Witaj
Gość

Wątek: Poszukuje....  (Przeczytany 1166 razy)

  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Poszukuje....
« dnia: Luty 28, 2010, 05:32:16 pm »
Cześć!
Jak ktoś nie lubi czytać to już może teraz to działanie zakończyć  :)
No więc tak dokładnie nudząc się pomyślałem i głośno (w myślach) krzyknąłem:-Koniec skakania z kwiatka na kwiatek! ;]
No dobra to powiem o co cho ;p
Chodzi o to, że szukam graczy do wspólnej zabawy/przygód :)
Nigdy nie byłem w żadnej ekipie, która całym klanem śmigała po różnorakich serverach. Te poszukiwania rozpoczynam ponieważ nie mam z kim i nie mam gdzie grać. A jestem pewien że takie osoby są które w różnych miejscach razem grają ;)
To może moje info, jak ktoś coś wymaga ;p
No to mam 16 lat, w l2 gram 2lata,moje doświadczenie jest średnie, ogarniam all postacie.
Jeśli chodzi o postać to dostosuje się do waszych potrzeb. Myśle, że z pomocą internetu dałbym rade ogarnąć postać. Miałem cpt na rpg x5 ale zrezygnowałem, tego w tej chwili żałuje.
Gram najczęściej po południu i wieczorem, w weekendy od rana do wieczora :)

A więc podsumując jak ktoś ma taką ekipę oraz gra na jakimś fajnym serverze i chętnie by mnie "przyjął" to proszę o napisanie postu lub PW.


P.S.Odpada Official-nie będę bulił za grę.
P.S.2.Z góry dziękuje i czekam na odp. :)
P.S.3.Jak ktoś chce to proszę się śmiać -.-


  • *******
  • Wiadomości: 2207

  • Pochwał: 12

  • And The Heavens Shall Tremble
    • gOOoogLe
Odp: Poszukuje....
« Odpowiedź #1 dnia: Luty 28, 2010, 05:59:16 pm »
P.S.3.Jak ktoś chce to proszę się śmiać -.-

Buahahahahhhahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah
ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha
hahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahaha

Ja ide z const pt na rpg x5, ale nie wiem czy sa miejsca, bede musial zobaczyc ;p


  • Wiadomości: 628

  • Pochwał: -2

Odp: Poszukuje....
« Odpowiedź #2 dnia: Luty 28, 2010, 06:54:59 pm »

Jeśli chodzi o postać to dostosuje się do waszych potrzeb.

-_-'ałeś mnie tym. thanks god że umy i reszta ida na tego rpg bo bym się osmieszył 10x bardziej >.>

btw. double topic - juz gdzies zaczynales topic ze szukasz serwera/clanu czy cos


Regulamin "zmieniono" po tym jak okazało się że admin chciał kupić ode mnie adene za złotówki :)
Teraz zgodnie z regulaminem offów  hahaha hahaha hahaha można sprzedawać/kupować.


  • Wiadomości: 375

  • Pochwał: -2

Odp: Poszukuje....
« Odpowiedź #3 dnia: Luty 28, 2010, 08:11:41 pm »

Jeśli chodzi o postać to dostosuje się do waszych potrzeb.

-_-'ałeś mnie tym. thanks god że umy i reszta ida na tego rpg bo bym się osmieszył 10x bardziej >.>

btw. double topic - juz gdzies zaczynales topic ze szukasz serwera/clanu czy cos

Btw.brakło mi słowa-wszechstronny...