Witaj
Gość

Wątek: Dark Avenger [DA]  (Przeczytany 311760 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Dark Avanger
« Odpowiedź #50 dnia: Październik 09, 2006, 09:04:16 pm »
Ale z tą panterą to dobrze prawi ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Dark Avanger
« Odpowiedź #51 dnia: Październik 09, 2006, 10:45:21 pm »
Cytat: Ryltar
...-INT dla DA...DA to nie jest SK gdzie 3/4 skilli to magia.Hamstring i tak dupnie wchodzi(na mnie w walce z DA wszedl 2 razy w walkach po 3 rundy) wiec odejmij mu INT to bedziesz glanc.


Wierz mi lub nie ale +4wit -4int to fantastyczny symbol! Jestem z niego najbardziej zadowolony i myślę że wielce wzmocnił mojego Hell Knighta.
Po założeniu tego symbolu zrobiłem takie oczy  :o  To była chyba najbardziej trafna decyzja. Hamstring jakw wchodził tak wchodzi.... a róznicę w cst. spd. i czasie przeładowania skilli widać gołym okiem.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Dark Avanger
« Odpowiedź #52 dnia: Październik 09, 2006, 10:50:32 pm »
to jest dobre, bo zestunujesz kolesia i już robisz next panterke ... masz dużą szanse że zdąrzysz zanim ci przerwie ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Dark Avanger
« Odpowiedź #53 dnia: Październik 10, 2006, 09:28:53 am »
na czysto pantere sie summonuje 15 sekund czy 10 nie pameitam.Z tym to ci da z 7-8 sekund.

Cytuj
Wierz mi lub nie ale +4wit -4int to fantastyczny symbol!


Zwlaszcza ze DA ma taka pule zaklec...

Zreszta nie wnikam graj jak chcesz.


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Dark Avanger
« Odpowiedź #54 dnia: Październik 10, 2006, 08:24:00 pm »
Cytat: Ryltar
na czysto pantere sie summonuje 15 sekund czy 10 nie pameitam.Z tym to ci da z 7-8 sekund.

Cytuj
Wierz mi lub nie ale +4wit -4int to fantastyczny symbol!


Zwlaszcza ze DA ma taka pule zaklec...

Zreszta nie wnikam graj jak chcesz.


Być może jest ich niewiele, ale potrafią znacznie ułatwić PvP. Te 3-4 sekundy mniej na przywołanie pantery to duuuużo! Po stunie zostaje przeciwnikowi niewiele czasu by przerwać mi panterę, a kiedyś mógł dwa razy użyć stun shota, klasnać w dłonie, ukłonić się i jeszcze miał czas na przerwanie summona! :P

Pula zaklęć:
-Drain
-Hamstring
-Life Scavenge
-Corpse Plague
-Horror
-Divine Heal (mało użyteczny, aczkolwiek z takim cst. speed gdy potrzeba szybko napełnić HP to się przydaje)


Oj wydaje mi się że Ryltar po prostu zagalopowałeś się i teraz na siłe starasz się bronić swojej mylnej tezy. Co w takim razie proponujesz dla DA/HK w miejsce 3 symbolu? Grałeś nim kiedyś? +1 con ? +1 dex? bonus z tego będzie tak znikomy że nikt go nie odczuje. A WIT jest widoczny gołym okiem.


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Dark Avanger
« Odpowiedź #55 dnia: Październik 10, 2006, 08:49:06 pm »
pytanie do ryltara. jak wyglada na retailu pvp da vs sk?

