Witaj
Gość

Wątek: Tak mi się marzy...  (Przeczytany 3788 razy)

  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Tak mi się marzy...
« dnia: Lipiec 10, 2018, 01:50:34 pm »
Jak w temacie marzy mi się serwer... 1 konto na gracza, zamiast lagujących miasta sprzedawców ma być AH. Bez item shopu, mana potek, bez potek na hp, raty minimalne, może być i 1 ,wszystkie klasy, bossy retail like, jakiś newbie buffer tylko. Ma być ciężko, ma być mozolnie. Krafter, spoiler i manodajka maja być świętą trójcą (bez religijnych skojarzeń proszę:P), no i najważniejsze...ma trwać dłuuugo, do skończenia świata i o jeden dzień dłużej. Może się zaczynać jako classic a później mogą być wprowadzane kolejne kroniki. Ciekawi mnie czy jest chociaż 1 osoba, której też się taki serwer marzy.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2018, 02:01:53 pm wysłana przez Eva »


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: Tak mi się marzy...
« Odpowiedź #1 dnia: Lipiec 10, 2018, 02:01:35 pm »
Pewnie. Wtedy możnaby się poczuć jak za starych, dobrych lat. Dawaj na pw :)


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Tak mi się marzy...
« Odpowiedź #2 dnia: Lipiec 10, 2018, 02:03:30 pm »
No nie wierzę, ze znalazł/a się 1 marzyciel/ka:)))


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: Tak mi się marzy...
« Odpowiedź #3 dnia: Lipiec 10, 2018, 02:06:12 pm »
Cuda sie zdarzają :p


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Tak mi się marzy...
« Odpowiedź #4 dnia: Lipiec 10, 2018, 02:12:57 pm »
Strasznie mnie ciekawi, czy znajdzie się więcej takich hardkorów:)))


  • Wiadomości: 333

  • Pochwał: 0

Odp: Tak mi się marzy...
« Odpowiedź #5 dnia: Lipiec 10, 2018, 02:27:58 pm »
Limity są tylko umowne, 2 komputery, sandbox, virtualna maszyna i to obchodzisz... a reszta się oburza. Problem z taką grą, że na 9 osob musisz znaleźć 3-4 jeleni na supporcie.
O ile z ogarniętą ekipą można grać przyjemnie supportem o tyle z randomami, ludźmi bez rąk na dd, taka gra jest męczarnią.


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Tak mi się marzy...
« Odpowiedź #6 dnia: Lipiec 10, 2018, 02:31:46 pm »
Na takim serwerze mogę być jeleniem na supporcie. Mi głownie chodzi o to, że Lineage to była kiedyś najlepsza gra zespołowa, a obecnie to wszystko 1manarmy, ludzie już nie graja wspólnie tylko z własna armią boxów.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2018, 02:35:38 pm wysłana przez Eva »


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Tak mi się marzy...
« Odpowiedź #7 dnia: Lipiec 10, 2018, 02:42:09 pm »
ideałów nie ma ale większość z tego co sobie marzysz możesz zaczerpnąć ze skeltha.. 1man army zawsze < dwóch active a kilku się tu was wypowiedziało więc na co czekacie


  • Wiadomości: 34

  • Pochwał: 0

Odp: Tak mi się marzy...
« Odpowiedź #8 dnia: Lipiec 10, 2018, 02:45:42 pm »
A ile ten Skelth już trwa i czy dochodzą nowi gracze? Interesuje mnie gra zespołowa a nie samotne dobijanie kolejnych lvli.


