Witaj
Gość

Wątek: 3 Profesja i subka  (Przeczytany 12133 razy)

  • Wiadomości: 128

  • Pochwał: 1

  • OSmember!
Odp: 3 Profesja i subka
« Odpowiedź #50 dnia: Marzec 13, 2007, 08:10:10 pm »
no troche przeginki jest ;P wiesz ... elita z shadow szybko doexpiła do suby i teraz jest lekki niedobów sprzętu. Bez klanu trudno ... ale jest fajnie. Jak shadow wstanie - jeśli - to fakt będą pustki, choć powoli ludzie klimatyzują się na raven ...



  • Wiadomości: 1

  • Pochwał: 0

Odp: 3 Profesja i subka
« Odpowiedź #51 dnia: Marzec 13, 2007, 08:12:11 pm »
Mam sr 76 lvl i przymiezam sie do suba ale nie wiem co mam wziąć SWS TK czy ES. Prosil bym o rade


  • Wiadomości: 235

  • Pochwał: 1

Odp: 3 Profesja i subka
« Odpowiedź #52 dnia: Marzec 13, 2007, 08:55:10 pm »
sws albo es bo tk sie nie opyla chocby z tego wzgledu ze tarcze nie bedziesz nosil z lukiem a to jeden z plusow tk. do tego wiekszy p. def m.def (ale sws ma wiekszy), cubici, ud i heal ktory i tak masz. poza tym niewiele. sr/es ze zbugowanym p.atkiem (ktory i tak drake ma naprawic), wiekszym p.defem, summonem, tp i cubicami jest bardzo dobra posatcia, ale i tak wydaje mi sie ze sr/sws najlepszy. masz songi (song of hunter niszczy), wiekszy m,p.def, ud (slabe ale jest). wlasciwie to songi dadza ci wszytsko: p.def, m.def, crt. rate, speed, hp icos tam jeszcze. ogolnie bedziesz takim lepszym wydaniem sr'a
ja mam zamiar zrobic niedlugo sr na shadow i mysle ze wezme do niego sws jesli bym subke robil :)
infinite........................


  • Wiadomości: 23

  • Pochwał: 0

  • żelazna ekipa
Odp: 3 Profesja i subka
« Odpowiedź #53 dnia: Marzec 15, 2007, 07:01:05 am »
w sumie to bedzie offtop czy jak to tam sie pisze ale ja wkoncu zalozylem ten temta moze mi ktos podac linka na to by nie miec tylu pk ile ja mam ;p dziki z gory