moje pvp z kolega da (ja jestem sk) wygladalo mniej wiecej tak: poslal na mnie pantere i rzucil hamstringa. ja mu w tym czasie zdarzylem zarzucic freez. strike i poison. potem ls na panterke i odziwo wszedl. kolega odwolal panterke. probowalem uciekac i jakims drainem pojechac, ale on byl pierwszy i mnie zestunowal. odbiegl, wezwal ponownie panterke. ruszyli na mnie we dwojke i znow stun. potem wygladalo juz to tylko tak. bije on i panterka, bije bije bije, stun - caly czas wchodzil a przynajmniej w wiekszosci przypadkow. moze ze dwa razy udalo mi sie odbiec na wystarczajaca odleglosc by mniie nie zdazyl zatrzymac stunem i przerwac czarowanie. no i tak bylo do konca. stun, bije bije biej, stun,bije bije bije. oczywiscie w miedzy czasie probowalem sie z nim bic w zwarciu ale gdzy on byl razem z panterka stwierdzilem ze i tak nie mam szans. no to bilem panterke. stun i wezwal ja znowu. oczywiscie w miedzy czasie dostal power breaka, hexa i stinga ale to i tak nic nie dalo. mielismy ten sam lvl - 65

pvp to oczywiscie z priva

1. bylem wtedy na maxa przypakowany w con czyli dye+5 i doom heavy. i tak stun wchodzil w mniej wiecej 75 % przypadkach. na retailu inaczej to wyglada czy tak samo?
2.na oficjalu jak pantera jest sparalizowana to nie mozna jej odwolac?
3.jaki jest re-use shield stuna?
5.czy hamstring wchodzi tak samo czesto?
6.czy pantera na 65 lvlu tez ma 1300 p.atk? o.O
7.czy w ogóle sk moze wygrac z da jesli jest on tak swietnie przystosowany do walki w zwarciu?

PS: kolega mial dye -4 wit +4 int, twierdzi ze jest mu z nimi dobrze :P  :P
infinite........................


  • Wiadomości: 246

  • Pochwał: 3

    • Turbo Szatan \n/
Dark Avanger
« Odpowiedź #56 dnia: Październik 10, 2006, 08:57:38 pm »
Sk może wygrać z DA. Poprostu freezing strike, poison, bleed i biegamy do okoła i staramy się w miare szybko złożyc panterę.

Ale ja się nie znam, bo SK grałem, aż do 41 lvl...
Jaka dobra kawa... Zdejm kapelusz?!



To nie jest photoshop. ;]


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Dark Avanger
« Odpowiedź #57 dnia: Październik 10, 2006, 10:33:39 pm »
hmm jaki set beidze najlepszy dla DA? mam juz chain shield i buty chain... zbroje i spodnie dokupil bym w skepie za krysztaly.


2 opcja to kupic composite armur w sklepie w giran za krysztaly a o reszte to neiwem jak zalatwic ...

3 obcja to Full Plate Set...jego to nie mam pojecia jak kupic...

co najlepiej kupic zeby skompletowac  i mozna dlugo w tym chodzic?


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Dark Avanger
« Odpowiedź #58 dnia: Październik 10, 2006, 10:36:14 pm »
Kup composite i noś go dopóki nie uzbierasz na doom ... ja taki plan mam w swoim SK
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Dark Avanger
« Odpowiedź #59 dnia: Październik 10, 2006, 10:57:11 pm »
wszyscy tak uwazacie ? :)


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Dark Avanger
« Odpowiedź #60 dnia: Październik 10, 2006, 11:04:02 pm »
moim zdaniem dodatkowo nie opłaca ci sie seta composite zbierać, no chyba że zrobisz set z tarczą composite. Ja na razie mam composite armor, eldrake shield i storma. Butki jakieś C, rekawiczki też, hełm brigadine i seta raczej robić nie będę :P
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Dark Avanger
« Odpowiedź #61 dnia: Październik 11, 2006, 01:33:21 pm »
Cytuj
kolega odwolal panterke


Gratz serwa...w walce nie mozna odwolac pantery...

Cytuj
bylem wtedy na maxa przypakowany w con czyli dye+5 i doom heavy. i tak stun wchodzil w mniej wiecej 75 % przypadkach. na retailu inaczej to wyglada czy tak samo?


