Witaj
Gość

Wątek: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame  (Przeczytany 82426 razy)

  • Wiadomości: 17

  • Pochwał: 0

Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #50 dnia: Styczeń 04, 2011, 02:07:33 am »
odnosnie twojej AMki, jak masz klan bijacy regularnie tiata(i wiesz ze w niedlugim czasie jestes w kolejce do vesper broni) to zostan przy obecnej broni i czekaj na vespera, jezeli nie to znajdz taki ;) a serio to mozesz probowac craft icarusa

No i o to mi chodziło a nie wyzywać od młodych leszczy od razu ;)

@denis
"pozdro pocwicz" mozesz mowic do swoich kolegow w gimnazjum, bo to chyba akurat taki poziom, nie?

Jeśli już to napisałem "pozdro i poćwicz" a to już poziom z liceum :D :P

Ładna ingerencja 3'rd program po 5 min skasowałem z dysku czego tam sie uczyc skoro cała robote za tych kolesi robi spam cp/sławne skrypty/automatyczne ściąganie triggerów?. W normalnej sytuacji bez tych wspomagaczy lizałby glebe w 30 sek. Sorki ale granie z czyms takim sprawia ze ta gra wygląda zupełnie inaczej niz powinna ale to tylko moje zdanie. Nie wspomne juz o takich ludziach którzy wejda na forum sciągna a potem przez połowe dnia cieknie im po skarpecie jaki ten bisz nie jest pro.
1.spam cp
2.alt buffa

W normalnej sytuacji bez tych wspomagaczy lizałby glebe w 30 sek. 
no tak bo zaltowal buff od kota

wybacz mistrzu,
widzialem pare frapsow (tez z ruoffa) i nie mialem okazji zobaczyc tak ogarnietego bisha,
pomijajac idealne uzywanie skilli z 2 paskow 1-24, mamy okazje zobaczyc kursor gracza (co jest dzisiaj rzadkoscia)
nie mam ochoty sie z toba spierac bo wiadomo kto ma racje, widzialem jakie micro maja gracze z lancera i to mi w zupelnosci wystarczy
jedynie co ten lancer moze nam zaoferowac to decent poradnik Alariona a bym zapomnail i frapsy Jango

Nie wiem czy zauważyłeś ale bish odpalał CP poty tylko w momencie hitów - ani sec wcześniej i praktycznie od razu po uderzeniu. Relfeks i ogar? Jakoś nie sadzę .... I nie zauważyłem żeby miał makro na Cp poty czy elixiry na pasku a jak sie przyjrzysz dobrze to również rzuci Ci sie w oczy że przy praktycznie zerowej ilości CP odpalał mu się właśnie taki elixir. Mało tego.... Pod koniec chyba drugiego filmu widać jak na dłoni że "coś" spamuje Elixiry a na system chat widać spamujący komunikat o tym że jeszcze nie jest gotowy...
L2 Ex x10
Cardinal Lvl 85 / Vorpal set


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #51 dnia: Styczeń 04, 2011, 08:10:32 am »
Ładna ingerencja 3'rd program po 5 min skasowałem z dysku czego tam sie uczyc skoro cała robote za tych kolesi robi spam cp/sławne skrypty/automatyczne ściąganie triggerów?. W normalnej sytuacji bez tych wspomagaczy lizałby glebe w 30 sek. Sorki ale granie z czyms takim sprawia ze ta gra wygląda zupełnie inaczej niz powinna ale to tylko moje zdanie. Nie wspomne juz o takich ludziach którzy wejda na forum sciągna a potem przez połowe dnia cieknie im po skarpecie jaki ten bisz nie jest pro.
1.spam cp
2.alt buffa

