Witaj
Gość

Wątek: Serwer na dłuzej. Możliwe?  (Przeczytany 3361 razy)

  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Serwer na dłuzej. Możliwe?
« dnia: Czerwiec 12, 2018, 12:23:08 am »
Ahoj :).
Mam nie za dużo czasu na grę w sumie to zależy od danego miesiąca. Lecz lubię co jakiś czas pyknąć.
Tu nasuwa się pytanie. Czy jest w ogóle jeszcze serwer który ma aktywnych graczy a jego żywot nie kończy się po pół roku?
Jeżeli chodzi o oficjale to te nowe kroniki gdzie sięga sie po 100lvl itd to mnie nie interesuje niestety ale dla mnie to już nie jest L2. Ostatnia kronika na której mi sie przymnie grało to Gracja
Jakieś sugestie?

Moje aktualne myśli krążą pomiędzy L2Classic.club a Skelth...
Bo szczerze mówiąc wole nawet i pół roku walczyć o 40 level niz startować od nowa na chwilówkach typu x15-x50 z bufferem ALT+B

Pozdrawiam :)


  • Wiadomości: 170

  • Pochwał: 0

    • Outbreak
Odp: Serwer na dłuzej. Możliwe?
« Odpowiedź #1 dnia: Czerwiec 12, 2018, 06:13:29 am »
Ja polecam l2emi il x7, adminowi zalezy, aktywnie usuwa boty i wprowadza poprawki. A online rosnie po 10dniach. To prawdopodobnie strzal na pol roku ~rok jak l2 dawn
Common sense
So rare that it's a super power


  • Wiadomości: 237

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer na dłuzej. Możliwe?
« Odpowiedź #2 dnia: Czerwiec 12, 2018, 11:03:41 am »
Kiedyś serwery low rate stały kilka lat. Jaki jest sens zaczynać na low rate jak ma stać pół roku?  hahaha


  • Wiadomości: 19

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer na dłuzej. Możliwe?
« Odpowiedź #3 dnia: Czerwiec 12, 2018, 12:30:53 pm »
L2 Dawn 2.0 na jesieni pewnie wystartuje ;) ostatnio stał 2 latka. Dosyć dojrzałe community, rozmowy po angielsku. Oby znowu wytrwał chociaż z rok  :)


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer na dłuzej. Możliwe?
« Odpowiedź #4 dnia: Czerwiec 12, 2018, 01:00:18 pm »
Kiedyś serwery low rate stały kilka lat. Jaki jest sens zaczynać na low rate jak ma stać pół roku?  hahaha

Ludzie lubia wyrzucac swoj czas w bloto zeby zaoszczedzic 10 euro na abonamencie na skelth.


  • Wiadomości: 237

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer na dłuzej. Możliwe?
« Odpowiedź #5 dnia: Czerwiec 12, 2018, 01:11:40 pm »
L2 Dawn 2.0 na jesieni pewnie wystartuje ;) ostatnio stał 2 latka. Dosyć dojrzałe community, rozmowy po angielsku. Oby znowu wytrwał chociaż z rok  :)

Jeśli faktycznie będzie stał 2 lata to nie będzie to marnowanie czasu :D


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer na dłuzej. Możliwe?
« Odpowiedź #6 dnia: Czerwiec 12, 2018, 01:22:04 pm »
Tego nie się nawet sam admin ile będzie stal/ będzie mu się opłacać wiec ryzyko wyrzucenia czasu w błoto duże.


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Serwer na dłuzej. Możliwe?
« Odpowiedź #7 dnia: Czerwiec 12, 2018, 01:38:31 pm »
Tego nie się nawet sam admin ile będzie stal/ będzie mu się opłacać wiec ryzyko wyrzucenia czasu w błoto duże.
Czytając twoje wypowiedzi wnioskuje, że grasz na retailowym serwerze?
Otóż są one z gruntu błędne.
Są serwery, które nie generują dochodu a są prowadzone i utrzymywane przez byłych graczy-obecnych adminów.
Jako sztandarowy przykład masz L2Shrine.
Ale i parę innych by się znalazło.
I dobiję Cię - najstarszym serwerem Lineage 2 jest priv.
Dzieje się tak za sprawą relatywnie taniego hostingu - kiedyś były to astronomiczne kwoty, dzisiaj jest to jedynie ułamek zarobków pracującej osoby.
O L2Dawn mam jak najbardziej pochlebną opinię - nie było korupcji, nie było dotacji pay2win, przyjazne community i ogarnięty staff serwera. Serwer zamknięto z nie do końca jasnych dla mnie przyczyn, ale wierzę, że nie chodziło o dotacje i zarobek.
Sam jestem ciekawy, jak będzie wyglądać 2 edycja tego serwera.
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 49

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer na dłuzej. Możliwe?
« Odpowiedź #8 dnia: Czerwiec 12, 2018, 02:21:15 pm »
Dawn jest ostatnią nadzieją na dłuższy projekt i ma dojrzałe community bez jumperów


  • Wiadomości: 5

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer na dłuzej. Możliwe?
« Odpowiedź #9 dnia: Czerwiec 12, 2018, 02:32:20 pm »
Kiedyś serwery low rate stały kilka lat. Jaki jest sens zaczynać na low rate jak ma stać pół roku?  hahaha

Ludzie lubia wyrzucac swoj czas w bloto zeby zaoszczedzic 10 euro na abonamencie na skelth.

Szczerze mówiąc to o to dokładnie mi się rozchodzi. Pytam bo ostatni raz "na poważnie" grałem około 6 lat temu i od tego czasu nie mogę znaleźć serwera na który mógłbym się zalogować po nawet miesiącu przerwy, poszukać 15-20 min party i mieć trochę zabawy. Zamiast tego jedyne co spotykam to mid raty które maja wielki online przez parę miesięcy, a później zostają sklepy i 200 ludzi aktywnych.


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer na dłuzej. Możliwe?
« Odpowiedź #10 dnia: Czerwiec 12, 2018, 03:24:26 pm »
żeby stanęło coś jak stary noobwars tzn admin któremu zależy, kompetentny i z wizją czyt. uaktualnianie kronik , balansowanie itp . Noobwars stał z 10 lat. Skelth to chyba najblizej tego klimatu i podejscia chociaż trzeba płacić to nie zamkną. Nie neguje pracy i zaangazowania w l2 emi ale co robic na golym interlude po paru miesiącach jasne może być fun z bitew  czatu ale do tego potrzeba stalego online kilka k, wymiany klanow na gorze, malych wzrastajacych.. no i brak delikatnego a bez przegiecia chronicle update przekresla dla mnie privy odkad wbilem na skelth.. zaczynam po 3 latach i widze ludzi na low spotach a nie boom na start i powolne nieustanne dogorywanie czy przeciaganie konca
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2018, 03:29:08 pm wysłana przez alfheimr »


  • Wiadomości: 709

  • Pochwał: 1

    • badlands.online
Odp: Serwer na dłuzej. Możliwe?
« Odpowiedź #11 dnia: Czerwiec 12, 2018, 03:34:02 pm »
no i brak delikatnego a bez przegiecia chronicle update przekresla dla mnie privy odkad wbilem na skelth
Proponuję śledzić zmiany w najnowszej, koreańskiej wersji gry - obawiam się, że classic powoli skręca w stronę w którą kiedyś skręcił główny L2
Nie ma już szansy na powtórzenia czegoś takiego jak noobwars, bo to to się nie wróci, ani gracze, ani kroniki.
A na retailu dla nowych graczy zawsze będzie to samo - albo wywalasz ciężka kasę na itemy by coś znaczyć w pvp, albo będziesz robił za mięso armatnie.
Pod tym względem lepiej wybrać DOBRY priv choćby i na na rok
Pan Soulern jest debeściak. I jego mafia też.