Ja teraz testuje taki set:

+3 STR -3CON
+2DEX  -2CON
+3WIT -3INT

Armor Majestic,Bron DLE z Risk Focus i tarcza NM.Hity w DA za ~150 na full buffach.Czemu taki zestaw? bo jak bede chciec miec tanka co ma duzo hp to  zrobie sobie DA/Pala.I server cos zzwalony bo nie da sie stuntowac w 75% jak masz +8 CON.We mnie bez dye i modyfikacji statystyk wlazi w 75%.

Cytuj
Pula zaklęć:
-Drain
-Hamstring
-Life Scavenge
-Corpse Plague
-Horror
-Divine Heal (mało użyteczny, aczkolwiek z takim cst. speed gdy potrzeba szybko napełnić HP to się przydaje)


Policz ile z nich uzywasz w PvP...

Cytuj
Te 3-4 sekundy mniej na


10-8/7 daje 3/4 sekundy?

Cytuj
jaki jest re-use shield stuna?


Bez Enchanta chyba 12 czy 15 sekund nie pamietam teraz.

Cytuj
czy pantera na 65 lvlu tez ma 1300 p.atk? o.O


...zmien serwer...

Cytuj
7.czy w ogóle sk moze wygrac z da jesli jest on tak swietnie przystosowany do walki w zwarciu?


Zalezy od setu.Zawsze mozna isc w hp i dex i walic zakleciami.Ja na secie ktory podlaem w tym poscie nie mam problemow z DA zwlaszcza ze majestic i zaken i forti daja mi duzy stunt resist.

Hodiel pantere zawsze sie zdejmuje chyba ze lubisz dostawac za ~100 dmg(za tyle srednio mnie bije pantera przy 689 def).

Cytuj
Grałeś nim kiedyś?


Nie ostatnio testuje tankow w roznych setach ale wiesz...jakos o HK zapomnialem dzieki bo go nie sptrawdzilem na poczatku.

Cytuj
bronić swojej mylnej tezy


Nooo w koncu DA ma zarypista pule zaklec ze moj SK przy nim siada...

Cytuj
moim zdaniem dodatkowo nie opłaca ci sie seta composite zbierać, no chyba że zrobisz set z tarczą composite. Ja na razie mam composite armor, eldrake shield i storma. Butki jakieś C, rekawiczki też, hełm brigadine i seta raczej robić nie będę Razz


No ja mam wszytko compositve oprocz rekawic (dwarven) i storm z focus +0 i dobrze mi sie gra.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Dark Avanger
« Odpowiedź #62 dnia: Październik 11, 2006, 03:53:55 pm »
Ryl, dostajesz bonus od tarczy jak nie masz rękawic ? (tak sie tylko pytam :P)

Dohid: Odpowiem ja żeby oszczędzać posty w tym temacie. Nie ma rekawic composite, są tylko wyglądające pod seta, ale ani nie mają nic do seta, ani się tak nie nazywają.

Thx Dohid ...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Dark Avanger
« Odpowiedź #63 dnia: Październik 11, 2006, 05:33:13 pm »
Cytat: Ryltar
Cytuj
kolega odwolal panterke


Gratz serwa...w walce nie mozna odwolac pantery...


Summona jako takiego można odwołać "unnsumon" (czy jakoś tak) jest w opcjach pantery.... wystarczy przenieść na pasek skrótów i odwoływać do woli.
Nie wiem jak to się ma do sparaliżowanej pantery, czy też uspionej bo nigdy nie próbowałem  :P

Cytat: Ryltar
Nie ostatnio testuje tankow w roznych setach ale wiesz...jakos o HK zapomnialem dzieki bo go nie sptrawdzilem na poczatku.


I raczej nie sprawdzisz...podziwiam wytrwałości w testowaniu postaci, ale żeby zrobić HK to trzeba wiele miesięcy/lat poświęcić :P - ja robiłem ponad rok mojego rycerza :P . I tak się nie dasz przekonać, więc nie wiem po co się wysilam. Musiałby ktoś Ci zrobić psikusa i po złamaniu hasła zmienić Ci symbol na +4 WIT,  może wtedy byś się przekonał że DA w końcu rzuca zaklęcia dużo lepiej, a i skille ładują się sprawniej. Dla Ciebie to mało zaklęć , ja jednak codziennie używam je po kilkanaście/dziesiąt/set razy więc te sekundy które oszczędzam to sporo...  I w końcu nie mam wyrzutów sumienia że ta zgraja co co za mną biega,  jak pies za kiełbasą, musi czekać wieki ;) zanim "puszka" skończy  rzucać draina czy odbierze sobie kilkaset HP ze zwłok.