W normalnej sytuacji bez tych wspomagaczy lizałby glebe w 30 sek. 
no tak bo zaltowal buff od kota

wybacz mistrzu,
widzialem pare frapsow (tez z ruoffa) i nie mialem okazji zobaczyc tak ogarnietego bisha,
pomijajac idealne uzywanie skilli z 2 paskow 1-24, mamy okazje zobaczyc kursor gracza (co jest dzisiaj rzadkoscia)
nie mam ochoty sie z toba spierac bo wiadomo kto ma racje, widzialem jakie micro maja gracze z lancera i to mi w zupelnosci wystarczy
jedynie co ten lancer moze nam zaoferowac to decent poradnik Alariona a bym zapomnail i frapsy Jango

       nikt przeciez nie mówił ze mamy na Lancer mistrzów, kazdy z aktywnie grajacych graczy na normalnym serwerze próbuje podzielic sie z wami swoimi zdolnosciami uwagami moze doswiadczeniem. Poradniki powstaja dla tych graczy którzy zaczynaja grac danymi postaciami albo moze po to aby nauczyc sie nieco wiecej. Teoria to jedno praktyka to drugie. Nie kwestionuje klikania jego skilli z nostromo ale to ze na swobodne klikanie skilli z tych pasków daja mu skrypty/l2w cp spamy , sciaganie trigerów. Rzeczywistość jest taka ze bishowi jest bardzo ciezko utrzymanie siebie na nogach do tego party spamujac jednoczescie cp/debuff na przciwnika i w międzyczasie sciagajac usless trigery. Gosc biega na tych frapsach trzymajac jedna reke w majtach i to razi najbardziej, leczy sporadycznie bo reszta pt ma perma spam cp.

       


  • Wiadomości: 288

  • Pochwał: 1

Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #52 dnia: Styczeń 04, 2011, 09:05:06 am »
Gosc biega na tych frapsach trzymajac jedna reke w majtach i to razi najbardziej, leczy sporadycznie bo reszta pt ma perma spam cp.     
+1
League of Legends EUNE - do odwołania

L2 EU -> Core - iDeepPain = Sigel Knight 9x (retired)
L2 EU -> Core - DeepPain = Feoh Wizard 8x z SLH (alt) (retired)
L2 EU -> Core - GreenZone = Iss Enchanter 8x (slave box) (retired)

L2 RU -> Lancer - DeepPain = Sigel Knight 85/Destroyer 75/SWS 75/Phantom Summoner 5x (retired)
Aion -> Spatalos - Deep = Templar 45 (retired)
L2 NA -> Bartz - DeepPain = Grand Khavatari 78 (retired)


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: 0

  • Elektryk
Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #53 dnia: Styczeń 04, 2011, 12:53:21 pm »
qrw my tutaj oceniamy skill czy umiejetnosc spamowania cp/elixirow
od c4-c5 wszystkie placzki-poalczki wspominaja o tej drobnostce
Ja natomiast spamuje tutaj na tematy dotyczace jego skilla, jego staz w l2 jest z pewnoscia wyzszy od kazdego z nas
widac to po swobodzie uzywania skilli, dobrej znajomosci enemy jak i swojego pt. Jestem ciekaw to ten rusek robi jak nie ma frapsa odpalonego bo niestety tak z reguly jest ze epickie akcje czesto nie sa uwiecznione bo po co nagrywac z gory przegrane pvp.
Jezeli wy w tym frapsie widzieie tylko spam cp i alt buffa to jest mi przykro, nastaly takie czasy ze spam cp jest rzecza powszechna i nikt nie powinien o to plakac, Meira nei uzywa zadnych game break skryptow typu anti backstab czy heal x%.
Jestem ciekaw czy w takim razie podobaja sie wam frapsy factorow z offa ktorzy szybko i zgrabnie zbieraja targety bez spamu cp?

huu nie wiem po co sie tak rozpisywalem skoro chlopacy wiedza lepiej,
 top const an teonie spamuje cp i altuja buffy wiec sa beeee
DOTA 2 > DOTA 1
Cytat: Naito
Niestety żyję i mam się dobrze :P
:/

