drugim nie kończy się tak szybko mana?

Niech mnie ktoś sprostuje, bo nie gram obecnie na classicu, aczkolwiek na streamach widzę, że obecnie wszelkiej maści melasy doskonale odnajdują się w PvP. Gladiatorzy, Tyrki, Deski i dagerzy. Wydaje mi się, że balans pomiędzy klasami dystansowymi a mele w końcu udało się w L2 osiągnąć.


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 0

Odp: start od zera
« Odpowiedź #6 dnia: Marzec 16, 2018, 08:27:14 am »
Prosiłbym o priv z namiarami na ts/discorda/cokolwiek zeby obgadać parę szczegółów odnosnie zaczęcia gry, z góry dziękuję;)


  • Wiadomości: 129

  • Pochwał: 0

Odp: start od zera
« Odpowiedź #7 dnia: Marzec 16, 2018, 03:41:56 pm »
Hmmm a jakie metody, aby coś adeny zarobić na start i w późniejszym etapie gry?
- spoil,
- kowal (szoty),
- handel,
- trainy WL?
- najemnik Bish podnoszący za kasę?

Coś pominąłem? Jakieś inne lepsze możliwości w Classic? Lub coś się mniej opłaca niż kiedyś w starych kronikach?
« Ostatnia zmiana: Marzec 16, 2018, 04:14:14 pm wysłana przez Divah »
Diva
Karan Gurth


  • Wiadomości: 193

  • Pochwał: 0

Odp: start od zera
« Odpowiedź #8 dnia: Marzec 16, 2018, 07:07:48 pm »
najemnik kot zeby summonowal na spota


  • Wiadomości: 97

  • Pochwał: 0

Odp: start od zera
« Odpowiedź #9 dnia: Marzec 16, 2018, 07:57:33 pm »
Hmmm a jakie metody, aby coś adeny zarobić na start i w późniejszym etapie gry?
Coś pominąłem?

Możesz ten sposób wykorzystać:

https://eu.4gameforum.com/threads/644607/

 :oops: