Witaj
Gość

Wątek: Lineage 2 Walker  (Przeczytany 41075 razy)

  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #50 dnia: Lipiec 27, 2008, 12:37:23 am »
A paradox w tym ze na retailowych serwerach jest najwiecej botów  :P

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #51 dnia: Lipiec 27, 2008, 01:27:12 am »
I tak nie mamy o czym gadać i nie będziemy mieli - Nie pójdę bo raz już pół roku nie gram w L2 a dwa nie muszę nikomu udowadniać że jestem mega pro gejmerem i gram na ratach x1 pół roku wbijam 70 lvl i jest fajnie mam c grade WoW! Właśnie dlatego że mi się nie chciało by tyle expić grałem sobie na 15 i 9. A raty low 4 czy tam 1, 2, 3 są stworzone dla gry nie dal botów ..

Wiec skoro nie grasz, to zrob cos dla wszystkich i nie wypowiadaj sie na tematy ktore cie nie dotycza



Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 587

  • Pochwał: 2

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #52 dnia: Lipiec 27, 2008, 10:04:12 am »
A nie ma ludzi nie było botów i ludzie sobie jakoś radzili..a jak chcesz ten staż to masz: 
Straż:
dragon x15
Supreme Nanaki x15
Dex Wrath x9
GZ jetses fajny XD pograj na serwerach z ratami 4 i nizej  wbij tam postac do 78 i z 1 subke tez do 78 albo jeszcze lepeij idz na offa i graj bez bota tak do 78 wtedy bedziemy mieli o czym gadac i zobaczymy jak tam twoje zdanie na temat botow XD

I tak nie mamy o czym gadać i nie będziemy mieli - Nie pójdę bo raz już pół roku nie gram w L2 a dwa nie muszę nikomu udowadniać że jestem mega pro gejmerem i gram na ratach x1 pół roku wbijam 70 lvl i jest fajnie mam c grade WoW! Właśnie dlatego że mi się nie chciało by tyle expić grałem sobie na 15 i 9. A raty low 4 czy tam 1, 2, 3 są stworzone dla gry nie dal botów ..
Wiec nie gdaja ze boty sa zle bo nie masz moralnego  prawa wypowiadac sie w tej kwestii jezeli chodzi o boty. Tacy ludzie jak tysa w PISie i na PIS głosuja :P

tjaa :P:P


Dobrze MISTRZU Thornsie nie napisze juz posta w tym temacie Bless!


Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #53 dnia: Lipiec 27, 2008, 11:59:27 am »
A nie ma ludzi nie było botów i ludzie sobie jakoś radzili..a jak chcesz ten staż to masz: 
Straż:
dragon x15
Supreme Nanaki x15
Dex Wrath x9
ekhm ... czy to ma komus zaimponowac? bo jak do tej pory nikt nie wyskoczyl z lista serwerow na ktorych gral ...

Nie wiem o co Ci chodzi teraz? jeśli komus imponuje gra na dragonie albo wrathcie to ma ładnie w głowie.. ,,Tu nie chodzi tylko o staż w l2 ale tez na jakich ratach masz ten staż" - napisał solar więc potraktowałem to tak a nie inaczej i napisałem sobie 3 serwery.. a jeśli Ci nie pasuje to nie musisz czytać..No to najwidoczniej jestem pierwszy...?? No i co stało sie coś ? będę sobie pisał co chce.. a poza tym wcale nie czuje się gorszy jeśli Ci chodzi o to że grałem na może dla Ciebie wysokich ratach  ..nie chce mi sie z Tobą gadać już bo się czepiasz nie wiem czego . Pa
hehe ten post mnie z deka rozbawil :) dla mnie x9/x15 to sa zaje ... bardzo male raty bo ja gram tylko na HR ;)


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: -2

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #54 dnia: Lipiec 30, 2008, 02:09:13 pm »
noo ;P
tyle kłótni na forum a ja bana dostałem ;) (akurat jak siedziałem 7 dni w domq) :D
ale wkońcu już zszedł więc co nie co napisze... ;)

ofc.
nic nie pisze o syndi bo nie chce dostać 3 minusa ;)

ale wracając do tematu:
Jak czytam wasze posty to mi się śmiać chce deczko.... Walker to podstawa w grze...
i powiem wam tak, kiedyś uważałem tak samo jak wy.. że kto ma walkera jest nobem, bo sam nie umie grać, tylko załacza bota i trzepie kase, czy expa... i nawet jest w tym troche racji... ale pomyślcie granie na DN długieeee lata i expienie postaci? to naprawdę wydaję się "eee"
poza tym ja jakiś czas jak grałem na DN to latałem bez klanu, to z kasą było ciezko... więc odpalalem l2w, pomęczyłem się kilka nocek i uzbierałem sobie np na jakieś horny, dc +6, czy inne syfy w tamtym czasie.....
walker to podstawa, jeżeli nie ma się klanu, a chce się np dorobić dobrego sprzętu, czy suby...

a propo walkera na IL, to jest konfiguracja gotowa, i myślę że kto chce go mieć to wie gdzie ją szukać, (po polsku i angielsku)
ale ja na IL nie gralem (teraz wróce jak zrobią hellbounda) więc nie chciało mi się go nawet ustawiać, bo troszkę roboty z nim było....
ale DN, jak DN, bez ludzi typu pureofpure, dontfuck, czy bez botów na BS, vanorach nie był by DNem ;)

pzdr
bd/sh....necro + noblese  (DRAGON x 15)
TH/DA  (DRAGON x 15)
sps/ee (arena x 200) ;)


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #55 dnia: Sierpień 02, 2008, 09:10:44 pm »
No Arena ma down'a to z nudów zaczalem sie bawic z L2w na c6 i faktycznie tylko poczatkowo wydaje sie byc
ciezki, fakt procedura uruchomienia dluzsza niz w c4 ale juz po tym jak sie zrozumie w jakich kolejnosciach odpalac 4 rozne programy jest ok :-)

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 242

  • Pochwał: 0

    • Proz.Fot.Etc.
Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #56 dnia: Sierpień 04, 2008, 12:19:03 pm »
hehehe

ale czasem zdarza sie pomylic albo cos nie zazdialac ;p

..::Provider::..


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #57 dnia: Sierpień 04, 2008, 07:29:57 pm »
Jak zawsze dodam ze pliki sciagacie na WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
/THORNS


Tools Needed :

1- L2W IG
you can get that from :
http://www.4shared.com/file/19727315/99ede7ce/L2Walker_179__178_fixed_for_Interlude_.html


2- L2asrv v0.51
you can get from :
http://www.4shared.com/file/15793076/6bea6399/l2asrv_ver051.html


3-Hosts file
http://rapidshare.com/files/125040318/hosts.exe.html

those are the basics to start botting.. most ppl already have them.. now for by-passing:

4- Proxifier
http://www.4shared.com/file/51885704/56b26ca7/Proxifierv27Cracked-MAZE.html


5-l2 fork http://www.mediafire.com/?mlchm2pzmxw


And for ppl who play on Dragon Network, system folder
http://www.mediafire.com/?jmyjdgynxdn


we will use 2 system folders in out interlude client.. one with bake ice "Bake Ice System Folder" and one with a clean interlude system folder

1st we start with the Proxifier...

1- install the proxifier
2- Start Proxifier



3- thats how it should look



4- now go there:



5- now you should see something like this :



  1) Insert 127.0.0.1
  2) Insert the port 1999.
  3) Select SOCKS Version 5.
   and press OK.

now you should have the proxy turned ON



6-now proxifier proxy's all your connections on the pc.. to make it only proxy l2.. do the following..

 [1]

 [2]

 [3]

 [4] BROWSE TO YOUR BAKE ICE SYSTEM FOLDER

 [5]

 [6]


IMPORTANT : MAKE SURE THERE IS ONLY ONE RULE! DELETE THE ONE YOU WILL FIND FIRST TIME YOU CONFIGURE PROXIFIER !



