Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Walker  (Przeczytany 41054 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #125 dnia: Luty 23, 2009, 07:41:20 pm »
jestem na 100 % ze maja juz program do wykrywania l2w, za duzo banow bylo na arenie a donosow na forum mało.
sadze ze obejscie zabezpieczenia BAKE ICE poprzez symulowanie polaczenia daje tez jakas furtke do wykrycia

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #126 dnia: Luty 23, 2009, 08:05:48 pm »
jestem na 100 % ze maja juz program do wykrywania l2w, za duzo banow bylo na arenie a donosow na forum mało.
sadze ze obejscie zabezpieczenia BAKE ICE poprzez symulowanie polaczenia daje tez jakas furtke do wykrycia

A ja natomiast śmiem wątpić, bo o dziwo zdecydowana większość banów ma dopisek  l2w blazing czyli wiadomo... łatwy łup dla gma. inne to l2w Varka i l2w spammer. Wszystko do wykrycia metodą empiryczną :D a jakoś nie widać banów za oboty w miejscach 'egzotycznych'. Pożyjemy zobaczymy. Ja przebywam na bocie w miejscach rzadko uczęszczanych i nikogo tym nie wku..... , jeśli dostanę bana to dam znać :)


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #127 dnia: Luty 23, 2009, 08:59:25 pm »
to zobacz liste z Areny ^^

http://dragon-network.net/banlist/arena/


mos, ketra, woa, branded, frozen labyrinth, stakato nest,  sadzisz ze gm wszedzie lata i  zagaduje? ^^

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #128 dnia: Luty 23, 2009, 10:33:21 pm »
to zobacz liste z Areny ^^

http://dragon-network.net/banlist/arena/


mos, ketra, woa, branded, frozen labyrinth, stakato nest,  sadzisz ze gm wszedzie lata i  zagaduje? ^^

intrygujące...... X_X :)


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #129 dnia: Luty 24, 2009, 06:47:35 pm »
po pewnym czasie musze napisać tu posta 
od ostatnich moich postów w tym topiku troche mineło, lecz moje podejście prawie się nie zmieniło :P nadal nie chcę używać bota, ponieważ nadal expienie z kolegami mnie cieszy no i dobrze-wiecej radości z gry :D lecz niemam nic przeciwko botom :D
-Ha! Thorns spytasz czemu??
-Tak!
-A no widzisz, pekowanie botów to tez przyjemność jeżeli się takowe znajdują na mojej życiowej (w sensie gry) drodze :D pewna adrenalinka po nabiciu +5 pk, szybkim zbijaniu karmy bądz ucieczce też jest fajna xD

ehhh nowi GMowie... więcej banów :P teraz Glasy szaleje a mosiek jest prawie cały czas online

BTW nie będe się dziwił jak dalej twierdzisz że jestem dziwny :P 
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off


  • Wiadomości: 790

  • Pochwał: 2

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #130 dnia: Luty 24, 2009, 09:01:46 pm »
...
pewna adrenalinka po nabiciu +5 pk, szybkim zbijaniu karmy bądz ucieczce też jest fajna xD
...

Wydaje mi się że lepsza adrenalinką jest pk'niecie normalnych  graczy gdzie np expi sobie 9 osób na dino wpadasz i pk'ujesz powiedzmy 3 a reszta albo się rzuca na Ciebie albo się wysra i nic nie robi ;p
Currentyl Lineage 2 essence
server red - "ScovY

retired Dragon Network
Infinity x5  - "RobinHood (sold) and many others..


  • *******
  • Wiadomości: 2346

  • Pochwał: 23

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #131 dnia: Luty 24, 2009, 10:34:47 pm »
A tam, od razu PKowanie. Lepiej znaleźć położone na RB bot-trio z automatycznym przyjmowaniem reza. Kurcze, żałowałem, że byłem takim sknerą i kupiłem sobie tylko 12 zwykłych rezów w sklepiku :D Ja rezowąłem destro, a on od razu skilla w RB. No a że RB nie lubi agresywnych, więc mu oddawał... :D
Mina operatora po podejściu do kompa - bezcenna :D

Pozdrawiam
Piszę poprawnie po polsku
************************************
Official/Retail NA serv.Hindemith->Phoenix->Chronos-> Naia
Heallweg Iss Enchanter 99 /Siegel Knight 99 /ElementalSummoner80/ HawkEye80  - Clan: Einheit (Nova) Ally: Twilight
Ponadto: Feoh; Aeore; Yul;



  • Wiadomości: 353

  • Pochwał: 2

  • Sh!t happens... So do I XD
Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #132 dnia: Luty 25, 2009, 04:52:58 pm »
Tak na marginesie... mógłby ktoś podpowiedzieć, albo podrzucić Screena z przykładowymi ustawieniami zakładki pathing ?? Chciałem sobie ustawić by postać porusząła się po pewnym obszarze, a nie od punktu do punktu


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: -2

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #133 dnia: Maj 16, 2009, 05:48:49 pm »
Witam
jak wiadomo ostatnio na DN wszedł HB, długo mnie nie było na L2, ale teraz sobie pykam cosik na arenie, i wiadomo mam pytanko (skoro piszę w tym temacie) czy ma ktoś walkera działającego pod arene, jak widać nie ma Back Ice teraz.. więc każdy walker łatwo można wgrać i odpalić na postaci, sam próbowałem kilka wersji od 1.78 do 2.05 (nie wszystkie)
i nie działały, wyskakiwał albo bład Very Fail, albo nie mogłem się zalogować.
Jak ktoś ma jakieś info to piszcie.
Thx a lot
pozdrawiam
bd/sh....necro + noblese  (DRAGON x 15)
TH/DA  (DRAGON x 15)
sps/ee (arena x 200) ;)


  • Wiadomości: 8

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #134 dnia: Styczeń 16, 2011, 02:01:01 pm »
Witam, mam pytanie do was. Mianowicie zainstalowałem L2w, zmieniłem host i jak odpalam grę to po loginie przy wyborze severa dostaje dc. Co zrobiłem nie tak. (znalazłem że trzeba użyć l2bypass ale nie mogę znaleźć nigdzie tego programu)