  • Wiadomości: 46

  • Pochwał: 1

Dark Avanger
« Odpowiedź #64 dnia: Październik 11, 2006, 06:58:23 pm »
zacznijmy od tego ze:
-zacznij czytac posty ze zrozumieniem. nie mozesz odwolac summon/peta W WALCE.
-od kiedy wit przyspiesza reuse skilli?  :roll:


  • Wiadomości: 3

  • Pochwał: 0

Dark Avanger
« Odpowiedź #65 dnia: Październik 11, 2006, 11:00:10 pm »
Cytat: DevouringOne
Ryl, dostajesz bonus od tarczy jak nie masz rękawic ? (tak sie tylko pytam :P)

Dohid: Odpowiem ja żeby oszczędzać posty w tym temacie. Nie ma rekawic composite, są tylko wyglądające pod seta, ale ani nie mają nic do seta, ani się tak nie nazywają.

Thx Dohid ...


a gdzie kupie albo znajde tarcze ?


  • Wiadomości: 608

  • Pochwał: 4

  • .i.
Dark Avanger
« Odpowiedź #66 dnia: Październik 11, 2006, 11:34:54 pm »
Tarcze Composita??
Można kupić od innego gracza ( raczej napewno nie ma jej w sklepie ), złożyć, lub wydropić ( www.lineage.pmfun.com < znajdz sobie Sam z czego leci)


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Dark Avanger
« Odpowiedź #67 dnia: Październik 12, 2006, 01:19:35 am »
Cytat: FlameHowler
zacznijmy od tego ze:
-zacznij czytac posty ze zrozumieniem. nie mozesz odwolac summon/peta W WALCE.
-od kiedy wit przyspiesza reuse skilli?
 :roll:


Od kiedy zaczniesz grać w LINEAGE II!!!!!  8)  :o


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Dark Avanger
« Odpowiedź #68 dnia: Październik 12, 2006, 10:08:02 am »
Cytuj
Od kiedy zaczniesz grać w LINEAGE II!!!!! Cool Surprised


LOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOL OMFG xD tekst miesiaca ^^

Wyjechac  tym tekstem do Flame xD


Cytuj
I raczej nie sprawdzisz...podziwiam wytrwałości w testowaniu postaci, ale żeby zrobić HK to trzeba wiele miesięcy/lat poświęcić


Ta sprawdzam na x1.... bez przesady jade na x500 ale przynajmniej full C4(inaczej Full C4 PTS gdzie @#$&% Bash nei rozbraja....) bo chce cos sie nauczyc...i tak juz tym DA powalilem wiecej typa bo DA walczy sie latwiej.

Cytuj
odbierze sobie kilkaset HP ze zwłok.


Ta Life Scava dluuuuugoooo sie rzuca a jakos jade bez tatuaza bez WIT i jest mi dobrze.


  • Wiadomości: 46

  • Pochwał: 1

Dark Avanger
« Odpowiedź #69 dnia: Październik 12, 2006, 02:32:59 pm »
Cytat: gagiczek

Od kiedy zaczniesz grać w LINEAGE II!!!!!  8)  :o


:O ';]

Chlopcze...gralem w lineage2 w czasach kiedy ty na kupe mowiles 'papu'. Gdybys mial chociaz troche checi/inteligencji sprawdzilbys info przed napisaniem jakiejs bzdury.
Przejdzmy do sedna sprawy:
WIT - Increases chance of magic critical hits, casting speed, resistance to Hold, resistance to curses (such as HP degeneration, decreased HP recovery rate, increased skill re-use time, and decreased effect of heals).