7- start l2fork



8- start l2asrv,then the walker (make sure that you have the hosts file in your Walker PC "C:\WINDOWS\system32\drivers\etc")

9- start l2 normal by using the bake ice launcher .( WHEN YOU START BAKE ICE IT WILL DELETE YOUR HOSTS! BEFORE YOU LOGIN EXTRACT THE HOSTS!!!)

10- enter your id and pw but don't login yet.



11- start the walker from l2.exe located in "Walker System Folder".

12- enter your ID and PW.



13- login on the (Walker Client).

14- select the only server your going to see.



15- go to the (Bake Ice Client) and login.

16- select the server of your choice and wait a sec.

17- now you should see that your client on the (Walker Client) at the character selection screen.

18- select your character.

FAQ
Q:I cant get a clean system folder to work on my server (other than DN).
A:Use my system folder,and copy all the .DAT files from your bakeice system to my folder.

Q:Am getting "Hacking tool detected " when i login,what should i do?
A:this could only happen if  your using a clean system folder..clean system folder includes gameguard in it.. so you need gameguard killer DLL's.

Q:i logged in,but i can't do anything with walker !!! halp D:
A:make sure you start bake ice client THEN extract the hosts.

Q:My proxifier blocked all my connection D: , dam you! you screwed my computer!
A:no i didn't, your just blind or stupid .. follow all the steps in the guide,your problem's solution is at step 6.
Q:l2 fork crashes when i start it D: , what should i do?
A:l2fork needs .net framework to work , if you don't have it installed, please go to this link:
http://www.microsoft.com/downloads/details.aspx?FamilyId=333325FD-AE52-4E35-B531-508D977D32A6&displaylang=en

Q:I want to open more than one client, i will have to follow the steps all over again?
A:no you won't , only do the following after opening ur 1st client ( AND BAKEICE CLIENT ALREADY OPENED)

1-start walker client.
2-login walker client and select the Dragon(15x) server (PRESS OK).
3-login bake ice client and select your server .
4-go back to walker client .
5-select your character .
6-Enjoy botting Grin .

Q:i get corrupted files when i start walker D:
A:if your not playing in DN , get a clean interlude system folder, and put gameguard killer dll's in it
if you don't have a clean system folder,install interlude and take its system folder.

Q:this shit doesn't work! you suck!
A:and your IQ must be less than 80 if you can't follow a step by step guide. WITH PICTURES!! >.>

Jak zawsze dodam ze pliki sciagacie na WŁASNĄ ODPOWIEDZIALNOŚĆ
/THORNS
« Ostatnia zmiana: Sierpień 04, 2008, 07:57:47 pm wysłana przez Thorns »
QQryQ - Adventurer/Hierophant (back in action)
Pheonom - Moonlight Sentinel/Sword Muse


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: -2

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #58 dnia: Sierpień 05, 2008, 10:00:12 pm »
polecam maxche********* (kto wie to wie) nie ma tam trojana na 10000%, tutaj nie wiem bo nie sprawdzałem, ale raczej na tym pięknym forum by nikt trojana nie dał ;)    ( RACZEJ! )

btw.
mam pytanie co do L2W, do tych co mają l2w

co to znaczy, że potrzebuję 2 folderów?
jeden z bake ice "Bake Ice System Folder" i jeden z czystym interlude system folder "Clean System Folder"
jak je zrobić? i skąd tam wpakować 2x lineage?? (jakoś tego nie łapię)
bd/sh....necro + noblese  (DRAGON x 15)
TH/DA  (DRAGON x 15)
sps/ee (arena x 200) ;)


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #59 dnia: Sierpień 05, 2008, 10:17:39 pm »
2 lineage łatwo zainstalować :) instalujesz lineage 2(1) w miejscu gdzie go zainstalowałeś (np. c:/program files) szukasz folderu Lineage 2, przenosisz go gdzie indziej np c:/ i odpalasz panel sterowania i odistalowywujesz lineage 2
teraz instalujesz lineage 2(2) byle gdzie tylko nie c:/ :P o obojentnie którego podpinasz pod dnet a drugi masz zwykły interlude czy jaką tam kronike wybrałeś :)
a co do bota to nie można by po polsku? :P
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #60 dnia: Sierpień 05, 2008, 10:50:10 pm »
Cytuj
a co do bota to nie można by po polsku?   


orri do nie dla ciebie..  przeciez boty sa bee..

