Witaj
Gość

Wątek: Abyss Walker [AW]  (Przeczytany 355394 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1575 dnia: Lipiec 01, 2010, 11:10:56 am »
Jak juz cos doradzamy uzytkownikom to robimy to opierajac sie na najnowszych kronikach aktualnie znajdujacych sie na oficjalnych serverach EU/NA oraz RU, chyba, ze osoba pytajaca prosi o porady dotyczace konkretnej kroniki.

W GE/G+ zestaw z -9str juz nie jest dobry bo str ma wiekszy wplyw u daggera niz mial wczesniej.

Miec taki sprzet jaki opisuje Ither jest bardzo prosto zlozyc i to za smieszne pieniadze.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1576 dnia: Lipiec 01, 2010, 11:17:41 am »
rpg jest na graci final a w tej kronice nie odczujesz różnicy mając -9str :)
             Nie masz racji

+2 evasion nie zrobi Ci żadnej różnicy szczególnie jesli będziesz biegał w s80. 5pkt speeda owszem "czasem" sie przydaje ale robic z niego kaleke kosztem -5 str jest nie współmierne do boosta jaki daje Ci ten dex. Masz shadow stepa, hide na 83 ghost walking co więcej potrzebujesz? Chyba ze uganiasz sie za fragami po varce. Na mass pvp i standart buffie AW wyciaga 9k hp z dye +con do tego COV czesto OE. Taki setup jak podales to powiew zeszłej epoki. Nie dość ze jesteś nadal miękki to jeszcze zabierasz mu jego największy atut w postaci krytów.  Pamietaj kolego ze Twoj couter jest również uzależniony od siły.

Wiekszosc ludzi na tym forum raczej nigdy nie bedzie miala takiego sprzetu jaki opisujesz. Wiec nie wiem czy jest sens pisac takie rzeczy. Nie zabieram mu jego najwiekszego atutu w postaci krytykow. Piszesz tak jakby te -9str obnizalo dmg blow'ow o 30% , a jest to raptem kilka %.

   Nie dmg a czestotliwosc krytow. Te kilka % daje wiecej lethal/crt rate niz wcześniej wspomniane +5 speed nawet biegając w draco.

To jest forum priva czy officiala ?

 


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1577 dnia: Lipiec 01, 2010, 12:01:20 pm »
mam 84 gh z 3 subami z oe skillami testowałem chyba każde dye +biegałem ponad 2 miechy bez dye i najlepsze dye pod oly +5dex +4 con -9str i uwierz mi że różnica jest znikoma praktycznie nieodczuwalna 


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1578 dnia: Lipiec 01, 2010, 12:37:13 pm »
najlepsze dye pod oly+5dex +4 con -9str

     nadal nie kumam po co Ci +5dex majac 84 gh....  jesli masz epiki to jeszcze Ci przyznam racje w innym wypadku nie.


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1579 dnia: Lipiec 01, 2010, 12:51:04 pm »
Z officiali zostaly juz tylko praktycznie ruskie serwery. Teon cos tam zipie.. ledwo. Rpg ma takie same pliki co ruski off i niczym sie nie roznia.
Tak to jest prywatny serwer. Ale co to zmienia? ;o
Jak tak bardzo zalezy ci na kilku procentowej wiekszej szansie wejscia lethal/crt rate to sobie dodawaj do tego str. Wedlug mnie nie warto. Ciekaw jestem dlaczego jednak wiekszosc officialowych frapsujacych daggerow dodaje wlasnie takie dye. Coz binkz silenty i inne topowe daggery nie wiedza co dodawac. Moze ciebie posluchaja siema.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2010, 12:52:50 pm wysłana przez maxtorek »


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1580 dnia: Lipiec 01, 2010, 12:53:56 pm »
mam aq baium tezza :)a dex sie przydaje do np wybiegania innego daggera jak użył skilla z 83 ;) albo np tanka lub destrucha a tak jak pisałem wcześniej niema jakiejś tam dużej różnicy dalej często siadają crt i ca tez całkiem nieźle działa :) prawda jest taka że dopiero o GE nie opłaca się takich dye używać ;p
btw maxtorek na ruskim ofie jest GE a nie GF :) co do binkza nie mam pojęcia czemu o nim ktoś pisze przecież to tragiczny dagger ;o dagger to nie postać dla niego wtb binksy sts :)
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2010, 12:56:27 pm wysłana przez ome1 »


  • Wiadomości: 432

  • Pochwał: 0

  • Forza Inter
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1581 dnia: Lipiec 01, 2010, 12:55:40 pm »
RPG i RuOff nie maja tych samych plikow bo sa na innej kronice.


