Witaj
Gość

Wątek: Prophet [PP]  (Przeczytany 107317 razy)

  • Wiadomości: 506

  • Pochwał: 9

  • Tik Tak
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #75 dnia: Styczeń 12, 2007, 03:50:11 pm »
nie wmuwisz mi takiego kity że np SH padnie w PVP z PP no oczywiście jeśli ma dagger + 25 z s-grade to każdego zabije


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #76 dnia: Styczeń 12, 2007, 04:03:49 pm »
PP : bron z acu, dye +wit, set avaodon/dc.

trance, mana burn, trance. jak sie skonczy nam mp, reszta dowalamy roota, zmieniamy na daggera z crit dmg/focus i bijemy.




  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #77 dnia: Styczeń 12, 2007, 04:31:30 pm »
PP : bron z acu, dye +wit, set avaodon/dc.

trance, mana burn, trance. jak sie skonczy nam mp, reszta dowalamy roota, zmieniamy na daggera z crit dmg/focus i bijemy.

lol, po pierwsze PP nie ma trance. Po drogie jezeli podejdziesz do kogos z daggerem to cie on zabije, jedyna opcja dla pp to luk na pvp mimo ze bedze mial -30%cast i -8acc. PP w pvp 1vs 1 jest kiepski, naprawde kiepski. I nie ma czegos takego jak pvp 1vs 1 na self bufach, jak kogos spotykasz w terenie to na 99% ta osoba jest zbufowana.
« Ostatnia zmiana: Styczeń 12, 2007, 04:44:46 pm wysłana przez montezuma »
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #78 dnia: Styczeń 12, 2007, 04:37:16 pm »
PP : bron z acu, dye +wit, set avaodon/dc.

trance, mana burn, trance. jak sie skonczy nam mp, reszta dowalamy roota, zmieniamy na daggera z crit dmg/focus i bijemy.

lol, po pierwsze PP nie ma trance. Po drogie jezeli podejdzesz do kogos z daggerem to cie on zabije, jedyna opcja dla pp to luk na pvp mimo ze bedze mila -30%cast i -8acc. PP w pvp 1vs jeden jest kiepski, naprawde kiepski. I nie ma czegos takego jak pvp 1vs 1 na slef bufach, jak kogos potykasz w terenie to na 99% ta osoba jest zbufowana.

ok, uzyles logicznych argumentow, bylem przekonany ze ma. Zwracam honor.




  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #79 dnia: Styczeń 13, 2007, 04:18:32 am »
nie, naprawde na nukera nie ma szans, nie obwijajmy w bawełne ale tanka może pojechać ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #80 dnia: Styczeń 13, 2007, 08:53:14 am »
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 506

  • Pochwał: 9

  • Tik Tak
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #81 dnia: Styczeń 13, 2007, 11:37:33 am »
nie, naprawde na nukera nie ma szans, nie obwijajmy w bawełne ale tanka może pojechać ...


i to jest prawda a ty Shiver radze pograć troche tą postacią zanim się znowu wypowiesz


  • Wiadomości: 494

  • Pochwał: 13

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #82 dnia: Styczeń 13, 2007, 01:40:05 pm »
lol a dlaczego nie ma szans
pp ma buffa na magic atak a o 52 lvl niezle sobie radzi z lukiem wiec wystarczy aby pare razy przerwal magowi czar i dowidzenia


Użytkownik zbanowany


  • Wiadomości: 506

  • Pochwał: 9

  • Tik Tak
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #83 dnia: Styczeń 13, 2007, 04:28:59 pm »
WoW ma baffy na magic attack WoW i co bedzie bil z wind strike czy Ice bolt ? czemu wy ludzi robicie z PP wojownika ?


  • Wiadomości: 494

  • Pochwał: 13

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #84 dnia: Styczeń 13, 2007, 05:47:50 pm »
nie no koles nie moge
chybaa wiadomo ze pp nie ma empowera chodzilo mi o buffa na mgic atak ktory sie nazywa Magic Barrier   a poza tym dodatkowo PP na resisty na ogien wode wiatr
poza tym na na 52 dostaje haste 2 bers 2 skille na  krytyki wiec nie widze dlaczego nie mialby wygrac z magiem ,nie mowie ze na 10 wygra 10 ale zakladajac ze PP nie nadaje sie do walki wnioskuje ze jestes kolorowym misiem
a na olimpiadzie to co 2 PP sie patrzy na sibie ??


Użytkownik zbanowany


  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #85 dnia: Styczeń 13, 2007, 05:50:58 pm »
Magic Barrier to buff na M. Def. a nie na M. Atk...


  • Wiadomości: 494

  • Pochwał: 13

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #86 dnia: Styczeń 13, 2007, 05:59:25 pm »
Cytuj
Magic Barrier to buff na M. Def. a nie na M. Atk...
nie no kurva dobrze ze mi powiedziales ,nastepny sie znalazl   


Użytkownik zbanowany


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #87 dnia: Styczeń 13, 2007, 06:06:41 pm »
Magic Barrier to buff na M. Def. a nie na M. Atk...
nie udawajcie lepszych... magic barrier jest buffem na m att wroga przeciwko nam, kwestia podejscia, co?
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 581

  • Pochwał: 4

  • We live for the One. We die for the One.
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #88 dnia: Styczeń 13, 2007, 06:12:24 pm »
O co wam ludzie chodzi? :? Nie chcesz by cie poprawiano? Pisz poprawnie... Proste nie? :P


  • Wiadomości: 494

  • Pochwał: 13

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #89 dnia: Styczeń 13, 2007, 06:16:03 pm »
a po co mnie poprawiac wazne abyscie troche pomysleli to byscie wiedzieli o co chodzi

Ps.Reina dokladnie
« Ostatnia zmiana: Styczeń 13, 2007, 06:17:58 pm wysłana przez Lasgo87 »


Użytkownik zbanowany


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #90 dnia: Styczeń 13, 2007, 06:41:06 pm »
robienie na pp zestawu bw light+ dagger+focus bedzie dobrym pomyslem?
(do party ofc inny zestawik)
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #91 dnia: Styczeń 13, 2007, 06:48:46 pm »
Kolega biegal w bw heavy i duale delu (chyba+8 czy tam +7) calkiem smiesznie wygladal taki pp ale wiele osob w pvp rozwalal;] Taki set mial oczywiscie dla zabawy, podstawowym byl bw robe.


