Witaj
Gość

Wątek: Necromancer [Necro]  (Przeczytany 191231 razy)

  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 0

Odp: Necromancer [Necro]
« Odpowiedź #325 dnia: Sierpień 28, 2007, 11:19:19 pm »
Nie wiem czy juz to ktos pisal ale sps na full buffie zjada necro jak chce (necro oczywiscie tez bufniety). Mowie o c4 jakby co:

cancel>all


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Necromancer [Necro]
« Odpowiedź #326 dnia: Sierpień 29, 2007, 12:50:43 am »
Cytuj
cancel>all

Silence necro>cancel spsa imo^^
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Necromancer [Necro]
« Odpowiedź #327 dnia: Sierpień 29, 2007, 07:22:29 pm »
full buff w tym mental m barrier warding> silence necro IMO  :P
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Necromancer [Necro]
« Odpowiedź #328 dnia: Sierpień 29, 2007, 08:09:11 pm »
Imo, na cancel też są buffy odpowiednie, a chyba nie będziesz cały czas biegał z SwSem żeby ci tańczył co 2min. Chodzi o 1vs. 1.
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Necromancer [Necro]
« Odpowiedź #329 dnia: Sierpień 29, 2007, 11:07:31 pm »
jeszcze nie widzialem cancela ktory nie zdjalby zadnego bufa ...moze mialem epcha ale nawet przy duzym m def i chant of spirit (reist na cancel) jakies bufy spadaja ..... jakie? to juz loteria raz jakis shit jak chant of evasion innym razem moze zdjac acu i empa .... cancel dziala prawie zawsze tylko jego skutecznosc spada wraz z bufami przeciw cancelowi oraqz m defem ....co do silence .... na high levelach malo kto uzywa, chyba tylko w summonerow probuja wbic bo inaczej to problem jest lekki tak to anchor i silence sa zadko spotykane na polu walki  .... za to cancel non stop, pierwszy lepszy noob grajacy sorcem albo spsem wali cancel zaraz na poczatku walki, sh/necro w wiekszosci na start wala vort i licza ze przeciwnika samymi nukami wykoncza


Odp: Necromancer [Necro]
« Odpowiedź #330 dnia: Sierpień 30, 2007, 11:32:39 am »
no to ja widzialem cos takiego wczoraj 3 razy pod rzad ... cancel nie zdjal mi 3 razy zadnego buffa AL vs MM ... mialem chant of spirit, arcane protection i 1.7k m.defa , sps mial tylko acu/emp/zerk wiec moze dlatego ... ale za to mial empower lvl 10 augumenta ...


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Necromancer [Necro]
« Odpowiedź #331 dnia: Sierpień 30, 2007, 11:37:08 am »
Chant of spirit i arcane protection sie znosza
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


Odp: Necromancer [Necro]
« Odpowiedź #332 dnia: Sierpień 30, 2007, 11:38:56 am »
to znaczy ze jednego nie mialem ^^ bo tam caly czas stal SE i wszystkich dookola buffowal :D wiec pewnie jednego z tych buffow nie mialem


  • Wiadomości: 272

  • Pochwał: 0

Odp: Necromancer [Necro]
« Odpowiedź #333 dnia: Sierpień 30, 2007, 03:04:00 pm »
mi necro się nawet podoba ale nie gram nim bo według mnie to noobowska postać a po az tym zawsze gram egzotycznymi postaciami.. jak jest w klanie wiecej niż 1 postac taka jak moja to nie jest fajnie.. ehehe
http://piczolandia.miniville.fr/

W każdej sekundzie,na każdym oddechu ktoś traci życie,
co mrugnięcie , kogoś marzenia odpływają,w rozczarowaniu otchłani znikają.
Czytając moje myśli przelane,słowa do śmierci dobrane,
ktoś w jakimś zakątku świata,gubi bezcenne życia światła.


  • Wiadomości: 160

  • Pochwał: 0

Odp: Necromancer [Necro]
« Odpowiedź #334 dnia: Sierpień 30, 2007, 08:17:03 pm »
Bula a na jakim serwie? c5 czy c4 bo na c5 cancel sciaga tylko od 1 do 5 buffow :(


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Necromancer [Necro]
« Odpowiedź #335 dnia: Sierpień 31, 2007, 01:59:03 am »
Cytuj
jeszcze nie widzialem cancela ktory nie zdjalby zadnego bufa

A widziales odbitego cancela :P?

Chociaz ja widzialem taki genialny serwer gdzie po uderzeniu bashem albo lecisz w cholere daleko albo dostajesz basha,odlatujesz a sprzet na ziemi zostaje(twoj lol xD).


Odp: Necromancer [Necro]
« Odpowiedź #336 dnia: Sierpień 31, 2007, 04:42:22 pm »
Bula a na jakim serwie? c5 czy c4 bo na c5 cancel sciaga tylko od 1 do 5 buffow :(
Interlude :P


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Necromancer [Necro]
« Odpowiedź #337 dnia: Wrzesień 01, 2007, 12:06:38 pm »
Necro jest bogiem (nie wazne czy C4 czy C5) Co z tego ze dostanie cancel skoro sps czy sorc musi zadac mu dwa razy tyle dmg co necro im z racji ze necro ma summona i TP. Necrus zawsze wali curse gloom przed silence a wtedy juz jest wieksza szansa ze przeciwnik dostanie silence i bedzie kolesiem na wózku a nie nukerem.
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


Odp: Necromancer [Necro]
« Odpowiedź #338 dnia: Wrzesień 01, 2007, 12:54:56 pm »
yee tylko ten 2x dmg to jest raczej latwe do zrobienia bo po 1. necro nie ma surrendera a po 2 unholy resistance + divine protection rox ...


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Necromancer [Necro]
« Odpowiedź #339 dnia: Wrzesień 01, 2007, 01:16:26 pm »
IMO jesli mowimy o c4 i pvp na buffie typu abyss x300, to sorc i sps jada necro jak chca, bo niestety posiadanie summona nie daje tobie godmode, dostajesz po prostu cancel, sleep, summon jest jechany, potem ja daje 2 cancel na poprawke, i wtedy to juz tylko vortex i 1 gora 2 nuki, a ty w tym czasie nie zdazysz wycastowac nic bo nie masz buffow a ja mam. W l2 dobry buff>all, a ,ze w c4 sps i sorc moga ten buff bardzo uszczuplic to sa najlepsi z magow w kronice ktora jeszcze jest na wielu privach.
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Necromancer [Necro]
« Odpowiedź #340 dnia: Wrzesień 01, 2007, 01:22:27 pm »
sraka w dupie bo jak dostaniesz stuna i blowa od necro to kij z twojej taktyki
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Shillien Templar lvl 90 --- active
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 393

  • Pochwał: -4

  • Ryltar ma - STR i nosi blunta z health.I ciężki NM
Odp: Necromancer [Necro]
« Odpowiedź #341 dnia: Wrzesień 01, 2007, 05:05:29 pm »
Pierdolenie  w ciastkach i chujnia z patatajnią.
Twój posrany cancel ma taki zasięg jak Babka Kiepska moczem i nekro Ci zrobi rachu ciachu zanim do niego dobiegniesz,a potem wsadzi opcjonalnie silence,doom,albo po prostu zanukuje.Dolicz stun z summona ktory na Ciebie poleci.
SH-80 lvl.
I wali mnie,że tanki ownują,lubię swoją profę.


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Necromancer [Necro]
« Odpowiedź #342 dnia: Wrzesień 01, 2007, 05:51:25 pm »
Widać, że niektórzy nie widzieli walk necro vs sps/sorc na fullbuffie na przyzwoicie dzialajacym c4. Cancel w c4>all na fullbuffie necro może takiemu spsowi (ogarniającemu się) co najwyżej potargać mosznę.


