Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Walker  (Przeczytany 41050 razy)

  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #25 dnia: Lipiec 26, 2008, 07:50:21 pm »
ty grasz na ratach 0.00001? lol mam na x15 sh/se na 78 i jeden mob na varce to ponad 0.05% a ty sądzisz że na varce mam bota puszczać samopas? lol
ty myślałeś że jak sie expi na dużych lvlach? no powiedz. zabijając baiuma? ja lubie expić bo jak wkoncu wbije lvl to mam jakąś satysfakcje a nie... budze sie rano a tu lvl 80... weź nie przesadzaj
Cytat: Solar
dla 99,9% europejczyka zabijanie milijarda moba zeby wbic 0,01% jest chore
dla azjaty nie?
xD
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #26 dnia: Lipiec 26, 2008, 08:23:33 pm »
Orri a ile postaci w zyciu sam wyexpiles do min. 78lvl na ratach x10/15 ?   bo wiesz tak od 5 postaci
 i wiecej to juz sie robi nudne  :P
« Ostatnia zmiana: Lipiec 26, 2008, 08:35:50 pm wysłana przez Thorns »

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #27 dnia: Lipiec 26, 2008, 08:59:59 pm »
i co puszczałeś samopas buty na varce kerze czy gdzieś żeby ci sie samo expiło?
ja wyexpiłem se do 76 i ileś tam % teraz z subą mam 78 i 50% do tego mam aw 78 duelista 78 i pp powoli dochodzi do 78
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #28 dnia: Lipiec 26, 2008, 09:02:50 pm »
i co puszczałeś samopas buty na varce kerze czy gdzieś żeby ci sie samo expiło?
ja wyexpiłem se do 76 i ileś tam % teraz z subą mam 78 i 50% do tego mam aw 78 duelista 78 i pp powoli dochodzi do 78

butów nie puszczalem :-) a co do botów to sa do tego lepsze miejsca...  a co do twoich postaci no jak na razie 4 naliczylem
wiec jeszcze duzo przed toba  :wink:

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #29 dnia: Lipiec 26, 2008, 09:08:48 pm »
coś czuje że mnie nie rozumiesz thorns :)
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off


  • Wiadomości: 243

  • Pochwał: 2

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #30 dnia: Lipiec 26, 2008, 09:20:23 pm »
No orri, ty walczysz a nikt Cię nie rozumie.... W mojej ocenie może dlatego, że nie szanujesz zdania innych i traktujesz ich z wyższością  "lol".
__________________________
CSI = Zoolty = Scammer


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #31 dnia: Lipiec 26, 2008, 09:21:45 pm »
coś czuje że mnie nie rozumiesz thorns :)

A ja cos czuje ze z konfigurowanie l2w cie przerasta :-)

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #32 dnia: Lipiec 26, 2008, 09:33:47 pm »
Cytat: Thorns
A ja cos czuje ze z konfigurowanie l2w cie przerasta

Ciekawe stwierdzenie :) szczerze nigdy tego nie robiłem i niemam zamiaru robić :) ja nie czerpie radości tylko z nabijania coraz większej ilości pvp mnie, expienie, spoilowanie czy robienie ssów też cieszy, jak człowieka cieszy tylko pvp i pk to zaczyna sie noobostwo ;)

Cytat: Solar
To jestes dziwny bo dla 99,9% europejczyka zabijanie milijarda moba zeby wbic 0,01% jest chore
wy sądzicie że to jest mądra wypowiedź? to ja już mądrzejsze pisze...
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #33 dnia: Lipiec 26, 2008, 09:45:14 pm »
Cytat: Thorns
A ja cos czuje ze z konfigurowanie l2w cie przerasta

Ciekawe stwierdzenie :) szczerze nigdy tego nie robiłem i niemam zamiaru robić :) ja nie czerpie radości tylko z nabijania coraz większej ilości pvp mnie, expienie, spoilowanie czy robienie ssów też cieszy, jak człowieka cieszy tylko pvp i pk to zaczyna sie noobostwo ;)

Cytat: Solar
To jestes dziwny bo dla 99,9% europejczyka zabijanie milijarda moba zeby wbic 0,01% jest chore
wy sądzicie że to jest mądra wypowiedź? to ja już mądrzejsze pisze...

Orri wszystko kwestia stażu w L2...   pogadamy za jakis czas.

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #34 dnia: Lipiec 26, 2008, 09:58:55 pm »
ciul z l2w ... powiedzcie lepiej kidy CT1.5 wchodzi na DN ... wbilbym sobie na Arene i Thorns uczylby mnie jak grac(przynajmniej w sprawach specyficznych dla DN, bo tego w ogóle nie ogarniam, mimo ze przeczytalem wszystkie tematy o tym tutaj na forum :P )


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #35 dnia: Lipiec 26, 2008, 10:03:02 pm »
ty Thorns sądzisz że za rok powiem że używam bota? czy że pekuje każdego co mi stanie na drodze?
« Ostatnia zmiana: Luty 24, 2009, 06:27:34 pm wysłana przez orri »
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off


Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #36 dnia: Lipiec 26, 2008, 10:09:47 pm »
ty Thorns sądzisz że za rok powiem że używam bota? czy że pakuje każdego co mi stanie na drodze?
podejscie do bota/czitow/haxow zmienia sie wraz ze stazem :>


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #37 dnia: Lipiec 26, 2008, 10:12:53 pm »
wątpie w to ze u mnie się zmieni :)
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off


Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #38 dnia: Lipiec 26, 2008, 10:22:34 pm »
wątpie w to ze u mnie się zmieni :)
Don Kichote z Polski?


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #39 dnia: Lipiec 26, 2008, 10:30:33 pm »
wątpie w to ze u mnie się zmieni :)
Don Kichote z Polski?

Prawie :)
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off


Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #40 dnia: Lipiec 26, 2008, 10:46:08 pm »
Vigor...ale Twoje posty to naprawde...jak juz cos piszesz to jakeis konkrety...a nie zal.pl i koniec gadki

i co Ci to da , ze sobie popiszesz jaki to serv zly bo ludzie uzywaja l2w??


a odpalanie nie jest trudne - tylko czasochlonne - kwestia wprawy ;

Bot= żal.pl więcej komentarza nie potrzebne ,,rozumisz" ?
lol hater


  • Wiadomości: 587

  • Pochwał: 2

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #41 dnia: Lipiec 26, 2008, 10:53:40 pm »
Vigor...ale Twoje posty to naprawde...jak juz cos piszesz to jakeis konkrety...a nie zal.pl i koniec gadki

i co Ci to da , ze sobie popiszesz jaki to serv zly bo ludzie uzywaja l2w??


a odpalanie nie jest trudne - tylko czasochlonne - kwestia wprawy ;

Bot= żal.pl więcej komentarza nie potrzebne ,,rozumisz" ?
lol hater

na ambitny komentarz ,,lol hater" odpowiem - ?? ?? omgf rotfl

Powiedziałeś wcześniej że ,,podejscie do bota/czitow/haxow zmienia sie wraz ze stazem :>" to chyba nie u wszystkich..Jakoś u mnie się to nie zmienia nie wiem 2,5 roku gry w line i jakoś nie uważam że boty są fajne.. Ale każdy ma swoje zdanie na ten temat. Boty ułatwiają grę i najcześniej używają ich gracz którym sie nie che expić(jeśli chodzi o l2w) a że ustawienia bota na swoje potrzebny nie jest trudne to każdy korzysta z okazji by nie biegać klikać myszką aż Ci ścierpnie ręka by nabić 20 % przez pół nocy czy cuś. To indywidualne podejście do tej sprawy jedni lubią drudzy nie.


Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #42 dnia: Lipiec 26, 2008, 11:07:46 pm »
Vigor...ale Twoje posty to naprawde...jak juz cos piszesz to jakeis konkrety...a nie zal.pl i koniec gadki

i co Ci to da , ze sobie popiszesz jaki to serv zly bo ludzie uzywaja l2w??


a odpalanie nie jest trudne - tylko czasochlonne - kwestia wprawy ;

Bot= żal.pl więcej komentarza nie potrzebne ,,rozumisz" ?
lol hater

na ambitny komentarz ,,lol hater" odpowiem - ?? ?? omgf rotfl

Powiedziałeś wcześniej że ,,podejscie do bota/czitow/haxow zmienia sie wraz ze stazem :>" to chyba nie u wszystkich..Jakoś u mnie się to nie zmienia nie wiem 2,5 roku gry w line i jakoś nie uważam że boty są fajne.. Ale każdy ma swoje zdanie na ten temat. Boty ułatwiają grę i najcześniej używają ich gracz którym sie nie che expić(jeśli chodzi o l2w) a że ustawienia bota na swoje potrzebny nie jest trudne to każdy korzysta z okazji by nie biegać klikać myszką aż Ci ścierpnie ręka by nabić 20 % przez pół nocy czy cuś. To indywidualne podejście do tej sprawy jedni lubią drudzy nie.
i tu wlasnie widac "dziwne" podejscie ... bo gdzie ja napisalem ze z czasem zaczynasz lubic boty? Z czasem zmienia sie podejscie, zazwyczaj z takiego wlasnie anty botera do obojetnosci na boty bo po jakims czasie zrozumiesz ze tego nie wyplenisz a ludzi i tak za bardzo nie obchodzi wylewanie zali ze boty sa zle, jezeli botuja to i tak dalej beda botowali


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #43 dnia: Lipiec 26, 2008, 11:10:20 pm »
Tu nie chodzi tylko o staż w l2 ale tez na jakich ratach masz ten staż... gdzies widzlem ladny opis podlaczenia walkera do dn sprobuje znlaesc :P Bez botow nie ma ludzi na serwerach:p

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 587

  • Pochwał: 2

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #44 dnia: Lipiec 26, 2008, 11:13:45 pm »
A nie ma ludzi nie było botów i ludzie sobie jakoś radzili..a jak chcesz ten staż to masz: 
Straż:
dragon x15
Supreme Nanaki x15
Dex Wrath x9


Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #45 dnia: Lipiec 26, 2008, 11:14:49 pm »
A nie ma ludzi nie było botów i ludzie sobie jakoś radzili..a jak chcesz ten staż to masz: 
Straż:
dragon x15
Supreme Nanaki x15
Dex Wrath x9
ekhm ... czy to ma komus zaimponowac? bo jak do tej pory nikt nie wyskoczyl z lista serwerow na ktorych gral ...