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Tak mi się marzy...
« Odpowiedź #9 dnia: Lipiec 10, 2018, 03:02:11 pm »
sensownej ekipy tak totalnie w ciemno zaraz po zalogowaniu pewnie nie znajdziesz i trwa ze trzy lata. pykałem ze dwa miesiące teraz nie mam czasu i tylko na rynku sie bawię -  a już w samym tym aspekcie ten serw kładzie większość low rate na jakich grałem. Nowych graczy, o idziwo, spotkałem - znacznie więcej aniżeli się tego spodziewałem. Część to pewnie jakieś alty, ale tak, mogę powiedzieć , że na najpopularniejszych spotach 20lvl + bywało tłoczno. Perspektywa na przyszłość nadal jest, gdyż niedługo ma wejść nowe update. Wg mnie jedyna sensowna alternatywą byłby nowy off classic, ale takiego póki co nie ma więc


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: Tak mi się marzy...
« Odpowiedź #10 dnia: Lipiec 10, 2018, 09:59:44 pm »
Czekajcie na l2Dawn, koledzy. Czas szybko leci, także jesień szybko nadejdzie. Wiele znaków zapytania pozostaje co do ustawien servera, ale jedno jest pewne - jak już wstanie, to na pewno postoi. Dla niewtajemniczonych (jeśli tacy są), to napisze, że l2dawn stał dwa lata.
« Ostatnia zmiana: Lipiec 10, 2018, 10:03:48 pm wysłana przez NędznySzczur »


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: 0

Odp: Tak mi się marzy...
« Odpowiedź #11 dnia: Lipiec 10, 2018, 10:58:14 pm »
Skąd ta pewność? Ludzie zrobią co będą chcieli, mogą quitnąć nawet po tygodniu lub szybciej. A jak chcesz grać na online >500 to pozdro :)


  • Wiadomości: 14

  • Pochwał: 0

Odp: Tak mi się marzy...
« Odpowiedź #12 dnia: Lipiec 10, 2018, 11:44:44 pm »
Skąd ta pewność? Ludzie zrobią co będą chcieli, mogą quitnąć nawet po tygodniu lub szybciej. A jak chcesz grać na online >500 to pozdro :)

Masz racje, ze ludzie mogą quitnąć po tygodniu i zapewne część tak zrobi. Ale Dawna własnie to odróżniało od innych serwerów, że mimo tych quitów nikt się nie zrażał i grało się dalej. Te "pińcet" online wystarczyło, żeby na siege i epikach dobrze się bawić. Jeśli potrzebujesz  PVP 300 vs 300  (w którym Twoja obecność będzie gówno warta) to  ucz się ruskiego i walcz o swoje z Kacapami
 Zapomniałbym    Pozdro


  • Wiadomości: 197

  • Pochwał: 0

Odp: Tak mi się marzy...
« Odpowiedź #13 dnia: Lipiec 11, 2018, 01:28:37 am »
Skąd ta pewność? Ludzie zrobią co będą chcieli, mogą quitnąć nawet po tygodniu lub szybciej. A jak chcesz grać na online >500 to pozdro :)

Nie grałem na 1.0 ale słyszałem same pochlebne opinie o tym serverze i osobiście znam kilka tzw. 'competitive' CP które już sie zapowiedziały i pogrywają na mid ratach w oczekiwaniu właśnie na dawna, myśle, że 1k ten server z takimi opiniami wyciągnie minimum, oby :)


  • Wiadomości: 197

  • Pochwał: 0

Odp: Tak mi się marzy...
« Odpowiedź #14 dnia: Lipiec 11, 2018, 01:31:50 am »
Na takim serwerze mogę być jeleniem na supporcie. Mi głownie chodzi o to, że Lineage to była kiedyś najlepsza gra zespołowa, a obecnie to wszystko 1manarmy, ludzie już nie graja wspólnie tylko z własna armią boxów.

Ty możesz być jeleniem, ale 50 innych osób nie chce lub znudzi im się po 2 tygodniach jeleniowania :)) Takie mamy klimaty w 2018, jestem przekonany, że opisanego wyżej servera już nigdy nie ujrzysz na oczy, nie będę pisał dlaczego bo milion osób już to pisało na wszelkiej maści forach i większość ludzi zna przyczyny czemu tak jest a nie inaczej ale życze Ci, żebym się mylił.


