Witaj
Gość

Wątek: exp  (Przeczytany 2923 razy)

  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: -1

  • bla bla bla
exp
« dnia: Lipiec 31, 2012, 12:17:46 am »
mógłby ktoś podać mi miejsca gdzie moge wyexpić paladyna skillem na undead mobs? zaczynajac od 68 do 85, posiadajac full buff i top sprzet
« Ostatnia zmiana: Lipiec 31, 2012, 12:21:00 am wysłana przez DjLethal »


  • Wiadomości: 52

  • Pochwał: 0

  • Thug Life
Odp: exp
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 31, 2012, 01:03:47 am »
O ile pamiętam to undeady masz tylko w Imperial Tomb albo w Pagan Temple. Wybierz jedno albo drugie i tam siedź.

"We too often say what we don't want to say. We too often think about what we don't want to think about."


  • Wiadomości: 856

  • Pochwał: 9

  • AWTHPW
Odp: exp
« Odpowiedź #2 dnia: Sierpień 01, 2012, 06:18:43 pm »
Nie wiem czy undeady to najszybszy exp palkiem, chyba nie szczerze mowiac. Undeady sa w rifcie wiec tam tez mozesz zajrzec. Lepiej sie chyba tak czy siak wychodzi na robieniu trainow na vanguardzie, a jak masz full buff i top sprzet to ja bym sie nie bawil tylko lanca w lapa i jazda trainy.

We ride together, we die together.


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: exp
« Odpowiedź #3 dnia: Sierpień 02, 2012, 08:56:34 am »
80-85 mój kolega farmił cytadelę. Ale przychylam się do opini Apocalyptika.
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: exp
« Odpowiedź #4 dnia: Sierpień 02, 2012, 01:14:42 pm »
A może tak zanim zaczniecie coś polecać to kolega poda kronikę na jakiej gra

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: exp
« Odpowiedź #5 dnia: Sierpień 02, 2012, 01:29:08 pm »
Lethal już nie raz pisał, że gra na God :).
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • *******
  • Wiadomości: 4410

  • Pochwał: 12

  • Plan? I don't need a plan.
Odp: exp
« Odpowiedź #6 dnia: Sierpień 02, 2012, 01:52:32 pm »
Lethal już nie raz pisał, że gra na God :).
Wiesz, nie czytam wszystkich topiców na tym forum..


OP:
Lethale można sobie wsadzić w ... buty.
Miecz z Focus i na przemian Angelic Icon/Boost morale, zamiata moby aż miło.
Do 74 spokojnie można siedzieć w ToI na aniołach

Z top EQ i buffem mógł byś nawet od 70 spróbować crypts of disgrace lub Den of Evil..

Od mniej więcej 76 chyba mógł byś już latać po swampie ale to raczej w party z kimś już. (Generalnie żeby moby nie były mocno czerwone i żeby członkowie party nie mieli więcej jak 9 lvli różnicy )

Alternatywą jest też złożenie sobie party z ludźmi do FoGu i np. trainowanie całego dark spota (Arimanesy, te takie diabły)
M.in. tak na EU-core wyexpiłem 3 suby 68-76
« Ostatnia zmiana: Sierpień 02, 2012, 01:54:40 pm wysłana przez Arimas »

We weep for the blood of a bird, but not for the blood of a fish. Blessed are those with a voice.


  • Wiadomości: 175

  • Pochwał: 0

  • Only pvp.
Odp: exp
« Odpowiedź #7 dnia: Sierpień 02, 2012, 07:16:16 pm »
Lethal już nie raz pisał, że gra na God :).
Wiesz, nie czytam wszystkich topiców na tym forum..
I nikt Ci nie każe. Po prostu informuję Cię + drobna aluzja do Lethala mianowicie to, że myśli, iż skoro napisał już to kilka razy to nie musi więcej tego robić :) Albo po prostu zapomniał :) .
Drogi użytkowniku:
Używaj pięknej polskiej interpunkcji, bo w przypadku forum jest ona ważniejsza od ortografii, czy używania polskich znaków.
Zanim coś napiszesz, przeczytaj to kilka razy i dopiero potem wyślij.
Najpierw zastanów się, co druga osoba miała na myśli, o co jej chodziło i w jakim stopniu ma rację, a dopiero później pisz textwalle flejmu nabijając sobie posty i udając, że nie robisz tego specjalnie.
I CZYTAJ KURWA ZE ZROZUMIENIEM!


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: exp
« Odpowiedź #8 dnia: Sierpień 02, 2012, 09:30:42 pm »
mógłby ktoś podać mi miejsca gdzie moge wyexpić paladyna skillem na undead mobs? zaczynajac od 68 do 85, posiadajac full buff i top sprzet
70 na Crypty moby idą ciezko ale jak masz miecz z fokusem najlepiej dwureczny + tallum + buff issa to robisz na Vicie w 30 min około 80 %
od 71 mozn Siedzie na den of evil z racji o ile nie masz issa swojego(sonaty daja duzego kopa). Na doe bedziesz mial 500 crita wiec moby schodza na hita, 30 min =50-60 % na 72

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • Wiadomości: 59

  • Pochwał: -1

  • bla bla bla
Odp: exp
« Odpowiedź #9 dnia: Sierpień 05, 2012, 05:43:55 pm »
lethale w pagan lub it naprawde są takie straszne? i czy w doa moża expić do 85?


  • ******
  • Wiadomości: 1484

  • Pochwał: 8

  • dante <3
Odp: exp
« Odpowiedź #10 dnia: Sierpień 05, 2012, 07:04:56 pm »
wejdzie nie wjedzie a z moba w pagan ile koksu? 150k? tu bedziesz mial 120 k a moby na 3 hity wiec sam pomyśl co się lepiej opłaci. Do 85 teoretycznie mozesz ale lepiej od 82 koksac na swampie moze jakies pt znajdziesz lub solo

http://www.sadistic.pl/efekty-specjalne-vt231195.htm
Uploaded with ImageShack.us

jestem debilem i kompie sie z karpiami ale to nic tato mnie bije i mama


  • ******
  • Wiadomości: 1146

  • Pochwał: 2

  • Bycie glamur jest zajebiste
Odp: exp
« Odpowiedź #11 dnia: Sierpień 08, 2012, 12:00:02 am »
Jeśli to GOD to tylko buffy ISS'a i od 70~~ lecisz do DOE, mooby mają strasznie mało hp, słabe, szybko padają i jest niezły xp przeliczając na jeden okres buff od ISS'a, dobijasz tak w fajnym opłacalnym, czasie 76-78 i lecisz do Swamp, tam już do 85 w party ciśniesz aż do przebudzenia.

Najlepszy i najszybszy sposób bez wydziwiania i kombinowania w GOD.

« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2012, 12:02:01 am wysłana przez xRelapse »