@morok111

tak trzeba miec 2 foldery L2 lub w jednym folderze L2 dwa foldery system
co do calych katalogow l2 to jeden normalny jaki potrzeba do DN , drugi czysta instalke interlude potem skopiowac do niej
ten folder z zawartoscia zmieniona przez goscia

opis zrobienia 2 folderow tak jak podal orri

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #61 dnia: Sierpień 05, 2008, 11:15:12 pm »
Cytat: Thorns
orri do nie dla ciebie..  przeciez boty sa bee..

jak ty mnie dobrze znasz :P
jak by było po polskiemu to bym wiedział czego nie lubie i jest bee :D
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: -2

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #62 dnia: Sierpień 05, 2008, 11:39:13 pm »
THX ZA ODPOWIEDŹ,

orri for u:


Tu jest filmik zrobiony przez sltbnjr pokazujacy jak to dziala
Kod:
http://rapidshare.com/files/126840040/bakeice.wmv


Wymagane programy:

1- L2W IG urzywam 1.79 (1.78 naprawione pod interlude)
mozesz go dostac tutaj:
Kod:
http://rapidshare.com/files/126838432/L2Walker_1.79__1.78_fixed_for_Interlude_.zip< /td>


2- L2asrv v0.51
Jest tutaj:
Kod:
http://rapidshare.com/files/126838028/l2asrv_ver0.51.zip


3-Hosts file (plik host)
Kod:
http://rapidshare.com/files/126840467/hosts.exe


4- Proxifier


5-l2 fork
Kod:
http://rapidshare.com/files/126838660/Proxifier.v2.7.Cracked-MAZE.zip
Kod:
http://rapidshare.com/files/126837932/l2fork.rar


6-l2.ini by laczyc sie z ip (127.0.0.1)
Kod:
http://rapidshare.com/files/126838966/l2.ini


OPCJONALNIE: tylko jesli grasz na Dragonie bedziesz potrzebowal tego i nie muszisz miec l2.ini , muszisz miec full updatea klijenta Dragon Network.
Kod:
http://rapidshare.com/files/126837098/DN_Interlude_System.rar


WAZNE: TO MUSI BYC W (Walker System Folder[katalog systemowy walkera, nie do konca to rozmumem ja to wrzucilem normalnie do folderu z gra zamast tamtego systemu i dziala]).


Bedziemy uzywac 2 system folderow in out interlude client.. jeden z bake ice "Bake Ice System Folder" i jeden z czystym interlude system folder "Clean System Folder" (mozesz uzywac mojego folderu system jesli grasz na DN)
========================================================================
Po pierwsze startujemy z Proxifierem...

1- zainstaluj proxifier
2- Start Proxifier
3- tak to powinno wygladac (naciskasz pierwsza ikonke)
4- teraz idz tam (naciskasz Add...)
5- powinienes zobaczyc cos podobnego do tego
1) W polu adress wpisujesz 127.0.0.1
2) W polu port 1999.
3) Wybierasz SOCKS Version 5.
i naciskasz OK.
teraz powinienes miec zalaczone proxy (czyli fajeczka przy nim)
6- teraz proxifier proxy's (przekierowuje nie wiem jak to przetlumaczyc) wszystkie towoje polaczenia w pc... zeby przekierowac tylko l2.. postepuj nastepujaco..
1) Klikasz druga ikonke
2) Potem Add...
3) Wpisz obojetnie co i kliknij Add...
4) Wybierz twoj BAKE ICE SYSTEM FOLDER, Zmien "Typ pliku" na All files i wybierz GameGuard.des
5) Cyknij te drugie Add...
6) Wpisz 1.1.1.1 - 255.255.255.255, OK, OK
7- start l2fork
8- teraz potrzebujesz wlorzyc l2.ini do twojego "Walker System Folder",(to musi byc czysty folder system bez bake ice w nim) *jesli uzyjesz normalnego folderu system z bake ice w nim to dostaniesz blad "files corrupted"*

tu jest plik l2.ini ktory musimy wlorzyc do "Walker System Folder"
Kod:
http://rapidshare.com/files/126838966/l2.ini