dont kaminzi


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #54 dnia: Styczeń 04, 2011, 01:33:32 pm »
Stary spamuja bo bez tego sa jechani jak bure suki przez inne party które takowe spamy maja odpalone. Ale nie pisz mi tu o byciu pro naoglądasz sie takich frapsów a potem kręcisz nosem jak ktoś nie może targetu zebrać na lagach albo innej dużej akcji o anty bs to juz nawet nie wspominam bo to juz całkiem przegięcie. Nie twierdze ze gra koślawie, gra super a ty obstajesz i bronisz 3'program userów bo na zdechłym eu/na to norma. Ta wasza norma sprawiła ze ta gra na eu/na wyciągnęła kopyta. Gdybyś nie zajarzył wcześniejszych postów rozmowa o owym sofcie wzięła sie stad ze traciłby normalne buffy przez overbuff lub nienadążanie w ich ściąganiu, perma cp juz nie wspomnie a ty piszesz o tym ze sie porusza jak baletnica po parkiecie... nic dziwnego skoro on sam ma mniej do roboty.


  • Wiadomości: 136

  • Pochwał: 0

  • Elektryk
Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #55 dnia: Styczeń 04, 2011, 07:10:28 pm »
Stary spamuja bo bez tego sa jechani jak bure suki przez inne party które takowe spamy maja odpalone. Ale nie pisz mi tu o byciu pro naoglądasz sie takich frapsów a potem kręcisz nosem jak ktoś nie może targetu zebrać na lagach albo innej dużej akcji o anty bs to juz nawet nie wspominam bo to juz całkiem przegięcie. Nie twierdze ze gra koślawie, gra super a ty obstajesz i bronisz 3'program userów bo na zdechłym eu/na to norma. Ta wasza norma sprawiła ze ta gra na eu/na wyciągnęła kopyta. Gdybyś nie zajarzył wcześniejszych postów rozmowa o owym sofcie wzięła sie stad ze traciłby normalne buffy przez overbuff lub nienadążanie w ich ściąganiu, perma cp juz nie wspomnie a ty piszesz o tym ze sie porusza jak baletnica po parkiecie... nic dziwnego skoro on sam ma mniej do roboty.

1. prawda w porownaniu do na/eu serwerow na ruoffie jest to dosc rygorystycznieprzestrzegane
2. krece nosem bo kazdy fraps bisha porownuje do Meiry
3. (...)Nie twierdze ze gra koślawie, gra super a ty obstajesz i bronisz 3'program userów(...)
o to mi chodzilo - gra super a na spam cp czy alt buffa nie zwracam juz uwagi bo jak piszesz jest to juz norma na frapsach z na/eu, nei mowiac o tym co robia jak nei maja frapsa wlaczonego a w zasadzie czego nie musza robic



DOTA 2 > DOTA 1
Cytat: Naito
Niestety żyję i mam się dobrze :P
:/

dont kaminzi


  • Wiadomości: 817

  • Pochwał: 0

  • eat my sh1t
Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 12, 2011, 10:45:46 am »
opłaca się chodzić z somem foudation jest jakaś odczuwalna różnica w healach ?
Aerith - saggi 78
Nanaki - gh 78
Celes - swm 79
rpg club x5 - gh 85
rpg club x15 - mm 85

the end


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 12, 2011, 03:01:20 pm »
Nie miałem takiego SoM-a, ale myślę, że nie warto, bo w PvP potrzebujesz dobrej broni z niezłym m atackiem, żeby ci debuffy siadały. To jest priorytet zaraz po healowaniu. ; )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 12, 2011, 08:58:19 pm »
opłaca się chodzić z somem foudation jest jakaś odczuwalna różnica w healach ?

Lepiej niz z sovem :) Bez znaczenia kim bys gral, tej broni nie oplaca sie skladac/kupowac na nowszych kronikach.


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 12, 2011, 09:02:27 pm »
sov -> am, ewentualnie sov -> icarus


  • Wiadomości: 841

  • Pochwał: 3

Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 12, 2011, 10:54:29 pm »
sov -> am, ewentualnie sov -> icarus

... bo w PvP potrzebujesz dobrej broni z niezłym m atackiem, żeby ci debuffy siadały. To jest priorytet zaraz po healowaniu. ; )
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2011, 10:57:15 pm wysłana przez lukasz09091 »


  • Wiadomości: 918

  • Pochwał: 2

Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 13, 2011, 12:08:50 am »
sov -> am, ewentualnie sov -> icarus

... bo w PvP potrzebujesz dobrej broni z niezłym m atackiem, żeby ci debuffy siadały. To jest priorytet zaraz po healowaniu. ; )

and?