W skrocie: WIT odpowiada za casting speed i szanse na magiczny krytyk, pozostale info jest jeszcze z c4.

Re-use skilli (shield stun, hate) zalezy od attack speed. dodaj dexa, niech prophet rzuci Ci haste i zobaczysz....

PS: zaslugujesz na tytul 'Dzbana miesiaca' :]


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Dark Avanger
« Odpowiedź #70 dnia: Październik 12, 2006, 02:57:18 pm »
Dlatego sie dziwie po co mu WIT na re-use skilli.


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Dark Avanger
« Odpowiedź #71 dnia: Październik 12, 2006, 03:14:28 pm »
Flamehowler - weź pod uwagę że na privach jest jeszcze C4 ;)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Dark Avanger
« Odpowiedź #72 dnia: Październik 12, 2006, 03:46:13 pm »
To jest PTS C4 nie C4 a to roznica bo na tym "full C4" nie dziala poprawnie Bash ST.


  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Dark Avanger
« Odpowiedź #73 dnia: Październik 13, 2006, 07:20:41 am »
Cytat: FlameHowler
Cytat: gagiczek

Od kiedy zaczniesz grać w LINEAGE II!!!!!  8)  :o


:O ';]

Chlopcze...gralem w lineage2 w czasach kiedy ty na kupe mowiles 'papu'. Gdybys mial chociaz troche checi/inteligencji sprawdzilbys info przed napisaniem jakiejs bzdury.
Przejdzmy do sedna sprawy:
WIT - Increases chance of magic critical hits, casting speed, resistance to Hold, resistance to curses (such as HP degeneration, decreased HP recovery rate, !!!!increased skill re-use time!!!!!, and decreased effect of heals).

W skrocie: WIT odpowiada za casting speed i szanse na magiczny krytyk, pozostale info jest jeszcze z c4.

Re-use skilli (shield stun, hate) zalezy od attack speed. dodaj dexa, niech prophet rzuci Ci haste i zobaczysz....

PS: zaslugujesz na tytul 'Dzbana miesiaca' :]


Na razie do Ciebie należy "Dzban miesiaca" i ostro walczysz by go zachować!
Info które zacytowałeś pochodzi ze strony www.lineage2.com - i tylko potwierdza to co napisałem (czyżby mieli tak słabą aktualizacje, że po miesiącu od wprowadzenia c5 nie mają aktualnych danych?)


Powiedz mi panie "Dzbanie"  :x  w którym miejscu się myliłem? Czyżby strona NCSOFT pisała nieprawdę? Może zapodasz linka w którym będzie coś z c5? To takie trudne dla takiego mastaha jak Ty? Bo z tego co wiem to w c5 tylko częstotliwość wchodzenia klątw, zmieniła się z WIT na MEN, a reszta pozostała bez zmian.

P.S
Czytanie ze zrozumieniem się kłania (dla niektórych widze że to wielka sztuka)  Ty mi tu piszesz o jakichś DEX'ach i haste lvl 2  :o tymczasem dyskutujemy o WIT i jego wpływie na re-use MAGIC skills (zobacz w jakim kontekście wyrwałeś moje zdanie... czy ja tam coś wspominałem o hate? shield stunie?)  By Cię przekonać użyj Solar Flare nuke bez tatoo, następnie załóż +4 WIT tatoo i zobacz o ile skróci się czas samego użycia czaru, jak i jego przeładowania do ponownego użycia!

P.S 2
Z tym "papu" to ostro mi pojechałeś - a tekst o inteligencji z Twoich ust , ma się podobnie, jak ten o jedzeniu z ust  głodnych dzieci z Kenii. "FlameHowler -  W pogoni za rozumem" - dobry motyw na podpis dla Ciebie  :D

EOT


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Dark Avanger
« Odpowiedź #74 dnia: Październik 13, 2006, 08:38:59 am »
Przecież acumen zwiększa reuse time skilli. Im szybciej sie czaruje tym szybciej odnawiają się czary (w c4, nie wiem jak w c5)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired