Witaj
Gość

Wątek: Warlock [WK]  (Przeczytany 214445 razy)

  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Warlock
« Odpowiedź #50 dnia: Grudzień 27, 2006, 07:11:20 pm »
Poprostu warlcok jest swietny, mozesz expic z party lub bez party, bardzo dobra postac w pvp, tani i chyba najwieksza jego zaleta - w pvp mozna bardzo duzo kombinowac i stosowac rozne taktyki=] Jedyne co mnie u niego denerwuje to maly dex, no ale nie mozna miec wszystkiego. poza tym czasami niektorych moze denerwowac jego bezradnosc po stracie kota.


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Warlock
« Odpowiedź #51 dnia: Grudzień 28, 2006, 11:49:12 am »
Wbilem sobie ten 40lvl i tak sie zastanawiam miedzy necro a warlockiem...I tu pytanie do kogos kto gra wrl: Czym moglbys mnie przekonac do niego? Dlaczego sie nim fajnie gra? Bo necro to juz wczesniej gralem to mniejwiecej wiem na czym to polega.


pomiedzy necro a wrl?

podstawowy argument - necro jest najbardziej pospolita postacia, jak chcesz maga to polecam sorca, bo necro to hybryda ^^
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

  • Graveland to kupa nad kupami!
    • Fajna stronka
Odp: Warlock
« Odpowiedź #52 dnia: Grudzień 28, 2006, 02:18:54 pm »
Tak jak napisalem wczesniej wiem co to jest necro :) I postawilem sprawe jasno, chcialem uslyszec jakies przekonujace argumenty apropo warlocka, o sorcu nic nie wspominalem.
Graveland kupa nad kupami! Nie dajcie sie nabrac! GMi z kim chca z tym trzymaja i zachowuja sie jak dzieci!


  • *******
  • Wiadomości: 1216

  • Pochwał: 17

  • The Soul of an Angel
Odp: Warlock
« Odpowiedź #53 dnia: Grudzień 29, 2006, 05:32:08 pm »
1. bardzo ciekawa postac
2. roznorodnosc w rozwoju
3. brak koniecznosci top sprzetu do dobrego expa - kot zawsze top grade ;)
4. malo popularna - unikalna postac
"The difficulty is not so great to die for a friend, as to find a friend worth dying for"
- Homer

Retarded SuperModerator

Piszę poprawnie po polsku


  • Wiadomości: 115

  • Pochwał: 0

Odp: Warlock
« Odpowiedź #54 dnia: Grudzień 29, 2006, 05:39:56 pm »
Hmm, ostatnio gram warlockiem. Nie potrzebuje party, nawet lepiej bez. Inna sprawa jeśli chodzi o pt z drugim summonerem (najlepiej warlockiem ^^). Wtedy wystarczy nas dwóch i możemy wykaszać moby w katakumbach/nekropoliach. Summon z naszą pomocą, wytrzyma bardzo długo. Niepotrzebny tank, ani buffer, nawet nie trzeba sie martwić o regen mp, nie trzeba siadać. Jeśli chodzi o adena, na początku było trudno (beast ss + ss + blessed ss + CC/CD), po pewnym czasie ujdzie (summon szybko zabija moby). Teraz nawet bless ss, żadko urzywam. Hmm co do pvp, jeszcze nie miałem okazji walczyć, i nie śpieszno mi :)
Bardzo mi sie podoba to, że mogę chodzić w czym chce i urzywać czego chce :] Gram jednocześnie bufferem, wojownikiem, magem, żyć nie umierać :D
Warlock stał się główną klasą w moim łbie ;p
« Ostatnia zmiana: Grudzień 30, 2006, 11:20:02 am wysłana przez Geko »


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

  • Graveland to kupa nad kupami!
    • Fajna stronka
Odp: Warlock
« Odpowiedź #55 dnia: Grudzień 30, 2006, 07:58:38 pm »
Teraz! Jak juz zrobilem Necro! grrrrr <zaklada nowa postac i znow dennie jedzie do 40 lvlu>
Graveland kupa nad kupami! Nie dajcie sie nabrac! GMi z kim chca z tym trzymaja i zachowuja sie jak dzieci!