  • *******
  • Wiadomości: 3605

  • Pochwał: 0

  • Shady Aftermath
Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 13, 2011, 12:29:10 am »
sov -> am, ewentualnie sov -> icarus

... bo w PvP potrzebujesz dobrej broni z niezłym m atackiem, żeby ci debuffy siadały. To jest priorytet zaraz po healowaniu. ; )
Co z tego, skoro bawienie się w składanie A broń na bisha to.. bez sens?
Never regret anything because at one time it was exactly what you wanted


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 14, 2011, 01:20:22 pm »
Jeśli mam w pt bd/dagera/tanka/tyrka to który z nich powinien mi pomóc jak mam dagera/dagerow na plecach?
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2011, 01:22:24 pm wysłana przez swr »


  • Wiadomości: 79

  • Pochwał: 1

  • NO HEAL NO FUN xD
Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 14, 2011, 01:32:06 pm »
Pewnie ten ktory ma taki skill jak agro .
>.<


  • ******
  • Wiadomości: 1582

  • Pochwał: 0

Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 14, 2011, 02:43:35 pm »
sov -> am, ewentualnie sov -> icarus

... bo w PvP potrzebujesz dobrej broni z niezłym m atackiem, żeby ci debuffy siadały. To jest priorytet zaraz po healowaniu. ; )
Co z tego, skoro bawienie się w składanie A broń na bisha to.. bez sens?
A grade sie nie składa :( w Sklepie sa juz :D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 14, 2011, 05:49:55 pm »
Jeśli mam w pt bd/dagera/tanka/tyrka to który z nich powinien mi pomóc jak mam dagera/dagerow na plecach?

W pierwszej kolejności pomaga BD i SWS. Tank musi działać niezależnie i wiedzieć co robi. Jak BD i SWS nie dają rady, to oczywiście tank ich wspomaga. Ma w sumie 3 agro (nie licząc tego z UD na 77) na lvlu 83 z dosyć szybkimi reusami.

Wasi DD ruszają DD enemy dopiero gdy padnie zarówno healer i off healer. Potem najlepiej eksterminować targety co szybko padają (kurczaki, daggerów) dopiero potem tyrków, deski a na samym końcu dopiero tanka.

Oczywyście w cale nie głupim pomysłem jest, gdy jesteś w pobliżu swoich DD, rzucić na enemy daggera stigmę i zrobić focus twoich DD na daggerze enemy. Z reguły taka nagła zmiana targetu na stigmie składa light user'a szybko. Ale to wymaga bardzo dobrego zgrania ze swoim party i wyczucia. Dlatego tak promuję constans party ; )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 18, 2011, 04:39:45 pm »
Szybkie pytanie: Czy purify usuwa lightning shock?


Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 18, 2011, 05:54:53 pm »
tak


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 24, 2011, 01:41:44 pm »
Jeśli mam w pt bd/dagera/tanka/tyrka to który z nich powinien mi pomóc jak mam dagera/dagerow na plecach?

W pierwszej kolejności pomaga BD i SWS. Tank musi działać niezależnie i wiedzieć co robi. Jak BD i SWS nie dają rady, to oczywiście tank ich wspomaga. Ma w sumie 3 agro (nie licząc tego z UD na 77) na lvlu 83 z dosyć szybkimi reusami.

Wasi DD ruszają DD enemy dopiero gdy padnie zarówno healer i off healer. Potem najlepiej eksterminować targety co szybko padają (kurczaki, daggerów) dopiero potem tyrków, deski a na samym końcu dopiero tanka.

