Witaj
Gość

Wątek: Jaki buff na box do SB?~  (Przeczytany 1421 razy)

  • *******
  • Wiadomości: 1630

  • Pochwał: 20

  • Ja jestem King Bruce Lee karate mistrz
Jaki buff na box do SB?~
« dnia: Maj 01, 2009, 09:18:46 am »
Jakiego buferka powinienm zrobic na BOX dla Soul Breakera?
Materid - Naia (Off) - Phantom Ranger - 40 lvl (Imperlot)
Salianka - Naia (Off) - DE Warrior - 10 lvl (Imperlot Academy)
http://www.dogorybrzuchem.pl - autorski blog o kulturze i spoleczeństwie.


  • ******
  • Wiadomości: 1665

  • Pochwał: 16

Odp: Jaki buff na box do SB?~
« Odpowiedź #1 dnia: Maj 01, 2009, 09:51:03 am »
jest kilka kwesti zwiazanych z wyborem boxa (pp odpada, vr moze i gowniany ale zawsze cos daje :p ) .
Box pasywny czy aktywny? pasywny czyli bufnie i siedzi 20 minut, wtedy tylko i wylacznie wc imo bo ma najlepsze bufki . Aktywny , tutaj sa 2 drogi rozwoju ale imo aktywny box (czyli debufujacy, leczacy, bijacy razem z nami jezeli mamy oprogramowanie i/lub "Alt+Tab mastery" ) moze byc tak WC jak i SE w tej chwili, WC bufnie walimy soulcry i tluczemy (a mana rosnie i rosnie :D a i dps jest calkiem cakiem, na bank lepszy niz bylo przed finalem gdzie sc po paru minutach zerowal mane) , wada tego rozwiazania jest to ze trzeba zainwestowac w eq (commony nawet ) dla WC zeby jako tkai dmg robil a i nie obrywal przypadkiem od mobkow zbytnio. Druga opcja to active SE ze stigma, bufniemy i walimy stigme, ale w zasadzie oplacalne to bedize na mobach x3, x 4 hp itd. Na 1x hp za duzo zachodu.

Nie wiem jak z koxem SB  ale jezeli mas zamiar uzywac przy tym nukow to tylko SE do wyboru jest, stracisz greater might/shield , haste , evasion  - bez eva da sie zyc, haste mozna z potki miec, bez greater might/shield kiedys ludzie zyli i nawet czasem jakiegos moba ubili wiec nie bedzie tragicznie

w skrocie, WC , swietny na pasywny styl grania (20 minutowy leecher, buff i znowu leech) lub aktywny czyli meele dps razem z nami, SE imo tylko i wylacznie na aktywny na mobkach z mnoznikiem hp

I na koniec mala rada, trenuj alt+tab bo era pasywnego boxa odchodiz w zapomnienie , zal marnowa cpotencjal jaki dal nam Final