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 4

Odp: Warlock
« Odpowiedź #56 dnia: Styczeń 02, 2007, 10:24:31 pm »
Jaka bron B grade i z jakim SA proponowalibyscie Warlockowi na poziomie 63. Gram na serverze C4 Off, z ratkami x5, jestem w trakcie skladania BW light i mocno sie zastanawiam nad bronia. Poki co latalem w dualu sredniej jakosci C, no ale z czesem przyszla pora na osprzet B. Pytanko dotyczy takiego rozwiazania aby moglo sie dobrze przysluzyc w expie [glownie laze w party, bez party rzadko], oraz bylo znosne lub sporo przydatne w pvp. Prosze nie opisywac A grade bo do tego jeszcze dluga droga, wiec chcialbym osprzecik B + SA, ktory spokojnie moglby mi starczyc do czasu az bede mogl slozyc sobie osprzet A.

Ja myslalem o jakims Sztylecie + Focus, ewentualnie Aoba + Health albo + Haste no i mam troszku problemu z tym bo na cos sie bedzie trzeba zdecydowac, a pojsc w ciemno i potem zalowac to nie czas.

Tak wiec zaproponujcie coisk, z tym ze prosze o opisanie wszystkich plusow i minusow waszej propozycji, no i nie ograniczajcie sie do jednej broni, bo jestem w stanie rozwazyc kazda propozycje, ktora juz ktos sprawdzil, przetestowal i jest z niej zadowolony.

P.s Dodam ze chce zalozyc jeszcze symbol +4Con/-4 Str - to tez wezcie pod uwage...


  • Wiadomości: 556

  • Pochwał: 6

Odp: Warlock
« Odpowiedź #57 dnia: Styczeń 02, 2007, 10:35:22 pm »
Aaoba health, nie rob z warlocka na sile dd, w party bije za Ciebie kot, a w pvp wiecej hp bardzo sie przyda.

Edit: Gralem tak i powodow do narzekan wielu nie znalazlem.


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Warlock
« Odpowiedź #58 dnia: Styczeń 02, 2007, 10:59:05 pm »
Tak bron z healthem jest genialna na defensywe na ofensywe dobry jest jakis luk z SA critical bleed czy cos takiego.Ale ja osobiscie preferuje nawalanie ice boltem i kitowanie(no staram sie bynajmniej) reszte robi kotek.


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 4

Odp: Warlock
« Odpowiedź #59 dnia: Styczeń 03, 2007, 12:59:32 pm »
A i jeszcze moze takie pytanko co to jest to "kitowanie", gram w l2 juz dobre 2 lata ale jakos nie zapoznany jestem z tym okresleniem, mozesz mi Ryltarze to objasnic?

Ice bolt ma ostanie rozwiniecie bodajze na 20 lvl, czy to nie przeszkadza zaby wszedl w przeciwnika? On obniza chyba jego szybkosc czy tam szybkosc ataku, ale czy ten efekt bedzie dzialal gdy bede walczyl powiedzmy z postacia mniej wiecej na moim poziomie?



Dodam od siebie ze jestem mile zaskoczony postawa Warlocka w pvp :), majac poki co sprzet C grade dalem ostanio rade ze znajomym dwom magom na podobnych do mojego poziomach, niestey po smierci drugiego maga nie zauwazylem ze pojawil sie trzeci i padlem :) ale 2 punkciki zaliczylem. Pozniej bilismy sie w ustawieniach 2v5 i 3v6, i jestem zdecydowany powiedziec ze gdyby lepszy sprzet i m.def daloby rade ich miekko rozlozyc [tam bylo 3 magow, 2 luki i jakis wojownik]. Ostatniego lucznika, ktory uciekal przede mna i kocurkiem, juz mialem jak na talerzu, ale znowu wtracil sie "przypadkowy przechodzien" i strzaly w plecy zakonczyly poscig :)

Tak wiec na wlasnej skorze przekonalem sie ze Warlock jest bardzo dobry do pvp, szczegolnie do kilku osobowych starc.