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1582 dnia: Lipiec 01, 2010, 01:01:21 pm »
Z officiali zostaly juz tylko praktycznie ruskie serwery. Teon cos tam zipie.. ledwo. Rpg ma takie same pliki co ruski off i niczym sie nie roznia.
Tak to jest prywatny serwer. Ale co to zmienia? ;o

- RU wyprzedza RPG  o jedna kronike, od 7 lipca juz o 2 kroniki a co zmienia to juz Ci tłumaczył nie bede.

Jak tak bardzo zalezy ci na kilku procentowej wiekszej szansie wejscia lethal/crt rate to sobie dodawaj do tego str. Wedlug mnie nie warto.

Napisałem ze masz dodawać do str? napisałem ze masz tyle nie odejmować, wystarczy +5 con - 5str

Ciekaw jestem dlaczego jednak wiekszosc officialowych frapsujacych daggerow dodaje wlasnie takie dye. Coz binkz silenty i inne topowe daggery nie wiedza co dodawac. Moze ciebie posluchaja siema.

Podałes najbardziej idiotyczny z przykładów, full epic, bron 300 max OE skilli i jego -9str kontra twój AW nie majacy nawet s80 z takim samym dye setupem. Puknij sie w czoło.


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1583 dnia: Lipiec 01, 2010, 01:02:26 pm »
RPG i RuOff nie maja tych samych plikow bo sa na innej kronice.
Rzeczywiscie kronika inna, chodzilo mi bardziej o to, zeby nie rzucano tekstami typu zbugowany prywatny serwer l2j.
Moze ktos podac roznice miedzy gracia final a gracia final epilogue? konkretne zmiany u daggerow.


no jak idiotyczny przyklad? to wlasnie ty podajesz przyklady late end game'u. Dlatego przyklad silent'a nie jest zly. Caly czas spamowales o secie s80 no to masz. No dziwne zeby nie mial wysoko zenchantowanych skilli majac level 84 nie?
« Ostatnia zmiana: Lipiec 01, 2010, 06:40:35 pm wysłana przez Frohike »


  • ******
  • Wiadomości: 1437

  • Pochwał: 9

  • Lancer PW 85|Core GH 99/GS 99|
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1584 dnia: Lipiec 01, 2010, 01:11:43 pm »
mam aq baium tezza :)

         dlatego zapytałem o epiki, bez tego z setupem -9str niedaj Boże na 79 w s80 muchy nie zabijesz. Nie ma schematu wszystko zależy od sprzętu eq levelu to nie jest c5 ze wszyscy wyglądają i maja to samo.


  • Wiadomości: 454

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1585 dnia: Lipiec 01, 2010, 01:12:22 pm »
no jak idiotyczny przyklad? to wlasnie ty podajesz przyklady late end game'u. Dlatego przyklad silent'a nie jest zly. Caly czas spamowales o secie s80 no to masz. No dziwne zeby nie mial wysoko zenchantowanych skilli majac level 84 nie?
silent to nie jest dobry przykład bo nie na każdego aw robi cały clan :D Gościu był najbardziej sfarmionym aw jaki grał na offie swego czasu bo teraz może już jest więcej takich daggerów chociaż mogę się mylić ;)


  • Wiadomości: 147

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1586 dnia: Lipiec 01, 2010, 01:35:40 pm »
Napewno troche sie wyrownalo zawsze nadchodzi taki moment, ze doganiaja cie ze sprzetem ;p


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1587 dnia: Lipiec 01, 2010, 01:49:33 pm »
+2 evasion nie zrobi Ci żadnej różnicy szczególnie jesli będziesz biegał w s80. 5pkt speeda owszem "czasem" sie przydaje ale robic z niego kaleke kosztem -5 str jest nie współmierne do boosta jaki daje Ci ten dex. Masz shadow stepa, hide na 83 ghost walking co więcej potrzebujesz? Chyba ze uganiasz sie za fragami po varce. Na mass pvp i standart buffie AW wyciaga 9k hp z dye +con do tego COV czesto OE. Taki setup jak podales to powiew zeszłej epoki. Nie dość ze jesteś nadal miękki to jeszcze zabierasz mu jego największy atut w postaci krytów.  Pamietaj kolego ze Twoj couter jest również uzależniony od siły.

Potrzebuje +dexa zeby wybiegac destro na oly naprzyklad...
new future.


