Witaj
Gość

Wątek: Który serwer? - proszę o rade.  (Przeczytany 12959 razy)

  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Który serwer? - proszę o rade.
« dnia: Październik 07, 2009, 02:37:57 pm »
Witam, otóż chciałbym zacząć grę na officialu. Oryginalne L2 wraz z cd keyem i pre paidem mam... No tylko, że nie wiem który serwer wybrać... Chciałbym prosić o rady graczy, którzy grają. Jak wygląda sytuacja polskich klanów na danym serwerze, gdzie najlepiej zacząć, jak wygląda też sytuacja z botami itp. Byłbym bardzo wdzięczny.


  • ******
  • Wiadomości: 1118

  • Pochwał: 1

Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #1 dnia: Październik 07, 2009, 03:28:12 pm »
wszedzie w -_-' botow zadnego porzadnego polskiego klanu a tematow jak twoj jest w -_-'u, k?

//mdh: wez tak nie klnij
bede :P
« Ostatnia zmiana: Październik 07, 2009, 07:51:50 pm wysłana przez netheril »
Klotnie na forach internetowych sa jak zawody w zakladzie psychiatrycznym... Czy wygrasz czy przegrasz to i tak jestes pojebany...


  • *******
  • Wiadomości: 2994

  • Pochwał: 10

  • It's gonna be Legen - wait for it - dary!
    • Diablo 3 Clan League
Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #2 dnia: Październik 07, 2009, 07:11:46 pm »
Witam, otóż chciałbym zacząć grę na officialu. Oryginalne L2 wraz z cd keyem i pre paidem mam... No tylko, że nie wiem który serwer wybrać... Chciałbym prosić o rady graczy, którzy grają. Jak wygląda sytuacja polskich klanów na danym serwerze, gdzie najlepiej zacząć, jak wygląda też sytuacja z botami itp. Byłbym bardzo wdzięczny.

Gdzie bys nie zaczal i tak bedzie ciezko.

Z tego co sie orientuje najlepiej sie gra na Phoenixie i Teonie. Tam jeszcze mozesz spotkac kogos expiacego live, znalezc na niskim lvl ludzi do random exp/rb party etc. Na innych serverach zdecydowana wiekszosc expi afk.

Nie wiem jak na innych serverach ale Franz ma teraz bbaaaardzo ubogi rynek. Dostac mozna praktycznie tylko S/S80, czasem ktos sprzedaje Agr +6, zdarzaja sie jakies oe weapony c/b...ale tak to nawet nie ma co patrzec..nic ciekawego.
Arrissa, Franz
ADV80+/WC75+ nobless //retired

Kherith, Lancer
GH84+/DA75/WL75/BD62+  //retired

Madith, Core
Yul 85+                                  //retired

Diablo 3 Clan League


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #3 dnia: Październik 07, 2009, 07:34:10 pm »
Idz na lune wyfram się do 80 i rób transfer na jakiś normalny serwer

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Banned
  • Wiadomości: 201

  • Pochwał: 1

  • bad motherfucker
Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #4 dnia: Październik 07, 2009, 07:50:39 pm »
Idz na lune wyfram się do 80 i rób transfer na jakiś normalny serwer
chyba do 84/85, suby 75, vesper bron przynajmniej, dobre augu, oe skille, rb bizu. to tka mozesz isc na teona/phoenixa i cos tam zdzialasz
and you will know my name is the lord when i lay my vengeance upon you


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #5 dnia: Październik 08, 2009, 05:22:25 pm »
Więc z tego co wywnioskowałem z waszych odpowiedzi (oprócz tej pierwszej, bo nie wiem czym to można nazwać) najlepiej zacząć chyba na Lunie... Jeszcze pytanie ten klan DA, to jedyny polski klan na Lunie? I czy rekrutuje? Z góry dziękuje za odpowiedź


  • Wiadomości: 25

  • Pochwał: 0

Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #6 dnia: Styczeń 05, 2010, 10:10:57 am »
Chcialbym zaczac gre na oficjalu, ktory serwer wybrac ?