Pozdrawiam wszystkich grajacych Warlockami :) a tych nimi nie grajacych ciut slabiej :P


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Warlock
« Odpowiedź #60 dnia: Styczeń 03, 2007, 03:42:23 pm »
Cytuj
A i jeszcze moze takie pytanko co to jest to "kitowanie"

Walisz w przecinika zakleciami czy z luku i uciekasz.Czyli tak run,hit,run,hit.

Cytuj
Ice bolt ma ostanie rozwiniecie bodajze na 20 lvl, czy to nie przeszkadza zaby wszedl w przeciwnika?

On nie musi wchodzic ale szybko go rzucasz a cuby maja sie aktywowac(najlepiej to bind).



  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Warlock
« Odpowiedź #61 dnia: Styczeń 03, 2007, 07:09:25 pm »
ice bolt i tak ladnie wchodzi (moim necro wchodzi mniej wiecej po 4/5 razie ..)
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 4

Odp: Warlock
« Odpowiedź #62 dnia: Styczeń 03, 2007, 07:14:52 pm »
Cytuj
Walisz w przecinika zakleciami czy z luku i uciekasz.Czyli tak run,hit,run,hit.

Ale ja jestem raczej wolnawy i latwo mnie dogonia chyba, w szczegolnosci wojownicy, magowie beda razic z dalekosieznych czarow, no ale bedzie ich podgryzal i czarowal kocurek wiec w sumie beda musili wybrac co bic najpierw :) w sumie moz byc ciekawe, bo jak na razie tylko puszczalem Mew z czarem i wrecz , a sam tez bilem, no ale sprobojemy tego kitowania :)

Dzieki za podpowiedzi, aha i jak mozna zglosci chec dania komus plusika ?


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Warlock
« Odpowiedź #63 dnia: Styczeń 03, 2007, 07:15:44 pm »
pm do mnie bądz dohida ..

Dohid:

Cytuj
Dzieki za podpowiedzi, aha i jak mozna zglosci chec dania komus plusika ?
   Zgłoś do moderatora  IP Zapisane


Masz przy poście delikwenta "zgłaszacz"

No i po cholere mi tu w poscie bazgrzesz. Napisz swojego ...
« Ostatnia zmiana: Styczeń 03, 2007, 10:57:59 pm wysłana przez DevouringOne »
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Warlock
« Odpowiedź #64 dnia: Styczeń 04, 2007, 09:33:42 am »
Jezeli bijesz sie z magiem to mozesz go nukowac albo lac w zwarciu ja osobiscie wole stac i nukowac bo zadam te przynajmniej 200 dmg a to wiecej niz z lapy.Generalnie ja walczac tak ice bolt,run,ice bolt,run zabilem destroyera na 60.Za drugim razem wszedl Bind ale i tak zdazyl sie odparalizowac(w koncu destroyer z brona na health i doomie) ale padl.Za 3 to mnie dopadl hammer crushem i byl zgon na miejscu ;/


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Warlock
« Odpowiedź #65 dnia: Styczeń 04, 2007, 03:44:07 pm »
ryl, max z bolta walneisz za 120 ..
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • Wiadomości: 4

  • Pochwał: 0

Odp: Warlock
« Odpowiedź #66 dnia: Styczeń 04, 2007, 04:18:45 pm »
hmmm... czym warlockiem nukowac?? przeciez on po 40lvl nie rozwija nic ofensywnego chyba ze zle zauwazylem