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1588 dnia: Lipiec 02, 2010, 10:13:31 am »
hahahha

a jak on aw chce destro wybiegać? jak doda 5 dexa to dostaje skill dash?
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • *******
  • Wiadomości: 1148

  • Pochwał: 0

  • whatever.
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1589 dnia: Lipiec 02, 2010, 12:29:19 pm »
hahahha

a jak on aw chce destro wybiegać? jak doda 5 dexa to dostaje skill dash?

MA set i 5dexa i wybiega
new future.


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1590 dnia: Lipiec 02, 2010, 12:46:48 pm »
no to destro tez zalozy MA set i nie wybiega :D


  • *******
  • Wiadomości: 1865

  • Pochwał: 4

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1591 dnia: Lipiec 02, 2010, 01:09:53 pm »
hahahha

a jak on aw chce destro wybiegać? jak doda 5 dexa to dostaje skill dash?

MA set i 5dexa i wybiega

nie wybiega bo to nie open pvp tylko oly a taki czarnuch ma tyle cona że z epicami i ma setem będzie łykałstuny jak zorro.

+5 do cona i krasiek cię trzyma na chain stunie nie mówiąc o desce...
« Ostatnia zmiana: Lipiec 02, 2010, 01:24:10 pm wysłana przez Azella »
Quis penis aquam turbat? sie pytam!!!


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1592 dnia: Lipiec 02, 2010, 06:14:21 pm »
Siema wszystkim. Czy jest jakiś sens w kupowaniu Zubei set dla AW po 52 lvlu? czy lepiej do 70+ biegać w PL set? (Gracia Final)


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1593 dnia: Lipiec 02, 2010, 06:26:48 pm »
Siema wszystkim. Czy jest jakiś sens w kupowaniu Zubei set dla AW po 52 lvlu? czy lepiej do 70+ biegać w PL set? (Gracia Final)
pl
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1594 dnia: Lipiec 02, 2010, 06:39:29 pm »
A lepiej kris+focus po 52 czy dociągnąć do 61 na crystal daggerze+crt. damage i wziąć common SS/BO?(Sory zapomniałem dopisać to pytanie do pierwszej wypowiedzi) :D


  • ******
  • Wiadomości: 1064

  • Pochwał: 4

  • :D:D
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1595 dnia: Lipiec 02, 2010, 07:09:30 pm »
wszystko zalezy jak bijesz. Jesli solo z box petem to powodzenia we wbijaniu 7x w PL :)
IMO na 52 Kris+focus i tak juz do ASa. Common SS ma niby duzo, duzo wiekszy p.atk, ale crit rate smierdzi.


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1596 dnia: Lipiec 02, 2010, 08:56:35 pm »
Twoja wypowiedź jest nielogiczna.
To tak jak byś wykluczał wpierw common ss'a, a potem owego krissa z focusem...


  • *******
  • Wiadomości: 4737

  • Pochwał: 22

  • I dont necessarily agree with everything i say
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1597 dnia: Lipiec 02, 2010, 08:58:46 pm »
crt rate smierdzi z tym commonem...
Why should I take life so seriously? I just wanna do what I like to do being far from reality. This is my own world, I just wanna hear the music.
http://www.youtube.com/watch?v=lVvG_dy94LM NEW ONE!
http://www.youtube.com/watch?v=U81wZ2khvFs

L2@retired

WS - Rankar x5 DC 84
RPG - CLUB x15 SWM 85 / DC 85
RPG - CLUB x5 SD 84
DEX - Wrath x9 SD 85  
Reloaded x15 SD 83
eXistence x4 SD 78
Azarath x15 SD 78
Nanaki x15 SD  77
Celes x7 SD 77


  • Wiadomości: 382

  • Pochwał: 0

  • Kizia
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1598 dnia: Lipiec 02, 2010, 09:56:06 pm »
Czyli, że za małe rate krytu, w tym sensie?
Aha, przepraszam Yoker, za oskarżenie.


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: Abyss Walker [AW]
« Odpowiedź #1599 dnia: Lipiec 03, 2010, 12:13:32 pm »
Cytuj
Jedyny mozliwy, logiczny dye dla aw to +4dex+5con -9str / +5dex+4con-9str.

Jedyny logiczny sposob, to zakladac rozne i testowac samemu, a nie patrzec na kogos. Wtedy wiadomo czy wolisz te pare speed, evasion czy czegos tam innego do swojego stylu gry / posiadanego eq. Podobnie z certyfikatami, chociaz tu raczej nie potestujesz, ale i tak lepiej samemu sie zastanowic z kim walczysz, czego potrzebujesz niz brac od razu jakies oklepane forumowe setupy.

We ride together, we die together.