  • Wiadomości: 494

  • Pochwał: 13

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #92 dnia: Styczeń 13, 2007, 06:58:37 pm »
reina to juz lepeij heavy armor jesli chcesz grac w zwarciu dager focus jes jakims rozwiazaniem ale hmm lepeij zaopatrzyc sie w luk ,szybciej zabijesz moba,wykorzystasz wtedy roota,zawsze w pvp lepiej z lukiem i na siege tylko z lukiem jak chcesz isc jako wojownik ,ale na low ratch to robienie 2 zestawu jest zbyt kosztowne i bicie solo poprostu sie nie oplaca ,ale jak kto woli mozesz sie pobawic heavy dager luk


Użytkownik zbanowany


  • Wiadomości: 506

  • Pochwał: 9

  • Tik Tak
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #93 dnia: Styczeń 14, 2007, 01:05:15 am »
 :o :o jezu ..... tekst tekst reina mnie rozwalił

OK zakładajmy PP na siegi na mass pvp na rb

Co wy piszecie boże jak chcem łamać ludzi zakładam jakiegoś HE NECRO albo inego drania a nie PP jakiś newbie bedzie to czytał i założy PP to karcenia ludzi ......

Jasne że PP ma szanse na wygraną ale jest to 1:10


  • Wiadomości: 494

  • Pochwał: 13

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #94 dnia: Styczeń 14, 2007, 02:31:23 am »
jedyny newbie jakiego tu wdze w tym temacie to ty
ciekawy jestem po co ncsoft dal PP skille na light armor i heavy armor
jak ktos chce to niech go robi na battle PP, PP nie ogranicza sie tylko do robe i support,

ps .pewnie grasz na epi i z kolegami smiejecie jak orc sobie duale załozy a PP heavy armor
« Ostatnia zmiana: Styczeń 14, 2007, 02:33:21 am wysłana przez Lasgo87 »


Użytkownik zbanowany


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #95 dnia: Styczeń 14, 2007, 03:47:48 am »
Bo to bezsens, cast zmniejsza ic sie o połowe. Jak chcesz z tym leczyc albo dawać rooty ?
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 506

  • Pochwał: 9

  • Tik Tak
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #96 dnia: Styczeń 14, 2007, 12:31:47 pm »
jasen rób pp do walki ale nie zapomiajmy do czego jest naprawde do dawania  baffów


Gram na DN


  • Wiadomości: 777

  • Pochwał: 15

  • Onlife
Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #97 dnia: Styczeń 17, 2007, 11:49:06 pm »
A ja mam pytanko czy Guidance jest naprawdę aż taki skuteczny że PP daje radę z łukiem? Bo jak wziąłem łuk klerykiem to trafiałem 2/3 razy na 6/8 strzałow przez co marnowałem ssy no i przedewszystkim i HP. Po drugie, nie śmiać sie ale przyznaje sie do bycia newbie co chyba dziwe nie jest (każdy kiedyś zaczynał), więc co to za broń blunt? Po 3 ponawiam pytanko z innego posta , buffer czy healer, który ciekawszy w prowadzeniu (nie mam czasu na sprawdzeniu obu za rzadko gram a w klanie jestem który przekonuje mnie do healera)
It's nice to be important but it's more important to be nice

In every life we have some trouble
 When you worry you make it double


Cytat: naris
How to PvP with a lock: Bind 1/3 of you keyboard to fear, 1/3 to dots and 1/3 to destruction spells.
Smash you head into the keyboard. YYYAAARRRGGGH!!!


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #98 dnia: Styczeń 17, 2007, 11:54:38 pm »
W c5 klasy magow dostaja -accuracy do broni, czyli guidance moze jakos Ci to pomoc naprawic. Bronie typu blunt to obuchy (chociaz nie do wszystkiego te obuchy pasuja): mlotki, toporki, palki, kije itd. Nie powiem Ci ktora z klas jest ciekawsza, moge za to powiedziec, ze dobry bishop musi miec dobry refleks;]


  • Banned
  • Wiadomości: 227

  • Pochwał: 2

Odp: Prophet [PP]
« Odpowiedź #99 dnia: Styczeń 17, 2007, 11:58:14 pm »
nie jest skuteczny, pp z lukiem do expienia to imho pomylka. SSy nie schodza jak nietrafiasz, ale zjezdza mp. blunt to obuch (war axe, yaksa, mace of underworld), bluntem jest takze np staff (np crystal staff). Ostatnie pytanie jest idiotyczne, to TY musisz zdecydowac ktora postac jest dla Ciebie fajniejsza, nikt Ci tego nie powie. u Healera wazniejszy jest refleks i podzielonsc uwagi niz u pp, wiec jesli nie czujesz sie na silach, nie rob healera- brak umiejetnosci wykorzystania potencjalu tej postaci (czytaj : padanie i ogladanie padajacego pt) moze rozczarowywac. Tyle ode mnie.