  • Wiadomości: 341

  • Pochwał: 0

Odp: Tak mi się marzy...
« Odpowiedź #15 dnia: Lipiec 11, 2018, 10:13:47 pm »
Dlaczego l2dawn będzie potężnym serwerem? Bo pierwsza edycja była traktowana jako kolejny priv, który zamkną maksymalnie po pół roku. Sam quitnąłem, a później wróciłem i znowu quitnąłem, a gdyby l2 dawn 1.0 istniał, to pewnie wróciłbym i quitnął jeszcze ze dwa razy do tego czasu. Serwer stał pieprzone 2 lata !!! Ten serwer był piękny i bez wahania mogę napisać, że jeśli chodzi o lineage 2, to spędziłem tam swoje najlepsze chwilę w wirtualnym życiu. Rynek tętnił życiem, ciężko było o jakiś spot, który był pusty. Grało tam naprawdę wielu polaków. Było trochę krzywych akcji, ale gdzie ich nie uświadczymy? Serwer był bez doty i każdy miał jednakowe szanse.

Jeśli poczekacie i zaczniecie, to nie quitujcie ze strachu przed małym online (w który po prostu nie wierze po pierwszej edycji), bo serwer i tak postoi długo, długo, być może dłużej niż pierwsza edycja - bo teraz Ci którzy płakali, że zły serwer, to przepraszają go w myślach.


  • Wiadomości: 20

  • Pochwał: 0

Odp: Tak mi się marzy...
« Odpowiedź #16 dnia: Lipiec 11, 2018, 10:46:10 pm »
Przecież na Skelcie też macie nie więcej jak 500 osób  :noob:


  • Wiadomości: 232

  • Pochwał: 0

Odp: Tak mi się marzy...
« Odpowiedź #17 dnia: Lipiec 11, 2018, 11:00:21 pm »
jest różnica między regularną rotacją graczy i ciągłym trzymaniem ~ 500 osób aniżeli 500 aktywnymi osobami na serwerze o tendencji  spadania frekwencji..


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Tak mi się marzy...
« Odpowiedź #18 dnia: Lipiec 28, 2018, 04:10:37 pm »
https://forum.lineage2.com.pl/index.php?topic=58832.0
troszkę już stoi i w pewien sposób spełnia te marzenie :)


  • Wiadomości: 58

  • Pochwał: 0

Odp: Tak mi się marzy...
« Odpowiedź #19 dnia: Lipiec 29, 2018, 04:48:24 pm »
Dlaczego l2dawn będzie potężnym serwerem? Bo pierwsza edycja była traktowana jako kolejny priv, który zamkną maksymalnie po pół roku. Sam quitnąłem, a później wróciłem i znowu quitnąłem, a gdyby l2 dawn 1.0 istniał, to pewnie wróciłbym i quitnął jeszcze ze dwa razy do tego czasu. Serwer stał pieprzone 2 lata !!! Ten serwer był piękny i bez wahania mogę napisać, że jeśli chodzi o lineage 2, to spędziłem tam swoje najlepsze chwilę w wirtualnym życiu. Rynek tętnił życiem, ciężko było o jakiś spot, który był pusty. Grało tam naprawdę wielu polaków. Było trochę krzywych akcji, ale gdzie ich nie uświadczymy? Serwer był bez doty i każdy miał jednakowe szanse.

Jeśli poczekacie i zaczniecie, to nie quitujcie ze strachu przed małym online (w który po prostu nie wierze po pierwszej edycji), bo serwer i tak postoi długo, długo, być może dłużej niż pierwsza edycja - bo teraz Ci którzy płakali, że zły serwer, to przepraszają go w myślach.

Ja grałem na L2Dawn do końca , mało tego , często zaglądam na czat forum L2Dawn..... Stal dwa lata (i tak nie przebił Noobwars 10 lat) ale rzeczywiście i klimat i ludzie byli calkowitym przekrojem L2 z dawnych lat ...:) od noobów pekujacych na EG po kraski robiace trainy na Varca wiosce czy w IT :P    generaln
ie trzymajcie kciuki za l2Dawn 2.0 :)
main nick : Mirek/InnocentEmmy
NoobWars/Vindication/Albion/Evoke/Dawn/LineZeus/L2Emi
L2Morrdor/L2Remorse