I dla ludzi grajacych na Dragon Network , Mozesz po prostu uzyc tego folderu system
Kod:
http://rapidshare.com/files/126837098/DN_Interlude_System.rar


9- odpal l2asrv, potem walkera (upewnij sie ze plik host jest na swoim miejscu "C:\WINDOWS\system32\drivers\etc")
10- uruchom walker z l2.exe umiejscowionego w "Walker System Folder".
11- wpisz swoj login i haslo, ale nie loguj sie jeszcze.
12- startnij normalne l2 uzywajac normalnego bake ice launcher .(KIEDY URUCHOMISZ BAKE ICE TO ZOSTANIE SKASOWANY TOWJ HOSTS! ZANIM SIE ZALOGUJESZ PRZENIES ZNOW HOSTS!!!)
13- wpisz twoj ID i PW.
14- zaloguj w (Walker Client).
15- wybierz jedyny serwer jaki widzisz.
16- idz do (Bake Ice Client) i sie zaloguj.
17- wybierz serwer ktory chcesz i poczekaj chwile.
18- teraz powinienes zobaczyc ze twoja gra na (Walker Client) przeszla do wyboru postaci.
19- wybierz swoja postac (duh [co to kurde znaczy?!?!]).
Milego botowania


Autor:
Kwasiu


EDIT:
LINKÓW NIE ZNAM, WIĘC UWAŻAĆ!!!!!


jak ktoś chce 100% bez trojana to pisać pm, albo tutaj
bd/sh....necro + noblese  (DRAGON x 15)
TH/DA  (DRAGON x 15)
sps/ee (arena x 200) ;)


  • Wiadomości: 30

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #63 dnia: Sierpień 06, 2008, 09:29:00 am »
polecam maxche********* (kto wie to wie) nie ma tam trojana na 10000%, tutaj nie wiem bo nie sprawdzałem, ale raczej na tym pięknym forum by nikt trojana nie dał ;)    ( RACZEJ! )

btw.
mam pytanie co do L2W, do tych co mają l2w

co to znaczy, że potrzebuję 2 folderów?
jeden z bake ice "Bake Ice System Folder" i jeden z czystym interlude system folder "Clean System Folder"
jak je zrobić? i skąd tam wpakować 2x lineage?? (jakoś tego nie łapię)

to jest z maxcheaters...

jeden **** tylko ze Twoj opis jest po polsku...
QQryQ - Adventurer/Hierophant (back in action)
Pheonom - Moonlight Sentinel/Sword Muse


  • Wiadomości: 194

  • Pochwał: -2

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #64 dnia: Sierpień 06, 2008, 12:28:00 pm »
no tak dałem po PL, po pisał o tym orri, przyznaje sam, tylko że, linków tych nie sprawdzałem i to wszystko
bd/sh....necro + noblese  (DRAGON x 15)
TH/DA  (DRAGON x 15)
sps/ee (arena x 200) ;)


  • Wiadomości: 2

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #65 dnia: Sierpień 07, 2008, 12:20:59 am »
Nie wiem co zrobiłem nie tak ale L2 Walker nie chce się uruchomic, wpisuje w bake ice login i haslo i chce uruchomic L2 walker, niestety ten sie nie wlacza ... Prosze o pomoc.


  • Wiadomości: 242

  • Pochwał: 0

    • Proz.Fot.Etc.
Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #66 dnia: Sierpień 07, 2008, 01:30:45 am »
przeczytaj caly poradnik od poczatku do konca ;]

..::Provider::..