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #7 dnia: Styczeń 05, 2010, 10:45:43 am »
Lancer

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 687

  • Pochwał: -1

Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #8 dnia: Styczeń 05, 2010, 11:04:06 am »
Więc z tego co wywnioskowałem z waszych odpowiedzi (oprócz tej pierwszej, bo nie wiem czym to można nazwać) najlepiej zacząć chyba na Lunie... Jeszcze pytanie ten klan DA, to jedyny polski klan na Lunie? I czy rekrutuje? Z góry dziękuje za odpowiedź
nie nie jedyny, jest tez maSacred
info o DA znajdziesz tutaj:
www.luna.p2a.pl
Char : Incertus :: Iss
Clan : BlackSwans


  • *******
  • Banned
  • Wiadomości: 2363

  • Pochwał: 0

  • ((4i + 6i) :10) - 3u < 0, rly!
Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #9 dnia: Styczeń 05, 2010, 12:22:53 pm »
Hapszasin

ex- DoomCryer 82/sps@Lancer
ex- PhoenixKnight 81/sr/wl@Lancer
/get.your.envelopes_ _time.to.address.the.haters/


  • Wiadomości: 83

  • Pochwał: 0

Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #10 dnia: Styczeń 05, 2010, 12:45:41 pm »
Darky:

jeśli chcesz grać na serwerze europejskim to wybór z:
Luna - najmłodszy ale najmniej ludzi teraz (za to masz polskie klany 2 z tego co mi wiadomo)
Franz - średnio ludzi ale nie ma tak jak na Teonie, że super hiper wsio wypasione ale już prawie ;) Polskich klanów brak polacy są w kilku klanach z tych większych (HoD, Fusion (ale oni się przenoszą na Teon) OS, DB) jeśli tu zaczniesz na pewno czeka Cię trochę samotnego expa ale nie wiem jak gdzie indziej u nas sporo osób z subek robi kamaloki niskich lvl-i więc można sie zawsze załapać.)
Teon - najwięcej ludzi z najwyższymi full wypasami co do polaków nie wiem poczytaj na Teona forum.

z amerykanskych Phenix.
Pozdrawiam
Killashandra DoomCryer - OS


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #11 dnia: Styczeń 05, 2010, 09:25:14 pm »
Jesli zalezy Ci na polskim klanie to imo bartz i AE. Odstrasza tylko amerykanki czas serwera i mniejszy online niz na franzie czy teonie.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #12 dnia: Styczeń 16, 2010, 10:40:05 pm »
A ja mam małe pytanie, ogólnie do wszystkich serwów. Grałem sporo na privach, i chciałem wreszcie spróbować pograć na officialu... Robię konto, sprawdzam serwy po kolei, żeby obadać na jakim najwięcej typa gra... No, i się zawiodłem, trafiłem przed chwilą na stronkę ze statystykami - wg. niej Teon jest najbardziej zaludniony, dobra więc zobaczę ten serv. Wioska elfów, gludio, dion - PUSTKA. A w Giran? Ludzi trochę jest, ale jak sobie przypomnę co sie działo np na Dragonie, to tam było ze x2 sklepów ;/
I tu moje pytanie: czy w l2 niema co grać na oficjalnym, wszyscy i tak tną na piratach? Czy może jakiś teraz kiepski okres jest z l2 albo coś? Czy taka bieda jest normalna dla l2? ; /


  • *******
  • Wiadomości: 1866

  • Pochwał: 18

  • <3
Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #13 dnia: Styczeń 16, 2010, 10:42:37 pm »
L2 na Eu/na serwerach umiera. Na razie zobaczymy jak to będzie, jednak ja polecam priva/ruoffa do dobrej gry ;-)
Sebal- Life ...

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬

SHUT UP AND ENJOY THE MUSIC

▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬ஜ۩۞۩ஜ▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬▬


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #14 dnia: Styczeń 16, 2010, 10:46:34 pm »
No cóż, za poźno bo konto aktywowane ; p Ale za miesiąc chyba wróce do draga (jeśli jeszcze istnieję, bo nie śledzę informacji o nim ; p)


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #15 dnia: Styczeń 17, 2010, 03:27:01 pm »
Trzeba byc pierdolnietym zeby grac na privach gdy off jest teraz za darmo  :oops:.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • *******
  • Wiadomości: 1266

  • Pochwał: 36

Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #16 dnia: Styczeń 17, 2010, 03:54:05 pm »
Trzeba byc -_-'nietym zeby grac na privach gdy off jest teraz za darmo  :oops:.

cyrylica też za darmo :)
Nikodem, Eva's Saint, Hindemith -> Phoenix... - stare dobre czasy...


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #17 dnia: Styczeń 18, 2010, 02:30:49 am »
Cos za cos, wole cyrylice niz smieszna gierke z teksturami z l2.