  • Wiadomości: 587

  • Pochwał: 2

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #46 dnia: Lipiec 26, 2008, 11:52:29 pm »
A nie ma ludzi nie było botów i ludzie sobie jakoś radzili..a jak chcesz ten staż to masz: 
Straż:
dragon x15
Supreme Nanaki x15
Dex Wrath x9
ekhm ... czy to ma komus zaimponowac? bo jak do tej pory nikt nie wyskoczyl z lista serwerow na ktorych gral ...

Nie wiem o co Ci chodzi teraz? jeśli komus imponuje gra na dragonie albo wrathcie to ma ładnie w głowie.. ,,Tu nie chodzi tylko o staż w l2 ale tez na jakich ratach masz ten staż" - napisał solar więc potraktowałem to tak a nie inaczej i napisałem sobie 3 serwery.. a jeśli Ci nie pasuje to nie musisz czytać..No to najwidoczniej jestem pierwszy...?? No i co stało sie coś ? będę sobie pisał co chce.. a poza tym wcale nie czuje się gorszy jeśli Ci chodzi o to że grałem na może dla Ciebie wysokich ratach  ..nie chce mi sie z Tobą gadać już bo się czepiasz nie wiem czego . Pa


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #47 dnia: Lipiec 26, 2008, 11:59:53 pm »
A nie ma ludzi nie było botów i ludzie sobie jakoś radzili..a jak chcesz ten staż to masz: 
Straż:
dragon x15
Supreme Nanaki x15
Dex Wrath x9
GZ jetses fajny XD pograj na serwerach z ratami 4 i nizej  wbij tam postac do 78 i z 1 subke tez do 78 albo jeszcze lepeij idz na offa i graj bez bota tak do 78 wtedy bedziemy mieli o czym gadac i zobaczymy jak tam twoje zdanie na temat botow XD

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926


  • Wiadomości: 587

  • Pochwał: 2

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #48 dnia: Lipiec 27, 2008, 12:26:32 am »
A nie ma ludzi nie było botów i ludzie sobie jakoś radzili..a jak chcesz ten staż to masz: 
Straż:
dragon x15
Supreme Nanaki x15
Dex Wrath x9
GZ jetses fajny XD pograj na serwerach z ratami 4 i nizej  wbij tam postac do 78 i z 1 subke tez do 78 albo jeszcze lepeij idz na offa i graj bez bota tak do 78 wtedy bedziemy mieli o czym gadac i zobaczymy jak tam twoje zdanie na temat botow XD

I tak nie mamy o czym gadać i nie będziemy mieli - Nie pójdę bo raz już pół roku nie gram w L2 a dwa nie muszę nikomu udowadniać że jestem mega pro gejmerem i gram na ratach x1 pół roku wbijam 70 lvl i jest fajnie mam c grade WoW! Właśnie dlatego że mi się nie chciało by tyle expić grałem sobie na 15 i 9. A raty low 4 czy tam 1, 2, 3 są stworzone dla gry nie dal botów ..


  • *******
  • Wiadomości: 2239

  • Pochwał: 1

  • BO KUBUś MOżE WIęCEJ
Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #49 dnia: Lipiec 27, 2008, 12:35:49 am »
A nie ma ludzi nie było botów i ludzie sobie jakoś radzili..a jak chcesz ten staż to masz: 
Straż:
dragon x15
Supreme Nanaki x15
Dex Wrath x9
GZ jetses fajny XD pograj na serwerach z ratami 4 i nizej  wbij tam postac do 78 i z 1 subke tez do 78 albo jeszcze lepeij idz na offa i graj bez bota tak do 78 wtedy bedziemy mieli o czym gadac i zobaczymy jak tam twoje zdanie na temat botow XD

I tak nie mamy o czym gadać i nie będziemy mieli - Nie pójdę bo raz już pół roku nie gram w L2 a dwa nie muszę nikomu udowadniać że jestem mega pro gejmerem i gram na ratach x1 pół roku wbijam 70 lvl i jest fajnie mam c grade WoW! Właśnie dlatego że mi się nie chciało by tyle expić grałem sobie na 15 i 9. A raty low 4 czy tam 1, 2, 3 są stworzone dla gry nie dal botów ..
Wiec nie gdaja ze boty sa zle bo nie masz moralnego  prawa wypowiadac sie w tej kwestii jezeli chodzi o boty. Tacy ludzie jak tysa w PISie i na PIS głosuja :P

Luna
Tyrteos: 80 lvl SM|75 lvl WC |DA 55 - Banned
Franz
Decimos: 82lvl PS|75 lvl WC |DA 70 -Śpi
Lancer
Decimos: 7x lvl PS

http://przypierdolek.mybrute.com/
[quote author=120130 link=topic=27483.msg306926#msg306926