  • Wiadomości: 16

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #67 dnia: Sierpień 07, 2008, 10:36:29 am »
poradnik działa w 100 %  :D
pytanko a jak przejść do zakładki ustawienia bota ???


  • ******
  • Wiadomości: 1081

  • Pochwał: 6

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #68 dnia: Sierpień 07, 2008, 10:57:51 am »
klawisz "HOME"  :D
a co do ustawien to za duzo by tlumaczyc, sam musisz dojsc, masz opcje dla party dla siebie, ustawienie jakie moby bic itp  duzo tego.. ogolnie jak bota ustawisz, to gada lata, full service, nawet bedzie na priv odpowiadal lub na zapytanie w poblizu.

Wiedźmin poszedł przez ogień i wodę, wstecz się nie oglądał. Ale nie wziął ni butów żelaznych ni kostura. Wziął tylko swój miecz wiedźmiński. Nie posłuchał słów wróżki. I dobrze zrobił, bo to była zła wróżka.


  • Wiadomości: 242

  • Pochwał: 0

    • Proz.Fot.Etc.
Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #69 dnia: Sierpień 07, 2008, 03:23:24 pm »
hah mozna nawet zrobic , ze jak mu napiszesz odpowiednie haslo na priv to on uzyje jakiegos skila xd

..::Provider::..


  • Wiadomości: 78

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #70 dnia: Sierpień 07, 2008, 04:48:54 pm »
Sry ale w temacie jestem trohe nobem:)
Boot to odpalenie postaci która sama wszystko bedzie robić grać za mnie
zbierać exp przedmioty itp.
Dobrze rozumie??:)


  • Wiadomości: 391

  • Pochwał: -1

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #71 dnia: Sierpień 07, 2008, 06:46:31 pm »
można tak powiedzieć ale trzeba dodac że to jest teoretycznie banowane :D bo w praktyce gm ma to że tak powiem gdzieś
MasterOfSpirytus TH/SWS nobl klan B1A Dragon x15 ON
F1stM4st3r TYR/WC nobl Dragon x15 off
Orri SH/SE dragon x15 off


  • Wiadomości: 242

  • Pochwał: 0

    • Proz.Fot.Etc.
Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #72 dnia: Sierpień 07, 2008, 10:49:01 pm »
nie no jak ktos CIe podkabluje , albo trafisz na fma to mzoe byc lipa na dwa tygodnie ;ppp

jak dla mnie najlepsze polaczenie , ktore nie wymaga dobrego kompa to

IG+OOG dzieki temu mozna ladnie ustawic cale pt gdzie sie chce ;p

IG - in game - zabiera tyle co normalna gierka (jesli chodzi o zasoby kompa)
OOG - out of game - jedno okienko wcina kolo 20 mb (zero grafiki)

;p

..::Provider::..


  • Wiadomości: 53

  • Pochwał: 0

Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #73 dnia: Sierpień 08, 2008, 03:00:00 pm »
Sprawdzane linki już są ? ?
Nikomu konta nie zhakowali?:D Zapodałby ktoś bezpieczne linki, czy te tutaj są bezpieczne  ?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2008, 03:01:32 pm wysłana przez Luss »


Odp: Lineage 2 Walker
« Odpowiedź #74 dnia: Sierpień 08, 2008, 05:20:08 pm »
To ja z innej beczki - mam znajomka, ktory pyka na DN - juz dosyc dlugo.
Rownolegle dziala na The Abyss - oba systemy czyste, bez zadnych botow.
Teraz chce pociagnac jakies nowe postacie na DN przy pomocy L2 W.
Zastanawiam sie jednak, czy po uruchomieniu L2 W (instalacja itp.) nie bedzie mial przypadkiem problemow na The Abyss?

Nie mam pojecia o boterce ... i najprawdopodobniej nie bede mial ;) - jestem tylko ciekaw, czy jedno z drugim ma cos wspolnego?
« Ostatnia zmiana: Sierpień 08, 2008, 05:21:59 pm wysłana przez Koszałek Opałek »