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • Wiadomości: 466

  • Pochwał: 1

Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #18 dnia: Styczeń 18, 2010, 02:58:53 am »
Nie każdemu pasują raty i wszechobecna cyrylica. Powiedz, na który lvl zaczyna się pvp na twoim ruoffku, i ile czasu trzeba poświęcić samej farmie bo próbować dogonić pozostałych? :oops:



Finaly retired, L2 is not fun anymore.


  • Wiadomości: 88

  • Pochwał: 0

Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #19 dnia: Styczeń 18, 2010, 08:41:12 am »
Na ruoffie to trochę trwa ale na us/eu offie pvp zaczyna się mniej więcej po 3 miesiącach gry. 80 level + S80. Nie jest to jakieś wymiatanie ale pozabijać już można.


  • Wiadomości: 120

  • Pochwał: 0

Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #20 dnia: Styczeń 18, 2010, 09:31:20 am »
PvP na RuOffie zaczyna sie od A grade max , wczesniej oczywiscie tez zdarzaja sie nawet bardzo czesto ... hm na Offie bez bota nie jestes w stanie w zyciu dogonic niektorych lolbotfarmerow  :oops:
Khais
Grand Khavatari 77+/Warcrayer 40+
Noblesse 
Outcasters Clan - Nightmare Team
RuOFF - Lancer


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #21 dnia: Styczeń 18, 2010, 10:28:07 am »
PvP na RuOffie zaczyna sie od A grade max , wczesniej oczywiscie tez zdarzaja sie nawet bardzo czesto ... hm na Offie bez bota nie jestes w stanie w zyciu dogonic niektorych lolbotfarmerow  :oops:
Idąc twoim tokiem myślenia na ruoffie nigdy nie dogonisz noliferów którzy dzielą się kontem i jadą na pa:P Mnie ciekawi jakie musi być to pvp epickie przed 76 lvlem;P p\Pewnie takie bezpłciowe :P A wracając do tematy To tak Luna - dużo miejsca do expa pare polskich klanów dużo tech legitujacych zwłaszcza, Franz- więcej ludzi bogatszy rynek brak polskich klanów Teon- wiele ludzió i wielu z nich przefarmionych bardziej niż świnie

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 675

  • Pochwał: 1

Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #22 dnia: Styczeń 18, 2010, 06:47:12 pm »
Nie każdemu pasują raty i wszechobecna cyrylica. Powiedz, na który lvl zaczyna się pvp na twoim ruoffku, i ile czasu trzeba poświęcić samej farmie bo próbować dogonić pozostałych? :oops:

Jak bylem maly to robilismy z bratem miecze z takich duzych kolorowych klockow, on robil "tradycyjne", ja sama rekojesc, mowilem ze to jest miecz swietlny. Nie zgadniesz, dostawalem wpierdol. Wnioski powinny nasuwac sie same.

Dogonic pozostalych? lol po co? Nie widze potrzeby wbijac 83 zeby sie dobrze bawic. No i jeszcze vit, kamaloki, palilaki, epic quest, to sprawia ze koks idzie duzo szybciej.

A ten komfort gry bez lagow, z najnowszymi updatami, i pewnoscia ze jutro gm nie przyjdzie pijany i nie wykurwi serwera przez okno... mniami

na razie chodzi by poinformować dużą ilość osób, szczególnie, że tym razem uczestnictwo za darmo, więc jak pisałem, nawet forumowi prosi mogą się popisać swoim skillem w "nabijaniu" : )


  • ******
  • Wiadomości: 1180

  • Pochwał: 0

Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #23 dnia: Styczeń 18, 2010, 06:56:44 pm »
Na ruoffie 76 robisz w ~miesiac z PA. Zaloze sie ze wiekszosc osob na priv gra wiecej od tych na ru i ofc za 2-3miesace zmiana serwera  :oops:


  • Wiadomości: 804

  • Pochwał: 2

Odp: Który serwer? - proszę o rade.
« Odpowiedź #24 dnia: Styczeń 18, 2010, 08:16:45 pm »
ale jaka ciekawa zmiana na forum nastąpiła:P jak ja parę miesięcy temu odpisałem w podobnym temacie żeby człowiek szedł na lancer to zaraz się zleciało 10 stron ludzi żebym sobie szedł bo to dział eu/na:p a teraz to nie tylko radzą wszyscy ruoffa ale nawet privy stawiają wyżej niż tego na/eu :oops:
Auto Giełda:
http://mmoto.eu

Stanisław Lem
"Dopóki nie skorzystałem z Internetu, nie wiedziałem, że na świecie jest tylu idiotów."