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Necromancer [Necro]
« Odpowiedź #343 dnia: Wrzesień 01, 2007, 05:52:34 pm »
Wierz mi, ze z divine prot i dobra jewelka to twoj wspanialy necro bije mnie za 800 mimo, ze jest na full buffie. A popatrz sobie, ze w c4 to tylko divine, czyli nie chce wiedziec jaki jest dmg jak doliczam unholy resist. Wiec jesli nie brac pod uwage m crita, to zanim zgine zdaze mu wsadzic tego cancela.Poza tym jesli nie masz silenta na +9 to na mass pvp gdzie ludzie sa na covie itp, to sobie mozesz porzucac swoj lolsilence, tylko tracisz czas. poza tym w c4 elemental mage party jesli jest pvp 9v9 jest rownozednym przeciwnikiem dla lucznikow na covie, w szczegolnosci w IT gdzie mi nie powiesz, ze range 600 itp gdyz tam nie ma zbyt duzo przestrzeni. Jesli chodzi o lolnecro to np. party IFC na dexie bije swoim necro na pow/cov dance emp za 600-800 a summon daje mi tyle, ze i tak pomimo TP dostaje za 1900 lub 1100 od bd. Wracajac jeszcze do pvp to cancel ma takim sam range jak silent i spsem castuje go nawet ciut szybciej niz necro silenta.
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • ******
  • Wiadomości: 1095

  • Pochwał: 13

  • Wake Up! Time to die...
Odp: Necromancer [Necro]
« Odpowiedź #344 dnia: Wrzesień 01, 2007, 06:08:19 pm »
Lol,  pamiętam jak OLem(MJ bizu, buffy na m.def, resisty wszystkie na dark magic łącznie z songami) walczyłem z SoulTakerem. Bił mnie za 300-400. Dostał seal of gloom to jeszcze mu many ubyło. Jak miałem jeszcze 3k HP to on poddał się i powiedział, żebym go zabił bo many nie ma i bsoe też xd. x.X
Taaak, resisty na dark magic są boskie :>
Piszę poprawnie po polsku



Nie smuć się, że się skończyło... ciesz się, że było...


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Necromancer [Necro]
« Odpowiedź #345 dnia: Wrzesień 01, 2007, 06:51:12 pm »
Na serwie interlud00de wlaczylem GS i SF to dostawalem za 100 :P


  • ******
  • Wiadomości: 1251

  • Pochwał: 0

  • Watch your Back
Odp: Necromancer [Necro]
« Odpowiedź #346 dnia: Wrzesień 10, 2007, 04:00:10 pm »
Nie trzeba mniec silence na +9 zeby go wsadzic. Arcane Chaos i wtedy silence ;]. Mi rowniez sie nie zdazylo zeby cancel nie zdjal mi ani jednego buffa, zawsze cos zniknie a przy moim pechy jest to albo acumen albo empower :/.
l Coke and Pepsi are the same thing. Wake up people !!!

http://slomianywdowiec.mybrute.com


  • Wiadomości: 590

  • Pochwał: -1

Odp: Necromancer [Necro]
« Odpowiedź #347 dnia: Wrzesień 10, 2007, 08:31:48 pm »
hmm chodzilo ci chyba o arcane power, a po drugie to jak widze w twoim podpisie wynosisz te doswiadczenia z abyss x300 gdzie wiekszosc ludzi chodzi tylko w maju. Ja mam na uwadze walke z tateosianami +3 i full buffie, bo jesli chodzi o walke bez buffow to sie moge zgodzic, ze necro jest lepszy, ale powiedzcie mi jak czesto chodzicie bez buffkow, chociaz od pp?
L2 DEX x4
Necro79/SwS79/Sps77:D - retired


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Necromancer [Necro]
« Odpowiedź #348 dnia: Wrzesień 11, 2007, 07:30:11 pm »
Witam ! gram necro na high ratowym servie i moje pytanie jest:
 jakie dye mam nosic ( na servie jest NPC buffer a wiec full buff )
 8) 8) :D


  • Wiadomości: 379

  • Pochwał: 0

Odp: Necromancer [Necro]
« Odpowiedź #349 dnia: Wrzesień 11, 2007, 07:47:19 pm »
+4 int +4 wit -8 men