  • Wiadomości: 197

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer na dłuzej. Możliwe?
« Odpowiedź #12 dnia: Czerwiec 12, 2018, 03:57:16 pm »
Kiedyś serwery low rate stały kilka lat. Jaki jest sens zaczynać na low rate jak ma stać pół roku?  hahaha

pół roku to dużo. end game na interlude robie w 1-1,5 miesiąca w zależności od tego jak bardzo mi na tym zależy, 5 miesięcy zabawy w tych czasach to bajka, lepiej grać na mid rate który pada po miesiącu? bo nie do końca rozumiem z czego tam śmieszkujesz


  • Wiadomości: 313

  • Pochwał: 0

Odp: Serwer na dłuzej. Możliwe?
« Odpowiedź #13 dnia: Czerwiec 12, 2018, 04:48:26 pm »
Ahoj :).
Mam nie za dużo czasu na grę w sumie to zależy od danego miesiąca. Lecz lubię co jakiś czas pyknąć.
Tu nasuwa się pytanie. Czy jest w ogóle jeszcze serwer który ma aktywnych graczy a jego żywot nie kończy się po pół roku?
Jeżeli chodzi o oficjale to te nowe kroniki gdzie sięga sie po 100lvl itd to mnie nie interesuje niestety ale dla mnie to już nie jest L2. Ostatnia kronika na której mi sie przymnie grało to Gracja
Jakieś sugestie?

Moje aktualne myśli krążą pomiędzy L2Classic.club a Skelth...
Bo szczerze mówiąc wole nawet i pół roku walczyć o 40 level niz startować od nowa na chwilówkach typu x15-x50 z bufferem ALT+B

Pozdrawiam :)

Tylko skelth, z prostego powodu x3 na 2.0 a x1 na (soon nowej kronice) i z eventami z offa, to jest dosyc porownywalny exp.

Online jest wysoki, wiadomo w lato spada ale to standard w L2, odrodzi sie gra od konca sierpnia, nowe dodatki = nowi ludzie.

Jezeli bdziesz oplacal 2 konta, to warto. Preferowalnie inwestycja 20-30 mln (0.7euro na kk) tez Ci pomoze, po wiecej info odnosnie skeltha mozesz zapytac mnie na PM (mam cov, shillen sainta, bd/sws/pp 65+, maina destro/archera 7x, spoila 7x), takze cos tam wiem;p


+ masz teraz event, 30% off jak kupisz na 3mc za 18euro suba, to kupujesz za 2 euro suba (1mc nowego konta, potem masz 10)
ale kupujesz konto za 2 euro + dokladasz 18 (obecna promocja) i masz gre na 4mc.


setup na 2 konta:
PP + Summoner (Kot/ES) op farma, oly, pvp spoko, Destro, PR/SR(podobno mocny w KR obecnie, ale to sie musisz na forum 4game dopytac bo mam przerwe)

setup na 3 konta:
Maga nie rob, bo malo CP biega z magami... bdzie ciezko cos znalezc

+ BD imho, i ew. jak juz bierzesz bd, to w sumie mozesz sie nad wc zamiast PP zastanowic, jezeli robisz melasa


PvP to preferowalnie archer lub summoner (bardzo ewentualnie dagger - aw/pw, th nah)




Taki test na quita to w zasadzie dobicie 58, jak dobijesz main+pp lub main + wc + bd na 58 to juz w zasadzie mozesz powoli do kat wchodzic, wiec ten... z WC latwo ci bedzie zakladac party, z bd tez.



P.S Na skelcie/oficjalnym classiku masz tzw. loop party, toogluujesz sobie auto assist z boxa, takze te boxy ci tez moga spokojnie pomoc bic, d/s co 5min wiec ez.
« Ostatnia zmiana: Czerwiec 12, 2018, 04:53:16 pm wysłana przez mattz »