Witaj
Gość

Wątek: Certyfikacja TYLKO dla SPS (PROBLEM)  (Przeczytany 3106 razy)

  • Wiadomości: 11

  • Pochwał: 0

Certyfikacja TYLKO dla SPS (PROBLEM)
« dnia: Grudzień 12, 2009, 05:47:19 pm »
Witam jestem nowym uzytkownikiem forum , przejde do sedna

Gram na serveze na ktory jest typowo PvP (exp x1000) . Gram SPS'em i moge wybrac se dodatkowa sube ( chodzi o to ze moge miec skille tylko ze swojej klasy np. tylko z mojej klasy czyli Bialych Elfow , nie moge miec suby z innych clas jako dodatkowe skile) wybralem se Eldera czyli Eva's Saint jako dodatkowe skile do mojej clasy.
Wiem ze to strasznie pomieszane ale w razie nie zrozumienia prosze pisasc . Mam zrobiony quest na certyfikacje i teraz nie wiem jakie beda NAJLEPSZE certyfikacje  na moja clase z skilami EE. Na moim serveze nie wiem ile dokladnie moge zrobic subek ale napewno 3 albo 4 dodatkowo , jako pierwsza dodatkowa sube zrobilem sobie Necro ale tylko po to bym mogl wziac te ksiazki z certyfikacja i teraz nie wiem jakie jescze wziac bo nie wiem czy to zalezy od tego  czy wezme fightera na sube czy najlepiej brac tlyko  maga. Prosze o napsianie mi dokladnie Skili jakie mam wziac i do ktorego poziomu . Prosze wypowiadac sie tlyko na temat SPS'a oraz o rozwiazanie mojego problemu ( prosze nie umieszac postow typu , a na SH jakie najlepsze . zaloz se temat to ci odpisza ludzie). Czekam na szybka odpowiedz.

Chcialbym tez wiedziec jakie wybrac skile z certyfikacji jesli jest normalna postac bez tej suby dodatkowej jak wyzej napisalem czyli na normalnego SPS'a
« Ostatnia zmiana: Grudzień 12, 2009, 10:04:03 pm wysłana przez tracer626 »


  • Wiadomości: 24

  • Pochwał: 0

Odp: Certyfikacja TYLKO dla SPS (PROBLEM)
« Odpowiedź #1 dnia: Grudzień 12, 2009, 11:22:03 pm »
Udanej lektury http://www.lineagejunkies.com/wiki/Subclass


Prosze o napsianie mi dokladnie Skili jakie mam wziac i do ktorego poziomu .

Oszalałeś ? nikt nie powinien napisać Ci dokładnie to co masz wziąć, powinieneś usiąść zastanowić się i zrobić builda pod siebie, nie licząc na to że ktoś Ci to wyłoży jak na tacy :P Rób postać pod siebie jak Ci się nie spodoba to jeszcze raz w końcu grasz na x1000 :P