  • Wiadomości: 674

  • Pochwał: 6

Odp: Warlock
« Odpowiedź #67 dnia: Styczeń 04, 2007, 04:21:17 pm »
Warlock nie jest nukerem tylko summonerem  :shock:


  • Wiadomości: 644

  • Pochwał: 11

  • Allways follow my dreams.
Odp: Warlock
« Odpowiedź #68 dnia: Styczeń 04, 2007, 05:02:31 pm »
No w zwarciu też dużo nie działasz - masz za zadanie zając się sumonem, nie dać się zabić, a przy kitowaniu nuki są przydatne a i cubic się może aktywować.
Your journey's never end

<--= They see me rollin They hatin Patrolling they tryin to catch me ridin dirty =-->



  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Warlock
« Odpowiedź #69 dnia: Styczeń 04, 2007, 11:31:24 pm »
Cytuj
ryl, max z bolta walneisz za 120 ..

Tu nie chodzi o dmg bolt ma szybki reuse i szybko sie go rzuca bardziej tu sie mysli o cubach,


  • Wiadomości: 22

  • Pochwał: 0

Odp: Warlock
« Odpowiedź #70 dnia: Styczeń 21, 2007, 07:21:52 pm »
a ja mam takie pytanie odnosnie tatuaży, czy oplaca sie odejmować warlockowi od Inta bo przeciez im wiecej inta tym lepiej chyba binding cubic wchodzi?? czy sie myle??


  • *******
  • Wiadomości: 4646

  • Pochwał: 16

  • Ryl to faja
Odp: Warlock
« Odpowiedź #71 dnia: Styczeń 22, 2007, 02:36:29 am »
nie trzeba mu inta, chyab ze do leczenia...
Lineage 2 Essence (L2 Reborn) - Assassin lvl 90 --- active / VISAWarriors Clan
Lineage 2 Essence (EU Maroon) - Death Knight lvl 86 --- retired


  • *******
  • Wiadomości: 8076

  • Pochwał: 7

  • Slutty McSlut Fan//Oficjalny fanklub SK//RAWR Fan
Odp: Warlock
« Odpowiedź #72 dnia: Styczeń 31, 2007, 11:35:04 pm »
Jako Arcana lord z homo z acumen i tallum robe na fullbuffach to servotor heal ma taki reuse ze co 2 sekundy summon dostaje heala a ten heal jest o 30% silniejszy od tego co ma bishop.


  • ******
  • Wiadomości: 1516

  • Pochwał: 14

Odp: Warlock
« Odpowiedź #73 dnia: Styczeń 31, 2007, 11:44:25 pm »
Jako Arcana lord z homo z acumen i tallum robe na fullbuffach to servotor heal ma taki reuse ze co 2 sekundy summon dostaje heala a ten heal jest o 30% silniejszy od tego co ma bishop.

Glupoty piszesz.

Bishop- Major Heal power 936 (74lvl skill)
Warlock - Serwitor Heal -power 936 (74lvl skill)

Dodatkowo Prayer, zwieksza efektywnosc leczenia BP
Naia - oficjalny server
DominionWind- Healer 99/Enchanter 90/Blade Dancer 5x - aktywny
Jestem ciekawy czy to Montezuma pisze te wszystkie posty tu, czy jakiś skrypt znalazł.
Ah, te chłopaki z NA są tak zautomatyzowani.
Zanim zacząłem grać z Alarionem to miałem do czynienia z kilkoma Cp,ludźmi i mogę powiedzieć, że ta jego "teoria" jest dla 90% graczy nieosiągalna bo po prostu są zbyt słąbymi graczami. 


  • *******
  • Wiadomości: 1918

  • Pochwał: 1

Odp: Warlock
« Odpowiedź #74 dnia: Luty 01, 2007, 09:43:52 am »
no ale chyba jak summoner leczy swojego kotka to ma 30% lepsze leczenie niz by leczyl ktos inny. kiedys tak slyszalem