Oczywyście w cale nie głupim pomysłem jest, gdy jesteś w pobliżu swoich DD, rzucić na enemy daggera stigmę i zrobić focus twoich DD na daggerze enemy. Z reguły taka nagła zmiana targetu na stigmie składa light user'a szybko. Ale to wymaga bardzo dobrego zgrania ze swoim party i wyczucia. Dlatego tak promuję constans party ; )

    tank z reguły wybiera najmocniejszy target i jego właśnie agruje co jakis czas spamujac mass agro o ile dotrwa do tego czasu...

    a co jesli masz przed soba mocne pt nukow? :D


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 25, 2011, 12:42:33 am »
masz dodatkowe UD na magię, masz reflecta który powinien poskładać min 1 nukera. Deflect to też najłatwiejszy sposób na zabicie castera bańki (chyba, że to non damage bańka)

Party UD to taka słabsza wersja tego co ma Arba, ale nadaje się też nei tylko na mage party.

Z tego co zaobserwowałem również, to nukerzy mniej patrzą na to, czy ktoś im ściąga zmienia target. Oni wychodzą z założenia (i z reguły słusznie), że jak wezmą kogoś po wspólnej assyście, to ta osoba musi się skręcić w 2-3 sekundy. Tanka dasz radę jeszcze healnąc, innych raczej już nie.

U nas Flame icon na nukerów (50% m defa) to też fajna sprawa : )
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker


  • Wiadomości: 181

  • Pochwał: 1

Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 25, 2011, 09:47:42 am »
Ta , ale o ile się nie mylę , to FI ma -80% heal power więc ciężko pewnie leczyć Bishowi , no nie ??

Tak BTW . Przydałby się tak rozbudowany i Aktualny poradnik o EE :P

Jeszcze takie pytanie

Jakie konkretnie debuffy zdejmuje Purify że twierdzisz , że to nie dobry skill ??


  • Wiadomości: 371

  • Pochwał: 0

Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 25, 2011, 09:50:55 am »
Ale FI nie obcina balansu. :P Purify to dobry skill, bo zdejmuje paraliż i flint.


Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 25, 2011, 10:00:47 am »
Poza zwykłymi healami jest jeszcze balance i restore life. :P


  • *******
  • Wiadomości: 7604

  • Pochwał: 0

Odp: Cardinal - Poradnik, dyskusja flame
« Odpowiedź #74 dnia: Styczeń 25, 2011, 10:23:29 am »
Ta , ale o ile się nie mylę , to FI ma -80% heal power więc ciężko pewnie leczyć Bishowi , no nie ??

Poza zwykłymi healami jest jeszcze balance i restore life. :P

W kronice Freya i wcześniejszych bym się z wami zgodził, że to byłaby bardzo obusieczna broń. Obecnie nie. Dlaczego? Bo zapomiancie co dostał Cardi i EE/SE/OL na 83 lvlu ; )

Chain heal. Jest to naprawdę super heal, wymagający rozważnego używania (głównie przez specyfike działania i koszt many) pozwalający utrzymać w tym przypadku wszystko postacie na FI lub zealocie bez kłopotu.

Zasięg 900 (to bardzo dużo jak na heal), bardzo szybko cast (mniej więcej jak major heal), leczy 1 targtowi 30% HP i przeskakuje od niego na inne sojusznicze targety lecząć za każdym razem kilka % mniej, max do 10 targetów. Re use po caście około 2-3 sec na full buffie.

Razem z EE odpowiednio poruszając się przy swoim party jesteście w stanie bez kłopotu wyhealować swoje party na buffie palka/SK z 83 i ładnie trzymać deskę/tyrka na30% HP kiedy ma zealota.

Także dla nas paladyn ze swoim buffem to wielki boost teraz, ale dopiero uczymy się z tym grać : >


Jakie konkretnie debuffy zdejmuje Purify że twierdzisz , że to nie dobry skill ??

Ja twierdzę, że to dobry skill i jeżeli masz EE i nei masz SE, to musi go raczej wziąć. Przed H5 po prostu must have. Teraz ze względu na nerf mass para i skrócenie meduzy już trochę mniej, ale wg dalej bardzo ważny. Ściąga meduzę i Paraliż. To często była ostatnia deska ratunku dla twojego cardiego, gdy akurat wyłapał meduzę +15 time (ponad 2 min na paraliżu kończyło z reguły PvP, jeżeli EE lub SWS 83 nie ściągnął tego)
Alarion - EdgeWalker   {Amber} Party Leader
ArcheAge  Server: Kyprosa! / West side




Cat Drama Maker